V rámci nového úvěrového zákonu klient jasně uvidí, kolik peněz si „vydělá“ makléř

Makléř dostává za vyřízení bankovní hypotéky přibližně 1,5% z výše hypotéky, kterou si klient přes něj sjedná… Tuto informaci na rozdíl od předešlého období klient uvidí při podpisu úvěrových smluv a dalších podkladů v přesné korunové částce… Když klient uzavře hypotéku za 3 000 000 Kč, bude zde informace o tom, že makléři bude vyplaceno 45 000 Kč. Což se ne každému klientovi může líbit… Respektive pro makléře kolikrát lepší, aby klient nevěděl… Tomu je dnes už konec… Smutné ovšem je, že klient jako takový jedná ne přímo s makléřem (samostatným zprostředkovatelem), ale s jeho vázaným zástupcem… U některých makléřských struktur, většinou v multilevlové podobě, se tak může jednoduše stát, že firma dostane 45 tis Kč od banky, ale osoba jednající s klientem a vyřizující jeho požadavek z toho uvidí např. 20 tis Kč…

Zbytek zůstane ve firmě – u makléře v jeho multilevlové struktuře, pro kterého dělá… A tak se bude asi těžko klientovi zvídavému vysvětlovat, že on z toho má jen 20 tis Kč, nebo to bude minimálně nepříjemný pocit…

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky