Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Jak vybrat hypotéku na koupi domu a nemovitosti obecně?

Nadpis byl možná zvolený trochu nešťastně, neúplně. Rozhodně bychom se zde mohli pobavit obecně o hypotéce na koupi nemovitosti, aniž by se muselo jednat konkrétně o koupě rodinného domu. Platí zde totiž obecně naprosto stejné pravidla jako u hypotéky na koupi pozemku, bytu, chalupy... A tak by byla škoda rozlišovat a psát jenom o koupi domu a ochudit Vás, kteří chcete koupit jednu z těchto nemovitostí o zajímavý obsah. Pokud tedy už máte v hledáčku obecně pěknou nemovitost, jíž by jste se v budoucnu rádi stali vlastníky...? Máte zjištěno, za kolik se prodává, máte na ni vlastní peníze (nebo nemáte) a dává vám smysl jako vhodná (nepředražená) investice? Víte, jak vysokou hypotéku na koupi tohoto domu přesně potřebujete? Bude vám stačit 80% ti procentní, nebo máte našetřené jenom 10% z pořizovací ceny a tak potřebujete 90 ti %, nebo nemáte našetřené vůbec nic a potřebujete zafinancovat 100% z pořizovací ceny nemovitosti? I 100% z ceny kupované nemovitosti je i dneska stále možné přes všechna nakázání stále při dostatečné bonitě (a s ní spojenému parametru dsti). Chcete zkrátka vědět, jestli na ni dosáhnete a jaké podmínky pro splácení je možné na hypotečním trhu získat? Rozhodně pro Vás může být tento článek a jeho další čtení vhodné...

V první řadě je dobré si rozmyslet (nad rámec vyhlédnutí si vhodné nemovitosti a vyhodnocení jestli a kolik peněz můžu dát k její koupi), kolik by jste na požadovanou výši hypotéky na koupi byli schopni po jejím zdárném vyplacení měsíčně splácet a jestli je vůbec reálné na tak vysokou hypotéku při zvolené splatnosti akceptovatelnou splátku získat. Aby jste neočekávali nereálné splátky, rozhodně doporučujeme si spočítat, co je reálné (jaká měsíční splátka se při daném úroku a zvolené době splatnosti na hypotéku v dané výši pojí) v hypoteční kalkulačce, kterou jednoduše najdete po zadání do vyhledavače Google například na portálu finance.cz. Aby jste například nechtěli splátku kolem 10 ti tisíc na 3 milionové hypotéce na splatnost 20 let, když v takovém případě by úrok musel být mínus 5%, tedy že by vám za zapůjčení peněz musel jejich poskytovatel ještě platit, že je vůbec mohl půjčit. To znamená udělat si přehled v tom, co je vůbec reálné a na trhu možné. Nebo jen víte, že chcete koupit nemovitost, ale první si chcete zjistit, na jak vysokou hypotéku na koupi domu se dostanete a jaké jsou parametry této hypotéky (úrok, doba splatnosti, měsíční splátka) a podmínky pro získání (registry, příjem) je vůbec možné na trhu získat? A až na základě těchto informací vybírat tu správnou nemovitost ke koupi?

Jsme schopni zajistit hypotéku na koupi domu s roční úrokovou sazbou od 2,2 % ročně až na 30 let a až na 100 % z kupní ceny nemovitosti v případě, že máte dobré registry a dostatečný, doložitelný příjem.

Nabízíme hypotéku s roční úrokovou sazbou od 3,8 % s dobou splatnosti až 30 let, ale s výší do 60 % z odhadní ceny nemovitosti (může event. stačit na 100 % z kupní ceny, pokud je odhadní cena dostatečně vysoká)

Jsme schopni Vám hypotéku na koupi domu schválit i v případě, že máte drobné záznamy v registrech! I když jste byli v minulosti v bance (protože tady hypotéku na koupi řešíme i my) zamítnuti, nevadí. To byla i řada dnes spokojených klientů, kteří nás v minulosti oslovili a my jim bankovní hypotéku na koupi domu vyřídili.

U hypotéky na koupi domu je obecně důležité, za kolik se nemovitost prodává (tržní cena) a kolik peněz (jestli) máte na koupi z vlastních zdrojů (našetřeno). Dále záleží na stavu registrů žadatele a na jeho příjmu, bonitě (ať již daňové přiznání u OSVČ, nebo výplata u zaměstnanců).

Rádi Váš požadavek posoudíme, sdělíme bližší informace k hypotéce na koupi, ať si můžete své vlastní bydlení pořídit s co nejvýhodnější hypotéky na trhu. 

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky