Revoluční způsob financování – úvěr GRAND!

mortgage2Připravili jsme pro Vás velice zajímavou možnost financování, která dostala název úvěr GRAND. Jedná se o hypotéku s ročním úrokem přibližně od 3,8 % a dobou splatnosti 3 až 30 let. K získání je tolerován nižší příjem a můžete mít i drobné záznamy v registrech!

Díky tomuto produktu dokážeme velmi kvalitně řešit ne zcela standardní požadavky na financování od Vás, našich klientů.

Bezkonkurenční podmínky úvěru:

Roční úroková sazba GRAND úvěru se pohybuje přibližně v rozmezí 3,8 % ročně. Lze zvolit dobu splatnosti 3 až 30 let. Splátka na úvěr Grand ve výši 800 000 Kč při době splatnosti 25 let tak může přibližně být již 4 200 Kč měsíčně!

Klient má v průběhu splácení možnost doplatit úvěr bez sankcí, odložit splátky až o 6 měsíců, provést výjimečné splátky.

Máte tak zajištěnou vysokou toleranci vůči dočasné neschopnosti splácet, která může potkat každého z nás. Navíc jste v bezpečí, nemusíte se tak obávat o ztrátu vlastního domova, rapidní navyšování dlužné částky, zesplatnění po drobném zaváhání se splátkou a jiných neférových praktik, které nebankovní firmy často uplatňují.

Opakujeme, že tak můžete získat měsíční splátku do 5 000 Kč na výši úvěru 1 000 000 Kč! A to stojí za pokus, nemyslíte?

Zažádejte si u nás o úvěr GRAND i Vy prostřednictvím nezávazné žádosti, kalkulačky, nebo na čísle: 777 465 451 a získejte tento skvělý, akční úvěr!

Nabídka je platná do 31. 03. 2015! Neváhejte

Vyplnit nezávaznou žádost

Další parametry úvěru

Důležitá pro Vás může být také informace, že peníze z tohoto úvěru může klient využít na:

A. rekonstrukci, vybavení, nebo koupě nemovitosti
B. konsolidaci (spojení) svých půjček a naprosté snížení měsíčních splátek.  Lze získat také peníze navíc.
C. refinancování nevýhodné, nebo neférové hypotéky na nemovitosti a výrazně si tak ulevit na měsíčních splátkách. Opět lze získat peníze navíc.

Za neméně důležitý důvod, proč o tento úvěr u nás zažádat, považujeme fakt, že po získání úvěru Grand dostanete nejnižší splátky na finančním trhu. Věříme, že se splácením tohoto typu úvěru nebudete mít žádný problém.

A nejen to. Pro schválení tohoto typu úvěru nemusíte mít naprosto čisté registry! Protože si uvědomujeme, že banky nejsou schopny půjčit peníze na úkor drobných přestupků ve splácení, nebo dokonce při nedoplatku u mobilního operátora, s námi máte možnost peníze za velice solidních podmínek získat.

Z úvěru Grand je možné získat peníze do 60 % z odhadní ceny nemovitosti. Je výhodou, že se při posouzení hodnoty nemovitosti neřídíme tzv. tržní, prodejní hodnotou nemovitosti, která bývá často výrazně nižší. Výše úvěru vychází od odhadní ceny nemovitosti.

Úvěr jsme schopni předschválit již do 24 hodin od doručení potřebných podkladů ke předschválení. Celková doba vyřízení je hodně závislá na schopnosti klienta dodat veškeré dodatečně potřebné podklady, které potřebujeme ke schválení a k tvorbě úvěrových smluv.  Nicméně do tří pracovních dnů od podpisu úvěrových smluv dochází k čeprání (vyplacení) úvěru Grand.

Za vyřízení úvěru GRAND si účtujeme provizi, jejíž výše je odvislá od náročnosti vyřízení. Tuto provizi si nárokujeme až po úspěšné realizaci, to znamená současně s čerpáním - zasláním financí na Váš účet. Předem neplatíte ani korunu.

Domníváte se, že nemůžete úvěr GRAND získat? Totéž si myslela i řada dnes již spokojených klientů, kteří nás v minulosti oslovili, my jsme jim tento úvěr vyřídili a oni teď jsou v naprosté pohodě a bezpečí.

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky