Ve dvou předchozích článcích jsem ze zmínil o tom, že hypotéka z banky je ideální řešení. Že nebankovní hypotéka se na ni absolutně nechytá a to jak svojí výhodností, tak ani celkovou bezpečností pro klienta. Nepředpokládám, že se jedná se o nějaké překvapivé tvrzení, které by Vás přehnaně zaskočilo. Nicméně přesto se lidé mnohdy poptávají po hypotečním řešení, které pro ně není celkově vhodné, nebo které obecně není na trhu reálné. V tomto článku tuto problematiku a nutnost rozlišovat z jasným odůvodněním dále rozvádím.

Je dobré řídit se níže uvedeným desaterem zlatých pravidel, které by Vám mohli být nápomocné pro ideální postup sjednání optimální hypotéky... 

Pokračovat ve čtení

Jít do nebankovní hypotéky, zpětného leasingu, okamžitého výkupu, nebo se raději uchýlit ke klasickému prodeji svojí nemovitosti?

Primárním přínosem je, že v prvních dvou scénářích se vám naskýtá možnost nadále užívat svoji nemovitost.

Kdežto ve zbylých dvou žádné takové světlo na konci "tunelu" nesvítí. Krutým faktem zde je, že o svoji nemovitost nadobro přijdete.

Každé má své další nesporné pro i proti. Rozdílů, kladů a záporů těžko spočítáme na prstech jedné ruky. 

Co dalšího se teda hodí znát před učiněním závazného rozhodnutí?

Pokračovat ve čtení

Jak je možné vyřešit svoji nesnadnou finanční situaci co nejelegantněji? 

Co je opravdu nápomocné a zároveň reálné řešení na úvěrovém trhu (bankovním, nebankovním), nebo na trhu realitním?

3 (+1) dobré cesty (pokud nepůjčí strejda Frank, nebo se zrovna nevydaří v loterii), jak vhodně získat peníze ze svojí nemovitosti.

Nejenom o tomto se dočtete v tomto článku kliknutím na „pokračovat ve čtení" 

 

Nejlepší půjčka

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2