Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Oddlužení nemovitosti bez registru ihned

Zajímáte-li se o produkt oddlužení nemovitosti s tolerancí registru ihned, měli byste si nejprve přečíst několik důležitých informací. Oddlužení nemovitosti s tolerancí registru ihned znamená, že chcete oddlužit svoji nemovitost, tedy vyplatit nevýhodné zástavy, které se vážou na nemovitost. Touto cestou tak chcete vyplatit dluhy, které nezvládáte splácet a mohou způsobit ztrátu vaší nemovitosti, tedy exekuci a následnou dražbu.

Pokud si požádáte o oddlužení, v podstatě žádáte o hypotéku s měsíčními splátkami, které budete schopni splácet. Tato hypotéka vám bude poskytnuta i na základě negativních záznamů v bankovních a nebankovních registrech dlužníků.

Kontaktujte nás a společně se podíváme, zda-li vám dokážeme takový produkt vyřídit.

Důležité je, aby vám tato hypotéka, respektive toto oddlužení nemovitosti bylo vyřízeno ihned. Ihned je hodně obecný pojem a ihned, tedy ze dne na den, vám tento produkt nevyřídí žádná firma. U nás jsme schopni tento produkt vyřídit do sedmi pracovních dnů od dodání potřebných podkladů od vás. Doba vyřízení záleží na náročnosti vyplacení závazků, které na nemovitosti máte. Celková doba potřeba k vyplacení může trvat i měsíc, což je u nebankovních firem standard. Důvodem je především fakt, že se peníze vyplácí až po zápisu zástavního práva na listu vlastnictví. Tento zápis má na starosti katastr nemovitostí a podle nového občanského zákoníku trvá zápis zástavy na LV asi měsíc.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky