POPSÁNÍ
PŮJČENÍ PENĚZ
ÚROKY
 👇 SE VYPLATÍ
pořád/hospodár
i přímo poskytovaná
Vám bez pu..vyčítá
na cokoliv použitelná
bezplatně splatitelná

1 HYPOTÉKA 5.0
=ZÁSTAV PŮJČKA
/ZPĚTná: výKUPnájem
pěk
 nejen na OKA

jinak stočená plečka
nechání v i papučí, kasička
kterou pak rozletí ku..azítka

nebo jedna neřádná splátka

KONZULTOVAT

konstruktivně
ať je co nejdříve doma
jen KONSTATOVAT ÓKÁ
  67 % ceny
zastavené nemovitosti
čistého, bez ponížení
30 roků splatnosti
 za 0,67 % p.m.
s možnosti je odložit
a přičítat k dluhu
KUMULOVAT
i ZAKONZERVOVAT
na 
celou dobu
☝️±
67
 % ušetřit
v konečném přeplatku, navýšení
⤷ kontrastu nekalé konkurence

O
  předem placení
+420777465451

info@dumdluhu.cz
KALKULOVAT
KOOPEROVAT
s těmi, co je mají teda
že je chodí KOPÍROVAT
z toho
 nenadělají ↑ věda

jenom dobře svoje práce
jo a zodpovědně až, až...

se s vámi spravedlivě podělí
to, Vás nepodělají, obejdou
⇑ mnoho za sebou
konkrétně 13 let
plahočeníkont(r)aktů

0KOMPROMITOVANÝCH klientů
podvodů, to dělají tak nějak slušně
KULTIV/VYKOMUNIKOVANĚ jasně
komplet/objektivně, 
kamuflov/tutlaně
těžké kompromisy na úkor pocitovosti

 můžete poNAKUP/REKOnstruovat
platit mínusy, KONSolid/REFInancovat
něco nechat na potom, konečně užívat
mít a ne být
v p... na
 lehátku

jako na trní, odkud přiletí
aspoň chvilku, než se

do ní zase pustíte...
co KONZUMOVAT

nemusíte RISKOVAT
že bude KONTA/ULMINOVAT
-te KONTUM/APITULOVAT vracet
Vás KONFRONT/MPLIKOVAT
no KONFISK/ZERVOVAT

S námi přesně víte
co (ne)kupujete...

Půjčujete i bez zástavy nemajetným?

Často se nás ptáte, jestli musíte oproti půjče něčím ručit.

Odpovídáme stále NE, pokud vlastníte nemovitost, jinak nově ANO.

Důvod: Nedávno jsme zavedli zákaz jakéhokoli poskytování půjček bez zástavy nemovitosti pro nemajetnou klientelu, jehož zveřejněním jsme provozování této nepříliš atraktivní aktivity pověsili s okamžitou platností na hřebík.

Co nás k učinění natolik zlomového rozhodnutí vedlo?



Mezi ty zdaleka nejfrekventovanější dotazy se zpětně jednoznačně řadí: "Půjčujete i bez zástavy nemovitosti?"

a kolem něho se tematicky motající:

"Je u Vás možná nebankovní konsolidace (sloučení) půjček, i když nevlastním nemovitosti, ani ji nemám do zástavy od třetí osoby (zástavce)?",

"Navíc už jsme předlužení, v prodlení, po insolvenci, na nemocenské, mateřské, v důchodu, manžel/ka o tom neví, ani nemůže... Pokud ano, tak jaké jsou vaše požadavky, podmínky, kritéria...?".


Dodnes jsme na ně poměrně širokospektrálně, zdlouhavě, nepolopaticky a lehce se vykrucujíce odpovídali mnoha různými způsoby typu: "Ano, obecně to stále možné je, nicméně od 300 tis Kč a musí s tím ladit kvality jednotlivých ukazatelů úvěruschopnosti, záleží na dalších podrobnostech, rádi se Vám na to blíž podíváme, pošlete číslo, ne nejde to řešit přes mail, ano je to nezávazné, ne dopředu nic neplatíte, vše Vám s dovolením upřesníme až po bližším prozkoumání, zatím zkuste mrknout na web, je tam toho poměrně hodně..."

Pak toho dotazování, vysvětlování, prosazování. Té mentální námahy, místo jejího vynakládání perspektivnějším směrem, pak taky nutné hygieny a (od)hovění. Piplali, patlali, převalovali zleva, zprava, přesívali, jak to jenom šlo... Což by samo o sobě ještě nebylo nic abnormálního, kdyby z toho aspoň byl nějaký ten upokojivý výsledek. Výpomoc, výdělek, dobrý pocit. Úspěšnost třeba tři z deseti. Ne jedna usedlina z tisíce.

A to ještě každá druhá při přijití řeči na placení po zdárném vyplacení jela jak přes magneťák samé: "coo, za coo, prooč, komuu, to nee, max bonboniééru, obraťte se na mého právníkaa", přestože předtím sděleno po sté první, třetí pak nesolventní neplatič, neplnič či insolvenční schovanec, chráněnec.

To je pak fakt sto nechutí do dalšího činění se, přinejlepším akorát o pásový opar, zapuštění řitních kořenů do pracovního křesla a pořádný průser... Všude samá nepřejícnost a závist, prošpikovaní jí jak od dat či špíz špejlí a my přitom snad chudší jak kostelní myši, při příchodu na svět.

Asi "stokrát" jsme je v duchu varovali, protože co koho v reálu po tom, že jo, že takovým přístupem akorát tak nadobro uzavřou vstupní dvířka do domu dluhů přišlým po nich, ale znáte ty typy lidí, jejich myšlenkové vzorce a stereotypy typu "po nás klidně spoušť, hlavně že my jsme uškudlili". Tak to teď tady máme, tak dlouho se chodilo s vadným džbánem pro vodu, až se levé ucho utrhlo a budoucí žíznivci mají smůlu.

Zůstalo jen to pravé pro vlastníky nemovitosti, kteří si dají ve vlastním zájmu jinak záležet, aby vše fungovalo, jak má, když mají "o co přijít", i věřiteli, který jim svěřil svoji důvěru, se bude o poznání lépe usínat s vědomím, že má vzniklou pohledávku dostatečně zajištěnou.

Jak to že?

Už tak jsme to srdnatě drželi zuby, nehty předlouho. Zkrátka takzvaně přesluhovali. Toho života, té energie a těch nákladů na obětované příležitosti, aby na ně nakonec nebyl buďto zvědavý půjčující, oni na něho, na nás, nebo my na ně. Taky se občas stalo, ne, že ne... A tisíce krátce, zato intenzivně navázaných známostí přišlo v promiskuitní, nevěrný vniveč, zůstala jen vyčerpanost, znechucenost, občasné zklamání a jakási zatuchlost.

Té série nezmarů, nezdarů, kolovrátků, promarněných šancí, chybných pokusů a tristních rekapitulací, už, cítíme, stačilo. Člověk by se neměl dobrovolně ničit donekonečna. A takto už to dál (hloub) jednoduše nešlo. Tak jsme se to konečně jali přestat
 lámat přes z nervů a špatné stravy opuchající kolena a toto sevření dočista uvolnit. Lehký, osvobozující to pocit.

Do doby, kdy pro Vás nebudeme mít na pultu fakt že nějaké nezastavované TERNO, tuto nevýdělečně činnou zato strastiplnou činnost pozastavujeme.


Odedneška už zazní pouze ryze banální a banánová reakce: "(pardon ale) NE".

Jo a ať je mezi námi jasno, tak ještě pro jistotu podotýkáme, že půjčku bez zástavy nemovitosti jsme pořád ještě ochotni řešit, nebo prostě schopni. Zkrátka to jde, abychom nevyzněli příliš pyšně, ani namistrovaně.

Má to ale jeden "menší" háček a to ten, že jakožto žadatel o ni ji musíte alespoň vlastnit, přes což už u nás vláček s vaší žádostí nadále nepřejede, jen Vás teda nebude jednosměrně tlačit k jejímu ručení.


Polehčující okolnosti tohoto zlomového milníku, k němuž jsme dospěli neblahou osobní zkušeností:

Odedneška jsou pryč ty časy, kdy jsme se mohli usm(n)ažit, abychom lidem zhola nemajetným, zato však zplna hrdla zadluženým sloučili jejich dluhy do jednoho, o parník výhodnějšího konsolidačního úvěru.

Dalo to práce jako na kostele, odpad z toho byl teda požehnaný, odměna i vděčnost nevalná a té následné splátkové delikvence, mdloby i hanba pomyslet...

Z jedné strany to shazovali investoři jako na běžícím stole hákliví na kdejakou ptákovinu jako staré na měsíčkách, z druhé se to pak táhlo jako smrad vinou těžce nechápavé anebo letargické klientely občasně se snoubící s našimi letadlovými (offline a jet leg) stavy z přetlaku, vyřízení a averze.

A pak to najednou začalo přilétat jako kulové blesky z čistého nebe, vícero zdvižených prstů od životů, je regulérně ohrožující události, zdravotně varovná znamení, že takto už to dál (níž) jednoduše nešlo, takže jsme přestali meškat, váhavě váhat, odkládat neodkladné a málem neslyšně z posledního zbytku sil praštili do stolu, načež pronesli ono pověstné "A DOST".

Časy se hold mění, ne vždy se hodí zkostnatěle lpět na starých, dneska už nefunkčních vzorcích uvažování, a v této pohnuté době je celý žhavý půjčovat jen tak ledakomu bez patřičné nemovité opory leda dobrý dobrodruh...

S eskalující hrozbou hromadného propouštění jakožto doprovodným jevem roz(v)orání soukromého sektoru, s ní přímo spjatých výpadků příjmů, platebních neschopností, k tomu strmých pádů cen nemovitostí coby podkladových aktiv, peněz drahých jako čert a ztrácejících na hodnotě jako krypto, rozhodně není radno očekávat žádné extra rozdavačné tendence.


Závěrem:

Vás poprosíme o respektování tohoto našeho rozhodnutí a my na oplátku zase slibujeme, že vyvstane-li znovu na obzoru něco tak skvostného, velkorysého a zároveň lidového, jak si obojetně představujeme,

střelhbitě vezmeme toto preventivní varování na tabuli houbou, tento z popela povstalý, nezastavovaný úvěrový produkt opět vykreslíme křídou v nejvyparáděnějším možném světle na inzertní ceduli, s níž nad hlavami pak v cuku letu bohorovně vyrazíme na slavnostní promenádu do internetových ulic.

Do té doby poněkud úlevně vyhlašujeme nevratného šlofíka, "dobro" došli, ENDE ŠLUS, dasvidania, nebo "pro nás za nás" hasta la vista, ať příliš nevyzníme jak proruští švábové...


Pro venkovní ospravedlnění:

Tuto ryze interní záležitost, po které v podstatě nikomu nic není a tak by bohatě stačilo nadále razit cestu s parametrem "bez zástavy NE", aniž bychom si opětovně škodili rozkrýváním draze vyzískaných zkušeností a proškolováním soků, ne ji tady tak květnatě rozpitvávat, jen tak mezi námi "děvčaty", jako už bývá našim (zlo)zvykem, rozkrýváme pro všechny ty ostatní senzibily, jichž se zmocňuje silný pocit, že by to celé zvládli daleko líp, všeználky, chytrolíny a mudrlanty představující si to jak Hurvínek či Alenka z říše divů válku a k tomu jevící klasické sklony vynášet nejen unáhlené, hubaté, přezíravé a závisti i záštiplné, no i odsuzovací soudy. Třeba pak letmo sleví ze svých náročných pozic na druhé a naopak přitlačí na ty své...


Genderové doznání:

Na počátku byla slovesa a ty nesla koncovky A, jež byla posléze množná čísla rozmělňující zaměřenou pozornost na rovno pohlavních 50/50.

Neúprosná pravda je však taková, že graf procentuálního zastoupení pohlaví u tazatelů na výše zmíněné dotazy hovoří jasně v prospěch (kojná).

Zodpovědnosti za znehodnocování dámského pokolení se zříkající podotknutí:

Záměrem autora (♂, zploditel) v žádném případě není vytvářet nepřátelské prostředí, vyvolávat horlivé dojmy ani pobouřené debaty o jeho genderové nevyváženosti, podprahové potřebě po znevažování žen snad pramenící z komplexů nekomplexního mládí.

Naopak je bez inklinace k diskriminaci považuje za zcela rovnocenné, ba některé i mnohem více cennější bytosti, byť o se musí přiznat, že o jejich absolutní emancipaci mívá občasné pochybnosti už jen z evolučního hlediska.

Důvod, proč původně mělo dojít k hanlivému zasazení zrovna vsuvného pohlaví do této názorné ukázky, je nasnadě. V ní zastávané stanovisko vychází ze za života získané, ryze osobní zkušenosti a z ní vyvstalé statistické skutečnosti, že se na tyto diskrétnosti doptávají jednotlivkyně s poprsím častokrát bujnějších rysů, ladnějších a lépe uchopitelných křivek.

A užívání neutrálního to mu ke všemu přišlo nezdvořilé ke všem.

Vzkazuje, že slibuje příští text vykastrovat důsledněji.

Máte dotazy?

Ozvěte se sami:

zastavte osobně:

třída Tomáše Bati 1547
760 01, Zlín

působíme po celé ČR
schválení NABÍDKY
rádi navštívíme vaše...


Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ 88853225
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele
soukromý investor, hypoteční, realitní makléř, mág

Copyright © 2012-2026 Dům Dluhů
W
ritten By Owner/not AI nor COPY
všechna autorská práva vyhrazena
krádež
 vlastnictví duševního se trestá
Vaše renomovaná dluhová speciálka
zkrátka slušná nebanka pro slušné lidi

Odkazy na naše ne/aktivní sociální sítě:

Máme tam sdílet něco konkrétní?
Napište co, třeba se nám zachce.
Anketa: jaký obsah, téma, formát