Možnost bankovního financování na pravou míru

Tímto příspěvkem bychom Vám rádi blíže vysvětlili možnost realizace Vašeho požadavku s nám a to v bankovním sektoru.Protože chceme pro Vás, žadatele o naše financování, vyřídit vždy to nejlepší, co finanční sektor České republiky nabízí, hledáme a neustále jednáváme o nových podmínkách pro naše klienty - Vás nejenom v sektoru nebankovním (renovace spolupráce se soukromými investory, nebankovními společnostmi), ale také v bankovním sektoru.

V bankovním sektoru se nám podařilo získat nejenom několik zajímavých kontaktů, ale také najít několik velmi zajímavých produktů od několika bankovních domů. Jsme tak schopni schválit - vyřídit bankovní hypotéku, ať už na základě vyšší tolerance, vhodnějšího nastavení parametrů, kdy Vám za normálních okolností banka sdělí jasné ne.

Nejenom vzhledem bezkonkurenční roční úrokové sazbě maximálně 5 % a době splatnosti 30 le, tedy velmi nízké splátce jsme přesvědčeni, že právě tento směr financování je pro Vás tím nejlepším. Jedinou drobnou nevýhodou může být delší doba vyřízení, avšak pokud nám dodáte všechny potřebné podklady včas, časový rozdíl mezi vyřízením v sektoru nebankovním není zdaleka tak výrazný.

Abychom však neztráceli čas, řešíme oba směry současně a dokážeme tak zajistit preskoring (bližší posouzení Vaší žádosti o hypotéku) ve stejném čase jak v sektoru nebankovním, tak v sektoru bankovním. Ve finále tak dostanete vyjádření, konkrétní nabídku na hypotéku jak ze sektoru nebankovního (obecně do 24 hodin od doručení potřebných podkladů), tak bankovního (do 24 hodin od doručení potřebných podkladů - tady je ale potřeba větší množství podkladů a informací) a bude pouze na Vás, kterou z nich a kdy si vyberete.

Jaký je tedy obecný postup?

1. Vyplníte naši nezávaznou žádost.

2. My Vás kontaktujeme okamžitě zpět.

3. Obecně probereme možnosti Vašeho požadavku a vyžádáme si vstupní dokumentaci = fotografie nemovitosti + dotazník: - pro posouzení - schválení v nebankovním sektoru plně dostačující -> získáváte nabídku hypotéky. Pro posouzení v bankovním sektoru nedostačující - průvodcem pro další postup vedoucímu k úspěšnému preskoringu v bance Vám bude jeden ze specializovaných kolegů.

4. Po obdržení konkrétní nabídky z nebankovního sektoru a vyjádření o preskoringu v bankovním sektoru (vyjádření s 95% jistotou zda bankovní hypotéka projde a za jakých přibližně podmínek - 5% odhad nemovitosti ) si sami zvolíte, jestli okamžitě realizovat financování nebankovní, nebo dokončit financování bankovní. Budeme Vašimi průvodci a rádci až do fáze, než doputují peníze na Váš účet.

5. Za naše služby neplatíte žádné poplatky předem. Veškeré poplatky včetně odměny za úspěšné vyřízení hypotéky jsou započteny do Vámi požadované - již schválené hypotéky. Veškeré poplatky a odměna budou započteny do úvěru: Např. poptáváte 500 000 Kč, poplatky jsou celkově 30 000 Kč. Hypotéka se schválí na 530 000 Kč. 500 000 Kč jde po čerpání hypotéky na Váš účet. 30 000 Kč jde současně po čerpání hypotéky na náš účet. Na list vlastnictví se tedy zapíše 530 000 Kč = částka, která bude za daných podmínek = danými měsíčními splátkami postupně splácena, reálně však dostanete na účet 500 000 Kč. Pokud vstupně máte zájem pouze o jednu z výše uvedených možností, není žádným problémem realizovat pouze v sektoru nebankovním, nebo pouze sektoru bankovním.

Věříme, že jsou pro Vás tyto možnosti financování přínosem.

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky