Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Jak vybrat nebankovní firmu?

Pusťte se do výběru té správné nebankovní firmy. Takový výběr může být poměrně složitý úkol, protože na našem trhu je hodně firem a velká řada z nich jsou příliš drahé, nebo neférové. Snažte se proto vybrat takovou, která nabízí solidní úrokové podmínky a současně je pro ni toto úročení dostačující. To znamená, že stav, kdy klient v pořádku splácí, je pro nebankovní firmu optimální stav.

Pod pojmem neférová nebankovní firma se totiž ve většině případů skrývá taková, která za podmínek, ať už nereálně nízkého („bankovního“) úroku, nebo taky vyššího nabízeného ročního úroku, prakticky jen vyčkává na opoždění se splátkou ze strany klienta a okamžitě si účtuje vysoké sankce za porušení splátkového kalendáře, hypotéku zesplatňuje a předává k exekuci, nebo ji přeprodává jiné, spřízněné firmě.

Vzhledem k tomu, že do platební neschopnosti se z poměrně velkého množství příčin může dostat každý z nás (vyhazov z práce, zkrat v podnikání, rozkol v rodině, nečekané náklady …), je potřeba hledat právě takovou firmu, která toto určitým způsobem toleruje a je ochotna s klientem dále komunikovat, odložit mu splátky, držet se minimálních poplatků za dočasné neplacení, která má snahu dostat se tak ve vztahu s klientem do onoho optimálního stavu, kdy klient v pořádku dál splácí…

Nebankovní firmy jsou si tohoto dobře vědomé a navíc půjčují i přes negativní záznamy registrech ( klient se už do prodlení se splátkou v minulosti dostal ), přes nižší příjem ( klientovi nemusí zůstat na splátku ) a tak se pravděpodobnost toho, že jednou nezaplatí, zvyšuje. Pro většinu firem je to příležitost vydělat si velké peníze a klienta připravit o dům prostřednictvím dražby (krajně taky přeprodáním pohledávky), pro některé je to moment, kdy je potřeba klienta dostat zpět do optimálního stavu splácení.

To je v dnešní době z našeho pohledu hlavní rozdíl mezi „férovou a neférovou / podvodnou a nepodvodnou“ nebankovní firmou a je potřeba, abyste si na tento marketing dali pozor i Vy.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky