Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

 

 Naše nabídka exkluzivní hypotéky s tolerancí nižšího příjmu je skvělou možností, jak získat potřebné peníze za rozumných podmínek, když Vám kvůli výši příjmu jinde nevychází vstříc. I když všichni naši investoři (půjčující) jak v bankovním, tak nebankovním prostředí již vyžadují doložení příjmu u zaměstnanců, tedy u spotřebitelských úvěrů... Nicméně ne všichni naši investoři jsou na jejich výši tolik nároční!

Navíc jsme Vám hypotéku stále schopni sjednat ZCELA BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMŮ, NAHLÍŽENÍ DO REGISTRU A DOLOŽENÍ ÚČELU VYUŽITÍ.  Ale to pouze tehdy, jedná li se o podnikatelský úvěr. Často se s podobnými „problémy“ slabšího, nebo částečně nedoložitelného příjmu setkávají podnikatelé, ale také zaměstnanci s „neoficiálním“ - bočním příjmem, brigádami a jinými někde neuznatelnými příjmy... 

Máme pro Vás revoluční hypoteční úvěr Grand, díky kterému můžete získat peníze za těchto podmínek:

 • Roční úroková sazba: od 3 %
 • Doba splatnosti: 5-34 let (do 74 let věku žadatele)
 • Možnost výjimečných splátek i jednorázového doplacení
 • Maximální férovost a celkové pohodlí při vyřízení
 • Hypotéku do 60% z odhadní ceny Vaší nemovitosti

Vyplňte nezávazný formulář a získejte ZDARMA úvěrové poradenství

  

           I PŘES DROBNÉ ZÁZNAMY V REGISTRU! : pro získání hypotéky Grand můžete mít určité záznamy v registrech! I když Váš požadavek na hypotéku řada investorů zamítla z důvodu špatného registru, nebo „slabého příjmu“, neváhejte nás oslovit! Řada našich spokojených klientů také říkali „já nemám šanci proto a proto, už jsme to zkoušeli snad všude …“, my jim ale výhodnou a bezpečnou hypotéku velice rychle sjednali. Už žádné ale, oslovte nás.

NEZÁVAZNÉ A BEZPLATNÉ! : Kompletní vyřízení úvěru Grand probíhá z naší strany po celou dobu bez jakéhokoli poplatku předem. Klient tak nic v průběhu sjednání neriskuje. Naopak může získat jedno z nejlepších úvěrových řešení na trhu...

PENÍZE NA ÚČTU JIŽ ZA PÁR TÝDNŮ! :  peníze Vám budou v případě schválení exkluzivní hypotéky Grand vyplaceny z bankovního domu na účet během několika týdnů od vyplnění formuláře na této stránce.

100% ASISTENCE SPECIALISTY! : Kompletní vyřízení Vaší hypotéky Grand probíhá za 100% asistence specialisty za jehož kvalitu a férovost ručíme. Provedeme Vás tak vyřízení hypotéky od od A do Z, od prvního kontaktu s námi až po čerpání samotné hypotéky.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ! : Pro vyřízení hypotéky Grand se nijak nenadřete. Pro kompletní vyřízení několikrát navštívíte poštu, otevřete email, zvednete telefon a v případě nutnosti se potkáte s našim specialistou, který přijede za Vámi.

ZADNÍ VRÁTKA!: Pro případ, že se nám nepodaří Vám sjednat exklusivní hypotéku Grand z námi vybraného bankovního domu, například kvůli špatnému stavu registrů, nebo příjmové stránky máme pro Vás k řešení jako „zadní vrátka“ velice slušnou hypotéku bez zkoumání registru! Tuto Vám v takovém případě nezávazně nabídneme.

„My kopeme za Vás, ne za banku. Věřte, že se to na kvalitách hypotéky a jejího sjednání výrazně projeví!“

Co je potřeba udělat pro získání revoluční hypotéky Grand?

 1. Zanechte nám svůj kontakt a jméno vyplněním formuláře na této stránce!
 2. Bude Vás kontaktovat specialista za účelem bližšího posouzení!
 3. Dozvíte se potřebné informace k půjčce a budou Vám zaslány podklady ke schválení!
 4. V případě pozitivního schválení bude zaslán certifikovaný odhadce k provedení odhadu nemovitosti a zajistí se podklady potřebné k tvorbě úvěrových smluv!
 5. Úvěrové smlouvy Vám budou zaslány ke kontrole a následně podepsány.
 6. Peníze Vám budou vyplaceny za pár týdnů od vyplnění formuláře na této stránce!

Reprezentativní příklad Americké nebankovní hypotéky

 • Celková výše americké hypotéky 800 000 Kč
 • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 9,99 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 12,4% p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 5 % z celkové výše úvěru, v čemž je zahrnuto jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování hypotéky.
 • Navýšení úvěru: 1 040 080 Kč
 • Měsíční splátka:: 7 667 Kč (Zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5 % z jeho celkové výše.)
 
 

Vyplňte nezávazný formulář:

Formulář pro odeslání nezávazné žádosti

Náš zpětný kontakt můžete ve většině případů očekávat do 60 minut od zadání poptávky a to především v pracovní dny od 9:00 do 18:00. (O víkendech pak individuálně.)

V současnosti řešíme pouze financování od částky 400 000 Kč.

Co znamená „nezávazná žádost“?

Slovo nezávazná znamená, že po vyplnění a odeslání potřebných údajů Vám nezávazně zavoláme zpět a poskytneme bezplatné úvěrové poradenství. Pokud se Vám toto poradenství a bližší nabídka úvěru nebudou zdát zajímavé, nic se neděje. Tyto údaje, které jsou zcela důvěrné a slouží jen pro účely posouzení Vašeho požadavku, ihned odstraníme z naší databáze.

Co následuje po odeslání nezávazné žádosti?

1.Zavolá Vám pan Maček z čísla: 777 465 451

2.Obecně posoudí Váš požadavek a možnosti

3.Pokusí se najít optimální řešení

4.Blíže Vás s tímto řešením seznámí

5.Zodpoví veškeré Vaše dotazy

6.V případě, že řešení nalezne a Vy s ním budete souhlasit, předá obratem Váš požadavek k vyřízení jednomu z kolegů, který se na daný obor specializuje.

Peníze Vám budou vyplaceny za pár týdnů od vyplnění formuláře na této stránce! 

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky