Při špatném výběru nebankovní firmy přijdete s velkou pravděpodobností o svůj dům, byt!

Pro představu, co Vás může potkat při financování prostřednictvím nebankovní hypotéky, pokud narazíte na „špatnou nebankovní firmu“, Vám zde přikládáme nabídku na spolupráci od nejmenované nebankovní firmy.  Nabídka spolupráce = žádost, abychom posílali naše klienty (Vás)  k posouzení a realizaci právě této nebankovní firmě. Tuto firmu jsme ihned s naprostým znechucením odmítli.

Chceme se s vámi varovně podělit o její obsah, neboť i na takové firmy můžete při výběru vhodné hypotéky bez registru narazit:

 

Vážení,

rádi bychom získali nové partnery za účelem rozšíření klientského kmene naší nově založené firmy. Podstatou nabízené spolupráce je tedy doporučování Vaší klientely za provizi.Veškeré informace o našich produktech, poplatcích, sankcích a vymáhacích praktikách naleznete v příloze tohoto emailu.

Cíle:

 • Získat silné postavení na trhu nebankovních hypoték a to do 1 roku
 • Inovativním přístupem, průhlednými a férovými podmínkami získat silný klientský kmen

Produkty:

Jsou na bázi hypotéky bez zkoumání registru, příjmu a účelu = nebankovní americká hypotéka :

 • Maximální výše úvěru je stanovena  na 4 000 000,- Kč
 • Maximální doba splácení úvěru je 20 let
 • Úrokové sazby ve výši 17% – 23 % p.a.,

( DOSLOVA KONSTANTNÍ PO CELOU DOBU SPLÁCENÍ HYPOTÉKY ) No dobře, tady jsi ještě může člověk říct „ hold jsou trošku dražší“… Tady už ale končí veškerá legrace:

Poplatky spojené s hypotékou:

 • 7% z výše úvěru v případě účelové, podnikatelské a leasingové varianty
 • 10%  z výše úvěru v případě neúčelového (spotřebitelského) úvěru
 • 6 500,- Kč za interní odhad nemovitosti
 • 2 000,- Kč za zajištění podání zástavních smluv k nemovitosti na Katastr nemovitosti (vč. zajištění LV a kolku)
 • 7 000,- Kč za podpis smluvní dokumentace mimo sídlo Společnosti
 • 6000,- Kč za vyplacení každé exekuce
 • 300,- Kč/měs. za správu úvěru (pouze u podnikatelských úvěrů)

Pokuty a sankce:

V případě zesplatnění úvěru jednorázová sankce ve výši 30% z výše úvěru.

V případě zesplatnění úvěru nastane navýšení úrokové sazby na trojnásobek její stávající výše max. však 32,5 % p.a. (ŘÍKÁTE, ŽE KONSTANTNÍ PO CELOU DOBU SPLÁCENÍ HYPOTÉKY? KDO ZVLÁDNE SPLÁCET TAKOVÝ ÚROK?)

Při porušení podmínek úvěru, nebo podmínek produktů společnosti zaplatí klient 15% z výše úvěru ( = 300 000 Kč ze 2 000 000 Kč ), a to i opakovaně, celkově však max. 30% z výše uvěru. ( = 600 000 Kč ze 2 000 000 )

Pokuta za mimořádné, nebo-li předčasné splacení úvěru je rovno 15% ze splacené částky úvěru!

Řešení sporů:

V případě opoždění klienta se splátkami může být po písemném upozornění úvěr okamžitě zesplatněn.Součástí smlouvy o úvěru je rozhodčí doložka.Úvěr možno restrukturalizovat na základě podpisu notářského zápisu se svolením k přímé vykonatelnosti. ( Což pro vás v překladu znamená, že po drobném zaváhání má exekutor nárok začít „okamžitě konat“ = vymáhat dluh! )

Pokud máte spotřebitelský úvěr, můžete se obrátit na finančního arbitra ( no to jsou moc hodní, s neprůstřelnými úvěrovými smlouvami je vám to zpětně k ničemu )Když vám někdo nabídne úrok 7 % ročně je “““pochopitelné“““, že manko, do kterého se tímto slibem dostal, musí také někde nahnat. A tak nahazuje nelidské úroky a sankční poplatky po drobném zaváhání svého klienta se splácením…

Ale že stejnou strategií zvolí i firmy, které nabízí úrok 20 % ročně?! Toto zaváhání může potkat každého z nás z různých důvodů.(nemoc, pracovní neschopnost, hospitalizace, rozkol v rodině). Především když žádáme v nebankovním sektoru o hypotéku, nemáme dobré registry – to znamená, že už jsme se opozdili se splátkami na úvěru – horší platební morálka a je o to pravděpodobnější, že to nastane opět. Ne snad???  Jsme tedy přesvědčení, že je nutné znát právě tyto „průběžné“ podmínky, než se rozhodneme úvěr přijmout!

Nebo zvolit vhodnou firmu, které můžete důvěřovat, což znamená, že si dáte fakt záležet na studiu vytvořených smluv a také na to, aby jste právě tyto smlouvy potom dostali k podpisu a ne podobizny s „drobnýma úpravama“!

To, že pro zhodnocení svých peněz na 7% ročně by soukromému investorovi stačilo dát tyto peníze na dluhopisovou ( konzervativní a vysoce bezpečnou ) investici bez dalších starostí a rizik, nebo snad i na lepší IŽP ( na mimořádné pojistné s dynamickou investiční strategií ) a mít klid… ( zkrátka na jakýkoli z klasických spořících produktů )

Proč investor riskoval za stejné výše zhodnocení své „investice“  stále se zvyšující riziko osobních bankrotů a dalších strašáků, které pro ně bezpochyby nebankovní sektor přináší??? Dává to někomu z vás logiku??? Doufáme, že ne. Protože tento model „biznisu“ je naprosto nelogický a nefunkční.

Dá se teda očekávat, že se bude taková firma snažit si z plna sil nahrabat co nejvíc??? A kde jinde, než právě na nehorázných poplatcích a sankcích, navyšováním jistiny i úroků, které v případě drobného zaváhaní se splácením vás klientů nahodí??? A čeho tímto docílí? Budete schopni takové podmínky (= + 30% z jistiny z pátku na pondělí) a nový úrok 28%/rok ) utáhnout? Jednoznačně docílí toho, že vám vydraží ( ukradnou ) vaši nemovitost a půjdou dál hlásat bezkonkurenční úroky, inovativní podmínky a férový přístup ke svým klientům!

A až to celé praskne, založí nové „s.r.o.“, které má stejně spíš účel zvýšení prestiže webu, než nějaké zázemí firmy ( většinou obydlený byt, rodinný dům, fejkové kanceláře ) a „ pojedou nanovo“…Neříkáme, ozvěte se nám, my jsme ti nejlepší… Zkuste ale při výběru nebankovní hypotéky myslet selským rozumem a hledět spíše na budoucnost, než na akutnost přítomných potřeb.  

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky