Mimobankovní financování na vyšší úrovni

Dovolujeme si Vás touto cestou informovat o nových podmínkách našich mimobankovních produktů. Nebankovní hypotéky, které delší dobu využíváme k realizaci velkého množství produktů, jsme dokázali opět dostat na vyšší úroveň. Měsíce jsme jednali s novými přímými investory, majiteli nebankovních firem a podobně, což nakonec dalo vzniknout nebankovní americké hypotéce, která snad povede k ještě větší spokojenosti našich klientů.

Vlastnosti hypotečních úvěrů jsme vylepšili o celé jednotky nejen v podobně úrokové sazby (od 10,9 % ročně), doby splatnosti (až 25 let jako v bance), rychlosti (peníze jsme schopni vyplatit do pěti dnů od doručení žádosti), ale také celkové flexibility - schopnosti se přizpůsobit Vaší momentální situaci. Jsme tak schopni plně konkurovat bezúčelovým bankovním hypotékám.

Dokážeme však jednat rychleji a plně tolerovat záznamy v registrech dlužníků i nedostatečný příjem, což bankovní společnosti tolerovat neumí. Vy tak můžete získat peníze ihned, bez zdlouhavých kontrol a prověřování, s výší splátky (vysoká doba splatnosti + nízká úroková sazba), kterou bez problémů zvládnete splácet. A co je velice důležité? Smlouvy vždy zasíláme k náhledu, ke korektuře.

Pokud máte zájem, můžete si je prověřit u Vašeho právníka! POKUD NALEZNETE PO PODPISU SMLOUVY A ZÍSKÁNÍ NAŠÍ HYPOTÉKY  DO 14 DNŮ LEPŠÍ NABÍDKU, ZRUŠÍ SE SMLOUVA A NIC SE NEDĚJE! GARANTUJEME TAK KVALITU A VY MÁTE JISTOTU TOHO NEJLEPŠÍHO. Vyplňte naši nezávaznou žádost a my Vás budeme ihned kontaktovat zpět. Zapracovali jsme také na rychlosti vyřízení Vašich požadavků!

Do 24 hodin Vám vytvoříme nezávaznou nabídku financování. Do pěti pracovních dnů mohou být peníze zaslány na účet. Je důležité však zmínit, že zde nelze "škatulkovat". Rychlost a konkrétní úvěrové podmínky jsou odvislé od náročnosti případu- kvality zástavy, požadované LTV, počet věřitelů a Vaší schopnosti dodat nám potřebné podklady - fotografie nemovitosti + vyplněný formulář.

Hypotéku bez registru využíváme k realizaci veškerých nebankovních produktů, ať už se jedná o půjčky se zástavou nemovitosti, konsolidaci půjček, velké podnikatelské úvěry, nebo oddlužení nemovitosti. Na druhou stranu si uvědomujeme, že požadavek na financování každého z Vás je odlišný a proto ke každému z nich přistupujeme individuálně.Velice rádi Vás budeme o nových vlastnostech hypotečních úvěrů a možnostech financování informovat po vyplnění nezávazné online žádosti.

Můžete si také kdykoli zavolat si na naši bezplatnou poradnu: +420 777 465 451. Vaši žádost ihned posoudíme a sdělíme konkrétní podmínky případného financování.

O autorovi

O autorovi

Autor článku je:

  • Specialista v úvěrovém oboru
  • 8 let praktických zkušeností
  • Statisíce (cca 20 000 hodin) hovorů s poptávajícími a investory
  • Tisíce kladně vyřízených požadavků
  • Nespočet pozitivních ohlasů a recenzí

Tomáš Maček, zakladatel a majitel projektu DůmDluhů.cz

IČ: 88853225

Telefon: 777 465 451

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky