Možnost bankovního financování na pravou míru

Tímto příspěvkem bychom Vám rádi blíže vysvětlili možnost realizace Vašeho požadavku s nám a to v bankovním sektoru.Protože chceme pro Vás, žadatele o naše financování, vyřídit vždy to nejlepší, co finanční sektor České republiky nabízí, hledáme a neustále jednáváme o nových podmínkách pro naše klienty - Vás nejenom v sektoru nebankovním (renovace spolupráce se soukromými investory, nebankovními společnostmi), ale také v bankovním sektoru.

V bankovním sektoru se nám podařilo získat nejenom několik zajímavých kontaktů, ale také najít několik velmi zajímavých produktů od několika bankovních domů. Jsme tak schopni schválit - vyřídit bankovní hypotéku, ať už na základě vyšší tolerance, vhodnějšího nastavení parametrů, kdy Vám za normálních okolností banka sdělí jasné ne.

Nejenom vzhledem bezkonkurenční roční úrokové sazbě maximálně 5 % a době splatnosti 30 le, tedy velmi nízké splátce jsme přesvědčeni, že právě tento směr financování je pro Vás tím nejlepším. Jedinou drobnou nevýhodou může být delší doba vyřízení, avšak pokud nám dodáte všechny potřebné podklady včas, časový rozdíl mezi vyřízením v sektoru nebankovním není zdaleka tak výrazný.

Abychom však neztráceli čas, řešíme oba směry současně a dokážeme tak zajistit preskoring (bližší posouzení Vaší žádosti o hypotéku) ve stejném čase jak v sektoru nebankovním, tak v sektoru bankovním. Ve finále tak dostanete vyjádření, konkrétní nabídku na hypotéku jak ze sektoru nebankovního (obecně do 24 hodin od doručení potřebných podkladů), tak bankovního (do 24 hodin od doručení potřebných podkladů - tady je ale potřeba větší množství podkladů a informací) a bude pouze na Vás, kterou z nich a kdy si vyberete.

Jaký je tedy obecný postup?

1. Vyplníte naši nezávaznou žádost.

2. My Vás kontaktujeme okamžitě zpět.

3. Obecně probereme možnosti Vašeho požadavku a vyžádáme si vstupní dokumentaci = fotografie nemovitosti + dotazník: - pro posouzení - schválení v nebankovním sektoru plně dostačující -> získáváte nabídku hypotéky. Pro posouzení v bankovním sektoru nedostačující - průvodcem pro další postup vedoucímu k úspěšnému preskoringu v bance Vám bude jeden ze specializovaných kolegů.

4. Po obdržení konkrétní nabídky z nebankovního sektoru a vyjádření o preskoringu v bankovním sektoru (vyjádření s 95% jistotou zda bankovní hypotéka projde a za jakých přibližně podmínek - 5% odhad nemovitosti ) si sami zvolíte, jestli okamžitě realizovat financování nebankovní, nebo dokončit financování bankovní. Budeme Vašimi průvodci a rádci až do fáze, než doputují peníze na Váš účet.

5. Za naše služby neplatíte žádné poplatky předem. Veškeré poplatky včetně odměny za úspěšné vyřízení hypotéky jsou započteny do Vámi požadované - již schválené hypotéky. Veškeré poplatky a odměna budou započteny do úvěru: Např. poptáváte 500 000 Kč, poplatky jsou celkově 30 000 Kč. Hypotéka se schválí na 530 000 Kč. 500 000 Kč jde po čerpání hypotéky na Váš účet. 30 000 Kč jde současně po čerpání hypotéky na náš účet. Na list vlastnictví se tedy zapíše 530 000 Kč = částka, která bude za daných podmínek = danými měsíčními splátkami postupně splácena, reálně však dostanete na účet 500 000 Kč. Pokud vstupně máte zájem pouze o jednu z výše uvedených možností, není žádným problémem realizovat pouze v sektoru nebankovním, nebo pouze sektoru bankovním.

Věříme, že jsou pro Vás tyto možnosti financování přínosem.

O autorovi

O autorovi

Autor článku je:

  • Specialista v úvěrovém oboru
  • 8 let praktických zkušeností
  • Statisíce (cca 20 000 hodin) hovorů s poptávajícími a investory
  • Tisíce kladně vyřízených požadavků
  • Nespočet pozitivních ohlasů a recenzí

Tomáš Maček, zakladatel a majitel projektu DůmDluhů.cz

IČ: 88853225

Telefon: 777 465 451

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky