Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Oddlužení nemovitosti

Vítejte na této podstránce, kde se nabízí k řešení výhodné a rychlé oddlužení nemovitosti levnou a férovou nebankovní i bankovní hypotéka, které je možné použit na:

 • Vyplacení méně výhodné a rizikové hypotéky
 • Vyplacení zesplatněné hypotéky
 • Vyplacení exekuce, insolvence, nebo dražby

na nemovitosti.

Pokusíme se Vám zkrátka najít a navrhnout to nejlevnější hypoteční řešení na celém trhu za účelem výhodného, férového a rychlého oddlužení Vaší nemovitosti. 

Jestli se použije bankovní hypotéka s výrazně nižším úrokem, nebo se bude muset sáhnout po dražší nebankovní, to záleží především na stavu registru žadatele a typu dluhu na nemovitosti, který je potřeba vyplatit. 

Neztrácejte svůj drahocenný čas i peníze a nechejte si během několika minut telefonického rozhovoru okamžitě vyhodnotit situaci i Vy.

Zadejte své:

Náš specialista Vám zavolá a nezávazně si během přibližně 10-ti minut hovoru řeknete všechno potřebné.

Na základě individuálních možností každého z Vás se vyhodnotí ideální varianta vedoucí k opravdovému oddlužení vaší nemovitosti co nejlevněji.

V případě Vašeho zájmu si ji budete moct sjednat během několika dnů a to bez platby jediného poplatku dopředu, tedy než budou peníze od poskytovatele vyplaceny.

Pokud chcete číst dále:

Oddlužení nemovitosti

Jsem schopný poptávajícím zanalyzovat jejich situaci a poskytnout veškeré mně známé informace o poskytovatelích a produktech na úvěrovém trhu, které mohou vést k pro ně nejvýhodnějšímu vyplacení nevhodných zástavních dluhů. Oddlužení nemovitosti je následně možné řešit skrze poskytovatele navázaného na samostatného zprostředkovatele, pod kterého spadám, nebo investory vyhodnocené z mého pohledu jako nejlepší na trhu (skrz výhodnost a slušnost) díky tzv. "tipařským" spolupracím s investory. Tito hypotéku využitelnou na oddlužení nemovitosti přímo poskytují za dodržení všech zákonem daných stanovisek. Můžu také v případě zájmu poptávajícího přesměrovat na z mého pohledu skvělého specialistu, úvěráře s přímým zastoupením u poskytovatele, který má k řešení nejlevnějšího oddlužení nemovitosti pro poptávajícího skvělé možnosti, a který se bude takovému vyřešení situace klienta plně věnovat. 

Jedná se o:

 • Vyplacení úvěrů, hypotéky po splatnosti
 • Vyplacení exekucí a dražeb nemovitosti
 • Záchrana nemovitosti s budoucí vizí bankovní hypotéky
 • Dopředu před vyplacením klient neplatí ani korunu
 • Lze očekávat splatnost až 20 let a úrok od 11% ročně
 • Financovat lze maximálně 60% z ceny nemovitosti

Pokud:

- je vaše nemovitost zatížena nevýhodnou hypotékou, výše měsíčních splátek je neúnosná a nastalo tak i zpoždění se splácením….?

- hrozí zesplatnění hypotéky, nebo už její zesplatnění nastalo…?

- byla na nemovitost uvalena exekuce a hrozí dražba nemovitosti, nebo se nemovitost již v dražebním procesu nachází…?

Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem, rád Vám nabídnu dluhové konzultace a navrhnu z mého pohledu pro Vás to nejlepší možné řešení…

Služba oddlužení nemovitosti, tedy vyplacení nevýhodné hypotéky, hypotéky po splatnosti, exekučního příkazu k prodeji nemovitosti, případně i dražební vyhlášky je zde právě pro Vás. Většinu těchto nevýhodných závazků je totiž možné výhodně vyplatit a to například prostřednictvím nebankovní, nebo bankovní hypotéky.

Snad jako jediní na finančním trhu jsme Vám schopni navrhnout řešení i na vyplacení některých z těchto závazků a to přímo bankovní hypotékou s úrokem orientačně od 2.49 % ročně a splatností až 30 let! 

Můžete tak ušetřit nemalé peníze za nebankovní hypotéku, kterou by jste jinak pro jejich vyplacení museli použít. Pro více informací nás proto neváhejte neprodleně kontaktovat....

Každý z nás se totiž může ocitnout v nepříjemné situaci, je však nutné ji společně s vhodným odborníkem začít řešit. V tomto případě je odborníkem vhodná firma specializující se na opravdové oddlužení nemovitosti a Váš právník. S těmito je potřeba začít situaci řešit a to ihned. Protože často zbytečné čekají znamená další náklady na současných dluzích a zítra už může být pozdě. Každá taková situace má svoje výhodnější řešení, stejně tak i nevýhodná hypotéka na nemovitosti, hypotéka po splatnosti, již zesplatněná hypotéka, exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, či dražební vyhláška. Nicméně ne s každou si člověk dokáže bez odborné pomoci poradit...

Nezávazně a zcela zdarma Vám sdělíme všechny informace, které by se Vám mohli hodit k opravdovému oddlužení Vaší nemovitosti, tedy odstranění exekuce, insolvence, nebo dražby z listu vlastnictví (katastru) vaší nemovitosti. K nalezení optimální cesty vedoucí k co nejlevnějšímu oddlužení Vaší nemovitosti nám často stačí několik základních informací, na které se Vás zeptáme během přibližně 10-ti minutového telefonního hovoru. Orientačně do dvou pracovních dnů se schválí hypotéka u přímého poskytovatele se a v případě Vašeho zájmu se u něj provede oddlužení nemovitosti od A do Z.

My Vám odbornou analýzu a návrh řešení situace nabízíme zcela zdarma a nezávazně. Rádi odpovíme na jakýkoli Váš dotaz týkající se oddlužení. Naši specialisté s Vámi budou hovořit tak dlouho, jak bude potřeba. Zcela nezávazně zanalyzují Vaši situaci, pomůžou a navrhnou řešení vedoucí k opravdovému vyřešení vašich problému.

Neváhejte nás i Vy kontaktovat s vaší žádostí:

nebo tel.: 777 465 451

Plně k dispozici Vám je:

Zodpovím Vám veškeré dotazy spojené s financováním. Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem. Rád se na Vaši situaci blíže podívám. Řekneme si, co chcete řešit, jestli umíme a pokud ano, tak jak. Když bude vše v pořádku, domluvíme se na dalším postupu efektivního sjednání.

Tomáš Maček

Senior specialista v oblasti financování.

Tomáš Maček

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČO: 88853225. Jsem vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele a nabízím tak jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní), dále dluhové a úvěrové konzultace v rámci živnostenského oprávnění a úvěrové možnosti nebankovních poskytovatelů v rámci uzavřených "tipařských" smluv. DumDluhu.cz je internetový portál sloužící především k poskytnutí kvalitních úvěrových informací a nasměrování tak jeho návštěvníků k lepším finančním zítřkům.

Dále čtěte na téma: Nebankovní hypotéky

Výhody Americké nebankovní hypotéky bez registru

Kalkulačka hypotéky

Spolupracujeme pouze s prověřenými, férovými a pro klienty slušnými soukromými investory, nebankovními a bankovními domy poskytujícími hypoteční produkty využitelné k oddlužení nemovitostí za dodržení všech zákonných doporučení a přikázání platných na území celé České republiky, tedy s působností v městech jako jsou Praha, Plzeň, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Brno, Ostrava, Opava, Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště, Kroměříž, Frýdek Místek, Olomouc a další. Vybíráme pouze takové, kteří nabízejí ty nejlepší podmínky, tedy poměr mezi výhodností a férovosti u těchto svých produktů. Hypotéku necháme v případě vašeho zájmu vyhodnotit u všech těchto firem. 

Vám bude předložena jen ta nejvýhodnější nabídka, kterou si následně budete moct v případě vašeho zájmu také sjednat, pokud bude odpovídat Vašim představám a možnostem...

  • Doba splatnosti 2 měsíce až 20 let

  • Doba splatnosti až 20 let vytváří s společně s rozumným úrokem prostor pro minimální měsíční splátky
  • Schválení do 24 hodin

  • od podpisu žádosti u bankovní, nebo od doručení všech podkladů u nebankovní
  • Bez doložení účelu využití

Nebankovní hypotéka na oddlužení nemovitosti s námi bezpečně a slušně, tedy bez rizika podvodu:

Nebankovní hypotéku na oddlužení nemovitosti je možné nastavit na maximální dobu splatnost 20-ti let, čímž dosáhnete minimálních měsíčních splátek a přitom máte možnost vyplatit a převést jinam (třeba do banky) kdykoli po čerpání hypotéky a to za férový poplatek 1% z částky, která se vrací (u 500 tis Kč se jedná o poplatek 5 tis Kč). Což je vhodné pro strategii, kdy potřebujete překrýt momentální, krátkodobou potřebu peněz nebankovním financování, protože se z jakéhokoli důvodu nemůžete dostat do banky. 

Nemusíte sdělovat účel využití nebankovní hypotéky, pokud nechcete, peníze u nebankovní hypotéky můžete použít za jakýmkoli účelem a přitom úrok zůstává neměnný. Můžou tak sloužit na:

- rekonstrukci Vaší nemovitosti

- konsolidaci půjček a získání peněz navíc

- refinancování nevýhodné hypotéky a klidně zase získání dalších peněz nad její rámec například na konsolidaci (zaplacení) nevýhodných dluhů bez zástavy kolem hypotéky

- vyplacení hypotéky po splatnosti, exekuce, insolvence na nemovitosti

- investici do podnikání…

Obecně je nebankovní americkou hypotéku dobré chápat jako prostředek k překlenutí momentální potřeby financí a současné nemožnosti se dostat na bankovní, nebo jiné podstatně výhodnější financování. Proto ihned po vyčištění registrů Vám rádi převedeme nebankovní hypotéku na výrazně výhodnější bankovní hypotéku. Někdy je naopak možné sjednat přímo bankovní hypotéku, aniž by se nebankovní musela využít, i když se to poptávajícímu, nebo jeho poradci nepodařilo... 

Jinak jsou roční úroková sazba a maximální částka k poskytnutí v rámci LTV, které jsou považovány často za dva nejpodstatnější parametry u nebankovní hypotéky, posuzovány individuálně. Záleží především odvisle od investora ochotného dostát vašim požadavkům za současných možností, typu zástavy a jiné. Maximální LTV nebankovní hypotéky se většinou pohybuje u 60% z tržní ceny a úroková sazba orientačně u 10 % ročně. Je možné se individuálně bavit o vyšším LTV a nižším úroku především u lukrativních nemovitostí ve větších městech. Bankovní hypotékou je možné stále financovat 90 % z hodnoty nemovitosti a to za úroku, který startuje na 2.49% ročně.

Některé nebankovní hypotéky jsou v dnešní době stavěno tak, že je nebankovní firma často velice netolerantní k dočasné neschopnosti splácet, kolikrát jen k jedné opožděné splátce.Jsou firmy, které na tuto situaci doslova sázejí, spoléhají, aby mohli klienta zatížit nepřiměřenými, vysokými sankcemi, kdy poté rychle hypotéku zesplatňují a požadují tak jednorázovou úhradu.

Ano, když si člověk půjčí, měl by být schopen svůj závazek splácet. Řadě z nás se ale stane, že se dostane do finančních problémů z těžko ovlivnitelných důvodu, jako jsou: kolaps v zaměstnání, slabé období v podnikání, rozkol v rodině a jiné. Tyto nás mohou v průběhu splácení potkat a při výběru hypotéky bychom to měli mít na vědomí. I proto se snažíme nabízet jen takové produkty, kdy se investor k problémům ve splácení klienta staví solidně se zájmem se vždy rozumně domluvit na brzké úhradě opožděné splátky, nebo odkladu splátky, nezatěžovat tak klienta sankcemi, dostat se tak opět k optimálnímu stavu řádného splácení.

Nejde přitom jen o snahu nadměrného obohacení nebankovní firmy při problémech se splácením. Záminek pro takové neférové jednání nebankovní firmy je spousta. Blíže k nim se můžete dočíst zde. Jde jednoduše o to, když už vážně není možné řešit na přímo bankovní cestou, aby byl poskytovatel slušný. Tedy aby se historicky (prokazatelně) choval ke klientům slušně. To my vidíme, protože jsme s klienty dnes a denně v kontaktu, takže známe jejich příběhy, kdo jak se ke kterému z nich zachoval. A rozhodně bychom nesměrovali klienty na poskytovatele, který v minulosti udělal ať už jakoukoli "levou" na klienta. 

 

Akce na nebankovní hypotéku

Do 14 dnů od podpisu úvěrových smluv máte možnost ze zákona bez udání důvodů a poplatku odstoupit od nebankovní hypotéky. A tak pokud náhodou například objevíte výhodnější hypotéku na trhu, nebo získáte jakékoli pochybnosti v tomto období, můžete i po podpisu úvěrových smluv odstoupit.

Shrnutí výhod a podmínek nebankovní hypotéky

Nezatěžujeme Vás poplatky předem!

Klienty nezatěžujeme, jako se tomu často děje, jakýmikoli poplatky předem. S námi se Vám nestane, že si zaplatíte za odhad, za právníka, tam to a tam to, abyste ve finále zjistili, že je Vám byla hypotéka z nějakého „pochybného“ důvodu zamítnuta.

Pokud se Vám z jakéhokoli důvodu nepodaří vyřídit si hypotéku kompletně od A (předschválení) do Z (vyplacení) a nebudou tak peníze z ní vyplaceny k vaší plné spokojenosti s průběhem sjednání a kvalitou jejích parametrů, nezaplatíte ani korunu. Jinak řečeno neplatíte jediný poplatek před čerpáním hypotéky, jsme zaplaceni až po odvedení kvalitní práce:

 1. Úspěšné předschválení hypotečního financování GRAND / nebankovní hypotéky.
 2. Vaše maximální spokojenost s úrokem, splatností a dalším parametry uvedenými v předběžné a nezávazné nabídce hypotéky.
 3. Definitivní schválení a tvorba úvěrové smlouvy.
 4. Odsouhlasení úvěrové smlouvy Vámi a optimálně i vašim právníkem, který se vyzná.
 5. Podpis úvěrových smluv a následné čerpání hypotéky.
 6. O veškeré náklady spojené se sjednáním se hypotéka většinou navyšuje a jsou zaplaceny současně s čerpáním, nebo je potřeba je uhradit do několika dnů po jejím čerpání.

 • Bez jakéhokoli poplatku před čerpáním
 • Finance od 300 000 Kč do neomezeno Kč
 • Roční úrok lze přibližně v rozpětí: od 2.49 % – 14%
 • Doba splatnosti: 1 - 34 let
 • LTV většinou maximálně 50% u nebankovní hypotéky - 100% u Grand v závislosti na stavu registru a výši doložitelného příjmu žadatele
 • Lze bez zkoumání registrů (akceptování negativních zápisů v registrech)
 • Nelze bez doložení příjmů

Žadatelem může být

 • Fyzická osoba starší 18 let a mladší 70 let vlastnící nemovitost, nebo využívající jako zástavy oproti hypotéce nemovitost ve vlastnictví 3. osoby, která s tímto souhlasí.
 • Nutno poznamenat, že lze dobu splatnosti většinou nastavit do 70-ti let věku. Nárok na splatnost 10 let tak má žadatel ve věku 60 let. Nárok na splatnost 20 let má nárok žadatel ve věkku maximálně 50-ti let a tak dále.
 • Zaměstnanec s prokazatelným příjmem u nás nebo v zahraničí nutno pracovní smlouva doba neurčitá, nebo krajně určitá
 • Podnikatel OSVČ i právnická osoba firma. Zde se příjem nemusí v některých případech dokládat vůbec, jedná-li se o podnikatelský úvěr, tedy kdy je žadatel podnikatel a účel jeho podnikání
 • Cizinec s trvalým, nebo krajně i přechodným pobytem u nás.

Zajištění

 • Zástavním právem na list vlastnictví nemovitosti v osobním vlastnictví klienta, nebo ve vlastnictví 3. osoby: rodinný dům, družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, komerční objekt, pozemek, chata, rekreační objekt...
 • Nemovitost, která bude sloužit jako zástava k hypotéce, se musí nacházet na území ČR.
 • Varianty financování jako jsou zpětný leasing nemovitosti a například následný pronájem NEPROVÁDÍME. Klient v takovém případě totiž převádí nemovitost na investora po dobu trvání smlouvy a přestává tak být vlastníkem nemovitosti. Převádí tak nemovitost na někoho cizího za cenu často nižší, než je cena tržní, který si s ní může dělat prakticky cokoli, nezastává-li slušné jednání. Navíc se z našeho pohledu dostáváte do "křížku se zákonem". Řešíme pouze formy financování, kdy po celou dobu trvání smlouvy zůstáváte majitelem nemovitosti. Na nemovitost jde standardní zástavní právo, stejně jako je tomu u klasických hypoték od bank.
Kalkulačka hypotéky

Reprezentativní příklad Americké nebankovní hypotéky

 • Celková výše americké hypotéky: 800 000 Kč
 • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 9,99 % p.a.
 • Roční procenní sazba nákladů (RPSN): 12,4% p.a.
 • zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 5 % z celkové výše úvěru, v čemž je zahrnuto jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování hypotéky
 • Navýšení úvěru: 1 040 080 Kč
 • Měsíční splátka: 7 667 Kč
 • zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5% z jeho celkové výše

Všeobecné obchodní podmínky

Posuzování žádostí a dotazů

 • Každý dotaz nebo žádost o poskytnutí nebankovního úvěru je posuzována individuálně.
 • Žadatel je kontaktován telefonicky nebo emailem za účelem poskytnutí potřebných informací a k posouzení, zda je možné na úvěr dosáhnout.
 • Negarantujeme kladné vyjádření o poskytnutí úvěru a nezaručujeme tak zabránění zabavení zastaveného majetku.
 • K posouzení žádosti, ani k poskytnutí nebankovního úvěru nebo konsolidace půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem.
 • Se všemi poplatky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovního úvěru je klient předem seznámen a jsou viditelně a srozumitelně zapsány ve smlouvě.
 • Nepožadujeme po uživatelích, aby převedli svá vlastnická práva nebo se jich vzdali, ani nenabízíme odkup nemovitosti za částku nižší, než je tržní cena.
 • Nežádáme uživatele, aby obcházeli původního věřitele a platili přímo příslušné společnosti či jiné třetí straně.
 • Nenabádáme uživatele, aby nekontaktovali původního věřitele, právníka, úvěrového poradce či bytového poradce.

Všeobecné podmínky

 

Typy a parametry oddlužení nemovitosti

1. Klasickou dlouhodobou nebankovní hypotékou

 • roční úroková sazba: přibližně 9,9 %
 • doba splatnosti 1 – 20 let: společně s nízkou úrokovou sazbou tak máte výrazně nižší měsíční splátku.
 • oddlužení nemovitosti maximálně 50 % z tržní ceny nemovitosti: úvěr na oddlužení nemovitosti jsme schopni poskytnout maximálně do 50 % její tržní hodnoty.
 • tolerance příjmu bez nahlížení do registru dlužníků, bez poplatků předem: k oddlužení nemovitosti si vůbec neúčtujeme poplatky předem a tolerujeme drobné záznamy v registru i nižší příjmy.
 • schválení do 24 hodin: od zaslání fotografií nemovitosti jednáme velice rychle. Konkrétní nabídku na oddlužení nemovitosti Vám zašleme již do 24 hodin.
 • doba vyřízení 5 pracovních dnů: pokud pro Vás bude naše nabídka na oddlužení nemovitosti zajímavá, jsme schopni oddlužení nemovitosti kompletně vyřídit již do pěti pracovních dnů
 • Stačí nám vědět, kolik a kde dlužíte a my se o zbytek postaráme.
 • Čerpání: jednorázově po podpisu úvěrových smluv

2. Krátkodobou nebankovní hypotékou

Slouží k okamžitému vyplacení exekucí a dražeb za účelem klasického realitního prodeje nemovitosti. S exekucí totiž vlastník nemůže s nemovitostí jakkoli nakládat – brání tak prodeji nemovitosti.

 • splatnost 3 – 6 měsíců: tento úvěr vyplatíte z peněz, které získáte prodejem nemovitosti za standardních podmínek. V případě, že se Vám v této krátké době nepodaří nemovitost prodat, jednoduše ji převedeme na dlouhodobou hypotéku se standardním úrokem od 9,9 % a splatností až 25 let.
 • finance: do 60 % tržního odhadu nemovitosti
 • tolerance příjmu a registru
 • bez poplatků předem
 • maximálně rychlé vyřízení: tento typ hypotéky jsme schopni vyřídit obecně do tří pracovních dní

Různé účely využití:

 • vyplacení exekuce, nevýhodné zástavy, hypotéky po splatnosti = oddlužení nemovitosti
 • konsolidace půjček včetně závazků po splatnosti apod.
 • odvrácení dražebního procesu
 • odstranění finančního tlaku, zpřehlednění závazků a snížení měsíčních splátek žadatele
 • umožnění klasického realitního prodeje nemovitosti

 

Všeobecné a právní podmínky

 

Posuzování žádostí a dotazů

 • Každý dotaz nebo žádost o sjednání oddlužení nemovitosti je posuzována individuálně.
 • Žadatel je kontaktován telefonicky nebo emailem za účelem poskytnutí potřebných informací a k posouzení, zda a na jaký úvěr je možné dosáhnout.
 • Negarantujeme kladné vyjádření o poskytnutí úvěru a nezaručujeme tak zabránění zabavení zastaveného majetku.
 • K posouzení žádosti, ani k poskytnutí nebankovního úvěru nebo konsolidace půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem.
 • Se všemi poplatky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovního úvěru je klient předem seznámen a jsou viditelně a srozumitelně zapsány ve smlouvě.
 • Nepožadujeme po uživatelích, aby převedli svá vlastnická práva nebo se jich vzdali, ani nenabízíme odkup nemovitosti za částku nižší, než je tržní cena.
 • Nežádáme uživatele, aby obcházeli původního věřitele a platili přímo příslušné společnosti či jiné třetí straně.
 • Nenabádáme uživatele, aby nekontaktovali původního věřitele, právníka, úvěrového poradce či bytového poradce.

Důsledky nesplácení úvěru

V případě, že nebude úvěr řádně splácen, budou dlužníkovi, na základě rámcové smlouvy o úvěru, účtovány poplatky spojené s prodlením splátky. Úrok však zůstane neměnný. Tyto poplatky jsou odvislé od úvěrových podmínek jednotlivých investorů a nelze je tak předem sdělit. Klient je o těchto podmínkách vždy dopředu a zavčas obeznámen. V případě nesplácení je zároveň dlužník zapsán do registru dlužníků a následně je pohledávka vymáhána dostupnými zákonnými prostředky. Zesplatnění úvěru může nastat nejdříve po třech po sobě nezaplacených měsíčních splátkách. Pohledávka může být v takovém případě postoupena 3. straně, která pak již jménem svým pohledávku vymáhá. Podrobněji se o důsledcích nesplácení dozvíte v Rámcové smlouvě o úvěru.


Shrnutí:

 • konzultace zcela nezávazně zdarma
 • schválení oddlužení nemovitosti do 24 hodin
 • lze bez zkoumání registru a doložení účelu

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky