Bezpečné nebankovní hypotéky, úvěry, konsolidace a další služby

Nebankovní hypotéky srovna Sloučení půjček - Konsolidace oddluzeni Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby
Nebankovní hypotéky Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Revoluční způsob financování GRAND

Připravili jsme pro Vás velice zajímavou možnost financování, která dostala název úvěr GRAND. Jedná se o hypotéku s ročním úrokem přibližně od 3,8 % a dobou splatnosti 3 až 30 let.

K získání tolerujeme nižší příjem a můžete mít i drobné záznamy v registrech!

 

domek hypo

Více o hypotéce GRAND

Výhody financování

 • Skvělý roční úrok: přibližně od 2,6 %
 • Dlouhá doba splatnosti: přibližně od 1 měsíce až do 30 let
 • Klient může mít záznamy v registrech
 • Stejně tak může mít i nižší příjem
 • Nemusí doložit účel využití 
 • Může úvěr kdykoli doplatit, poslat výjimečnou splátku
 • Bez jakéhokoli poplatku dopředu

 Přidaná hodnota

 • Spolupráce se širokým spektrem finančních institucí na trhu
 • Výběr ideálního hypoúvěru na míru Vašich individuálních možností a potřeb
 • Optimalizace (refinancování, konsolidace) a zvýhodnění stávajících úvěrů klienta
 • Kvalitní úvěrové poradenství vždy ve Váš prospěch, férové jednání a rychlé sjednání
 • Nezávazná konzultace, analýza možností a potřeb klienta -> doporučení vhodného úvěrového řešení
 • Hlavní přidaná hodnota: ÚSPORA PENĚZ, ČASU I ENERGIE KLIENTA
 • Naši spokojení klienti

  Klient Karel Konrád

  Karel Konrád

  Dokázali mně přefinancovat nebankovní hypotéku a sloučit čtyři pro mě nevýhodné půjčky, které jsem měl.

  Teď mám skoro poloviční splátku, kterou v pohodě zvládám splácet, má nemovitost je v bezpečí a přeplácím naprosté minimum! Spokojenost, Karel


  Na internetu jsem nenašel žádný negativní názor na tuto firmu a tak jsem u nich poptal

  Sloučili všechny mé půjčky do jedné, refinancovali hypotéku na domě a já teď platím o zhruba 70% nižší splátky!

  Klient Tomáš Luftman

  Tomáš Luftman

 • Naši spokojení klienti

  Klient Honza Mareček

  Albert Toman

  Spokojenost mohu jenom potvrdit. Platil jsem na šesti půjčkách necelých 13 000,- měsíčně, vyřídili jsme konsolidaci a teď platím 3350,- měsíčně.

  Konečně klidný život. Doporučuji všem !


  Dokázali nám zaplatit všechny bankovní a nebankovní půjčky a získat pro nás peníze na rekonstrukci domu. Teď máme jedinou půjčku s úrokem 4,3% , splatností 25 let.

  Přestože nás naše vlastní banka předtím jasně zamítla!

  Klient Jirka Kolínek

  Jirka Kolínek

Jaký postup na Vás čeká?

Vaše požadavky posuzujeme individuálně se zohledněním Vašich momentálních možností a potřeb. Většinou ale postup vyřízení obnáší následujících 8 kroků:

 • Podrobně si řekeneme o Vaši situaci a našich možnostech
 • Zvolíme společně vhodný způsob financování
 • Vytvoříme nezávaznou, konkrétní nabídku
 • Požádáme Vás o podklady potřebné k tvorbě smluv
 • Vytvoří se úvěrové smlouvy
 • Smlouvy dostanete k prostudování
 • Ujistíme se, že všemu rozumíte
 • Po podpisu přibližně do 3 dnů čerpáte peníze

Grand, Standard, anebo Nic?

Na který z nich si máte brousit zuby?

Co se může šiknout vědět o nich předem, plus pravdivé přiznání na závěr jako bonus.

Jste na stopě po hypotéce, která by se dokázala vypořádat s vašimi nepříjemnostmi a zároveň nízkonákladově zafinancovat váš současný záměr.

Narazili jste na stránky dumdluhu.cz a přestože už sám název zní poněkud odpudivě, poměrně Vás zaujal jejich obsah a zejména pak nabízený hypoteční úvěr Grand.

Rádi byste dopředu věděli, co tato možnost obnáší, v čem se liší o druhé varianty zvané Standard, co od obou a vůbec této podivně znějící společnosti můžete očekávat, abyste nenaletěli na špek.

Ostatně zadlužit se stejně plánujete, nebo už jste "až po uši" a to tak nevýhodně, až je to "do nebe volající", proto jste se rozhodli protentokrát neudělat letmo povrchní a ukvapený závěr a nenechat se odradit tímto byť letmo odstrašujícím, zato realistickým názvem.

"Nakonec těch perfektně nastrojených už jste viděli tolik a co za odporné příšernosti se s z nich vyklubalo, že je klidně přenecháte ostatním..."

Nezbývá než potleskat správně nastavenému niternímu kompasu a poděkovat za svěřenou důvěru a odvděčit se třeba natolik otevřeným doznáním:


Věc se má tak, že vzhledem k bohaté pestrosti žádostí, klientských potřeb a kondic to nemůže být celé jenom o Grandu, u něhož se za doslova grandiózní výhodnost platí nutná daň v podobě vyšších nároků na kvality klienta, množství a stav jím doložených dokumentů, což "suma sumárum" znamená slabší průchodnost, tedy statisticky výrazně skromnější poměr mezi vyhověnými a podanými žádostmi. Jednoduše na něho nedosáhne ani zdaleka tolik lidí, což logicky vytváří prostor pro nutnost (slušnost, smysluplnost, efektnost) disponovat minimálně jedním náhradním řešením pro všechny ty "nešťastně" zamítnuté. 

Těch je popravdě oproti schváleným na 100 kusů poptávek žalostně mnoho, což spíše než jevem ojedinělým, je na dnešním roztodivném trhu krušnou realitou všech jeho účastníků. Fakt je zkrátka ten, že úvěrovatelných je asi jako "chřipek po covidu", a ten, kdo vám bude mermomocí tvrdit opak, je spíše "klamavý kecálek". Vás mystifikuje stoprocentně a možná radši, pro jistotu i sám sobě v prospěch jakési přesvědčivosti, nadšenosti a motivace do práce, byť k tomu dochází záměrně zaslepeně, lehce falešně a tudíž bludně. Ve tvůrčích chvilkách je potřeba proaktivity, surové upřímnosti a nacházet náhradní řešení a ne mrhat omezený příděl tvůrčí energie na marnotratnosti vedoucí v lepším případě nikam.

A právě tuto záložní roli u nás "na jedničku" plní Standard, který je, byť cenově méně atraktivní, také celkově daleko benevolentnější varianta a lze ji tak uplatnit na přechodné období, tedy než se odblokuje Grand, jakožto kritickou situaci zlepšující a tím pádem stále užitečné řešení, po němž mohou klienti sáhnout, nesplňují-li zrovna na Grand kladené nároky a využít ho, než dosáhnou na výrazně výhodnější hypoteční verzi. Dočasně a stále důstojně se jím vykryje akutní peněžní nedostatek a při první příležitosti se triumfálně přefinancuje do banky. 

Zatím si ho nemohou dovolit podobně jako pětihvězdičkový hotel, byť důvodem zde není ohromná cena za noc, jež se v tomto případě u náhradního ubytování paradoxně ještě zvyšuje, nýbrž nesplňování dalších sledovaných atributů jako je historie splácení, povaha příjmů, či závazků a podobně. Nicméně i těmto by náladu na dovolené mohla zvedat skutečnost, že ihned po jejich dostání do vyžadovaného pořádku cestovka automaticky zajistí záměnu a přestěhování z průměrné "tříhvězdy", aniž by to krom několika kroků do již na první pohled daleko luxusnější budovy vedle pocítili. Tedy nanejvýš citlivě, profesionálně a v dohodnuté ceně. Na projev dobré vůle a revanšování si vezmou první přespání na vlastní triko, dokonce i se snídaní.

Skutečný škůdce vámi celkově vynaložených nákladů a nebezpečné nástrahy některých firem zastupujících nebankovní sektor:

Na klíčové platební parametry uvedené v předchozích dvou bodech, tedy vaše celkové, skutečně vynaložené náklady procentuálně rozpočtené do jednoho roku splácení a tak i konečný přeplatek, bude mít vyjma ujednaného úročení, zvolené a nakonec taky skutečně využité doby pro splacení, přímo drastický vliv velikost a množství takzvaně vedlejších pokut a doplňkových poplatků. V tomto ohledu bychom si s dovolením dovolili vyvěsit cedulku obsahující jedno menší...

Prostřední varování: POZOR! Podpis pouze na vlastní nebezpečí, hrozí nebankovní úhona!

Nutno podotknout, že právě tyto bývají u nečestně nastavených nebankovních hypoték častou příčinou masivního prodražení, jež navíc pro většinu klientů bývá zcela neočekávané, neboť se ho před nimi podařilo mistrně skrýt.

Statisícové pokuty, násobení dlužné částky, či původního úroku, a další klientovo odírání okamžitým zesplatněním, ukončením smluvního vztahu, přeprodejem pohledávky a její následnou správou, mnohdy zakončované exekučním oznámením, dražební vyhláškou, nuceným prodejem pod tlakem a tudíž i tržní cenou potom rozhodně nejsou žádné výjimky, úvěrovému predátorovi cizí praktiky.

Na jejich celkové výši se tedy zásadním způsobem podepíše vaše volba "dobro/zlomyslného" poskytovatele nebankovní hypotéky, podobně jako o ní následně rozhodne vaše schopnost průběžného plnění všech smluvních náležitostí v podobě především řádného splácení a dbaní svých dodatečných povinností, mezi které se může řadit dodání určitých podkladů, sjednání pojištění nemovitosti, či dlužníka, jejich další nezadlužení, či nepřihlášení do insolvence a podobné ustanovení.

Zatímco jejich poctivé plnění, ba dokonce dobrovolné umořování výjimečnými splátkami nad rámec základních, či předčasné provedení jednorázového dorovnání na jejich výši působí výlučně blahosklonným způsobem - závratně je snižuje, jejich nezodpovědné, či nevědomé porušení následované vyměřením a připsáním příslušných pokut bude naopak logicky znamenat zvýšení jak přeplatku, tak i RPSN. Jakmile jste jednou podepsali, nevědomost zde mnohdy neomlouvá. Proto je nezbytné dbát bezpodmínečné opatrnosti dřív, než bude pozdě, tedy při provádění kontrolky všech smluvních zákoutí, před smělým udělením svého autogramu.

Závěrem si nezapomeňme dopřát PRAVDIVÉ PŘIZNÁNÍ:

Za poněkud horší novinu považujme statisticky podloženou skutečnost, že zdaleka ne každému, kdo si na Grand "brousí  zuby", je zároveň souzeno ho získat. Někteří se vyskytují v situacích natolik šílených, že by nad nimi vydržel nesvěsit ramena akorát svatý, zbylí zastávají tak tristní přístup, že by se dvanáct ran rákoskou přes holý zadek zdálo zasloužených a půlroční vězení pro dlužníky dalo považovat za přiměřený postih. Na rovinu si přiznejme, že bez slušného (vy)chování a solventního jednání se to nejspíš neobejde, neboť se s takovým člověkem nedá nikam dojít, ať už se ho snažíte vést za ručičku sebevíc.

Je dobré si uvědomit, že po někom chcete půjčit "jeho" peníze a byť se mnohým mohou jakékoli rozdíly oproti jiným typům nakupování stírat, spousta firem prostě propaguje svoji službu a člověk často podléhá tendenci veledůležitě nakráčet jakožto ctihodný zákazník... Buďme trochu soudní a dejme "ruku na srdce". Nejdete se zvelebit, pojistit a už vůbec si uložit těžce vydělané milióny. Samozřejmě by i zde mělo zdravě platit heslo "náš zákazník, náš pán" a přistupovat k němu s úctou, no konkrétně v tomto segmentu to netřeba s tím posluhováním, poskakováním a přetvařováním nikterak přehánět. Primární je snad upřímná snaha mu pomoci, nebo ne? K čemu je Vám neupřímný tajtrlík, u kterého si nejste jisti, jestli by vám pro podpis náhodou i nepokouřil? Nepošle vás potom takový úlisný "pojišťovák" spíš s klidem do kopru? Nalejme si čistého vína, dostali jste se do svízelné situace a potřebujete z ní pomoct. Doopravdy vás z ní dostat a nejenom přetáhnout z louže do bláta, o to tady snad kráčí. Přehnanou touhu po kolikrát zcela zbytečné milosti (od slova býti milý - zdvořilosti), poslušnosti a pozornosti dejte bokem. Není na místě, nejste v sámošce pro další cetku. 

Kolikrát doslova jde o vaši bytostní "záchranu", kdy palčivá potřeba po půjčení levnějších peněz vytváří markantní rozdíl oproti pořizování jiných, na stupnici důležitosti daleko zbytečnějších "věcí". Na nějaké extra suverény, vymýšleče a bombardéry tady není z vaší strany moc prostor. Člověk by čekal, že přiklušete především pokorně, poučeni z vlastních přestupků, pozměněni z přihodivších se příkoří. Praxe nicméně ukazuje, že žádoucí změna k lepšímu ne a ne proběhnout u pěkné řádky lidí. A aby toho nebylo málo, jsou paradoxně stále horší a horší. S takovými pak má kolikrát strpení jedině "podvodník", kterému se s vidinou vydatného výdělku podaří je dotáhnout a posléze taky stáhnout z kůže. Kdo jiný by asi byl ochotný natolik problémovým lidem důvěřovat, vyjít jim vstříc a svěřit svoje drahocenné bankovky? No logicky jedině ten, kdo s nimi nemá příliš počestné záměry a hodlá si z nich pěkně uzmout další jejich nemalé množství. Bez špetky škodolibosti, dobře komu tak, každý sklízíme, co jsme zaseli, ať si každý jde, kam myslí, nejhůř dostane za uši ještě víc, není-li ochotný se měnit k lepšímu a vnitřně připravený pro změnu k lepšímu. 

Více k souvislosti mezi charakterem a událostmi PLUS za odměnu TOP TIP: HIER.

Víc podrobností k tomu: 

- co v rámci nebankovních hypoték dokážeme: TADY

- co tyto produkty obecně obnášejí: ZDE

 • Něco málo o nás

  Tomáš Maček

  Váš specialsta v oblasti financování

  Zodpoví veškeré vaše dotazy spojené s financováním přes nás: neváhejte se obrátit s jakýmkoli dotazem.


  Kancelář Zlín

  třída Tomaše Bati 1547, 760 01, Zlín

  Najdete nás v centru Zlína.

Napište nám dotaz

Zobrazit všechny články z poradnyVŠECHNY ČLÁNKY Z PORADNY

Pokud jste nenašli v naší sekci poradna uspokojivou odpověď na Váš problém, neváhejte se nás zeptat přes náš formulář. Budeme se Vám snažit odpovědět co nejdříve.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky