Srovnávač především bankovních a nebankovních hypoték, doplňkově také půjček a úvěrů:

Pomůže Vám při získání té nejlevnější formy financování, tedy úvěrového produktu. 

Pod tímto pojmem nabízíme možnost cenového srovnání hypoték od téměř všech bankovních domů na trhu. Pokud si to situace vyžádá, lze vybrat i tu nejvýhodnější z nebankovních hypoték.

Podstatou této služby je, aby měl klient zkrátka možnost získat tu nejvýhodnější z hypoték na míru jeho současných možností a ta aby byla zároveň bezpečná a fér.

Tu si můžete vybrat z prakticky celého úvěrového trhu ČR bez starostí, z pohodlí Vašeho domova po analýze specialisty.

Ten Vám po vyplnění těchto základních dotazů zavolá pro získání informací za účelem zcela NEZÁVAZNÉHO A BEZPLATNÉHO vyhodnocení. Řeknete si vše k tomuto potřebné a co nejdříve Vám bude sdělen ideální výsledek:

Realitní služby

Nechejte si i Vy bez zbytečně ztráty vlastního času, peněz a energie zdarma srovnat nabídky od téměř všech poskytovatelů hypoték na trhu.

Za několik hodin máte konkrétní výsledek „na stole“ a záleží jen na Vás, jestli ho využijete, nebo ne. 

Až v případě vašeho zájmu rádi pomůžeme se sjednáním této vítězné...

 

Naše zaměření a specializace: 

Neděláme si iluze, že by nás oslovovali zcela bezproblémový klienti (s nadstandardními příjmy, skvělou bonitou a registry jako lilie), kteří by na lusknutí prstu získali hypotéku v kterékoli z bank. Samozřejmě i pro Vás je tato služba určena a rádi zajistíme ten nejnižší úrok na bankovním trhu a především nejnižší možný přeplatek, RPSN.

Nicméně drtivá většina poptávajících jsou lidé, kteří mají "nějaký ten" záznam v registru, slabší příjem a nebo bonitu zhoršenou různými měsíčními náklady. A právě pro tuto skupinu lidí se snažíme najít stále rozumné, v ideální případě výhodné bankovní hypoteční řešení.

Tato specializace na "něčím" nestandardní poptávající nám dává smysl právě proto, že jejich situace je poměrně složitá, možnosti omezené a chceme je uchránit před přehnaně drahým a často neférovým nebankovním prostředím. Jeho služeb by totiž nejspíš využili, protože si myslí, že jim už nic jiného nezbývá...

Řadíte-li se tedy mezi tyto "problematické" klienty se zhoršenými registry, nebo neuznaným příjmem, tedy i nedostatečnou bonitou, nebojte se nás minimálně oslovit. Naprosto nezávazně vyhodnotíme Vaši situaci a možnosti na trhu. A pokud bankovní hypotéku opravdu nebude možné nyní sjednat, navrhneme přechodně férové nebankovní řešení. To se co nejdříve to bude možné převede do jedné z bank po odstranění vážných záznamů například v jednom z registrů.

Bezpečí klienta vždy až na prvním místě:

V takovém případě je pro nás hodně podstatným hlediskem, aby byl nebankovní poskytovatel slušný, fér a tedy pro klienta bezpečný. Pouze z nabídky takových nebankovních investorů následně vybíráme tu nejlevnější hypotéku, kterou jsou konkrétně Vám ochotni poskytnout.

Na tomto kritériu bezpečí nám hodně záleží, proto je máme prověřené časem a získanými zkušenostmi. Víme ze zkušenosti klientů, když se k nim v minulosti některá z nebankovních firem zachovala nečistě. Nedovolili bychom si klientovi doporučit takového nebankovního investora, o kterém bychom věděli, že v minulosti způsobil klientovi újmu jeho nezaviněním. Jakmile bychom "se doslechli" o nějakém "nepěkném tahu", spolupráci bychom obratem ukončili a před takovou firmou naopak varovali. I tak je dobré využít služeb vlastního právníka a úvěrové smlouvy nebankovní hypotéky si pro vlastní klid nechat zkontrolovat. Jsme něco jako heuréka u nebankovních hypoték. Jejich přidaná hodnota je hodnocení produktu očima reálných zákazníků a výběr toho prodejce, který ho má v nabídce za nejnižší cenu.

My máme v nabídce pouze férové nebankovní investory a vybere se pouze ten, který bude ochotný danému klientovi hypotéku poskytnout a to zároveň za nejnižší cenu, úrok, přeplatek. Velmi podstatné také je, aby dal klientovi možnost kdykoli v budoucnu zdarma hypotéku doplatit, převést do daleko levnější banky, ihned co to registr a příjem dovolí.

To je totiž právě často ono problémové úskalí, že lidé vybírají i v nebankovním prostředí hypotéku jenom podle ceny, tedy úroku. A samozřejmě se nemají velice kde dozvědět, jestli je daný poskytovatel slušný, nebo není. Recenze na internetu už prakticky nedohledáte a jinde než v úvěrových smlouvách to nemáte šanci zjistit.

Ale to je právě to, že lidé toto hledisko často nezohledňují, respektive nedají si už pozor na "čistotu a bezpečnost" úvěrových smluv, které mají podepsat před získáním nebankovní hypotéky. Nevezmou si na pomoc při jejich kontrole alespoň hypotečního specialistu, který by byl na jejich straně, ideálně právníka. Často také zahodí veškerou opatrnost, soudnost a jsou ochotni podepsat i velmi rizikové smlouvy. A přesně na to vsází někteří nebankovní poskytovatelé, kteří schválně nabízí nízké, téměř bankovní úroky a nedostatečný zisk poté dohánějí jinde. A sice například na skrytých pokutách za různé nepodstatné "přestupky", které poté klientům "vyráží dech", neboť dosahují "astronomických" částek...

 

Neváhejte nás proto oslovit a vyhněte se tak neférovým nebankovkám obloukem!