Správný charakter, zdravé vnímání a slušné (vy)chování jest záruka vyrovnanosti, spokojenosti a víc než poloviční garance úspěchu. 

Toto psaní je primárně odkazem ze stránky nebankovní hypotéky, proto první k tématu vztahu mezi jednáním člověka a vyřízením (vypomožení) hypotéky Grand pro něho.

Máme-li k Vám být upřímní, zdaleka ne každému, kdo si řekne o toto financování, je taky souzeno ho nakonec získat. Důvodem mnohdy bývá, jak to říct, no, dobrá - pokroucený charakter.

V druhé části se potom dočkáte vícera podle nás globálně platných pouček. Převážná většina poznatků vychází z výzkumu S. N. Lazareva a jeho dvanáctidílné Diagnostiky Karmy a je okořeněna špetkou vlastní zkušenosti a proseta přes síto vlastní pravdy.

Pokračovat ve čtení

Proč nečekat a udělat to hned teď

Vy že jakože máte fůru času? Vás že nic netlačí? Na to, abyste si nechali zhotovit alespoň záložní variantu jako "nouzové dvířka" už bylo u mnohých z Vás pozdě pět momentů zpět sotva postřehnutelných přizvednutím bránice automaticky vysávající kyslík ze vzduchu za účelem jeho samovolné distribuce do všech buněk vaší tělní schránky. Ach ta mnohdy ignorovaná křehkost bytí, vzácnost žití a souhra neustále probíhajících dějů předurčujících náš osud. Stačí být vyčištěný, naplněný a pozorný.

Pokračovat ve čtení

Kradení hodno půl rok galejí

zatracení hodné kopírování cizí tvorby bez špetky vrácení, nulová kreativa až absurdní vyscanost hraničící se slepotou aneb nahrnuli se tam jak hladoví na hostinu a sežrali se navzájem

Pokukují navzájem, drží se daných šablon, niterní dobroty, harmonie a čistoty aby se v nich člověk nahledal...

Pokračovat ve čtení

Jak pohlížíme na problematiku propagace projektů a přicházející 

Když se o nás daný člověk, který by uvítal naši asistenci, nedozví, nezanechá u nás žádnou stopu, my o jeho svízelné situaci nebudeme vědět a horkotěžko mu s ní dokážeme pomoct, to dá rozum. 

Stejně tak je složité přijmout skutečnost, že ho to v tomto případě často odsoudí k nadměrně nákladnému, kolikrát až rozum neberoucímu placení v některém z čekajících okamžiků. Pořád lepší, než nenajít kvalitního lékaře a muset trpět, nebo skončit. Ale i to tak má z nějakého důvodu nejspíš být, když k tomu dochází...

Pokračovat ve čtení

U hypotéky s námi platí krédo "bez poplatků dopředu", přesto s nějakými drobnými platbami můžete přijít do styku. "Co to má znamenat, s jakými?"

Dokud nedojde k vyplacení peněz vyřizované hypotéky ve Váš prospěch, nebude po vás požadováno uhradit jediný poplatek v náš prospěch. Jistou výjimku tak mohou představovat občasné náklady sloužící k pokrytí běžných výloh vyvstalých v průběhu vyřízení, bez kterých se jeho zdárné dotažení neobejde. Někdy je zkrátka potřeba zaplatit výdaje spjaté s odhadcem či právníkem za provedení specializovaných úkonů a zhotovení specifických dokumentací, kdy ne každý z nich je ochotný počkat na urovnání odměny za odvedenou práci až do fáze čerpání. 

Pokračovat ve čtení