Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Jak vybrat hypotéku na koupi domu?

Máte už vybraný konkrétní dům? Máte zjištěno, za kolik se prodává? Víte, jak vysokou hypotéku na koupi tohoto domu  přesně potřebujete? Chcete tak vědět, jestli na ni dosáhnete a jaké podmínky pro splácení Vám dokážeme nabídnout?

Nebo jen víte, že chcete kupovat dům, ale první si chcete zjistit, na jak vysokou hypotéku na koupi domu se dostanete a jaké jsou parametry této hypotéky (úrok, doba splatnosti, měsíční splátka) a podmínky pro získání (registry, příjem)? A až na základě těchto informací vybírat tu správnou nemovitost ke koupi?

Jsme schopni zajistit hypotéku na koupi domu s roční úrokovou sazbou od 2,2 % ročně až na 30 let a až na 100 % z kupní ceny nemovitosti v případě, že máte dobré registry a doložitelný příjem.

Nabízíme hypotéku s roční úrokovou sazbou od 3,8 % s dobou splatnosti až 30 let, ale s výší do 60 % z odhadní ceny nemovitosti (může event. stačit na 100 % z kupní ceny, pokud je odhadní cena dostatečně vysoká)

Jsme schopni Vám hypotéku na koupi domu schválit i v případě, že máte drobné záznamy v registrech! I když jste byli v minulosti v bance (protože tady hypotéku na koupi řešíme i my) zamítnuti, nevadí. To byla i řada dnes spokojených klientů, kteří nás v minulosti oslovili a my jim bankovní hypotéku na koupi domu vyřídili.

U hypotéky na koupi domu je obecně důležité, za kolik se nemovitost prodává (tržní cena) a kolik peněz (jestli) máte na koupi z vlastních zdrojů (našetřeno). Dále záleží na stavu registrů žadatele a na jeho příjmu, bonitě (ať již daňové přiznání u OSVČ, nebo výplata u zaměstnanců).

Rádi Váš požadavek posoudíme, sdělíme bližší informace k hypotéce na koupi, ať si můžete své vlastní bydlení pořídit s co nejvýhodnější hypotéky na trhu. 

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky