Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Hledám půjčku se zástavou nemovitosti

Hledám půjčku se zástavou nemovitosti – to je rozumný výrok z pozice žadatele o půjčku, který má možnost dát jako jistotu pro investora do zástavy určitou nemovitost (rodinný dům, byt, pozemek, komerční objekt).

Investor si na nemovitosti vytvoří současně s půjčením peněz zástavní právo pro případ, že byste přestali splácet svůj dluh, aby mohl nemovitost zpeněžit prodejem a dlužnou částku si vzít zpět. Na druhou stranu potom získáte výrazně výhodnější podmínky půjčky, než kdybyste si ji brali bez zástavy nemovitosti. A argumenty tipu „ale tak aspoň nepřijdu o svoji nemovitost“, „vždyť si beru půjčku menší, než je cena mojí nemovitosti“ nejsou na místě z jednoho prostého důvodu:

  • U půjčky se zástavou je půjčující ochoten nabídnout výrazně výhodnější podmínky pro splácení, jako jsou nižší úrok, nižší celkový přeplatek, delší doba splatnosti, nižší měsíční splátka. Takže jsou zde podmínky půjčky výrazně výhodnější, než je tomu u půjček bez zástavy nemovitosti.
  • A vůbec, co myslíte, že se stane, když přestanete platit půjčku bez zástavy nemovitosti? Ve většině případů bude zesplatněná, přejde v exekuci, ta půjde na nemovitost, která se stejně bude muset prodat (nebo vyplatit), aby se vzniklý dluh z půjčky bez zástavy nemovitosti zaplatil.

Ve finále tak půjčka se zástavou přináší daleko výhodnější podmínky pro splácení, které je tak daleko lépe zvládnutelné, a Vy se tak o svoji nemovitost strachovat nemusíte, na rozdíl od drahých půjček bez zástavy nemovitosti.

Máte-li zájem o bližší informace k jedné z nejvýhodnějších půjček se zástavou na finančním trhu, neváhejte nás kontaktovat.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky