Proč je kolikrát lepší nemovitost prodat, než si brát hypotéku?

Jsou situace, kdy klienti mající více závazků včetně zastavené nemovitostí požadují nebankovní hypotéku na vyplacení této často nevýhodné zástavy na nemovitosti, zesplatněné hypotéky, nebo exekuce a často ještě bezzástavních závazků kolem… Nicméně kvůli vysokým splátkám, nebo příliš vysoké požadované částce by bylo někdy lepší nemovitost prodat, když je trh plný zájemců o koupi za vysoké ceny, kteří dosáhnou na levné a relativně dostupné hypotéky… Zaplatit si tak všechny závazky kolem a mít tak zkrátka klid…

Přejít do podnájmu, dále se nezadlužovat a hned jak se vyčistí registr (maximálně 4 roky) rádi vyřídíme bankovní hypotéku… Vlastně jsme v tomto směru schopni zajistit kompletní servis spojený s prodejem nemovitosti za maximální cenu a rozumnou odměnu splatnou vždy až po úspěšném prodeji… Dále můžeme pomoci při nalezení vhodného pronájmu a v budoucnu (hned jak to registry a příjem dovolí) sjednat ideální bankovní hypotéku na koupi vybrané nemovitosti… (kterou také pomůžeme najít)

Rozumím, že často má klient k nemovitosti vztah, cítí se být pod tlakem např. rodiny a prodeji se brání… Radši si kolikrát vezme nebankovní hypotéku, na jejíž pravidelné splácení dlouhodobě nemá a může se tak dostat v budoucnu do ještě větších problému… Dalším typem jsou klienti, kterým trh ani nemá co nabídnout, ale oni hledají a hledají, dluhy rostou a rostou… A to zcela zbytečně… Profi fotografie a popisek nemovitosti, vhodná inzerce na všech styčných inzertních místech, dobrá realitní a obchodní schopnost při prohlídkách Vaší nemovitosti a prodej za maximální cenu… To je to, co je někdy potřeba… Neváhejte nás s tímto oslovit, umíme to…

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky