Tomáš Maček

Tomáš Maček

Autor článku je:

  • Specialista v úvěrovém oboru
  • 8 let praktických zkušeností
  • Statisíce (cca 20 000 hodin) hovorů s poptávajícími a investory
  • Tisíce kladně vyřízených požadavků
  • Nespočet pozitivních ohlasů a recenzí

Tomáš Maček, zakladatel a majitel projektu DůmDluhů.cz

IČ: 88853225

Telefon: 777 465 451

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poslední články autora

10 zlatých pravidel pro ideální postup sjednání hypotéky

Ve 2 článcích nazpět jsem ze zmínil o tom, že hypotéka z banky je ideální řešení. Že nebankovní hypotéka se na ni absolutně nechytá a to jak svojí výhodností, tak ani celkovou bezpečností pro klienta.

Nepředpokládám, že se jedná se o nějak světoborné zjištění, které by Vás zaskočilo…

Pokračovat ve čtení

Nefér praktiky v nebankovním sektoru – Příběh

Nová praktika „jak obrat lidi na nebankovní hypotéce, půjčce se zástavou nemovitosti o stovky tisíc, nebo klidně miliony korun českých“? Novinka mezi praktikami nefér nebankovního půjčujícího, investora, respektive predátora ("šmejda"), který tak likviduje svoje klienty, lidi kteří naletí... Včera se na mě obrátila jedna poptávající, konkrétně matka 5 ti děti s věkem do 18 let, s žádostí o pomoc a svěřila se mně s jejím hodně nešťastným příběhem, zkušeností, která je s manželem potkala u jedné nezmiňované nebankovní firmy. Toto zveřejňuji především proto, abyste si Vy, kteří tento článek čtete, dali na podobné praktiky pozor, protože tato firma nebude v budoucnu jiná, ani na trhu jediná.

Pokračovat ve čtení

Půjčka bez registru a zástavy 2019

Ve svojí podstatě záleží u půjčky bez zástavy hlavně na tom, jak moc špatný registr je. Bez zástavy nemovitosti, jak už bylo napsáno v předchozím článku, je totiž možné řešit až na pár nebankovních výjimek (u kterých je celková průchodnost poptávajících stejně velice slabá a jsou poměrně nevýhodné) jedině bankou. A zde pochopitelně stav registru žadatele hraje svoji roli a nemůže být vyloženě špatný. Na druhou stranu se snažíme (a daří se) i přes drobnější záznamy v registru klientovi schválit a sjednat půjčku bez zástavy v bankovním sektoru. Nemělo by se však rozhodně jednat o čerstvý záznam ze zesplatnění, exekuce, insolvence.

půjčka bez registru a bez zástavy

Pokračovat ve čtení

3 typy co rozhodně udělat, než se rozhodnu prodat svoji nemovitost

Jak je to doopravdy s výkupem nemovitostí? Je možné spoléhat na takový produkt jinak řečeno „odkup nemovitostí“ v případě, že chci rychle prodat nemovitost a klasický prodej nezabírá?

Pokračovat ve čtení