Mimobankovní financování na vyšší úrovni

Dovolujeme si Vás touto cestou informovat o nových podmínkách našich mimobankovních produktů. Nebankovní hypotéky, které delší dobu využíváme k realizaci velkého množství produktů, jsme dokázali opět dostat na vyšší úroveň. Měsíce jsme jednali s novými přímými investory, majiteli nebankovních firem a podobně, což nakonec dalo vzniknout nebankovní americké hypotéce, která snad povede k ještě větší spokojenosti našich klientů.

Vlastnosti hypotečních úvěrů jsme vylepšili o celé jednotky nejen v podobně úrokové sazby (od 10,9 % ročně), doby splatnosti (až 25 let jako v bance), rychlosti (peníze jsme schopni vyplatit do pěti dnů od doručení žádosti), ale také celkové flexibility - schopnosti se přizpůsobit Vaší momentální situaci. Jsme tak schopni plně konkurovat bezúčelovým bankovním hypotékám.

Dokážeme však jednat rychleji a plně tolerovat záznamy v registrech dlužníků i nedostatečný příjem, což bankovní společnosti tolerovat neumí. Vy tak můžete získat peníze ihned, bez zdlouhavých kontrol a prověřování, s výší splátky (vysoká doba splatnosti + nízká úroková sazba), kterou bez problémů zvládnete splácet. A co je velice důležité? Smlouvy vždy zasíláme k náhledu, ke korektuře.

Pokud máte zájem, můžete si je prověřit u Vašeho právníka! POKUD NALEZNETE PO PODPISU SMLOUVY A ZÍSKÁNÍ NAŠÍ HYPOTÉKY  DO 14 DNŮ LEPŠÍ NABÍDKU, ZRUŠÍ SE SMLOUVA A NIC SE NEDĚJE! GARANTUJEME TAK KVALITU A VY MÁTE JISTOTU TOHO NEJLEPŠÍHO. Vyplňte naši nezávaznou žádost a my Vás budeme ihned kontaktovat zpět. Zapracovali jsme také na rychlosti vyřízení Vašich požadavků!

Do 24 hodin Vám vytvoříme nezávaznou nabídku financování. Do pěti pracovních dnů mohou být peníze zaslány na účet. Je důležité však zmínit, že zde nelze "škatulkovat". Rychlost a konkrétní úvěrové podmínky jsou odvislé od náročnosti případu- kvality zástavy, požadované LTV, počet věřitelů a Vaší schopnosti dodat nám potřebné podklady - fotografie nemovitosti + vyplněný formulář.

Hypotéku bez registru využíváme k realizaci veškerých nebankovních produktů, ať už se jedná o půjčky se zástavou nemovitosti, konsolidaci půjček, velké podnikatelské úvěry, nebo oddlužení nemovitosti. Na druhou stranu si uvědomujeme, že požadavek na financování každého z Vás je odlišný a proto ke každému z nich přistupujeme individuálně.Velice rádi Vás budeme o nových vlastnostech hypotečních úvěrů a možnostech financování informovat po vyplnění nezávazné online žádosti.

Můžete si také kdykoli zavolat si na naši bezplatnou poradnu: +420 777 465 451. Vaši žádost ihned posoudíme a sdělíme konkrétní podmínky případného financování.

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky