Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Jak získat hypotéku bez registru?

Hlavní kritérium pro to, abyste byli úspěšně schválení (pozitivní prescoring) na bankovní hypotéku, je nutné mít v pořádku především bankovní registry (SOLUS, CBCB). Protože se v dnešní době může člověk do registru dostat už jen kvůli drobnému přestupku (od několika korunového mínusu na běžném účtu až po drobný nedoplatek u mobilního operátora), velké množství žadatelů o hypotéku má právě s tímto značný problém a na bankovní hypotéku tak zkrátka „nedosáhne“.

Pokračovat ve čtení

Jak vybrat hypotéku na koupi domu?

Máte už vybraný konkrétní dům? Máte zjištěno, za kolik se prodává? Víte, jak vysokou hypotéku na koupi tohoto domu  přesně potřebujete? Chcete tak vědět, jestli na ni dosáhnete a jaké podmínky pro splácení Vám dokážeme nabídnout?

Pokračovat ve čtení

Jak spočítat hypotéku online?

Pro spočítání hypotéky online můžete využít naši online kalkulačku splátek, která je nicméně nastavena na spočítání měsíční splátky na námi nabízenou nebankovní hypotéku při úroku 9,9 % ročně. Dobu splatnosti si při výpočtu můžete nastavit na 1 až 20 let a dozvíte se tak, jakou přibližnou měsíční splátka naše nebankovní hypotéka (bez zkoumání registru, účelu využití) obnáší.

Pokračovat ve čtení

Všeobecné a právní podmínky

Posuzování žádostí a dotazů o nebankovních úvěrech

Každý dotaz nebo žádost o poskytnutí nebankovního úvěru je posuzována individuálně. Žadatel je kontaktován telefonicky nebo emailem k poskytnutí potřebných informací k posouzení, zda je možné na úvěr dosáhnout. DůmDluhů negarantuje kladné vyjádření o poskytnutí úvěru a nezaručuje zabránění zabavení zastaveného majetku.
K posouzení žádosti ani poskytnutí nebankovního úvěru nebo konsolidace půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem. Se všechny poplatky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovního úvěru je klient předem seznámen a jsou viditelně a srozumitelně zapsány ve smlouvě.
DůmDluhů v žádném případě nepožaduje po uživatelích, aby převedli svá vlastnická práva nebo se jich vzdali, ani nenabízí odkup domu za částku nižší, než je tržní cena, nežádá uživatele, aby obcházeli původního věřitele a platili přímo příslušné společnosti či jiné třetí straně a nenabádá uživatele, aby nekontaktovali původního věřitele, právníka, úvěrového poradce či bytového poradce.

Důsledky nesplácení úvěru

V případě nesplácení (tj. nevrácení poskytnuté jistiny včetně poplatků spojených s poskytnutím půjčky) budou dlužníkovi, na základě Rámcové smlouvy o úvěru, účtovány poplatky spojené s prodlením splátky. Tyto poplatky jsou odvislé od úvěrových podmínek jednotlivých investorů, klient je o nich vždy předem obeznámen. Dále jsou zúčtovány nevratně jako navýšení celkové dlužné částky. V případě nesplácení je zároveň dlužník zapsán do registru dlužníků a následně je pohledávka vymáhána dostupnými zákonnými prostředky. Pohledávka může být v takovém případě postoupena 3. straně, která pak již jménem svým pohledávku vymáhá. Více se o důsledcích nesplácení dozvíte v naší Rámcové smlouvě o úvěru.

Reprezentativní příklad nebankovního úvěru

„Reprezentativní příklad pro nebankovní hypotéky nabízené firmou DůmDluhů, na které se vztahuje zákon 145/2010 Sb.: Výše úvěru 500 000,- Kč, počet splátek 240, měsíční splátka 5 471,- Kč, úroková sazba 11,90% p.a., RPSN 13,90% p.a. Poplatky související s poskytnutím úvěru 30 000,- Kč, vklad do katastru nemovitostí 2 000,- Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 813 040,- Kč. Klient má povinnost uzavřít pojištění nemovitosti u libovolné pojišťovny.“ (v tomto příkladu náklad nevstupuje do RPSN).
V případě problémů se splácením úvěru jsou naši investoři tolerantními. Úroková sazba zůstává neměnná. Zesplatnění úvěru může nastat po 3 nezaplacených měsíčních splátkách.
Veškeré údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona 145/2010 Sb.

Jakou formou u Vás splácení probíhá?

Jedná se o anuitní splácení v podobě měsíčních splátek. To znamená, že z každé měsíční splátky, kterou zaplatíte, půjde jedna část na zaplacení jistiny a druhá část na zaplacení úroku.

Zaplatím u Vás nějaké poplatky předem?

Ne, žádné poplatky předem si neúčtujeme. Pokud po Vás některá firma, nebo jednotlivec požaduje peníze před čerpáním půjčky, nic neplaťte. Z vlastní zkušenosti totiž víme, že poplatky předem zkrátka není potřeba platit.

Jediná platba před čerpání hypotéky může být platba za provedení odhadu nemovitosti certifikovaným odhadcem banky. (přibližně 3000 Kč za byt a 5500 Kč za rodinný dům) My jsme schopni veškeré náklady na vyřízení hypotéky zahrnout do stádia čerpání hypotéky.

Kdy mi budou vyplaceny peníze, o které žádám?

Hodně záleží na tom, kdy nám dodáte potřebné podklady potřebné k vytvoření úvěrových smluv. Pokud tyto podklady dodáte rychle, peníze Vám budou po podpisu zaslány na účet přibližně do tří pracovních dnů.

Jaký úrok a přeplatek mě u Vás čeká?

Úrok a s ním spojený přeplatek Vám rádi vypočteme v průběhu telefonického rozhovoru. Přeplatek je totiž závislý na Vámi zvolené době splatnosti a úrok je odvislý od typu produktu, OSVČ/zaměstnanec, LTV… Obecně se nedostaneme pod 3,8 % p.a. a současně by úroková sazba neměla přesáhnout 15 % p.a.

Na co můžu peníze použít?

Peníze můžete použít za jakýmkoli účelem. Za optimální využití považujeme konsolidaci půjček, refinancování nevýhodné hypotéky, hypotéky po splatnosti, exekuce, nebo dražby.

Kolik si můžu půjčit?

Částka, kterou si s námi můžete půjčit, začíná na 150 000 Kč a je omezena pouze hodnotou nemovitosti, která půjde jako zástava k půjčce, a to většinou 60 ti % z ceny nemovitosti.

Jak můžu u Vás o půjčku zažádat?

Možností je vlastně 5. Můžete vyplnit nezávaznou žádost, nebo odeslat žádost s kalkulačky splátek nahoře vpravo a současně si tak vytvořit přibližný přehled o měsíční splátce. Můžete také vznést konkrétní dotaz, který Vás zajímá, v poradně na úvodní straně, na který Vám rádi v blízké době odpovíme. Dále můžete zavolat na číslo: +420 777 465 451, nebo psát na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Veškeré dotazy jsou směřovány k Tomáši Mačkovi, který má všeobecný přehled o možnostech realizace veškerých nabízených produktů. O samotnou realizaci se potom postará jeden z jím pověřeých specialistů na daný tip úvěrování, nebo on sám.

  • 1
  • 2

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky