Zajímavá možnost financování, díky které Vám schválíme banku!

Nemáte na vysoké úroky, které nebankovní firmy nabízí? Nechcete riskovat ztrátu vlastního bydlení na úkor neférových podmínek předražených nebankovních firem u nás, které jsou na trhu, jak všichni víme, často za účelem vlastního nadměrného obohacování?

Máte slabý příjem k doložení, nebo záznamy v registrech? Přesto peníze potřebujete například za účelem konsolidace půjček, rekonstrukce nemovitosti, nebo na navýšení bankovní hypotéky, či refinancování nevýhodné nebankovní hypotéky, kterou jste si v minulosti vzali, a tak teď nemáte "klidný spánek"? Myslíte si, že si nebankovní hypotéku zkrátka musíte vzít kvůli drobnému přestupku ve splátkách Vaší půjčky, nedoplatku na elektřině a jiných banalitách, že Vám nic jiného nezbývá? Zbývá.

Řada našich spokojených klientů, které jsme do banky dostali, se o tom na vlastní kůži přesvědčila. Ano, našli jsme pro Vás řešení. Schválíme Vaši nestandardní hypotéku v bance, protože víme, jak na to. Našli jsme nové možnosti a máme skvělé kontakty. Schválíme Vás v bankovním sektoru,  i přestože Vás v minulosti už banka zamítla, a tak jste získali přesvědčení, že určitě neprojdete.

Vy tak můžete získat nejen nízký úrok hypotéky u 4 % ročně, dobu splatnosti na 5 až 30 let, minimální měsíční splátku, maximální přehlednost nad vlastními závazky, ale především bezpečí, které Vám tato varianta financování dozajista přinese!

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky