Proč řešíme financování od částky 200 000 Kč, proč mít našetřené na koupi a co bez zástavní půjčky?

Jelikož na každém jednom požadavku ze strany klientů, je potřeba strávit přibližně podobný čas k jeho realizaci… Nabízíme financování s minimální hranicí 200 000 Kč, protože řešit menší případy by se nám časově nevyplatilo… Navíc se vždy snažíme řešit celkově požadavek klienta, žádné drobné nevýhodné půjčky neřešíme…

Při financování koupě nemovitosti je vždy dobré, aby měl klient aspoň 30% z její pořizovací ceny z vlastních zdrojů… Respektive pokud má klient vyloženě špatný registr, nebo slabou bonitu na to, aby prošel v bankovním sektoru… Ten jako jediný je totiž schopný financovat např. 90% LTV, toho nebankovní firma pochopitelně rozhodně schopná není, protože funguje na odlišné bázi… Proto pokud má klient špatný registr vyloženě, nebo slabou bonitu-nedoložitelný příjem a současně našetřené méně než 30% z pořizovací ceny, nemá smysl u nás poptávat… Bankovně (potřeba dobrých registrů a doložitelného dostatečného příjmu) lze až 90% LTV za super úrok, splatnost. Nebankovně (tolerance slabšího registru, bonity) lze maximálně 70% a to v těch lepších případech. (u nemovitostí na slabších lokalitách do 50%)

Bez zástavní úvěry jsme schopni aktuálně řešit jedině v bance… Je zde tedy potřeba slušných registrů a doložitelného příjmu. Nenašel jsem totiž nebankovní firmu, která by byla schopná půjčit při toleranci horšího registru a slabší bonity za rozumného úroku, nebo doby splatnosti… Většinou jsou to drahé půjčky na krátké splatnosti a to my řešit nechceme. Když tak jedině bankovní půjčku od 200 tis Kč na splatnost až 20 let při úroku od 5,6% ročně… A když je špatný registr a slabší bonita u klienta, lze půjčku sjednat jedině se zástavou nemovitosti a to maximálně do 70% její tržní hodnoty…

Prosíme toto zohlednit a v případě nesplnění podmínek zbytečně nepoptávat… Děkujeme za pochopení…

Nicméně v případě jakýchkoli dotazů na toto téma jsem Vám v rámci úvěrového (dluhového) poradenství plně k dispozici. Rád zodpovím veškeré dotazy…

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky