Zběžné konkurenční srovnání: Grand versus zbytek.

Shrnuto souhrnným prohlášením: dozajista existují i další slušné možnosti, no stejně, Grand předčí máloco.

Níže v textu jsme, jak už je našim nedobrým zvykem, tak nějak prvoplánově a letmo chaoticky promíchali tři témata: vyzdvižení Grandu, snahu o objektivní zachycení jeho okolí a pár moudrých slov na téma závist/nepřejícnost. Některé myšlenky jsou poměrně kvalitní, no nadále se nám už moc nechce zabývat jejich pižláním a cizelováním, jak by si byly bývaly dozajista zasloužili. Věříme, že i tak snad každý dokáže vysondovat si je, a odfiltrovat od okolního balastu a nechat se jimi obohatit.

Pokračovat ve čtení

Ztvárnění hypotéky Grand pětihvězdičkovým gastro podnikem...

To se tak jednou v redakci zamysleli nad tím, jak lidem lépe přiblížit hypoteční variantu Grand a nikoho nenapadlo nic lepšího, než ji zasadit do příběhu z restaurace a připodobnit ji k přípravě jakože luxusního jídla... Jak kreativní, sofistikovaný a přitom fikaný počin, že? Ne? Co už, nikoho nic lepšího prostě nenapadlo ani po trpělivém, několikadenním vyčkávání na pravidelný, byť nevyzpytatelný příchod tvůrčí múzy následovaný jejím poněkud náhlým odporoučením se. No a ničemu lepšímu to vzniknout nedalo, tak když už jsme si s tím dali tu práci, proč tuto glosu navazující na úvod hlavní hypoteční podstránky taky nezveřejnit. Její přečtení je nakonec čistě dobrovolné...

Pokračovat ve čtení

Správný charakter, zdravé vnímání a slušné (vy)chování jest záruka vyrovnanosti, spokojenosti a víc než poloviční garance úspěchu. 

Toto psaní je primárně odkazem ze stránky nebankovní hypotéky, proto první k tématu vztahu mezi jednáním člověka a vyřízením (vypomožení) hypotéky Grand pro něho.

Máme-li k Vám být upřímní, zdaleka ne každému, kdo si řekne o toto financování, je taky souzeno ho nakonec získat. Důvodem mnohdy bývá, jak to říct, no, dobrá - pokroucený charakter.

V druhé části se potom dočkáte vícera podle nás globálně platných pouček. Převážná většina poznatků vychází z výzkumu S. N. Lazareva a jeho dvanáctidílné Diagnostiky Karmy a je okořeněna špetkou vlastní zkušenosti a proseta přes síto vlastní pravdy.

Pokračovat ve čtení

Proč nečekat a udělat to hned teď

Vy že jakože máte fůru času? Vás že nic netlačí? Na to, abyste si nechali zhotovit alespoň záložní variantu jako "nouzové dvířka" už bylo u mnohých z Vás pozdě pět momentů zpět sotva postřehnutelných přizvednutím bránice automaticky vysávající kyslík ze vzduchu za účelem jeho samovolné distribuce do všech buněk vaší tělní schránky. Ach ta mnohdy ignorovaná křehkost bytí, vzácnost žití a souhra neustále probíhajících dějů předurčujících náš osud. Stačí být vyčištěný, naplněný a pozorný.

Pokračovat ve čtení

Kradení hodno půl rok galejí

zatracení hodné kopírování cizí tvorby bez špetky vrácení, nulová kreativa až absurdní vyscanost hraničící se slepotou aneb nahrnuli se tam jak hladoví na hostinu a sežrali se navzájem

Pokukují navzájem, drží se daných šablon, niterní dobroty, harmonie a čistoty aby se v nich člověk nahledal...

Pokračovat ve čtení