Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Nepřiznává vám zaměstnavatel takové příjmy, jaké ve skutečnosti dostává? Optimalizujete své daňové přiznání, třeba v rámci povoleného paušálu? Máte vysoké náklady na měsíční splátky, a tak i přes slušný měsíční příjem nedosáhnete v rámci bonity na vlastní hypotéku? Pobíráte jen invalidní důchod, sociální dávky, nebo jiné „podpůrné příjmy“?

Věřte, že nejste zdaleka jediní. My i přesto věříme, že si slušnou a férovou hypotéku zasloužíte a dokážete ji řádně splácet.

Proto jsme pro Vás připravili hypotéku s tolerancí nižších příjmů. Výši svého měsíčního příjmu tak sdělíte jen informativně, tedy bez zdlouhavých administrativních úkonů, jako je dodání výplatních pásek od zaměstnavatele, pracovní smlouva, daňové přiznání za dva uplynulé roky, nebo dalšího nadměrného prověřování.

Zároveň jsme vám schopni hypotékou financovat: 

 • Maximálně 60 % z odhadní ceny vaší nemovitosti, pokud nemáte vážné záznamy v bankovních registrech. Roční úrok dokážeme dostat pod 4 % ročně a dobu splatnosti si můžete nastavit až na 30 let.
 • Maximálně 50 % z tržní ceny vaší nemovitosti, pokud máte vážné záznamy v bankovních registrech. Úrokově jsme schopni se pohybovat do 11,5 % ročně s dobou splatnosti nanejvýš 20 let.

Současně s možností odkladu splátek, výjimečných splátek či jednorázové úhrady věříme, že se splácením takto slušné hypotéky nebudete mít žádný problém.

Jaký je postup?

 • Oslovíte nás prostřednictvím nezávažné žádosti, kalkulačky splátek, dotazu z poradny, e-mailu, nebo na čísle 777 465 451.
 • Vaši situaci posoudíme a na základě vašich možností nabídneme tu nejvýhodnější variantu hypotéky 
 • Seznámíme Vás se všemi potřebnými informacemi včetně předběžné výše měsíčních splátek.
 • Vyžádáme si podklady potřebné ke schválení hypotéky a vytvoříme konkrétní nezávaznou nabídku na takovou hypotéku (včetně vámi zvolené doby splatnosti, úrokové sazby, přesné měsíční splátky).
 • Pokud budete mít o tuto zajímavou nabídku hypotéky připravíme úvěrové smlouvy.

Reprezentativní příklad Americké nebankovní hypotéky

 • Celková výše americké hypotéky 800 000 Kč
 • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 9,99 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 12,4% p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 5 % z celkové výše úvěru, v čemž je zahrnuto jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování hypotéky.
 • Navýšení úvěru: 1 040 080 Kč
 • Měsíční splátka:: 7 667 Kč (Zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5 % z jeho celkové výše.)

Až do fáze podpisu úvěrových smluv jednáme zcela nezávazně a bezplatně!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Veškeré vaše dotazy rádi zodpovíme.

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky