Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Chcete si půjčit peníze za slušný roční úrok a nevyhazovat tak zbytečně „peníze z okna“? Právě pro vás může být naše půjčka se zástavou nemovitosti s ročním úrokem od 3,8 % až 11,02 % a dobou splatnosti 3 až 30 let tím správným řešením.

Pokud máte k dispozici nemovitost a současně i bankovní registry ve slušném stavu, uděláme maximum, abychom vám pomocí našich exkluzivních možností a kontaktů schválili půjčky se zástavou nemovitosti v bance. To se nám častokrát v minulosti podařilo i přes slabý příjem klientů a drobné záznamy v registrech. Naši klienti tak získali půjčku s úrokem od 4 % za rok, zvolili si dobu splatnosti od 3 do 30 let a dnes jsou maximálně spokojeni.

Pokud máte vážné záznamy v registrech, máme pro vás nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti, kdy je tolerance registrů, příjmu, i účelu využití půjčky. Zde jsme schopni roční úrokovou sazbu dát kolem 11 % za rok.

Peníze s námi můžete získat do výše 60 % z ceny nemovitosti, navíc máte možnost odložit si měsíční splátky, poslat výjimečnou splátku či celkový dluh jednorázově doplatit.

Navíc to, že klient splácí, je u našich investorů optimální stav. To znamená, že pokud se v průběhu splácení půjčky se zástavou nemovitosti dostanete do problémů se splácením, nedostáváte vysoké sankce ani vám nehrozí rychlé zesplatnění takové půjčky. To, že svoji půjčku se zástavou nemovitosti řádně splácíte, je s námi optimální stav, ke kterému se budeme snažit pomocí slušné domluvy s klientem vždy vrátit.

U řady dnešních nebankovních firem to bývá právě naopak. Nalákají své klienty na nízké úroky a ohromující měsíční splátky u půjčky se zástaou nemovitosti, ale v případě opožděné splátky (která například z důvodu nemilého vyhazovu z práce, nezdaru v podnikání, nemoci, rozkolu v rodině může potkat každého z nás) bývají často velice ostří a drazí. To se u nás zkrátka neděje a doporučujeme, abyste byli při výběru nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti v tomto směru velice opatrní.

Pro více informací o půjčce se zástavou nemovitosti nás kontaktujte. Veškeré vaše dotazy rádi zodpovíme.  

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky