Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Jak vypadá konsolidace půjček zajištěná nemovitostí?

Konsolidace půjček může probíhat dvěma způsoby – se zástavou nemovitosti, nebo bez zástavy nemovitosti. Konsolidaci půjček bez zástavy nemovitosti na českém finančním trhu nabízí několik málo bank, které však své klienty podrobují přísné kontrole bonity a registrů. Získat takovou konsolidační půjčku není jednoduché.

Veškeré další banky a nebankovní společnosti se specializují pouze na konsolidaci půjček se zástavou nemovitosti. To znamená, že abyste sloučili všechny své půjčky do jedné, získali nižší úrok, případně si navýšili dobu splatnosti a snížili měsíční splátky, musíte zastavit svou nemovitost, případně nemovitost třetí osoby.

Nebankovní instituce jsou schopny konsolidovat vaše půjčky pouze do 50 % tržní hodnoty vaší nemovitosti.

U bankovních domů záleží hlavně na vaší bonitě. Na základě bonity je potom stanoveno LTV, tedy kolik procent z odhadní ceny nemovitosti vám banka bude schopna na americký způsob půjčit. A dále záleží na tom, zda máte záznam v bankovních registrech Solus, CBCB apod.

My jsme schopni posoudit váš požadavek a vyřídit vám nejlepší konsolidaci, kterou vám může bankovní, případně nebankovní sektor nabídnout.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky