Revoluční způsob financování – úvěr GRAND!

mortgage2Připravili jsme pro Vás velice zajímavou možnost financování, která dostala název úvěr GRAND. Jedná se o hypotéku s ročním úrokem přibližně od 3,8 % a dobou splatnosti 3 až 30 let. K získání je tolerován nižší příjem a můžete mít i drobné záznamy v registrech!

Díky tomuto produktu dokážeme velmi kvalitně řešit ne zcela standardní požadavky na financování od Vás, našich klientů.

Bezkonkurenční podmínky úvěru:

Roční úroková sazba GRAND úvěru se pohybuje přibližně v rozmezí 3,8 % ročně. Lze zvolit dobu splatnosti 3 až 30 let. Splátka na úvěr Grand ve výši 800 000 Kč při době splatnosti 25 let tak může přibližně být již 4 200 Kč měsíčně!

Klient má v průběhu splácení možnost doplatit úvěr bez sankcí, odložit splátky až o 6 měsíců, provést výjimečné splátky.

Máte tak zajištěnou vysokou toleranci vůči dočasné neschopnosti splácet, která může potkat každého z nás. Navíc jste v bezpečí, nemusíte se tak obávat o ztrátu vlastního domova, rapidní navyšování dlužné částky, zesplatnění po drobném zaváhání se splátkou a jiných neférových praktik, které nebankovní firmy často uplatňují.

Opakujeme, že tak můžete získat měsíční splátku do 5 000 Kč na výši úvěru 1 000 000 Kč! A to stojí za pokus, nemyslíte?

Zažádejte si u nás o úvěr GRAND i Vy prostřednictvím nezávazné žádosti, kalkulačky, nebo na čísle: 777 465 451 a získejte tento skvělý, akční úvěr!

Nabídka je platná do 31. 03. 2015! Neváhejte

Vyplnit nezávaznou žádost

Další parametry úvěru

Důležitá pro Vás může být také informace, že peníze z tohoto úvěru může klient využít na:

A. rekonstrukci, vybavení, nebo koupě nemovitosti
B. konsolidaci (spojení) svých půjček a naprosté snížení měsíčních splátek.  Lze získat také peníze navíc.
C. refinancování nevýhodné, nebo neférové hypotéky na nemovitosti a výrazně si tak ulevit na měsíčních splátkách. Opět lze získat peníze navíc.

Za neméně důležitý důvod, proč o tento úvěr u nás zažádat, považujeme fakt, že po získání úvěru Grand dostanete nejnižší splátky na finančním trhu. Věříme, že se splácením tohoto typu úvěru nebudete mít žádný problém.

A nejen to. Pro schválení tohoto typu úvěru nemusíte mít naprosto čisté registry! Protože si uvědomujeme, že banky nejsou schopny půjčit peníze na úkor drobných přestupků ve splácení, nebo dokonce při nedoplatku u mobilního operátora, s námi máte možnost peníze za velice solidních podmínek získat.

Z úvěru Grand je možné získat peníze do 60 % z odhadní ceny nemovitosti. Je výhodou, že se při posouzení hodnoty nemovitosti neřídíme tzv. tržní, prodejní hodnotou nemovitosti, která bývá často výrazně nižší. Výše úvěru vychází od odhadní ceny nemovitosti.

Úvěr jsme schopni předschválit již do 24 hodin od doručení potřebných podkladů ke předschválení. Celková doba vyřízení je hodně závislá na schopnosti klienta dodat veškeré dodatečně potřebné podklady, které potřebujeme ke schválení a k tvorbě úvěrových smluv.  Nicméně do tří pracovních dnů od podpisu úvěrových smluv dochází k čeprání (vyplacení) úvěru Grand.

Za vyřízení úvěru GRAND si účtujeme provizi, jejíž výše je odvislá od náročnosti vyřízení. Tuto provizi si nárokujeme až po úspěšné realizaci, to znamená současně s čerpáním - zasláním financí na Váš účet. Předem neplatíte ani korunu.

Domníváte se, že nemůžete úvěr GRAND získat? Totéž si myslela i řada dnes již spokojených klientů, kteří nás v minulosti oslovili, my jsme jim tento úvěr vyřídili a oni teď jsou v naprosté pohodě a bezpečí.

O autorovi

O autorovi

Autor článku je:

  • Specialista v úvěrovém oboru
  • 8 let praktických zkušeností
  • Statisíce (cca 20 000 hodin) hovorů s poptávajícími a investory
  • Tisíce kladně vyřízených požadavků
  • Nespočet pozitivních ohlasů a recenzí

Tomáš Maček, zakladatel a majitel projektu DůmDluhů.cz

IČ: 88853225

Telefon: 777 465 451

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky