Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

 

 Naše nabídka exkluzivní hypotéky s tolerancí nižšího příjmu je skvělou možností, jak získat potřebné peníze za rozumných podmínek, když Vám kvůli výši příjmu jinde nevychází vstříc. I když všichni naši investoři (půjčující) jak v bankovním, tak nebankovním prostředí již vyžadují doložení příjmu u zaměstnanců, tedy u spotřebitelských úvěrů... Nicméně ne všichni naši investoři jsou na jejich výši tolik nároční!

Navíc jsme Vám hypotéku stále schopni sjednat ZCELA BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMŮ, NAHLÍŽENÍ DO REGISTRU A DOLOŽENÍ ÚČELU VYUŽITÍ.  Ale to pouze tehdy, jedná li se o podnikatelský úvěr. Často se s podobnými „problémy“ slabšího, nebo částečně nedoložitelného příjmu setkávají podnikatelé, ale také zaměstnanci s „neoficiálním“ - bočním příjmem, brigádami a jinými někde neuznatelnými příjmy... 

Máme pro Vás revoluční hypoteční úvěr Grand, díky kterému můžete získat peníze za těchto podmínek:

 • Roční úroková sazba: od 3 %
 • Doba splatnosti: 5-34 let (do 74 let věku žadatele)
 • Možnost výjimečných splátek i jednorázového doplacení
 • Maximální férovost a celkové pohodlí při vyřízení
 • Hypotéku do 60% z odhadní ceny Vaší nemovitosti

Vyplňte nezávazný formulář a získejte ZDARMA úvěrové poradenství

  

           I PŘES DROBNÉ ZÁZNAMY V REGISTRU! : pro získání hypotéky Grand můžete mít určité záznamy v registrech! I když Váš požadavek na hypotéku řada investorů zamítla z důvodu špatného registru, nebo „slabého příjmu“, neváhejte nás oslovit! Řada našich spokojených klientů také říkali „já nemám šanci proto a proto, už jsme to zkoušeli snad všude …“, my jim ale výhodnou a bezpečnou hypotéku velice rychle sjednali. Už žádné ale, oslovte nás.

NEZÁVAZNÉ A BEZPLATNÉ! : Kompletní vyřízení úvěru Grand probíhá z naší strany po celou dobu bez jakéhokoli poplatku předem. Klient tak nic v průběhu sjednání neriskuje. Naopak může získat jedno z nejlepších úvěrových řešení na trhu...

PENÍZE NA ÚČTU JIŽ ZA PÁR TÝDNŮ! :  peníze Vám budou v případě schválení exkluzivní hypotéky Grand vyplaceny z bankovního domu na účet během několika týdnů od vyplnění formuláře na této stránce.

100% ASISTENCE SPECIALISTY! : Kompletní vyřízení Vaší hypotéky Grand probíhá za 100% asistence specialisty za jehož kvalitu a férovost ručíme. Provedeme Vás tak vyřízení hypotéky od od A do Z, od prvního kontaktu s námi až po čerpání samotné hypotéky.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ! : Pro vyřízení hypotéky Grand se nijak nenadřete. Pro kompletní vyřízení několikrát navštívíte poštu, otevřete email, zvednete telefon a v případě nutnosti se potkáte s našim specialistou, který přijede za Vámi.

ZADNÍ VRÁTKA!: Pro případ, že se nám nepodaří Vám sjednat exklusivní hypotéku Grand z námi vybraného bankovního domu, například kvůli špatnému stavu registrů, nebo příjmové stránky máme pro Vás k řešení jako „zadní vrátka“ velice slušnou hypotéku bez zkoumání registru! Tuto Vám v takovém případě nezávazně nabídneme.

„My kopeme za Vás, ne za banku. Věřte, že se to na kvalitách hypotéky a jejího sjednání výrazně projeví!“

Co je potřeba udělat pro získání revoluční hypotéky Grand?

 1. Zanechte nám svůj kontakt a jméno vyplněním formuláře na této stránce!
 2. Bude Vás kontaktovat specialista za účelem bližšího posouzení!
 3. Dozvíte se potřebné informace k půjčce a budou Vám zaslány podklady ke schválení!
 4. V případě pozitivního schválení bude zaslán certifikovaný odhadce k provedení odhadu nemovitosti a zajistí se podklady potřebné k tvorbě úvěrových smluv!
 5. Úvěrové smlouvy Vám budou zaslány ke kontrole a následně podepsány.
 6. Peníze Vám budou vyplaceny za pár týdnů od vyplnění formuláře na této stránce!

Reprezentativní příklad Americké nebankovní hypotéky

 • Celková výše americké hypotéky 800 000 Kč
 • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 9,99 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 12,4% p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 5 % z celkové výše úvěru, v čemž je zahrnuto jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování hypotéky.
 • Navýšení úvěru: 1 040 080 Kč
 • Měsíční splátka:: 7 667 Kč (Zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5 % z jeho celkové výše.)
 
 

Vyplňte nezávazný formulář:

Formulář pro odeslání nezávazné žádosti

Náš zpětný kontakt můžete ve většině případů očekávat do 60 minut od zadání poptávky a to především v pracovní dny od 9:00 do 18:00. (O víkendech pak individuálně.)

Co znamená „nezávazná žádost“?

Slovo nezávazná znamená, že po vyplnění a odeslání potřebných údajů Vám nezávazně zavoláme zpět a poskytneme bezplatné úvěrové poradenství. Pokud se Vám toto poradenství a bližší nabídka úvěru nebudou zdát zajímavé, nic se neděje. Tyto údaje, které jsou zcela důvěrné a slouží jen pro účely posouzení Vašeho požadavku, ihned odstraníme z naší databáze.

Co následuje po odeslání nezávazné žádosti?

1.Zavolá Vám pan Maček z čísla: 777 465 451

2.Obecně posoudí Váš požadavek a možnosti

3.Pokusí se najít optimální řešení

4.Blíže Vás s tímto řešením seznámí

5.Zodpoví veškeré Vaše dotazy

6.V případě, že řešení nalezne a Vy s ním budete souhlasit, předá obratem Váš požadavek k vyřízení jednomu z kolegů, který se na daný obor specializuje.

Peníze Vám budou vyplaceny za pár týdnů od vyplnění formuláře na této stránce! 

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky