Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Nepřiznává vám zaměstnavatel takové příjmy, jaké ve skutečnosti dostává? Optimalizujete své daňové přiznání, třeba v rámci povoleného paušálu? Máte vysoké náklady na měsíční splátky, a tak i přes slušný měsíční příjem nedosáhnete v rámci bonity na vlastní hypotéku? Pobíráte jen invalidní důchod, sociální dávky, nebo jiné „podpůrné příjmy“?

Věřte, že nejste zdaleka jediní. My i přesto věříme, že si slušnou a férovou hypotéku zasloužíte a dokážete ji řádně splácet.

Proto jsme pro Vás připravili hypotéku s tolerancí nižších příjmů. Výši svého měsíčního příjmu tak sdělíte jen informativně, tedy bez zdlouhavých administrativních úkonů, jako je dodání výplatních pásek od zaměstnavatele, pracovní smlouva, daňové přiznání za dva uplynulé roky, nebo dalšího nadměrného prověřování.

Zároveň jsme vám schopni hypotékou financovat: 

 • Maximálně 60 % z odhadní ceny vaší nemovitosti, pokud nemáte vážné záznamy v bankovních registrech. Roční úrok dokážeme dostat pod 4 % ročně a dobu splatnosti si můžete nastavit až na 30 let.
 • Maximálně 50 % z tržní ceny vaší nemovitosti, pokud máte vážné záznamy v bankovních registrech. Úrokově jsme schopni se pohybovat do 11,5 % ročně s dobou splatnosti nanejvýš 20 let.

Současně s možností odkladu splátek, výjimečných splátek či jednorázové úhrady věříme, že se splácením takto slušné hypotéky nebudete mít žádný problém.

Jaký je postup?

 • Oslovíte nás prostřednictvím nezávažné žádosti, kalkulačky splátek, dotazu z poradny, e-mailu, nebo na čísle 777 465 451.
 • Vaši situaci posoudíme a na základě vašich možností nabídneme tu nejvýhodnější variantu hypotéky 
 • Seznámíme Vás se všemi potřebnými informacemi včetně předběžné výše měsíčních splátek.
 • Vyžádáme si podklady potřebné ke schválení hypotéky a vytvoříme konkrétní nezávaznou nabídku na takovou hypotéku (včetně vámi zvolené doby splatnosti, úrokové sazby, přesné měsíční splátky).
 • Pokud budete mít o tuto zajímavou nabídku hypotéky připravíme úvěrové smlouvy.

Reprezentativní příklad Americké nebankovní hypotéky

 • Celková výše americké hypotéky 800 000 Kč
 • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 9,99 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 12,4% p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 5 % z celkové výše úvěru, v čemž je zahrnuto jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování hypotéky.
 • Navýšení úvěru: 1 040 080 Kč
 • Měsíční splátka:: 7 667 Kč (Zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5 % z jeho celkové výše.)

Až do fáze podpisu úvěrových smluv jednáme zcela nezávazně a bezplatně!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Veškeré vaše dotazy rádi zodpovíme.

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky