V čem tkví tajemství naší kuchyně a recept na úspěšné podnikání:

Ve snaze odvádět kvalitní práci, maximalizovat svoji efektivitu, uspokojit maximum požadavků a zároveň tak budovat dlouhodobě udržitelný, výlučně prospěšný a stabilně rentabilní podnik naši pracovníci mnohdy překračují hranice (z)dravosti. 

Postavení pohoštěného do středobodu všeho dění, kladení důrazu na jeho preference, pohodlí a bezpečí, důsledné dbaní na celkovou kvalitu, poctivost a atmosféru je poté nedílnou součástí veškerých jejich úkonů.

Celkové kouzlo je ukryto v jednotlivých detailech, které pospolu utváří nezaměnitelně dobrý dojem. Úroveň zvedají tím, že si na ně neustále svítí pod lupou a až patologicky se s nimi piplají.

Vystříhat se přitom přehnaným kompromisům, ale také překračování morálních, ekologických, právních mantinelů, nepoškozovat tak druhé konáním v přímém rozporu s nimi, je pak klíčový kumšt sám o sobě, hodný nepřetržité snahy o zdokonalování. 

"Stále lépe si však spolu s pokročování věku uvědomují, že všeho je potřeba s mírou, protože jakou náladu do toho vložíš, taková se ti potom odrazí od pomyslného zrcadla. Proto je potřeba se i distancovat a poctivě dbát na vlastní očistu a doplnění. Vézt se na vlnách neustále se opakujícího koloběhu, nejít proti přirozenosti, vybít baterky min na 15%, trochu se vyplašit, potom se znovu nabýt alespoň na 80% a pořádně zklidnit. Dlouhodobé extrémy přivedou životnost baterie akorát do háje, tak k čemu jsou? O co víc to teď přepálíme, o to víc pak budeme muset vypnout. Život není jenom práce, ale i koníčky, rodina a relax. Když půjdeme přes limit, jedovatá energie dokáže strávníky doslova otrávit, což zdaleka neplatí pouze v kuchařině. Taková "nasilu" práce potom není plodná, nepřináší žádné pořádné ovoce, tudíž ani spokojenost, stává se kontraproduktivní, prakticky nesmyslnou, k ničemu. Ani ten pocit promarněného času za to taky nestojí, tak to nesilme. To si radši dneska pořádně vydechněme a pojďme na to nabytí a plni chutě zítra. Nenechme se neustále strhávat neustálý okolním neurotismem k neklidu. Hlavní naše povinnost je skutečně poznat sebe, nehrát cizí role, žít v klidu podle sebe, ne neklidu kvůli komukoli jiném. Vnitřní pokoj bude brzy nad zlato. Nikdo nemá dost energie k tomu, aby dělal věci, kterým zřetelně není souzeno vzniknout. Ale komu to dělá dobře, stojí zato, ať se jimi klidně zatěžuje, znásilňuje, resp. pižlá, pachtí s nimi..."

Spříznění šéfkuchaři se nejenom dokáží mistrně přizpůsobit individuálnímu gustu hosta, ale také se přitom obdivuhodně vypořádat s kdejakou jeho svízelí, při jejíž nápravě se nezaleknou strašidelných dluhůstrašlivých výdajů, neodradí je ani nepodařená platební minulost a obstojně se popasují dokonce i s netabulkovými příjmy. Žádné tabu tak pro ně nepředstavuje ani katastrofální bonita, podobně jako zaneřáděné registry, od nichž se rozhodně neštítí ušpinitAni zapeklitá zástava na nemovitosti, nevhodnost jejího typu, stavu, či zatížení, častokrát nehodí nezdolnou palici pod jejich nohyTotéž platí i u samotného žadatele a jinde nepodporovaného účelu využití jím získaných zdrojůDalší neduh, přes který by se v případě potřeby nedokázali přenést, přestože jinde zapříčiňuje výslovné zamítnut podané žádosti, nás nyní nenapadá, což ovšem neznamená, že neexistuje.

Klient tak za odměnu s klidem zamává svému dosavadnímu problému a na oplátku sklidí čerstvé peníze, jež budou množstevně "tak akorát"chuťově vytříbené i cenově rozumné. Získat velkolepé financování a na vytoužené bankovní hypotéce si moct pochutnat dřív, než stihnete sníst první chod, či se pořádně usadit, lusknout prstem a vyřknout svou objednávku, je snad v zájmu každého z Vás.

"Byť je zákonnou povinností každého půjčujícího spotřebitelské hypotéky zohledňovat stupeň jejich poškození i pošpinění a poskytnout ji žadateli, který překračuje míry takzvané úvěruschopnosti, mají výslovně zakázáno... Opravným a čistícím účinkům námi používaných prostředků dokáže dlouhodobě odolávat jen málokterá porucha, či nečistota a nepodaří-li se její okamžitá náprava, nepustí-li zašlé skvrny ihned, použije se na přechodné období speciálních nebankovních nástrojů a aplikuje se dezinfekční přípravek schopný v relativně krátkém čase vrátit vše do téměř původního, blyštivého, bankou skousnutelného stavu dlouhotrvající čistoty... Hned nato se mohou konečně uvolnit její nanejvýš levné peněžní prostředky ve prospěch čekatele."

konstatuje místopředseda představenstva probírané poradenské společnosti, jehož slova rovněž potvrzuje předsedkyně komise pro ekonomické vzchopení i rozvinutí a zároveň členka místního spolku pro ekologické restaurování, která po provedené inspekci nešetřila chválou, aby se vzápětí nechala se slyšet, že... (pokus o humor)

Poctivé úřadování všech spřízněných investorů a zapřáhnutých pracovníků probíhá v čistotném, moderním, vkusně zařízeném prostředí a do toho podléhá neustálému dohledu hygieny, ostatních kontrolních orgánů, stejně jako i samotného vlastníka, pro něhož je preciznost jejich fungování prvořadý aspekt výhledově předurčující profitování versus ztrátovost jeho podniku, které od sebe odděluje poměrně úzká hranice zakončená hlubokou propastí. Vy se tak ve výsledku můžete bez sebemenších obav spolehnout na bedlivé dodržování všech patřičných náležitostí "řádného hospodáře", jež Vám garantují 100% kvalitativní, cenovou, morální a tudíž i zdravotní nezávadnost u všech nabízených, zejména těch nebankovních produktů.