Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Existuje nebankovní americká hypotéka bez podvodu?

Termín nebankovní americká hypotéka bez podvodu skrývá hned několik důležitých podmínek. Pojďme se na ně společně podívat.

Slovo „nebankovní“ znamená, že hypotéku nabízí nebankovní firma. Pokud požadujete nebankovní hypotéku, nejspíš vám nebyla schválena hypotéka v bance z důvodu slabšího příjmu, nebo záznamu v registru. Nebankovní instituce jsou schopny nabídnout sice na úrocích dražší hypotéku než banka, ale zato nedbají na záznamy v registru dlužníků, nepožadují doložení příjmu či uvedení účelu využití. Vyšší úrok je pochopitelný, protože nebankovní firma funguje zcela odlišně od bank. Peníze nebankovních firem pochází od soukromých investorů, kteří mají zájem své peníze uložit pokud možno s minimálním rizikem a slušným ročním shodnocením.

Slovo „americká“ je zde poměrně zbytečný pojem. Nebankovní hypotéky totiž můžete vždy využít za jakýmkoliv účelem. Označení „americká“ znamená, že u hypotéky nemusíte uvádět účel použití.

Třetí slovo je „bez podvodu“. Zde od nebankovní společnosti vyžadujete, aby bylo její jednání bez podvodů. Ne jednou jste si mohli přečíst o nekalých praktikách nebankovních firem. Ale u nás se tomuto chování můžete vyvarovat. Obezřetnost je na místě, protože v České republice působí spousta nemorálních firem, které chtějí z klienta „vytřískat maximum“.

My máme jednoduché řešení. Snažíme se díky našim exkluzivním možnostem a kontaktům žádat o půjčky a hypotéky pro vás v bankách. Zde jsme schopni sjednat úvěr i když jste byli zamítnuti, nebo by jste za standardních podmínek bankovu neprošli. To vám zajistí nejenom maximální výhodnost, ale také férovost = bezpečí.. Banky jsou totiž pod kontrolou ČNB a státu, a tak se v bankovním sektoru žádné nekalé praktiky nedějí. Pokud se nám schválení do banky nepodaří, nebo to vaše možnosti nedovolují, nabízíme také férové nebankovní hypotéky. U nás je nebankovní americká hypotéka bez podvodu určitou samozřejmostí.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky