Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Co je potřeba k oddlužení nemovitosti?

Na otázku „co je potřeba k oddlužení nemovitosti“ se v poslední době ptá řada lidí. Ono hodně záleží na tom, jakým způsobem budeme oddlužení nemovitosti řešit.

V první řadě byste měli mít přehled o tom, jaká částka (výše hypotéky) je k oddlužení nemovitosti potřebná a jaká může přibližně být cena této nemovitosti. Dalším důležitým ukazatelem, abychom si řekli „co je k oddlužení nemovitosti potřeba“, je typ zástavy, který se bude na nemovitosti vyplácet, aby došlo k jejímu oddlužení. Může to být nevýhodná (většinou nebankovní, ale i bankovní), nebo „nebezpečná“ (drahé sankce v případě opoždění splátky, riziko brzkého zesplatnění) hypotéka, může to být hypotéka po splatnosti, nebo už zesplatněná hypotéka, může to být exekuce na nemovitosti, a nebo dokonce dražba. Ano všechny tyto zástavy (nebo jejich kombinace) je možné na nemovitosti vyplatit a nemovitost tak oddlužit.

Jak se bude pro optimální oddlužení nemovitosti postupovat, tedy „co bude k oddlužení nemovitosti potřeba“ dále hodně záleží na možnostech žadatele, který k oddlužení nemovitosti přistupuje. Tím máme na mysli jeho příjmovou stránku (měsíční příjem u zaměstnance / daňové přiznání u OSVČ), stav jeho registrů (především těch bankovních SOLUS a CBCB) a další důležité informace, které hrají na možnosti tohoto pro Vás nejvýhodnějšího oddlužení nemovitosti velkou roli.

Zkrátka a dobře je odpověď na tuto otázku hodně individuální a v první řadě je velmi důležité, abyste nás oslovili. Po bezplatném a nezávazném telefonickém rozhovoru, nebo osobní schůzce (za účelem analýzy Vaší situace a vyhledání optimálního oddlužení nemovitosti na míru Vašich současných možností a potřeb) s jedním z našich specialistů Vám budou veškeré podmínky (úrok, doba splatnosti, doba k vyřízení) oddlužení nemovitosti podrobně vysvětleny a také si jasně řekneme, jaké podklady a informace jsou k oddlužení nemovitosti potřebné dodat.

Bez poplatků předem najdeme a vyřídíme od A do Z to nejlepší oddlužení nemovitosti. Kontaktujte nás ještě dnes.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky