Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Oddlužení nemovitosti

Vítejte na naší podstránce, kde Vám nabízíme řešení pro férové a rychlé oddlužení nemovitosti. Pod tímto pojmem nabízíme slušnou nebankovní hypotéku, kterou je možné použit na:

 • Vyplacení méně výhodné hypotéky
 • Vyplacení zesplatněné hypotéky
 • Vyplacení exekuce, insolvence, nebo dražby

na nemovitosti.

Vyhodnocení Vaší situace a vytvoření nabídky konkrétního řešení uděláme zcela nezávazně a bezplatně.

Neztrácejte proto drahocenný čas a nechejte si i Vy během několika minut telefonického rozhovoru posoudit situaci a navrhnout to nejlepší hypoteční řešení na výhodné, férové a rychlé oddlužení nemovitosti.

Zadejte své:

Náš specialista Vám zavolá a nezávazně si řeknete všechno potřebné.

Na základě Vašich individuálních možností a potřeb vytvoříme tu nejlepší nabídku na oddlužení nemovitosti! Až v případě Vašeho zájmu o tuto nabídku ji sjednáme během pár dnů a bez jediného poplatku dopředu.

Pokud chcete číst dále:

Oddlužení nemovitosti

Vyplacení exekuce jsem schopný klientům nabídnout skrz tipařské smlouvy u skvělých investorů, kteří tuto možnost úvěrování nabízejí, případně doporučením na specialistu přes oddlužení nemovitosti.

Jedná se o:

 • Vyplacení úvěrů, hypotéky po splatnosti
 • Vyplacení exekucí a dražeb nemovitosti
 • Záchrana nemovitosti s budoucí vizí bankovní hypotéky
 • Dopředu před vyplacením klient neplatí ani korunu
 • Lze očekávat splatnost až 20 let a úrok od 11% ročně
 • Financovat lze maximálně 60% z ceny nemovitosti

Pokud je nemovitost zatížena nevýhodnou hypotékou, výše měsíčních splátek je neúnosná a nastalo tak i zpoždění se splácením…. Pokud klientovi hrozí zesplatnění hypotéky, nebo už její zesplatnění nastalo… Pokud byla na nemovitost uvalena exekuce a hrozí dražba nemovitosti, nebo se nemovitost již v dražebním procesu nachází…

Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem, rád Vám nabídnu dluhové poradenství a doporučím z mého pohledu pro Vás to nejlepší možné řešení…

 

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší žádostí:

nebo tel.: 777 465 451

Plně k dispozici Vám je:

Zodpovím Vám veškeré dotazy spojené s financováním. Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem. Rád se na Vaši situaci blíže podívám. Řekneme si, co chcete řešit, jestli umíme a pokud ano, tak jak. Když bude vše v pořádku, domluvíme se na dalším postupu efektivního sjednání.

Tomáš Maček

Seniorní poradce v oblasti financování.

Tomáš Maček

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČO: 88853225. Jsem vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele a nabízím tak jeho úvěrové možnosti (bankovní + nebankovní firmy) + úvěrové (dluhové) poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je můj internetový portál sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Dále čtěte na téma: Nebankovní hypotéky

Výhody Americké nebankovní hypotéky bez registru

Kalkulačka hypotéky

Spolupracujeme pouze s prověřenými, férovými soukromými investory, nebankovními a bankovními domy s působností na území celé České republiky – Praha, Plzeň, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Brno, Ostrava, Opava, Zlín, Vsetín, Olomouc a další, kteří nabízejí nejlepší poměr výhodnost / férovost svých úvěrových produktů. Hypotéku vyhodnotíme u všech spřízněných subjektů.

Vám bude nabídnuta jen nejvhodnější forma úvěrování odpovídající Vašim aktuálním požadavkům a možnostem!

  • Doba splatnosti 2 měsíce až 20 let

  • Doba splatnosti až 20 let
  • Hypotéku schválíme do 24 hodin

  • od doručení potřebných podkladů k posouzení
  • Bez doložení účelu

 

 • Nepotřebujeme znát účel využití nebankovní hypotéky, peníze můžete použít za jakýmkoli účelem a přitom úrok zůstává neměnný. Peníze tak můžete využít například na rekonstrukci Vaší nemovitosti, konsolidaci půjček + zažádat o peníze navíc, refinancování nevýhodné hypotéky + zažádat o peníze navíc např. na konsolidaci zbylých závazků, vyplacení hypotéky po splatnosti, vyplacení exekuce, insolvence na nemovitosti nebo na investici do podnikání…

Nebankovní hypotéka: s námi bezpečně a bez podvodu

U nebankovních hypoték nezáleží pouze na základních parametrech, jako jsou roční úroková sazba, maximální doba splatnosti, možnost jednorázového doplacení, či výjimečné splátky, i když tyto jsou hodně důležité a dbáme na jejich maximální kvalitu. Velké množství nebankovních hypoték je v dnešní době stavěno tak, že je nebankovní firma často velice netolerantní k dočasné neschopnosti splácet, kolikrát jen k jedné opožděné splátce. Jsou firmy, které na tuto situaci doslova sázejí, spoléhají, aby mohli klienta zatížit nepřiměřenými, vysokými sankcemi, kdy poté rychle hypotéku zesplatňují a požadují tak jednorázovou úhradu.

Ano, když si člověk půjčí, měl by být schopen svůj závazek splácet. Řadě z nás se ale stane, že se dostane do finančních problémů z těžko ovlivnitelných důvodu, jako jsou: kolaps v zaměstnání, slabé období v podnikání, rozkol v rodině a jiné. Tyto nás mohou v průběhu splácení potkat a při výběru hypotéky bychom to měli mít na vědomí. I proto se snažíme nabízet jen takové produkty, kdy se investor k drobným problémům ve splácení staví solidně se zájmem se vždy rozumně domluvit na brzké úhradě opožděné splátky, nebo odkladu splátky, nebombardovat tak klienta sankcemi, dostat se tak opět k optimálnímu stavu řádného splácení.

Nebankovní hypotéku přes nás je možné nastavit na maximální dobu splatnosti 20 let, čímž dosáhnete minimálních měsíčních splátek a přitom máte možnost vyplacení (přefinancování) kdykoli (měsíc, rok…) po čerpání hypotéky za férový poplatek 1% z částky, která se vrací (u 500 tis Kč se jedná o poplatek 5 tis Kč). Což je vhodné pro strategii, kdy potřebujete překrýt momentální, krátkodobou potřebu nebankovního financování z jakéhokoli důvodu. My Vám to umožníme a to aniž byste museli přeplácet na x % (často 2% a více) měsíčním úroku u krátkodobého úvěru.

Obecně je nebankovní americkou hypotéku dobré chápat jako prostředek k překlenutí momentální potřeby financí a současné nemožnosti se dostat na bankovní, nebo jiné financování. Proto ihned po vyčištění registrů (maximálně 4 roky od posledního přestupku / za 2 roky lze žádat výjimečný výmaz) Vám rádi převedeme nebankovní hypotéku na výrazně výhodnější bankovní hypotéku.

 

Roční úroková sazba a maximální LTV (% z ceny nemovitosti) u nebankovní hypotéky jsou posuzovány individuálně především dle typu investora ochotného dostát vašim požadavkům za současných možností, kvality zástavy (lokalita) a jiné. Maximální LTV se většinou pohybuje u 50% z tržní ceny a roční úroková sazba v rozpětí 11%. (Lze se individuálně bavit o vyšším LTV a nižší úroku především u lukrativních nemovitostí např. ve větších městech).

Akce na nebankovní hypotéku

Do 14 dnů od podpisu úvěrových smluv máte možnost bez udání důvodů a poplatku odstoupit od nebankovní hypotéky přes nás. A tak pokud náhodou například objevíte výhodnější hypotéku na trhu, můžete i po podpisu úvěrových smluv odstoupit.

Shrnutí výhod a podmínek nebankovní hypotéky

Nezatěžujeme Vás poplatky předem!

Klienty nezatěžujeme (jako se tomu často děje jak v bankovním, tak nebankovním prostředí) jakýmakoli poplatky předem. S námi se Vám nestane, že si zaplatíte za odhad, za právníka, tam to a tam to, abyste ve finále zjistili, že je Vám hypotéka z nějakého „pochybného“ důvodu zamítnuta.

Pokud se nám z jakéhokoli důvodu nepodaří vyřídit Vám hypotéku kompletně od A (předschválení) do Z (vyplacení) a nebudete tak hypotéku čerpat k vaší spokojenosti s průběhem sjednání a kvalitou jejích parametrů, nezaplatíte nám ani korunu. Jinak řečeno u nás neplatíte jediný poplatek před čerpáním hypotéky, jsme zaplaceni až po odvedení kvalitní práce:

 1. Úspěšné předschválení hypotečního financování GRAND / nebankovní hypotéky.
 2. Vaše maximální spokojenost s úrokem, splatností a dalším parametry uvedenými v předběžné a nezávazné nabídce hypotéky.
 3. Definitivní schválení a tvorba úvěrové smlouvy.
 4. Odsouhlasení úvěrové smlouvy optimálně po kontrole právníkem, který se vyzná.
 5. Podpis úvěrových smluv a následné čerpání hypotéky.
 6. O veškeré náklady spojené se sjednáním se hypotéka většinou navyšuje a jsou zaplaceny současně s čerpáním, nebo je potřeba je uhradit do 3 dnů po jejím čerpání.

 • Bez jakéhokoli poplatku před čerpáním
 • Finance od 300 000 Kč do neomezeno Kč
 • Roční úrok lze přibližně v rozpětí: od 3,8 % – 14%
 • Doba splatnosti: 1 - 34 let
 • LTV většinou maximálně 50% u nebankovní hypotéky - 100% u Grand v závislosti na stavu registru a výši doložitelného příjmu žadatele
 • Lze bez zkoumání registrů (akceptování negativních zápisů v registrech)
 • Nelze bez doložení příjmů

Žadatelem může být

 • Fyzická osoba starší 18 let a mladší 70 let vlastnící nemovitost, nebo využívající nemovitosti jako zástavy ve vlastnictví 3. osoby, která souhlasí se zástavou.
 • Fyzická osoba: zaměstnanec, podnikatel OSVČ a jiné.
 • Cizinec s trvalým, nebo přechodným pobytem u nás.

Zajištění

 • Zástavním právem na list vlastnictví nemovitostí v osobním vlastnictví klienta, nebo ve vlastnictví 3. osoby - ručitele (rodinný dům, družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, komerční objekt, pozemek, chata, rekreační objekt).
 • Nemovitost, která bude sloužit jako zástava k hypotéce, se musí nacházet na území ČR.
 • Varianty financování jako jsou zpětný leasing nemovitosti a například následný pronájem NEPROVÁDÍME. Klient v takovém případě totiž převádí nemovitost na investora po dobu trvání smlouvy a přestává tak být vlastníkem nemovitosti. S námi zůstáváte majitelem nemovitosti po celou dobu trvání hypotéky. Na Vaši nemovitost jde standardní zástavní právo, stejně jako je tomu u klasických hypoték od bank.
Kalkulačka hypotéky

Reprezentativní příklad Americké nebankovní hypotéky

 • Celková výše americké hypotéky: 800 000 Kč
 • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 9,99 % p.a.
 • Roční procenní sazba nákladů (RPSN): 12,4% p.a.
 • zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 5 % z celkové výše úvěru, v čemž je zahrnuto jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování hypotéky
 • Navýšení úvěru: 1 040 080 Kč
 • Měsíční splátka: 7 667 Kč
 • zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5% z jeho celkové výše

Všeobecné obchodní podmínky

Posuzování žádostí a dotazů

 • Každý dotaz nebo žádost o poskytnutí nebankovního úvěru je posuzována individuálně.
 • Žadatel je kontaktován telefonicky nebo emailem za účelem poskytnutí potřebných informací a k posouzení, zda je možné na úvěr dosáhnout.
 • Negarantujeme kladné vyjádření o poskytnutí úvěru a nezaručujeme tak zabránění zabavení zastaveného majetku.
 • K posouzení žádosti, ani k poskytnutí nebankovního úvěru nebo konsolidace půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem.
 • Se všemi poplatky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovního úvěru je klient předem seznámen a jsou viditelně a srozumitelně zapsány ve smlouvě.
 • Nepožadujeme po uživatelích, aby převedli svá vlastnická práva nebo se jich vzdali, ani nenabízíme odkup nemovitosti za částku nižší, než je tržní cena.
 • Nežádáme uživatele, aby obcházeli původního věřitele a platili přímo příslušné společnosti či jiné třetí straně.
 • Nenabádáme uživatele, aby nekontaktovali původního věřitele, právníka, úvěrového poradce či bytového poradce.

Všeobecné podmínky

Je Vaše nemovitost zatížena nevýhodnou hypotékou, výše měsíčních splátek je neúnosná a nastalo tak i zpoždění se splácením? Hrozí Vám zesplatnění hypotéky, nebo už její zesplatnění nastalo? Byla na Vaši nemovitost uvalena exekuce a hrozí dražba Vaší nemovitosti, nebo se nemovitost již v dražebním procesu nachází?

Naše služba oddlužení nemovitosti, tedy vyplacení nevýhodné hypotéky, hypotéky po splatnosti, exekucí, případně i dražby je zde právě pro Vás. Většinu těchto nevýhodných závazků jsme totiž schopni vyplatit prostřednictvím naší solidní nebankovní, nebo bankovní hypotéky.

Podstatou produktu „oddlužení nemovitosti“ je tedy vyplacení nevýhodné hypotéky, hypotéky po splatnosti, vyplacení exekuce, nebo dražby na nemovitosti prostřednictvím exklusivní hypotéky bez zkoumání registru a příjmu.

Jako jediní na finančním trhu jsme Vám schopni napřímo vyřídit bankovní hypotéku s úrokem u 4% ročně a splatností až 30 let, ikdyž máte exekuce na nemovitosti! Pro více informací nás proto neváhejte neprodleně kontaktovat.

Typy a parametry oddlužení nemovitosti

1. Klasická nebankovní hypotéka

 • roční úroková sazba: přibližně 9,9 %
 • doba splatnosti 1 – 20 let: společně s nízkou úrokovou sazbou tak máte výrazně nižší měsíční splátku.
 • oddlužení nemovitosti maximálně 50 % z tržní ceny nemovitosti: úvěr na oddlužení nemovitosti jsme schopni poskytnout maximálně do 50 % její tržní hodnoty.
 • tolerance příjmu bez nahlížení do registru dlužníků, bez poplatků předem: k oddlužení nemovitosti si vůbec neúčtujeme poplatky předem a tolerujeme drobné záznamy v registru i nižší příjmy.
 • schválení do 24 hodin: od zaslání fotografií nemovitosti jednáme velice rychle. Konkrétní nabídku na oddlužení nemovitosti Vám zašleme již do 24 hodin.
 • doba vyřízení 5 pracovních dnů: pokud pro Vás bude naše nabídka na oddlužení nemovitosti zajímavá, jsme schopni oddlužení nemovitosti kompletně vyřídit již do pěti pracovních dnů
 • Stačí nám vědět, kolik a kde dlužíte a my se o zbytek postaráme.
 • Čerpání: jednorázově po podpisu úvěrových smluv

2. Krátkodobá hypotéka

Slouží k okamžitému vyplacení exekucí a dražeb za účelem klasického realitního prodeje nemovitosti. S exekucí totiž vlastník nemůže s nemovitostí jakkoli nakládat – brání tak prodeji nemovitosti.

 • splatnost 3 – 6 měsíců: tento úvěr vyplatíte z peněz, které získáte prodejem nemovitosti za standardních podmínek. V případě, že se Vám v této krátké době nepodaří nemovitost prodat, jednoduše ji převedeme na dlouhodobou hypotéku se standardním úrokem od 9,9 % a splatností až 25 let.
 • finance: do 60 % tržního odhadu nemovitosti
 • tolerance příjmu a registru
 • bez poplatků předem
 • maximálně rychlé vyřízení: tento typ hypotéky jsme schopni vyřídit obecně do tří pracovních dnů
 • 3. Dlouhodobá bankovní hypotéka:

 • Jako jediní na finančním trhu jsme Vám schopni napřímo vyřídit bankovni hypotéku s ročním úrokem u 4,4% a dobou splatnosti až 30 let i když je Vaše nemovitost zatížena exekucemi! Stačí mít ve svém okolí osobu s čistým registrem, která bude ochotna Vám k našemu úvěru přistoupit! 

Účel:

 • vyplacení exekuce, nevýhodné zástavy, hypotéky po splatnosti = oddlužení nemovitosti
 • konsolidace půjček včetně závazků po splatnosti apod.
 • odvrácení dražebního procesu
 • odstranění finančního tlaku, zpřehlednění závazků a snížení měsíčních splátek žadatele
 • umožnění klasického realitního prodeje nemovitosti

Každý z nás se může ocitnout v takové situaci, je však nutné ji společně s vhodnou firmou specializující se na opravdové oddlužení nemovitosti řešit a to ihned. Ke schválení oddlužení nemovitosti nám stačí několik pracovních dnů. Nevzávazně a zcela zdarma Vám poradíme, oddlužení nemovitosti schválíme do několika pracovích dnů a v případě Vašeho zájmu provedeme oddlužení nemovitosti od A do Z.

Každá situace má svoje řešení. Stejně tak i nevýhodná hypotéka na nemovitosti, hypotéka po splatnosti, exekuce nemovitosti, či dražební proces. Ne s každou si člověk dokáže bez odborné pomoci poradit. My Vám odbornou analýzu a řešení situace nabízíme zcela zdarma a nezávazně.

Rádi odpovíme na jakýkoli dotaz týkající se odvrácení dražebního procesu, vyplacení exekuce na nemovitosti, nevýhodné nebankovní hypotéky, hypotéky po splatnosti apod. Naši specialisté s Vámi budou hovořit tak dlouho, jak bude potřeba. Zdarma a zcela nezávazně zanalyzují Vaši situaci, poradí a navrhnou to nejvhodnější řešení vedoucí k opravdovému odstranění vašich problému.

Všeobecné a právní podmínky

Posuzování žádostí a dotazů

 • Každý dotaz nebo žádost o poskytnutí nebankovního úvěru je posuzována individuálně.
 • Žadatel je kontaktován telefonicky nebo emailem za účelem poskytnutí potřebných informací a k posouzení, zda je možné na úvěr dosáhnout.
 • Negarantujeme kladné vyjádření o poskytnutí úvěru a nezaručujeme tak zabránění zabavení zastaveného majetku.
 • K posouzení žádosti, ani k poskytnutí nebankovního úvěru nebo konsolidace půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem.
 • Se všemi poplatky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovního úvěru je klient předem seznámen a jsou viditelně a srozumitelně zapsány ve smlouvě.
 • Nepožadujeme po uživatelích, aby převedli svá vlastnická práva nebo se jich vzdali, ani nenabízíme odkup nemovitosti za částku nižší, než je tržní cena.
 • Nežádáme uživatele, aby obcházeli původního věřitele a platili přímo příslušné společnosti či jiné třetí straně. Nenabádáme uživatele, aby nekontaktovali původního věřitele, právníka, úvěrového poradce či bytového poradce.

Důsledy nesplácení úvěru

V případě, že nebude úvěr řádně splácen, budou dlužníkovi, na základě rámcové smlouvy o úvěru, účtovány poplatky spojené s prodlením splátky. Úrok však zůstane neměnný. Tyto poplatky jsou odvislé od úvěrových podmínek jednotlivých investorů a nelze je tak předem sdělit. Klient je o těchto podmínkách vždy předem obeznámen po posouzení úvěru z naší strany. V případě nesplácení je zároveň dlužník zapsán do registru dlužníků a následně je pohledávka vymáhána dostupnými zákonnými prostředky. Zesplatnění úvěru může nastat po dvou po sobě nezaplacených měsíčních splátkách. Pohledávka může být v takovém případě postoupena 3. straně, která pak již jménem svým pohledávku vymáhá. Podrobněji se o důsledcích nesplácení dozvíte v Rámcové smlouvě o úvěru.


Shrnutí:

 • poradenství zdarma
 • schválení oddlužení nemovitosti do 24 hodin
 • bez zkoumání registru
 • vyplacení nevýhodné hypotéky, hypotéky po splatnosti
 • vyplacení exekuce či dražby na nemovitosti
 • úrok: od 9,9 % p.a.
 • LTV: maximálně 60 % tržního odhadu nemovitosti

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky