Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Přeúvěrování znamená refinancování neboli převedení jakéhokoli dluhu k novému věřiteli. Ten se tak vyplatí (nahradí) jeho novým a v ideálním případě výhodnějším dluhem.

Možné je i jeho navýšení o potřebné peníze!

Většinou se tento pojem pojí primárně s hypotékou, může nicméně znamenat také převod půjčky, nebo úvěru k jinému poskytovateli a to ideálně za účelem jejich maximálního zvýhodnění. 

Děje se tak především z důvodu, že tento nový poskytovatel nabídne hypotéku s výhodnějšími parametry. Klient tak má možnost získat nižší úrokovou sazbu, tedy nižší měsíční splátku při stejné době splatnosti a také nižší celkový přeplatek.

V takovém případě klient sice může dále splácet svoji současnou hypotéku, ale její přeúvěrování dává velký smysl, protože tak může ušetřit nemalé peníze. 

Chcete-li tedy pouze zvýhodnit současnou "předraženou" hypotéku, nebo ji potřebujete vyplatit z jakýchkoli jiných důvodů?

Uvítali by jste také peníze navíc, tedy nad rámec současné hypotéky, aby jste si mohli sloučit všechny závazky v jeden jediný, nebo je použili na jakýkoli jiný účel?

Jste na správném místě!

A když na to přijde, ani vyplacení zesplatněné hypotéky, exekucí, nebo insolvence na nemovitosti výhodnou hypotékou nejsou žádný problém. 

S pojmy jako jsou minimální úrok, snížení splátek, rpsn a celkového přeplatku pro maximální bezpečí klienta a záchranu jeho nemovitosti si dennodenně tykáme! 

 

Představení produktu jinými slovy: 

Finanční operace nazvaná přeúvěrování neboli refinancování hypotéky jinam tedy znamená nahrazení aktuální hypotéky za novou, v ideálním případě daleko výhodnější. Na prvním místě je tedy potřeba, najít si na trhu takového poskytovatele, který bude ochotný půjčit potřebné peníze za lepších parametrů a podmínek. U něj poté projít procesem sjednání takové hypotéky, který který se až na několik podkladů a kroků příliš neliší od sjednání klasické hypotéky. K vyplacení aktuální, méně výhodné hypotéky nastane ihned, jakmile se proces sjednání nové, výhodnější hypotéky dotáhne do zdárného konce, kdy nastane podpis úvěrových smluv klientem. Celá dlužná částka na současné hypotéce se u současného investora zaplatí na základě dodaného aktuální vyčíslení do poslední koruny hypotékou od nového investora a současně se na něho převede zástavní právo na nemovitosti. Pokud si klient současně hypotéku navýšil, jako příklad řekněme, že k vyplacení hypotéky potřeboval 2 mil Kč, ale 500 tis Kč požadoval nad její rámec, jsou tyto peníze vyplaceny na jeho účet. (nebo lze například i přímo účet věřitelů, jedná-li se o využití těchto zbylých peněz na konsolidaci bez zástavních dluhů kolem hypotéky)

Tímto se docílí především většího bezpečí, kdy díky nižším měsíčním splátkám méně hrozí nemožnost řádného splácení, s tím vzniklé problémy a prodražení. Krom samotné vyšší výhodnosti (nižšího úroku, splátky, přeplatku) je ale také potřeba dbát (především bere-li se hypotéka v nebankovním sektoru) na férovost poskytovatele a čistotu (nezávadnost) jeho úvěrových smluv! Aby nenastaly nepříjemná překvapení v průběhu splácení, nebo při žádosti o doplacení. 

 

Když je termín k vyplacení současné hypotéky pevně stanoven a musí k němu dojít včas: 

Druhým případem je situace, kdy už klientovi zkrátka není umožněné hypotéku dále splácet a musí ji doplatit do určitého data. Důvodem může například být domluva na začátku s poskytovatelem, že peníze vrátí do určitého data, například do dvou let od čerpání a to například z prodeje nemovitosti, převedením hypotéky k jinému poskytovateli, ideálně do banky. Zde je převod ideálně na levnější hypotéku podobný, jako u klasického refinancování, jenom se můžeme dostat pod časový tlak, ozve-li se klient s požadavkem na vyplacení "za pět dvanáct", tedy několik dnů do stanoveného termínu, do kterého je nutné, aby k vyplacení současné hypotéky došlo... 

 Další příčinou takového "nuceného přeúvěrování" může být problematické splácení hypotéky ze strany klienta v minulosti a nemožnost se s ním rozumně domluvit. Kvůli tomu poskytovateli už došla trpělivost, hypotéku takzvaně zesplatnil a požaduje její jednorázovou úhradu často do jednoho měsíce. V takovém případě se bavíme o přeúvěrování zesplatněné hypotéky, které má svá specifika a je na provedení o něco náročnější. Důvodem je časový tlak, záznam v registru, nebo třeba "nafouknutý" zůstatek, které převedení jinam komplikují. Ještě vyšší náročnost poté představuje přeúvěrování (vyplacení) exekucí, případně insolvence na nemovitosti. Jakmile se v tom však člověk "naučí chodit", je to stále v pohodě zvládnutelné, pokud je klient v plné součinnosti a snaze situaci brzy a co nejlépe vyřešit.

Otázkou zůstává, na "jak moc výhodnou" hypotéku bude možné tyto jednotlivé "etapy" převést. Odpovědí je buďto na férovou nebankovní, nebo pokud to možnosti klienta dovolí, lze také na skvělou bankovní. Pokud ani jedno z těchto řešení nebude možné například kvůli registru, bonitě, nebo třeba přemrštěné částce, nezbývá než pouvažovat nad standardním prodejem za maximální možnou cenu. 

 

Na co si dát rozhodně velký pozor: 

Velký pozor si doporučujeme dát na neférové nebankovní poskytovatele. Vzít si totiž od něj nebankovní hypotéku, ať už na refinancování závazků, nebo na cokoli, může být velice nebezpečné, to znamená drahé. Předejít se tomu dá důkladnou prověrkou úvěrových smluv k podpisu optimálně někým zkušeným a znalým (právník, úvěrový specialista). Rozeznávacím znamením mohou být například až podezřele výhodné podmínky, tedy nízký úrok. Nedostatečné zhodnocení potom "dohánějí" na skrytých pokutách za banálnosti, které ale dělají velké peníze a obecně kladou klientům různé překážky v průběhu splácení. To může při nejmenším znepříjemnit život, nebo vést k přemrštěnému navýšení celkové dlužné částky, kterou si klient původně zapůjčil, v některých případech dokonce až na její násobky. 

Mít totiž nízkou splátku je jedna věc, ale nebýt pod tlakem různých neúměrných pokut za relativní maličkosti je věc druhá. Pro neférového nebankovního investora je stanovený úrok nedostatečným zhodnocením a proto vymýšlí a realizuje různé cesty, jak nad jeho rámec z klienta vylákat další, nemalé peníze. Prověření a solidnost jeho úvěrových smluv tedy musí být vždy na 1. místě, bavíme-li se sjednání nebankovní hypotéky... 

 

K přeúvěrování je tedy možné využít  2 hypoteční varianty, kdy 2. je podstatně výhodnější, ale lze ji realizovat jen s rozumným stavem registru žadatele:

1. Americká nebankovní hypotéka

 • Roční úrok: 6 % až 12 %
 • Doba splatnosti: až 20 let

2. Hypoteční financování GRAND

 • Roční úrok: orientačně 2.49 % až 4,8 %
 • Doba splatnosti: až 30 let
 

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší žádostí:

nebo tel.: 777 465 451

Jsem vám plně k dispozici.

Na Vaši situaci se blíže podívám. Zodpovím Vám veškeré dotazy spojené s financováním. Řekneme si, co konkrétně chcete řešit, jestli to umím a pokud ano, tak jak konkrétně. Když bude vše v pořádku a budete mít zájem, domluvíme se na dalším postupu efektivního sjednání.

Tomáš Maček

Váš poradce v oblasti financování

Tomáš Maček

Jsem vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele a nabízím tak jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní), dále dluhové a úvěrové konzultace v rámci živnostenského oprávnění a nabídky investorů v rámci uzavřených tipařských smluv. DumDluhu.cz je internetový portál sloužící především k poskytnutí kvalitních úvěrových informací a nasměrování tak jeho návštěvníků k lepším finančním zítřkům.

Dále čtěte na téma: Nebankovní půjčky

Výhody Americké nebankovní hypotéky

Kalkulačka hypotéky

Pokud se chcete dozvědět něco navíc: 

Jinými slovy se tedy jedná o nahrazení stávající nevýhodné hypotéky u jednoho investora hypotékou novou, kterou je ochotný poskytnout nový investor za lepších parametrů a podmínek. Právě proto k němu "chcete přejít", sjednat si jeho hypotéku a tou tu stávající vyplatit, refinancovat, přeúvěrovat. Často lidé nicméně mají kolem této hypotéky více bez zástavních, nevýhodných dluhů kolem, které mu dělají ještě větší splátky a problémy. A tak pokud má klient i takové bez zástavní dluhy kolem své hypotéky, je možné a rozhodně doporučujeme vyplatit i tyto. Tyto totiž často dělají vysoké měsíční splátky, které vytváří přehnaný tlak na klienta, hrozí že je nezvládne splácet. I když jsou původně brané jako bez zástavní, hrozí jejich nesplácením nucený prodej nemovitosti za pro klienta (majitele nemovitosti) ne zcela výhodných cenových podmínek. Hrozí tak, že přijde o svoji nemovitost prodejem v dražbě... Může se jednat o hypotéku od nebankovní instituce, nebo zástava od jiného věřitele (státní úřad, pojišťovna) a mimo hypotéku o další bez zástavní drahé dluhy kolem: úvěry, půjčky, kreditní karty, kontokorenty s vysokým úrokem a tedy i přeplatkem...

Pokud se ještě člověk nedostal do výraznějších problémů se splácením v nedávné minulosti, na mysli máme opakující se opožděné splátky, zesplatnění, exekuce, nedávné ukončení insolvence a nemá z toho záznamy v bankovním registru vážného typu, je v takovém případě reálné, že se podaří sjednat bankovní hypotéku, kterou se všechny tyto dluhy uhradí, "spláchnou do poslední koruny"... Pokud se podaří vyřídit bankovní hypotéku, znamená to pro klienta nejenom bezkonkurenčně nízkou měsíční splátku, ale i celkový přeplatek díky historicky nejnižšímu úroku na trhu bankovních hypoték startujícím na 2.49 % ročně a navíc naprosto standardní podmínky, které bankovní domy nabízí a zaručují maximální bezpečí. Také lze díky až 90-ti procentnímu LTV hypotéky získat peníze ve výši až 90-ti % z hodnoty nemovitosti a nejenom si tak poplatit všechny dluhy, tedy jak hypotéku tak všechno kolem, ale i získat v případě potřeby dostatek peněz navíc. Jako "třešnička na dortu" je potom maximální splatnost 30 let, která dostává splátku na naprosté minimum.

Proto je vždy naší primární snahou napomoci sjednat poptávajícímu hypotéku v jednom z bankovních domů (pokud to už dle vstupně sdělených informací nevypadá zcela nereálně) a až v případě nereálnosti je možné řešit dražší nebankovní hypotéku s tolerancí jakkoli špatného stavu registru. Tu je dobré nicméně vždy chápat a nastavit jako dočasný nástroj k současné nemožnosti získat bankovní hypotéku, která je podstatně výhodnější a bezpečnější, především kvůli nevyhovujícímu stavu registru, jednomu z výše uvedených záznamů, "prohřešků" nebo jejich kombinaci. Proto ihned, jakmile se registr pročistí a podaří se sjednat hypotéku v bance, se touto nebankovní opět vyplatí, přeúvěruje. 

Pokud už klient záznamy v registru takového typu má a současně k sobě nemá žádnou osobu blízkou s přijatelným stavem registru, která bude navíc ochotná mu k hypotéce přistoupit... Bude se muset využít méně výhodná nebankovní hypotéka bez registru s roční úrokovou sazbou v orientačním rozpětí 6 % -  12 % ročně se splatnosti až 20 let. Jestli bude možné vyplatit naprosto veškeré dluhy, které klient má, nebo jenom část z nich, tedy ty nejdražší a ostatní budou muset zůstat, to v takovém případě záleží především na hodnotě nemovitosti a požadované částce, která by celkově (včetně peněz potřebných k vyplacení zástavy na nemovitosti) neměla u nebankovní hypotéky přesáhnout 60% z její hodnoty. Pokud bude muset dojít ke sjednání spotřebitelské hypotéky dále záleží taky na příjmu a bonitě žadatele (ale to jak u bankovní tak i nebankovní), kolik peněz bude možné získat. Protože i když bude možné poskytnout naprosto ideální obnos peněz z hlediska hodnoty zástavy a ltv, nebude to možné kvůli nízkému příjmu, případně nedostačující bonitě pro splátku takové hypotéky. Naštěstí umíme v takovém případě zohlednit až budoucí splátku nové hypotéky a ne všech stávajících dluhů, které se z ní budou vyplácet. A vzhledem k tomu, že se budou tyto dluhy s vysokými měsíčními splátkami vyplácet novou podstatně výhodnější hypotékou tedy i s daleko nižší celkovou splátkou, bývá tak možnost ji řešit, i když současný stav tomu příliš neodpovídá.

Co tedy Americká nebankovní hypotéka bez registru přes nás nabízí? 

Máme přehled na nebankovním trhu, tedy zkušenosti se širokým spektrem soukromých investorů a certifikovaných nebankovních společností. Díky tomu dokážeme pro klienta najít to nejlevnější a zároveň vždy férové řešení.

S produktem přes nás si tak může být jistý minimálním úrokem, přeplatkem a celkovým bezpečím po celou dobu splácení. 

Nejsme vázáni na jednoho konkrétního investora a tak neupřednostňujeme jediný hypoteční produkt. Naše možnosti tak nezačínají a zároveň nekončí jednou hypotékou s danými parametry a požadavky, na které buď žadatel dosáhne a líbí se mu, nebo ne a "na shledanou". Snažíme se ušít, obléct "kabát" co nejvýhodnějšího financování na míru každému jednomu klientovi, jeho individuálním možnostem a potřebám. Ne že máme jeden model, jedné velikosti, který se snažíme na klienta "nacpat hlava nehlava" jenom aby se udělal obchod a vydělalo...

Aktivně pro naše klienty hledáme, prověřujeme a vybíráme ty nejlepší z nepřeberného množství nebankovních a bankovních firem a jejich úvěrových možností, které se vyskytují na celém úvěrovém trhu ČR. To aby klient mohl získat informaci o možnosti sjednání jen tohoto nejoptimálnějšího produktu. A ne jen takového, na kterém se nejvíce vydělá, ale který je pro klienta z celkového pohledu opravdu nejvýhodnější. Aby nová hypotéka na refinancování jeho stávající hypotéky a třeba i dluhů kolem byla co možná nejlevnější, s minimálním úrokem a tedy dlouhodobě snesitelná, bezpečná.

Díky naší průběžně aktualizované znalosti neustále se měnících produktů, kvalitním kontaktům na schopné úvěrové specialisty se umíme přizpůsobit vašim možnostem a najít právě pro Vás ideální hypoteční řešení, které nejlépe řeší vaši současnou situaci.

Bude Vám nabídnuta jen nejvýhodnější forma úvěrování!

   • Doba splatnosti 2 měsíce až 20 let

   • a roční úroková sazba přibližně od 6 % do 12 % vytváří velmi slušné měsíční splátky nebankovní hypotéky.
   • Hypotéku předschválíme do 24 hodin

   • od doručení potřebných podkladů k posouzení.
   • Bez doložení účelu

   • Nepotřebujeme znát účel využití nebankovní hypotéky, peníze můžete použít za jakýmkoli účelem a přitom úrok zůstává neměnný. Peníze tak můžete využít například na rekonstrukci vaší nemovitosti, konsolidaci půjček + zažádat o peníze navíc, refinancování nevýhodné hypotéky + zažádat o peníze navíc např. na konsolidaci zbylých závazků, vyplacení hypotéky po splatnosti, vyplacení exekuce, insolvence na nemovitosti, nebo na investici do podnikání.
   • Tolerance registru dlužníků

   • K získání nebankovní americké hypotéky přes nás není překážkou, když máte drobné negativní záznamy v registrech.
   • Tolerance příjmu

   • Abyste nebankovní hypotéku získali, nemusíte mít vysoký příjem. Ten nás zajímá pouze informativně, abychom vybrali to nejlepší a byli si jisti vaší schopností splácet nastavené měsíční splátky hypotéky.
   • Bez poplatků předem

   • Nám zaplatíte pouze v případě, že hypotéka úspěšné dorazí na váš úvěrový účet (nebo účet věřitele v případě refinancování, nebo konsolidace), tedy až po čerpání (vyplacení hypotéky). Pokud peníze z hypotéky z jakéhokoli důvodu na účet nedorazí (nebude čerpána), nezaplatíte nám ani korunu. Platíte nám tak pouze až po dobře odvedené práci, takže až je výhodná hypotéka s férovými smluvními podmínkami vyplacenou na účet. Pokud po vás některá firma, nebo jednotlivec požaduje jakýkoli poplatek před čerpáním hypotéky, je něco špatně. My žádné poplatky předem rozhodně nechceme.
   • Možnost hypotéku kdykoli jednorázově doplatit

   • nebo provést výjimečnou splátku a to většinou za 1 % z celkové částky, kterou vracíte.
   • Navíc vám hypotéku po vyčištění registrů rádi převedeme do banky!

   • Vhodný model: Doba splatnosti nebankovní hypotéky (vnímáno jako přechodné, dočasné řešení) se tak může nastavit například na maximální hranici 20 let, čímž se dostanou splátky hypotéky na minimum (stejně se první roky splatnosti platí prakticky jen úroky a ne samotná jistina a to jak u nebankovních, tak bankovních hypoték) a hned po vyčistění registrů (Solus přibližně za 3 měsíce od doplacení úvěru, na kterém byl poslední přestupek ve splácení / CBCB maximálně za 4 roky od posledního přestupku ve splácení) Vám rádi tuto nebankovní hypotéku převedeme (přeúvěrujeme) na výrazně výhodnější, bankovní hypotéku.
   • Vysoká tolerance

   • k dočasné neschopnosti splácet (z důvodu například výpovědi z práce, hospitalizace, rozkol v rodině), které mohou potkat každého z nás, se nabízí možnost domluvy na odkladu splátky, přizpůsobení splátkového kalendáře, zkrátka je vždy snaha dostat klienta do optimálního stavu, tedy pravidelného splácení).
   • Férové podmínky

   • Výhodné parametry hypotéky a velmi rychlé sjednání s působností po celé ČR – Zlín, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Hradec Králové Praha a další lokality na území ČR. Hypotéku jsme v případě potřeby schopni prakticky až na několik výjimek sjednat na dálku, takže nemusíte nikam jezdit, nebo přijedeme my.
   • Flexibilní přístup:

   • hypotéku přizpůsobíme vašim momentálním požadavkům a možnostem. Vybereme a zrealizujeme tak to nejvhodnější financování šité vám na míru.
   • Kompletní právní servis

   • s maximální průhledností. S veškerými smluvními podmínkami je klient předem podrobně obeznámen. Úvěrové smlouvy jsou před podpisem v případě zájmu vždy zaslány minimálně na 2 dny k náhledu a kontrole (vždy doporučujeme za asistence vašeho znalého právníka). Díky jednoduchosti a průhlednosti smluv předem přesně víte, do čeho jdete.

 

  • Garance kvality

  • Pokud se vám do 14 dnů od podpisu úvěrových smluv podaří najít lepší nabídku nebankovní (americké) hypotéky a budete chtít zrušit nebankovní hypotéku sjednanou přes nás, je vám to zcela bezplatně umožněno. Uplatníte tak své právo bez poplatku a udání důvodu odstoupit od hypotéky do 14 ti dnů od podpisu úvěrových smluv.

Nebankovní hypotéka: s námi bezpečně a bez podvodu

U nebankovních hypoték nezáleží pouze na základních parametrech, jako jsou roční úroková sazba, maximální doba splatnosti, možnost jednorázového doplacení, či výjimečné splátky, i když tyto jsou hodně důležité a dbáme na jejich maximální kvalitu. Velké množství nebankovních hypoték je v dnešní době stavěno tak, že je nebankovní firma často velice netolerantní k dočasné neschopnosti splácet, kolikrát jen k jedné opožděné splátce. Jsou firmy, které na tuto situaci doslova sázejí, spoléhají, aby mohli klienta zatížit nepřiměřenými, vysokými sankcemi, kdy poté rychle hypotéku zesplatňují a požadují tak jednorázovou úhradu.

Ano, když si člověk půjčí, měl by být schopen svůj závazek splácet. Řadě z nás se ale stane, že se dostane do finančních problémů z těžko ovlivnitelných důvodu, jako jsou: kolaps v zaměstnání, slabé období v podnikání, rozkol v rodině a jiné. Tyto nás mohou v průběhu splácení potkat a při výběru hypotéky bychom to měli mít na vědomí. I proto se snažíme nabízet jen takové produkty, kdy se investor k drobným problémům ve splácení staví solidně se zájmem se vždy rozumně domluvit na brzké úhradě opožděné splátky, nebo odkladu splátky, nebombardovat tak klienta sankcemi, dostat se tak opět k optimálnímu stavu řádného splácení.

Nebankovní hypotéku přes nás je možné nastavit na maximální dobu splatnosti 20 let, čímž dosáhnete minimálních měsíčních splátek a přitom máte možnost vyplacení (přefinancování) kdykoli (měsíc, rok) po čerpání hypotéky za férový poplatek 1 % z částky, která se vrací (u 500 tis Kč se jedná o poplatek 5 tis Kč). Což je vhodné pro strategii, kdy potřebujete překrýt momentální, krátkodobou potřebu nebankovního financování z jakéhokoli důvodu. My Vám to umožníme a to aniž byste museli přeplácet na x % (často 2 % a více) měsíčním úroku u krátkodobého úvěru.

Obecně je nebankovní americkou hypotéku dobré chápat jako prostředek k překlenutí momentální potřeby financí a současné nemožnosti se dostat na bankovní, nebo jiné financování. Proto ihned po vyčištění registrů (maximálně 4 roky od posledního přestupku / za 2 roky lze žádat výjimečný výmaz) Vám rádi převedeme nebankovní hypotéku na výrazně výhodnější bankovní hypotéku.

 

Roční úroková sazba a maximální LTV (% z ceny nemovitosti) u nebankovní hypotéky jsou posuzovány individuálně především dle typu investora ochotného dostát vašim požadavkům za současných možností, kvality zástavy (lokalita) a jiné. Maximální LTV se většinou pohybuje u 50 % z tržní ceny a roční úroková sazba v rozpětí 11 %. (Lze se individuálně bavit o vyšším LTV a nižší úroku především u lukrativních nemovitostí, např. ve větších městech).

Akce na nebankovní hypotéku

Do 14 dnů od podpisu úvěrových smluv máte možnost bez udání důvodů a poplatku odstoupit od nebankovní hypotéky přes nás. A tak pokud náhodou například objevíte výhodnější hypotéku na trhu, můžete i po podpisu úvěrových smluv odstoupit.

Nabídneme Vám prakticky stejnou úrokovou sazbu, jakou Vám doopravdy nabídne konkurence! S tím rozdílem, že Vás u nás čekají férové podmínky. V reálu Vám tak chceme vyřídit stejné úrokové podmínky, jaké Vám je skutečně schopna vyřídit konkurence, aniž bychom uváděli nereálně nízké úrokové sazby na našich internetových stránkách, jak to dělá konkurence. Nechceme totiž slibovat něco, co bychom nebyli schopni ve finále dodržet.

Shrnutí výhod a podmínek nebankovní hypotéky

Nezatěžujeme vás poplatky předem!

Klienty nezatěžujeme (jako se tomu často děje jak v bankovním, tak nebankovním prostředí) jakýmakoli poplatky předem. S námi se vám nestane, že si zaplatíte za odhad, za právníka, tam to a tam to, abyste ve finále zjistili, že je Vám hypotéka z nějakého „pochybného“ důvodu zamítnuta. Pokud se nám z jakéhokoli důvodu nepodaří vyřídit vám hypotéku kompletně od A (předschválení) do Z (vyplacení) a nebudete tak hypotéku čerpat k vaší spokojenosti s průběhem sjednání a kvalitou jejích parametrů, nezaplatíte nám ani korunu. Jinak řečeno u nás neplatíte jediný poplatek před čerpáním hypotéky, jsme zaplaceni až po odvedení kvalitní práce:

 1. Úspěšné předschválení hypotečního financování GRAND / nebankovní hypotéky.
 2. Vaše maximální spokojenost s úrokem, splatností a dalším parametry uvedenými v předběžné a nezávazné nabídce hypotéky.
 3. Definitivní schválení a tvorba úvěrové smlouvy.
 4. Odsouhlasení úvěrové smlouvy optimálně po kontrole právníkem, který se vyzná.
 5. Podpis úvěrových smluv a následné čerpání hypotéky.
 6. O veškeré náklady spojené se sjednáním se hypotéka většinou navyšuje a jsou zaplaceny současně s čerpáním, nebo je potřeba je uhradit do 3 dnů po jejím čerpání.

 • bez jakéhokoli poplatku před čerpáním
 • finance od 300 000 Kč do neomezeno Kč
 • roční úrok lze přibližně v rozpětí: od 3,8 % – 14 %
 • doba splatnosti: 1 - 34 let
 • LTV většinou maximálně 50 % u nebankovní hypotéky - 100 % u Grand v závislosti na stavu registru a výši doložitelného příjmu žadatele
 • tolerance registrů (akceptování negativních zápisů v registrech)
 • tolerance příjmu
 • lze bez zkoumání účelu využití:
  • rekonstrukce nemovitosti
  • koupě nemovitosti
  • konsolidace půjček + lze získat peníze navíc
  • refinancování hypotéky + lze získat peníze navíc
  • vyplacení jakéhokoli nevýhodného závazku (soukromý investor, finanční úřad)
  • vyplacení exekuce, insolvence, nebo dražby
  • investice do podnikání a mnoho dalšího
 • Profesionální a lidská analýza Vašeho požadavku a možností, s tím spojený výběr optimálního financování na míru Vašich aktuálních požadavků.
 • Možnost jednorázového doplacení kdykoli - po vyčistění registrů vám rádi hypotéku ihned převedeme do banky (přefinancování na bankovní hypotéku)
 • doba k předschválení hypotéky již za 24 hodin
 • doba ke kompletní realizaci lze do 10 pracovních dnů
 • čerpání: jednorázové vyplacení převodem na běžný účet klienta, nebo jeho věřitelů
 • po vyčištění bankovních registrů Vám hypotéku rádi převedeme do banky

Žadatelem může být

 • Fyzická osoba starší 18 let a mladší 70 let vlastnící nemovitost, nebo využívající nemovitosti jako zástavy ve vlastnictví 3. osoby, která souhlasí se zástavou.
 • Fyzická osoba: zaměstnanec, podnikatel OSVČ a jiné.
 • Cizinec s trvalým, nebo přechodným pobytem u nás.

Zajištění

 • Zástavním právem na list vlastnictví nemovitostí v osobním vlastnictví klienta, nebo ve vlastnictví 3. osoby - ručitele (rodinný dům, družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, komerční objekt, pozemek, chata, rekreační objekt).
 • Nemovitost, která bude sloužit jako zástava k hypotéce, se musí nacházet na území ČR.
 • Varianty financování jako jsou zpětný leasing nemovitosti a například následný pronájem NEPROVÁDÍME. Klient v takovém případě totiž převádí nemovitost na investora po dobu trvání smlouvy a přestává tak být vlastníkem nemovitosti. S námi zůstáváte majitelem nemovitosti po celou dobu trvání hypotéky. Na vaši nemovitost jde standardní zástavní právo, stejně jako je tomu u klasických hypoték od bank.
Kalkulačka hypotéky

Reprezentativní příklad Americké nebankovní hypotéky

 • Celková výše americké hypotéky 800 000 Kč
 • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 9,99 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 12,4% p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 5 % z celkové výše úvěru, v čemž je zahrnuto jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování hypotéky.
 • Navýšení úvěru: 1 040 080 Kč
 • Měsíční splátka:: 7 667 Kč (Zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5 % z jeho celkové výše.)

Všeobecné a právní podmínky

Posuzování žádostí a dotazů

 • Každý dotaz nebo žádost o poskytnutí nebankovního úvěru je posuzována individuálně.
 • Žadatel je kontaktován telefonicky nebo emailem za účelem poskytnutí potřebných informací a k posouzení, zda je možné na úvěr dosáhnout.
 • Negarantujeme kladné vyjádření o poskytnutí úvěru a nezaručujeme tak zabránění zabavení zastaveného majetku.
 • K posouzení žádosti, ani k poskytnutí nebankovního úvěru nebo konsolidace půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem.
 • Se všemi poplatky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovního úvěru je klient předem seznámen a jsou viditelně a srozumitelně zapsány ve smlouvě.
 • Nepožadujeme po uživatelích, aby převedli svá vlastnická práva nebo se jich vzdali, ani nenabízíme odkup nemovitosti za částku nižší, než je tržní cena.
 • Nežádáme uživatele, aby obcházeli původního věřitele a platili přímo příslušné společnosti či jiné třetí straně. Nenabádáme uživatele, aby nekontaktovali původního věřitele, právníka, úvěrového poradce či bytového poradce.

Důsledky nesplácení úvěru

V případě, že nebude úvěr řádně splácen, budou dlužníkovi, na základě rámcové smlouvy o úvěru, účtovány poplatky spojené s prodlením splátky. Úrok však zůstane neměnný. Tyto poplatky jsou odvislé od úvěrových podmínek jednotlivých investorů a nelze je tak předem sdělit. Klient je o těchto podmínkách vždy předem obeznámen po posouzení úvěru z naší strany. V případě nesplácení je zároveň dlužník zapsán do registru dlužníků a následně je pohledávka vymáhána dostupnými zákonnými prostředky. Zesplatnění úvěru může nastat po dvou po sobě nezaplacených měsíčních splátkách. Pohledávka může být v takovém případě postoupena 3. straně, která pak již jménem svým pohledávku vymáhá. Podrobněji se o důsledcích nesplácení dozvíte v Rámcové smlouvě o úvěru.

Všeobecné podmínky

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky