Víte na kolik vyjde exekuce? Kalkulačka ekcr.cz ano.

Exekutorská komora spustila kalkulačku, na které je každému umožněno spočítat si náklady spojené s exekucí. Lidé si zde můžou spočítat jak „platební požadavky advokáta v nalézacím a exekučním řízením a na kolik si přijde exekutor za vymožení.

Dále na svých internetových stránkách zveřejnila aplikaci, která slouží jak pro zamětnavatele,, tak také pro dlužníky, zaměstnance samotné. Je zobrazena na internetových stránkách www.ekcr.cz a slouží především ke zjištění, jaká částka bude dlužníkovi, zaměstnancovi strhávána z platu při daných exekučních podmínkách. Je zde zobrazena jak „nezabavitelná“ částka, tak také zůstatek vůči danému platu a exekuci.

Slovy prezidenta exekuční komory Proška, chce tento úřad v první řadě činit kroky směrem k lepší informovanosti populace ČR ve spojitosti s exekucí obecně. Tomu by měly přispět jak nové „seriály“ jednotlivé exekuční kroky popisující, tak také určitá forma přednášek ve školách atd. Tak by se měla gramotnost obyvatelstva ruka v ruce s prevencí před exekucí výrazně zvýšit, pronesl Prošek.

Dále by tento nově zvolený prezident komory rád pokračoval ve šlépějích minulého prezídia, které má zásluhy například ve vytvoření centrálního registru exekucí, také však portálu dražeb atd. Prošek by rád dále zvyšoval počet zdarma online poraden s exekucí, nových knih…

Spočítejte si bezplatně a nezávazně i Vy přibližnou měsíční splátku nebankovní hypotéky při ročním úroku 9,9% a získejte tak nejvýhodnější hypotéku na trhu. Najdeme Vám financování šité na míru, které bude odpovídat Vašim potřebám a možnostem. Pomůžeme Vám s vyřízením hypotéky od začátku až do konce.

HODNOTA NEMOVITOSTI
 
LTVVÝŠE ÚVĚRU
%  


Výpočet
splátky
  • Úrok pro výpočet 9,9%
  • Maximální doba splatnosti: 20 let
  • Maximální LTV: 60 %

Po vyplnění kalkulačky se Vám pokusíme schválit úvěr GRAND. Pokud na tento typ úvěru dosáhnete, získáte roční úrok u 4,4% a splatnost až 30 let.

Reprezentativní příklad pro námi nabízené úvěry:

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky