Nebankovkou do banky!

Tak jako z našich produktových stránek vyplývá, našim hlavním cílem je dostat každého z Vás - poptávajícího po financování prostřednictvím nebankovních firem do bankovního sektoru. Plně si uvědomujeme, že je právě toto optimální stav, protože nebankovní firma, nebo soukromý investor i když naprosto férový, zkrátka zdaleka nemůže podmínkám hypotečních úvěrů bankovních domů konkurovat.

Je pravda, že bankovní financování obnáší několik "záporných kritérií". Požadavky na klienty jdou od čistých registrů, dostačujících příjmů (často pro klienta nedosažitelné),  přes jasně prokázanou účelovost využití čerpaných financí, až po náročnější a déletrvající schvalovací proces.

Na druhou stranu nabízí od nebankovního sektoru nesporné výhody - za poslední roky nejnižší roční úroková sazba do 4 %, dobu splatnosti 30 let, nejnižší měsíční splátku, financování přes 50 % LTV (tržní hodnoty nemovitost), vysoká tolerance vůči dočasné neschopnosti splácet, možnost odkladu splátek, nízké sankční úroky v případě prodlení, standardní - benevolentní postup při vymáhání neplacené pohledávky.

Otázkou: "jakým, pokud možno nejjednodušším a nejefektivnějším, způsobem dostat naše klienty do bankovního sektoru v rámci dodržení veškerých právních ustanovení" se zabýváme už třetím rokem. Za ten čas jsme objevili řadu velmi zajímavých možností a taky výše zmíněná "záporná kritéria" jsme redukovali na naprosté minimum.Vyzkoušejte nezávazně naše možnosti bankovního financování i Vy a zařaďte se mezi řadu spokojených klientů, kteří nás vstupně oslovili s požadavkem na nebankovní financování (dle nich jediné možnosti financování jejich potřeb) a my je dostali do banky.

"Protože v bance je našim klientům nejlíp"

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky