Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Podezřele levné nebankovní hypotéky bez kompromisů

konaných na úkor celkové:

→ úrovně, fazóny a štábní kultury

 poctivosti, robustnosti a kvality

 spolehlivosti, pohodlí a bezpečí

, razící tak cestu cenové stability za absence rizika střetnutí rázného zdražení ⇔ náhlé nutnosti dalšího notného poutníkova utrácení nad rámec dopředu dohodnutých režií,

, zásluhou kterých se ladně přenesete přes různé překážky, pod jejichž záminkou se jinde umínili neprodat Vám potřebné peníze a ponechat tím napospas finančnímu mrazu?

"Jste-li celí promrzlí a hladoví, pojďte se ohřát a najíst."


Tajemná přísada a společný průsečík všech těchto produktů spočívá ve spoluúčasti svým přístupem vstřícných, nenáročných a kultivovaných investorů, kteří při spravování pohledávek nejenomže dodržují zásady čestného jednání a zužitkovávají zásobárnu poměrně bohatých zkušeností, ale zejména si dlouhodobě vystačí s příjmy pro ostatní opovrženíhodnými. Ti by nad nimi pravděpodobně ohrnuli nosem, sotva byli ochotni vůbec vylézt z postele, natož se sehnout. Zároveň rozvážlivě přistupují k jednotlivým investicím, zavádějí úsporná opatření, zbavují se všech přebytečných výdajů, důsledkem čehož dokáží být přímo úměrně přínosní, přinejhorším jako druzí, nicméně za koncovou cenu, o níž si u nich člověk může nechat leda zdát pro nerentabilitu, aniž by se pro její dosažení potřebovali dopouštět páchání:

 jak přehnané vědy z vašich minulých, přítomných i budoucích přestupků a různých forem pochopitelných nedokonalostí

 tak neférových čachrů spočívajících převážně v pověstném skrývání pokut nakonec utvářejících onu skutečnou, diametrálně závratnější cenu

, pro příchozího "pacienta" tak představují popravdě prospěšnou příležitost, jak se vyprostit z povětšinou neúprosného sevření pařátů přihodivší peněžní "peripetie", místo parazitujícího organismu, který se bez špetky pozitivního dopadu pouhopouze prachsprostě přiživuje na pozůstatcích jeho finanční "tragédie", vysává zbytek životodárných živin, posléze nadobro zahazuje klíčky od její "klícky", doslova na "hulváta" do ní s chutí vráží poslední "hřebík" a přesně podle plánu ji z původní "prohlubně" stahuje do paradoxně ještě mnohem hlubší dluhové "propasti".

Neváhejte se vydat po správné stopě slušné nebankovní hypotéce:

TUDY

, byla by škoda zbytečně se ztratit, dostat do spárů predátora, či zahučet dolů ze srázu...

"Máme ukázkově ukázněné, za zájem stojící, následováníhodné hypo."

Vězte, že konkrétní návrh ideálního výstupu přesně na vaše vlastní míry, představy a zamýšlené uplatnění od nás věru získáte zcela nezávazně a zdarma, ať se první můžete sami v klidu pořádně poradit, rozmyslet a rozhodnout. Výrobu představeného hypotečního produktu vážně započneme až v moment, kdy jeho představenou potenciální závěrečnou vizáž jednomyslně zhodnotíte jako bezvýhradně vyhovující, tím pádem nám ji posléze jednohlasně odsouhlasíte a dáte jasný pokyn ke zhotovení zakázky. Až v tento moment, kdy se shodnete na její vyložené bezkonkurenčnosti, začneme naplno placeni pohybovat svými brvami. Zaplatíte nám ale až po spokojeném převzetí hotového díla, předtím nechceme nic ani za benzín!

Nenechte si proto ujít příležitost přinejmenším ke srovnání cenových možností na trhu navzdory tomu, že třepotající se konkurence vám do toho bude zřejmě kafrat, kokrhat různá odrazující kykyryký, zkrátka a jednoduše usilovat o vaše odstrašení za použití pověr, výhružek, anebo vábidel všech (ne)možných typů.


Zažádali jste v bance o hypoteční úvěr na zaplacení části pořizovací ceny nového ne/movitého majetku, materiálu a práce sloužícím k jeho zušlechtění, nebo současného zadlužení za účelem jeho viditelného zvýhodnění, ale vysloužili jste si červenou?

Onu osudnou stopku Vám vystavily nevyhovující registry, bonita, vazky, měr, stava, nebo jiný záludný zádrhel, z něhož jste začali akorát koktat, ráčkovat a k tomu chytat závratě?

Poslední kapkou byl možná ještě víc než samotné odmítnutí netečný způsob jeho provedení a tečkou udělanou za vaší nadějí stručný proslov „Zamítnuto pro... Zkuste za...“, nebo přímo "slehnutá zem" po obsluhujícím bankéři?

Co teďkdyž "vycucat si z prstu" ponovu požadované je zvlášť tak narychlo naprostá utopie a naopak čekat je upřímně to poslední, co si "smíte, anebo sníte" dovolit?

Vysloveně nejvyšší čas na okamžitou zelenou a zároveň nejnižší dostupné náklady, souhlasíte?

Je-li i přesto libo třeba

hypo à la Grand dominující delikátním úročením cirka 4.4 %, dovolující astronomické LTV až 85 % a po přimíchání velkorysé splatnosti 30 let oslňující splátkou 5008 Kč na výživnou částku 1 MILION,

poručte si rázným zvoláním:

SERVÍRUJTE

a pochutnejte tak na podobně podmanivém a přitom poctivém peněžním pokrmu.

Jaký postup na Vás po odeslání objednávky přesně čeká, čili z čeho se v kostce skládá realizační proces, se dočtete: TADY.

"Vaše situace si zaslouží opravdové finanční poopravení a NE odpudivé finální popravení.

Přičemž ono poutnické, že méně bývá více, zrovna tady neplatí, načež rozdíl je přímo propastný.

Jsme přesvědčeni, že podobný hypoteční klenot jí bude pasovat o poznání lépe, než podřadná, opřekot se přetvařující, pozérská bižuterie."


Klidně si rovnou půjčte ještě jeden navíc a ten vsaďte na to, že rovněž všechno okolo předčí vaše představy.

Na její nesmírně poctivé a neméně pečlivé přípravě, která

probíhá za použití výhradně prvotřídních ingrediencí v útrobách předpisového prostředí a režii profesních jedniček se sklonem ke spořádanosti i mezilidsky blahosklonnou povahou,

Vás zkrátka nemá co zklamat.

Vsadíte tím doslova na jistotu a byť kurs je tím pádem poměrně nízký, i drobná výhra je lepší než žádná, aspoň si ještě snížíte už tak skvělou hypoteční cenu.

Stačí zvednou pravačku a pronést směrem k obsluze:

poprosím jeden GRAND

a poměrně jednoduše tak získat na svoji stranu zaručenou přízeň takového zkušeného mistra kuchaře na slovo vzatého, který "pověnuje" plnou pozornost vaší objednávce a Vy si tak budete moct báječně pochutnat na jeho kulinářském veledíle.

"Nejen, že tak můžete profitovat z jeho neslýchané schopnosti, solidnosti a sofistikovanostikteré jsou nespornými synonymy jeho snažení, ale rovněž se spolehnout na jeho přívětivost, vstřícnost a laskavost jakožto nesmazatelné součásti jeho skutečné povahy.

Díky tomu dozajista dosáhne stupně vyložené vřelosti vyjma postavené vody i jeho přístup k Vám, o vaší celkové spokojenosti s výsledkem ani nemluvě..."

"Těch deset let, co tady jsme, nás naučilo řadě věcí, jednotlivé procesy se zkvalitnily takřka k nepoznání a stihla se v nich vychytat spousta much, které teď nemusí poletovat kolem hlav našich poptávajících a znepříjemňovat jim životy.

Naopak mohou těžit z nasbíraných zkušeností, vydobytých hypotečních možností a těšit se při nich z precizně vychytaných postupů." 

přispěl do placu svým pohledem zakladatel projektu DumDluhu.cz.

Jeví-li se Vám to celé dostatečně lákavě, abyste tomu dali šanci, potom nepropásněte otvíračku a dovolte nám připravit "záchranné" řešení dřív, než druhé "zabijácké" a s ním i o vaši nemovitost. Přestaňte si nadále zbytečně ubližovat dalším bláhovým narážením do zamítací zdi a radši nastupte na plošinu nadnášenou benevolencí, s jejíž pomocí ji hravě zdoláte, nebo račte zpříma vstoupit hlavní branou do domu, kde jim není lhostejně vaše blaho, slovo dluh tam vnímají jako oboustranně výhodný obchod, dosyta se tam obohaťte a proměňte tak žalostný peněžní nedostatek v blaženou hojnost.


vstupní TIPY:

1. Pokud při (s)jednání nechcete dělat všemožné uštěpačné ústupky a na vlastní hypotéku pocítit různé projevy neschopnosti, lstivé lživosti, nebo regulérní zákeřnosti, potom:

Oběhněte obloukem všechny nedávno narychlo spíchnuté, placenými reklamami nadopované, tím pádem zákonitě předražené, přelétavé, nebo nezkušené rychlokvašky a zastavte u lety, lidmi a pozicemi prověřených stabilních hráčůabyste si nenaběhli.

"Ať to konečně zavání zavdáním na zdárné zdolání těžkostí namísto zanadáváním na konečné zadávení záludným závazkem, zanevřete na zdálně nezměrné kvantum všemožných nebankovních záležitostí odjinud solidnost postrádajících."

Takový počáteční přípitek totiž spolehlivě prospěje vašemu tlaku podstatně lépe, než ten na první pohled byť možná pramálo odlišný, no ve svojí podstatě pouhopouze přidrzle napodobený a životosprávu prachsprostě poškozující pančovaný patok s vypočítavě pozměněnou konzistencí jimi primárně ošizenou z prostého, poměrně primitivního popudu: neuspokojení s průměrně připisovaným profitováním a prahnutí po podstatně pořádnějším.

PS. Přitom by Vám bylo postačovalo pečlivě si přičichnout, či poválet pár jeho kapek po vytrénovaných chuťových pohárcích, abyste poodhalili pravdu a stalo se více než patrným, že se Vám opět nepoštěstilo přivandrovat do poctivého podniku a dle předpokladů si pošmáknout na pětihvězdičkové hitparádě, naopak že platíte přemrštěný peníz za podřadný plebs, pod pultem, pazuchami, prořídlým plnovousem a špulící se papulou nenápadně překolkovanou prasárnu. A posléze jim ji přinejmenším plivli zpátky do pohárku, popřípadě i ten se vší počestností "podali té pohostivší potvoře" jakožto pouhý projev představitelného odporu, potažmo doplněný o peprný proslov zapečetěný "požadavkem" na patřičné peněžní vypořádání, alespoň v podobě zpětného opětování provedené platby,"pronászanás" oprávněně přikořeněnou o patřičnou pokutu za plánovaně provedený, podvodný přestupek pevně spjatý s porušením vaší životosprávy vpravením pochybných příměsí s potenciálním a zpětně nenapravitelným poškozením vašeho zdraví, který jim nikdo odpáře, pod pohrožením naprášení, předvolání, pokolébání zodpovědnosti a vypořádání právoplatného postihu. Přičemž toto podpásové práskání praktikovat pouze z podstaty prevence a předejití podobného parazitování na počestných spoluobčanech, tedy aby ti špinavci poskakující za pultem propříště neopovažovali přidrzle předpokládat, že povětšina příchozích papá piliny a tím pádem jim mají povoleno provádět podobné odpornosti. A proto doporučujeme, převážně z přátelských pohnutek, provádět tuto proceduru pravého požitkáře pokaždé neprodleně před plánovaným polknutím, pokud si posléze nepřejete prospat povětšinu pozůstatku přídělu příchozího přisvětlení, při příležitostném probuzeni přecházet mezi postelí a splachovačem, pozastavovat se nad ním přelomeni v půli v pozici podobné přesmíru poklonkujícímu přisluhovači, panicky s sebou poškubávat a pootevírat panty, potlačenými pokřiky se přihlašovat o pozapomenutou spravedlnost, dopomáhat si k tomu představou vlastních přihlouplých proslovů a v opilosti napáchaných, pošahaných počinů, průběžně se tak pročišťovat od patologie převzaté od potkaných potkanů a pojašených pablbů, připomenutím jejich podoby přivolávat příští pořádné krupobití, nebo alespoň pobryndání pomalou přesnídávkou a paradoxně přitom prosit o spásně vyproštění a poslední pokosení, podivovat se nad přehnaným počtem a prazvláštním skupenstvím pozůstatků požité potravy, předpokládat jejich pravděpodobný prapůvod, tipovat a představovat si jejich původní podobu, opačně se postit prosti všeho příjmu a zpětně proklínat povětšinu z tohoto proklatého vypálení se z kopýtka počínaje poslední pamětihodnou vzpomínkou, jež předcházela opatrnému požití prvního páru nepatrných panáčků a především pozdějšímu naprostému oproštění pozvolna se přihodivšímu, z jehož pokročilejšího projevu hospodský vypozoroval, že byste v převzatém pohárku nerozpoznali ani padesáti procentní (poloviční) příměs pomočení a proto nejspíš nepovážil za špatný nápad tu pě-pi v podobě podstrčení tohoto podřadného, po propisce páchnoucího a prudce toxického utrejchu.

2. Z tohoto odnepaměti pravidelně se opakujícího a pramálo příjemného příběhu plyne praktické ponaučení: 

Před přistoupením k podpisu plánovaného hypotečního paktu pořádně proklepněte jeho papírové i displejové zaopatření včetně doplňkových prohlášení a prapodivných práv a podmínek půjčující společnosti!

Proč raději neváhat?

Jen ještě vězte, že další nesmělé vybírání zavání akorát přebráním a tudíž nevhodnou volbou, kdežto rozhodnost a akceschopnost že jest pravou výsadou veleúspěšných nákupčích. 

Osmělte se jim připodobnit rázným přivoláním obsluhy a sebejistým přistoupením k objednávce, dokud je stále k mání taková obdivuhodná delikatesa v jídelníčku.

Až Vám ji pod nosní dírkou neurvale vyfoukne osazenstvo bezvadně se bavící u vedlejšího stolu, anebo dojde zásoba surovin společně s další úřední obsílkou a ruku v ruce s nimi i šéfkuchařova trpělivost, či kuráž, na vyčítavé pohledy, na rozdíl od dalšího zkroušeného naříkání typu "že já váhavý hlupák", bude už pozdě...

Ostatně sami jste byli očitými svědky nárůstu zimních hypotečních úroku všude kolem tak nestydatým tempem, že jsme je pomalu nestíhali ani přepisovat, i klouzky po slejváku jim to zpovzdálí celí zahanbení dozajista záviděli a co do zdražování jim ani energie nadopované pohonnými hmotami nestíhaly šlapat na paty. Tak snad se sami nehodláte rozhýbat, až to bude za rovných 7…“ Vždyť... : pokračovat ve čtenízběsilém zdražování.

Alespoň pro teď se proto přikloňte k činění namísto čekání, zužitkujte, zpeněžte tak naskytnutou příležitost a odkloňte svou příď od skaliska propásnutí.


Jinak pokročme dále a pojďme si zlehka přiblížit jednotlivé produktové přednosti formou dosti polehčené odpovědi na častý podnět:

"V čem že tedy je to hypoteční financování Grand tak převratné?"

Ono věc se má tak, že u něho jsou:

™ navýšení i RPSN tak nepatrné a naopak ohromující LTV, že se některé "nebankovky":

 absolutně nechytají a jeví jako leví

 zčistajasna začínají zabývat změnou zaměření

 červenají studem a přitom paradoxně blednou závistí

a jejich dosavadní klientela, která se při výběru neobtěžovala razit heslo "důvěřuj, ale důkladně prověřuj", se teď "tluče do čela" a zpětně "tuze proklíná" okamžik, kdy se nechala tak "nestoudně napálit".

Další vskutku výživné a neméně peprné poznatky k hanebnému hypotečnímu šmelení vyšantročíte v této PŘIHRÁDCE. Chcete-li se naopak dozvědět něco více k destruktivním dopadům blažené hypoteční nevědomosti, račte se teleportovat do nového okna stlačením tohoto: TLAČÍTKA.

™ poplatky účtované v průběhu splácení naprosto zanedbatelné, takže při jejich placení snadno s úžasem zjistíte, že jste si je popletly s paušálem

a přičtete-li k velkolepé výhodnosti taky

™ obsah smluvní dokumentace natolik slušný, čestný a morální, jako by snad jednotlivé pasáže sepsal sám Svatopluk Čech

™ vystupování tak vstřícné a velkorysé, až si budete občas připadat jako při (do)mluvě se svým oblíbeným sousedem

získáte díky nim mimořádnou míru jistoty a pohodlí.

Pokud byste si tedy rádi rovněž:

™ udělali radost kompletním přeplatkem utlumeným natolik, že by ho i "koňská dávka rohypnolu málem nakopla jako piko" a po uctivě krátkém procesu, za jehož udělání by snad nevykvitl zastydlý ruměnec ani na tváři letmo pedantské, zarputilé a zatrpklé třídní, se tak mohli pyšnit ušetřením výší štědrým tak absurdně, že by z toho tuze nechápal, dlouze a neméně tupě na to civěl, ba neměl lautr co říct ani sám Horst a namísto troufnutí o jeho trumfnutí dalším z triumfálních teleshoppingových triků by na staré kolena odevzdaně kapituloval a oněměle přemítal, zdali si má první potáhnout trenky, bradu, trochu brandy, anebo svoji pravačku přednostně zaměstnat otřením oroseného čela s plynulým přesunem k ohromenému hlazení pleše... 
 
Pozor a to není všechno. Zakoupíte-li jednu takovou hypoteční sadu nyní, dostanete k tomu na vyzkoušení ještě druhou a to zcela zdarma! Slyšíte dobře, žádný přelud, ani infarkt, naprostá fantazie, nejlepší reklamní nabídka všech dob, na nic nečekejte a vytočte číslo... Pardon, vlastně je.
 
™ a přitom si odpustili hypotéku ala "ladyboy", u níž byste byli obohaceni akorát tak o traumatizující zkušenost a děsivou vzpomínku na to, jak to na vás ten darebák přednedávnem nestydatě narafičil, líbezným vábením vás přilákal, aniž by se ostýchal předstírat pohlaví, jímž "každop....ádně" neoplývá, o čemž se vás uráčil obeznámit až na poslední, nejméně vhodný moment, když na vás z kalhot(ek) "na hulváta" vytasil cosi nestvůrného. Až tehdy, kdy mu poklopce uletělo úplně jiné zvířectvo, než jste původně očekávali, a sice něco na způsob nefalšovaného vrabce, vás doslova načapal "na švestkách", dokonal své zkázné dílo. Rysům vaší povahy jako je neochvějná důvěřivost a neomalená neopatrnost, byť nejspíš ještě vybičovaných nedočkavou nadržeností, může nakonec poděkovat za naskytnutou příležitost k přistihnutí vašeho v(eli)(v)čel(n)stva zcela nepřipraveného, bezbranného a tudíž taktéž zranitelného. Musí se mu rozhodně nechat, že se mu ji podařilo dokonale zužitkovat, zneužít. 
 
další tipťop TIP: A tak, přejete-li si býti ušetřeni zkroušeného naříkání nad takovou polo tragickou událostí prožitou na vlastní zrak (i zkrat) a jejího vyzpěvování do okolního světa pro odstrašení ostatních kolemjdoucích, na vědomí se Vám varovně dává, že... k POKRAČOVÁNÍ TUDY

raději příliš neotálejte se stisknutím tohoto:

červeného čudlíku

Hlavně se svůj zájem pokuste projevit dřív, než nás okolní dočasnost přiměje ke zvýšení nároků, anebo naopak smíření se s jejich rapidnímu snížení ve prospěch užívání života.

"Protože bezdůvodné štěstí kolikrát možno pocítit po pouhém spokojení se s majícím "málem", vrácení do čirého dětství a spojení se sebou samým. Pro důvodné pak stačí jít si postupně za svým a po svém. Třeba si též připomínat, že při růstu je vždy zákonitě potřebné překonávat nepříjemné překážky, že přirozenost přírodního je na tom to nejperfektnější, a že živí z toho stejně nakonec nevyvázneme, aneb vše se promění v prach. Možná nám to pomůže přestat příliš lpět na minulosti, budoucnosti, či povrchních pitomostech a žít nezatížení přítomným..."

Namísto váhavých rozpaků zkuste upřednostnit přímou volbu a čirou akci. Dát na svůj pocit místo rozumu, hlubší vnitřní hlas zvaný intuici poslechnout před povrchním kalkulem, "já chci" před "je chytré", nesměle sáhnout po kolemjdoucí osudové, pro jednou projevit kuráž, vyčlenit se z davu, odlišit od stáda vůkol a případné nářky tak přenechat druhým, to je to, oč tu běží. 

Ono promeškat šanci na zlepšení životní úrovně a potom ublíženě bědovat "o sto šest" zvládne dneska "kde kdo", co si budeme povídat... Hlavně se nás pak zkuste neptat, kde na to všechno jako máte vzít...

Shodně na síle totiž může nabírat i tendence k dalšímu:

-> hypotečnímu "zneatraktivňování" například dalším snižováním jejich LTV stropu, takže po nich pak bude toužit sotva hrstka lidí, ostatní nad nimi pouze budou ve velkém ohrnovat nosem

-> "zkomplikovávání" přístupu k nim kupříkladu zvyšováním nároků na žadatele, jeho bonitu, původ příjmů, věk, nemovitost a podobně, což může vyústit v období "hladu", neboť se z připuštění k jedné z nich bude moct těšit pár vyvolených, řadový zaměstnanci si budou muset nechat masově zacházet chuť a do úzkých se při schvalovacím kolečku dostane snad i postarší doktor, našlapaný sportovec, respektovaný podnikatel, či téměř vrcholový manažer

-> a mimoto mimochodem též "srážení" současných cen nemovitostí, neboť zásluhou přiškrcených a znevýhodněných hypoték na jejich pořízení většina populace nebude mít. Velké množství z těch, kteří se už stačili zadlužit a nabrat si hypotéky už tak těsně pod hodnotou zástavy a zvládnutelné v rámci rozpočtu, navíc bude mít velký problém tyto stávající úvěry utáhnout skrze onen signifikantní splátkový nárůst. K tomu jim klesne tržní hodnota jejich zajištění někam pod v té době aktuální dlužné hypoteční zůstatky, čímž se jejich LTV dostane, někdy vysoko, nad hodnotu 100, tedy dluh nad cenu zástavy. Jak se k tomuto nedostatečnému zajištění budou stavět banky, je otázkou. Toho, kdo by byl schopen řádně splácet, by tak snad ještě nechali, aniž by ho okamžitě pokutovali za porušení podmínek, hypotéku mu zesplatnili, chtěli vrátit všechny peníze, takže se ve většině případů byli nuceni uchýlit k nedobrovolnému prodeji. Nicméně "už jen" ona hojná neschopnost dlužníků splácet své hypoteční pohledávky by měla hromadně vést společně se zvýšeným tlakem bank na dlužníky k nuceným prodejům jejich nemovitého zajištění pro jejich úplné, nebo částečné splacení... V případě, že by ji prodej  nepokryl celou dlužnou částku, by její zbylá část pravděpodobně prominuta nebyla, ale putovala za dlužníkem a byla po něm nadále vymáhána, přestože už nevlastní ani boty, které se původně nacházely v předsíni zpeněžené nemovitosti. Celá tato snaha o prodej velkého množství nemovitostí zase vyvolá ještě enormnější přetlak nabídky na trhu, po které ale nebude existovat poptávka. Alespoň ne za nabízené ceny. A to nejspíš ani zdaleka... To by vedlo k dalšímu poklesu jejich cen až do chvíle, než se dostanou na úroveň, kterou za ně bude ochotní, schopní kupující platit. Ale tak nechceme předčasně a přehnaně strašit, snad se to soudruzi nahoře rozhodnou zatrhnout dřív nějakým zázračným ekonomickým nástrojem, než bude chleba nakrájený...


A naopak, postrádáte-li tady tedy různé podlosti, zákeřnosti a levárny typu:

✔️ matoucích polopravd, manipulativních taktik a nátlakových opatření

✔️ bezpáteřního splétání bezvýchodných pavučin a likvidačních strategií

✔️ umně utajených pokut a skandálního obohacování na váš peněžní úkor

, třeba z důvodu, že:

✖️ si v bavlnce připadáte poněkud nepohodlně

✖️ hřející sluníčko vám není nikterak příjemné

✖️ první potřebujete prožít pořádnou plískanici

📛 přesvědčovací metoda zvaná CUKR na vaši náturu zkrátka neplatí a proto si namísto něhy vehementně říkáte o BIČ

, litujeme, po podobných praktikách se budete muset poohlédnout jinde.

"Pro jednou Vás budeme muset taky zklamat, ale v rámci naplnění těchto poněkud sadistických choutek po sebetrýznění na nás vážně raději nesázejte. Ani za těch 10 let na trhu jsme jim skrze naše měkké srdce nedokázali pořádně naučit, takže nepředpokládáme, že se nám to kdy ještě podaří. Hold se taková zásadní proměna charakteru v průběhu jednoho života provádí jen velice obtížně a rozhodně k ní nestačí "jedna, dvě" pocitově průměrně působící příhody. Jistě máte z osobní zkušenosti, jak horkotěžko se to láme přes koleno, ať už z jedné či druhé strany, a říkáte si "hold jste jednou takoví a basta, starého psa novým kouskům nenaučíš...". Ale alespoň jsme se i jejich zásluhou nemuseli za celou tu dobu snižovat k bezhlavému vrhání různých špinavých salt daleko za hranou slušnosti, čelit kvůli nim spoustě stížností a pak uspěchaně vymýšlet další nové jméno pro svůj projekt při koupi domény. A že už jsme za ni těch špinavostí spatřili fakt hodně...

Ale rozhodně nezoufejte, neboť stejně jako každý jiný, je dneska i nebankovní trh bohatě diverzifikovaný až neprodyšně přesaturovaný a tudíž přímo k prasknutí od různorodosti služeb i povah jednotlivých jeho účastníků. Objevit zde někoho, kdo dokáže těmto vašim podvědomým klientským požadavkům vstřícně vyhovět, tak dozajista nebude nadlidský úkol. U jedněch, kteří ve svých rafinovaně naplánovaných strategiích doslova spoléhají na vaše škobrtnutí, to máte automaticky zakomponované od samotného prvopočátku, tedy takzvaně "ready made přímo z výroby, od přírody", a nejedněm pak dozajista nebude činit sebevětší problém průběžně se přizpůsobit a ve správný moment rázně přitvrdit, jen aby Vás náhodou neochudili o tu vaši vnější tyranii a s ní, když už budou při tom, nejméně o stovky tisíc..."

Nehodláte-li si dát tímto varováním zavčasu říct a namísto jeho dbání si říkáte: "ts, akorát reklamní, strašící a manipulativní řeči". Přejeme Vám, ať se o jejich pravdivosti zanedlouho nepřesvědčíte na vlastní hypoteční zůstatek a tato strastiplná událost se tak nestane oním přínoscem utrpení za účelem zásadní proměny vaší povahy. To potom mnohdy nezbyde než si zanadávat a proklínat se stylem: "sakra já popletený pitomec, vždyť oni měli úplnou pravdu", protože potom už povětšinou bývá na jakoukoli zpětnou nápravu pozdě, neboť jsou na ni všichni krátcí.


Seznam doplňujících textů nejen ke Grandu:

1. Prahnete-li po dodatečném inspirování se profesními a charakterními črty doprovázejícími takového úspěšného investora, kterýmž vděčí za nezmaření obchodní příležitosti a realizování nezměrného zisku, nepřeskočte: TOTOPro patologicky nerozhodné jednotlivce si dovolíme menší netematickou fintu pro přemožení volební paralýzy, k níž se dostanete: TUDYMA. Plus se můžete samozřejmě spolehnout, že se zde, jako již bývá našim "dobrým" zvykem, stihnete obohatit o pár životních mouder navíc...

2. Aby bylo možné za všech (ne)myslitelných okolností možné dostatečně naplňovat klientská očekávání a pravidelně pokládat na talíř tento ojedinělý, slastně nejen se jevící, ale taky skutečně chutnající poklad, neobejde se to bez kladení konstantního důrazu na poctivost a kvalitu. Proto se i zde račte se spolehnout, že... Přejete-li si pokračovat v dalším připodobňování k pohostinství, vydejte se: TUDY

3. Zajímalo-li by Vás spíše navázání na téma tajemství naší kuchyně a univerzálního receptu na nastolení zdaru za vystříhání zmaru v každém lidském podnikání, račte se přemí(o)stit na TUTO STRÁNKU a nerušeně pokračovat ve čtení. Za předpokladu, že jste stále ještě zvědaví na další "kydy na gastro bázi a to konkrétně o kuchtění naší nebankovky", nepřeskočte základy NATOLIK precizní přípravy, od níž ji rozhodně nevzdalují hony. Je-li Vám naopak milejší odbočka k letmo koučinkové kuchařce vyspělejšího světonázoru pro dosahování úspěchu ve vykonávané profesi za současného zvyšování úrovně vnitřní spokojenosti v životě, jak je libo, TUDY PROSÍM. Kdežto o tom, PROČ třeba zbytečně netlačit na PILU, se dočtete NA TOMTO PLACU...

4. V zájmu vyšší vzdělanosti a všeobecného přehledu ve výsledku vedoucích k ochraně vlastního kapitálu radíme nepřehlédnout ani důkladný tematický rozbor nebankovní Americké hypotéky, v němž informačně shrneme všechno důležité v rámci tohoto produktu a k tomu přidáme spoustu cenných vhledů, myšlenek a postřehů. Obohatit se o užitečné vědomosti, aniž byste museli čelit tolika našim prodejním argumentům, můžete s klidem tady:

https://www.dumdluhu.cz/fakta-a-historky/analyza-nebankovni-hypoteky

(Upozornění: 1. Uzavřít výše uvedenou sázku je zakázáno mladistvým, tedy mladším 18-ti let. Stopku vlastně mají momentálně vystavenou i jakkoli vyzrálejší. Jasně, že se jedná o pokus o vaše pobavení a nikoliv opravdovou peněžní pobídku, příležitost, doporučení, radu, ani jakýkoli jiný myslitelný druh závazného svádění. 2. Výše uvedené hypoteční parametry jsou pouze orientační, vzhledem k dosavadní neznalosti vaší situace se může jejich finální tvar v indikativní nabídce odlišovat a to i diametrálně. Na druhou stranu se Vám však veškeré proměnné upřesní do posledního "puntíku" ihned po prvotním vzájemném "pohovoru" následovaném vyhodnocením z naší strany. Důkazem, že se nejedná o nestydaté vábení na následně neproveditelné, budit fakt, že dopředu neplatíte ani korunu. To znamená, že nedopadne-li, co se slíbí, nemá z toho nikdo nic, tedy ani my žádný prospěch. Vyvěšení takové reklamy by tudíž nedávalo příliš smysl, jen bychom si tím zbytečně přidělávali práci a kazili jméno.)

Nyní je nejvyšší čas opustit vody "vařícího hrnce", "prázdného žaludku",  i všelijakých dalších metafor a namísto toho zavítat do teritoria "ryzího úvěrování".

Vynasnažíme se, aby jeho definování bylo pro nastávajícího strávníka stravitelné a tedy aby v něm žádný z "proplouvajících mořeplavců neztroskotal nešťastnou náhodou neztroskotal". 

To se každopádně neobejde bez rázného varování před otrávenými surovinami, které brzo po pozření zákeřně přivodí žaludeční kolaps, čili nečekanými úskalími, jež mohou jeho loďku při poklidném plachtění neprobádanými zákoutími nelítostně zaskočit, zčistajasna proděravět její podpalubí a stáhnout hluboko ke dnu. To je pak ve finále "prašť jak uhoď", jestli za to mohla shoda nahodilých okolností, nebo to někdo úmyslně narafičil.

Jinak, než včasným alarmováním, nebude možno uchránit od hotové pohromy bez zpáteční jízdenky ani onoho jedlíka, ani námořníka. A nebudou-li na to slyšet, hold jim asi zkrátka "s hůry" souzeno ke zkáze dospět. Jestli se tak stane jakoby náhodou, nebo cizím přičiněním, je už pak taky vlastně jedno. Konec jako konec bez ohledu na to, co že ho vlastně způsobilo. Ale k tomu až za chvíli...

Teď už definitivně dejme rázné dost všemožným anekdotám. Namísto toho spěšně zamiřme čistokrevně k probíranému tématu nebankovní hypotéky, objektivně si přibližme veškeré její přednosti, hospodářsky směrodatné vlastnosti i případné vady na kráse. Při přehlídce se pokusíme neodbíhat od tématu a zároveň nepředbíhat, jednoduše postupovat pěkně postupně, přitom ji prezentovat věcně a bez vnějších známek zbrklosti. 

Ostatně je jí právě produktová podstránka, po níž se právě oficiálně pohybujeme, obecnějším tématům tudíž budiž dán prostor později...

Hned zkraje si radši zodpovězme, z jakých hypotečních možností konkrétně máte na dnešní tržnici skutečně na výběr, v rozptylu jakých, nejen celkovou cenu určujících čísel se dá rámcově pohybovat, což, přeloženo do prosté mluvy, v zásadě znamená, za nakolik záviděníhodných hodnot se reálně nabízí zadlužit.

Dopodrobna si definujme, s čím vším lze dopředu počítat, tedy co očekávat od prvotního kontaktu přes připsání požadovaných peněz až po jejich následné navrácení původnímu majiteli.

Nezapomeňme přitom předestřít, na co všechno si dát v celém tomto kolečku dobrý POZOR.

Nyní si pro větší serióznost a lepší orientaci rozlišme 2 vzorové varianty označované jako Grand a Standard.

Konkrétně (se) u nich můžete těž(š)it z cirka natolik honosných hodnotpůjčit si:

ZA
 • zpoplatnění umírněným úrokem: jenž se ve Standardu pohybuje kolem 4.89 - 11.89 % ročně, no u Grandu lze stále počítat se zhruba 4,09 - 4,89 %
 • zkrácené realizační období: k uvolnění peněz může dojít i za 5 pracovních dní od dodání vyžádaných podkladů. Přesto se doba potřebná k vyřízení může značně lišit. Její celkovou délku od prvotního poptání, přes kompletní vyřízení až do bodu finálního čerpání značně ovlivní včasnost jejich řádného dodání a okrajově taktéž odrůda vyřizovaného úvěru v kombinaci s komplikovaností daného případu.
 • přínosných podmínek, slušného přístupu i rozumné průchodnosti: přestože to může vyznít jako klišé, čistokrevná finanční výpomoc poptávajícímu je naším jediným předsevzetím, přičemž je pochopitelně nepostradatelné vyhnutí se ztrátě a naopak vydělání dostatečný kapitál potřebný k pokrytí podnikatelských a životních nákladů, ale nikdy za cenu klientova podělání. Záměrné balamutění, záludné zatajování, pokrytecké škůdcovství a ve výsledku pošramocená pověst i karma jsou daně, které jednoduše nejsme ztotožněni zaplatit  za peněžní úspěch. Co se týká podmínek, holým a patrným faktem je výrazně vyšší výhodnost Grandu, který je ale zároveň logicky více náročný. Schvalovatele u něho zajímají zejména na 3 hlavní ukazatele: stavu registrů, bonity a účelu využití. I zde se můžete každopádně spolehnout na jistou míru schopnosti přizpůsobit se některým vaším nedokonalostem samozřejmě v zákonných a rizikových mezích.
 • 70% LTV: a to není žádný apríl, až tolik z celkové tržní hodnoty nemovitosti lze seriózně profinancovat ryze nebankovním Standardem. Asi si dokážete představit, jak potom musela s odbornou i laickou veřejností zatřást zpráva od tvůrců Grandu, že se jim při jeho vývoji podařilo zajít ještě dál a ponovu ho naladit na rovných a dech beroucích osmdesát pět procent při odpovídající bonitě, což Vám po zastavení vaší nemovitosti umožní obratem si sáhnout na kapitál rovný až 85 % a to z její ceny odhadní. Chcete to na účet, hotově, nebo přímo na dluhy? Jako by se stalo. Počítejte nicméně s tím, že druhé housle při rozhodování o výsledném LTV stropu zejména u spotřebitelské hypotéky budou hrát vyjma zmíněného poměru mezi příjmy a výdaji alias bonitního člověka definujícího DSTI, jehož opodstatnění tkví spíše v novelách úřadujícího zákona, taktéž lokalita, stav, typ a zatížení zastavované nemovitosti, jež více než ze zákonných pohnutek pramení ze snahy půjčujícího zdravě ochránit, tedy dlouhodobě dostatečně zajistit spravované, svěřované jmění. Všechny tyto vlastnosti nemovitého zajištění totiž mohou mít zásadní vliv na vývoj její ceny v čase, který lze dopředu za užití určitých nástrojů a metod přibližně predikovat a tím tak minimalizovat riziko přihození "nic moc" situace pro investora, kdy výše dluhu vedeného vůči němu na dané pohledávce překročí prodejní cenu nemovitosti disponující zástavním právem figurujícím zde pro zabezpečení dlužné jistiny.
 • na 20 let: u nastavování splatnosti Standardu se nestihnete ani zapotit, vážně, až tak lehce jde roztáhnout na splatnost dvaceti let. Sic u Grandu to možná zabere o trochu déle, netřeba od toho očekávat žádný "císařák", zato dosažený výsledek rovný dlouhatánským 30-ti letům bude stát rozhodně za to. Při pohledu na hlavičku splátky, která na Vás po rozpočtení do 10950ti dní vykoukne při započtení natolik mini úročení, se možná opět orosíte, avšak pro tentokrát samou euforií. Na radosti vám rozhodně neubere ani skutečnost, že vám nikdo nebude bránit předčasnému vrácení dlužné částky za pomocí nesmyslného zpoplatňování. Máte peníze navíc a chcete jimi umořit celý dluh, nebo jeho část? Jak je libo, stačí je poslat, nebo přinést. Ve výsledku tak dobudete minimální splátku bez vedlejších nevýhod.
 • až 77 mi procentní úspory můžete pomocí Grandu v pohodě a celkovém znění dosáhnout v porovnání s pobídkami od některých okolních, potrefených a poněkud nenasytných podniků. Chcete-li si vyslechnout více ke konkurenčnímu srovnání, odskočte si klidně: SEM.
KDY PŘESNÁ
 • pravidelná splátka
 • roční procentuální náklad (RSPN)
 • celistvé peněžní přeplacení za celou dobu trvání

     se naplno poodkryjí po Vašem upřesnění:

 výše požadované hypotéky

〉 preferované doby splatnosti

a zvolení odpovídajícího produktu na základě dalších styčných parametrů vaší poptávky

+ následném zapůsobení příslušného úročení a doprovodných poplatků

"Není to o tom, že bychom chtěli záměrně zatajovat, mystifikovat, nebo se za výsledek tak trochu styděli. Jen ho vzhledem k tomu, že je naším údělem nastrojit na vás co možná nejlépe padnoucí financování napříč celým hypotečním šatníkem, zatím neznáme a nejspíš se tak ani nestane, dokud se s námi nepodělíte o svoje přesné míry. Proč vás do té doby uvádět v možný omyl, lákat na nereálné, nebo naopak zbytečně odrazovat, když vás trefné obeznámení nestojí ani Ká, stačí si k němu jednou, na pár chvilek zavolat a zcela nezávazně si udělat jasno v potřebných podrobnostech?"

Kalkulačka hypotéky

Popsáno přehledně a pospolitě:

Hypoteční financování

GRAND

 • Roční úrok: orientačně 4,09 % až 4,89 %
 • Doba splatnosti:  30 let
 • potřebná náležitost stavu registrů dlužníků, bonitního ukazatele DSTI, zatížení nemovitosti a využití v rámci povolené účelovosti

Americká nebankovní hypotéka

"STANDARD"

 • Roční úrok: orientačně 4,89 % až 11,89 %
 • Doba splatnosti: až 20 let
 • 100% tolerance stavu registru, dluhového zatížení, účelu využití a za určitých okolností také příjmů a výdajů (bonity)

Závěrem úvodu nezbývá než potvrdit nesporný fakt a sice, že s našimi věřiteli můžete dlužné peníze vrátit kdykoli v průběhu splácení a to:

kompletně jednorázovou úhradou

částečně výjimečnou splátkou

přičemž cena za tuto službu je buďto rovna nule, nebo se účtují "administrativní" náklady odpovídající nanejvýš 1 % z navrácené částky.

Samotná skutečnost, že jejich uplatněním dokážete významně ponížit dlužnou částku a mimoto si posléze zvolit mezi úměrným zkrácením splatnosti a snížením splátky dle vlastního uvážení, je pozitivní. V případě první volby má navíc blahodárný dopad na objem oběživa, jež na vlastní nebankovní hypotéce souhrnně vynaložíte.

Na rozehřátí do provozní teploty si ale neodpusťme ani:

První vodítko: brousit si zuby na Grand, nebo Standard, plus bonus v podobě pravdivého přiznání.

2 uvítací doporučení tak trochu na způsob "co si to dovolujete"...


Líbí-li se ♥ a hypoteční řešení natolik libového ražení na sebe neradi necháváte i nadále čekat, jenže:

× jisti si nadvakrát, jestli máte skutečně šanci i navzdory dřívějším škobrtnutím a nynějším zásekům, které u banky páchají hotovou paseku, zrovna nejste

× tipli byste, že po zohlednění ožehavých zádrhelů s registry, příjmy, výdaji, účelem či zástavou půjčující spíše znovu hodí nohy na ramena a jediné, čeho se dočkáte, bude další sorry jako

× lapit se do nalíčené nebankovní léčky, stát se obětí nečestných čachrů a nakonec tak přeplatit hotový majlant, je zároveň upřímně to poslední, co si přejete

Dobrá zpráva ♠ zrakem jste zrovna spočinuli na správné adrese.

Právě pod pultem našeho hypotečního arsenálu by se přesto presto našlo něco pravé ořechové, konečně hodné nekonečného vděku. 

 Zřejmě proto Vás zajímá zvláště získání zejména 

¹ BEZ:

 přehnaného lustrování včerejšího splácení, dnešních výdělků a dluhového zatížení

 pofidérních poplatků dopředu, průběžného navyšování a závěrečných pokut

→ pošahaných praktik nebezpečně připomínajících staré nedobré časy

a přitom

² SE:

→ svobodou volby využití půjčených peněz na cokoliv, Americký způsob

→ stoprocentní oporou v mezilidsky blahosklonných způsobech

→ vrozenou zarputilostí, energičností a sympatií k 12 p:

½ pečlivý, přesný, pilný, promptní, počestný, přínosný

² přívětivý, poslušný, příslušný, předurčený, pravdomluvný, pořádkumilovný

³ PLUS 

s příležitostí:

→ vrátit kdykoli v průběhu a to téměř zdarma

→ částečně umořit výjimečnou splátkou

→ brzkého transportu do banky 

⇓ tak to je vážně vhodné zvážnět a zvážit větší zaangažování ⇓

POKUD SI PŘÍMO PŘEJETE

 PROVĚŘIT PROFESIONÁLY

zjistit obratem CO konkrétně a případně si TO i připsat

VYPŇTE A POŠLETE:

V závěsu si na nějakých 15 minut zavoláme, vzájemně si upřesníme bližší podrobnosti, na jejichž základě důkladně vyhodnotíme vaše možnosti a navrhneme vytříbené řešení trefně reflektující vaše potřeby.

"Jelikož je každý příběh originální, univerzální odpověď neexistuje a tudíž nezbývá, než individuálně ho uchopit a pokusit se mu přizpůsobit."

♣ 4 kroky k ujití:

1. Zavolá Vám specialista z telefonního čísla + 420 777 465 451

2. Doplníte si informace potřebné pro vytvoření celistvé představy

3. Vyhodnotíme vaše vyhlídky a předložíme konkrétní návrh řešení

4. Bude-li se Vám zamlouvat, společně ho dotáhnete do finiše

"Jenom s sebou mrskat, ať to celé odsýpá."

↑ Co z TOHO?

A. odborně vyrozumění: 

→ jestli je rozumné dělat si naděj na získání peněz za takových podmínek i navzdory jistým neduhům, kterými jste v těchto ohledech nepříznivě poznamenaní a z jejichž důvodu Vám jinde dosud nebyli ochotni vyjít vstříc

→ jak zajistit, aby jste se znovu zbytečně nesetkali se zamítacím stanoviskem a centrála kooperující banky k Vám naopak zastala vřelý přístup při vyhodnocení veškerých negativně vyznívajících faktorů v rámci vaší žádosti

→ čím vším ošetřit, abyste se brzy dočkali dotažení natolik prospěšné hypotéky do zdárného konce a vstřícné vyplacení požadovaného peněžního obnosu za rozumných splátkových nároků proběhlo bez karambolů a záseků

"Nikdo nakonec nechceme být omezován ve svých niterních touhách a zvnějšku vystavován nezdolným překážkám pro jejich naplnění."

B. celistvou představu o:

» ideální hypoteční variantě z našeho pohledu reálně řešitelné a ideální pro celkovou kondici vašeho konta

» přesných parametrech tohoto řešení páchajícího minimální škody vašemu peněžnímu rozpočtu

» optimálním následném postupu, konkrétních úkonech k vykonání a dokumentech k dodání

"Udělejte svojí peněžence laskavost, nenechte se přechytračit a vy(tr)hněte se přebytečnému placení."

Chápeme, že byste raději dali přednost tutovému zjištění, zdali vyplacení avizovaného financování ve Váš prospěch dopadne, či nejlépe proběhne zcela:

BEZ:

nutnosti

1. nahlížení do registrů

povinnosti

2. doložení příjmů a výdajů

a podmínky

3. prokázání bonity a účelu využití

respektive

Máte nárok i přes jisté hrubky v těchto ohledech?

Nezastaví Vás zhoršený stav zmíněných ukazatelů?

Jak zběhle zařídit hladké vyřízení komplet od A do Z?

a taky že bychom Vám to klidně celé a hned prozradili, kdyby to nemělo 2 háčky:

1. O vaší věci toho zatím víme 0

2. Ne 1 zákonný zádrhel

Proto se na úvod hodí věnovat si jeden věcný telefonát, při němž si vzájemně vyjasníme vše potřebné pro vaše trefné poinformování.

Časový prostor k němu potřebný si vyhradíme zanedlouho po vašem učinění prvního kroku v podobě poslání svých kontaktních údajů prostřednictvím onoho:

poptávkového formuláře

Pro představu počítejte, že tento hovor k úvodnímu řečení podrobností zabere zhruba 15 minut vašeho života. Na jeho základě pak vyhodnotíme veškeré možnosti reálně připadající v potaz včetně všemožných legislativních nebezpečenství, abyste obratem získali konstruktivní návrh proveditelného a nejlevnějšího řešení nejlépe reflektujícího Vaše preference, pod který se dokážeme s žádoucí jistotou podepsat.

Pochopitelně si můžete zavolat přímo na 777465451, v takovém scénáři však nesvedeme dopředu slíbit, že se zrovna vaší potřebě budeme moct naplno věnovat...

kiss vskutku vhodné zvážit zvlášť zdali:

 větříte po funkční hypoteční stíhačce či stříkačce zkrátka nástroji schopném vstřícně vyzbrojit Váš momentální záměr čerstvým kapitálem a to nejenom za skousnutí veškerých vašich představ, pravidel a ožehavých nešvarů, ale taky přijatelných celkových nákladů

√ věříteže jisté neshody s gustem banky ještě nemusí zákonitě vyústit v to, že ostrouháte vinou strohého výběru mezi příšerně předraženou  "nebankovkou" absolutním hypotečním "dišputátem", že Vám někdo naopak bude s to skutečně bodnout, aniž by zčistajasna přitlačil a totálně tak otočil význam tohoto slova přidáním předpony pro výjimečně do veskrze negativního smyslu

√ svěříte s důvěrou v jejich schopnosti své finanční zítřky do pečlivé péče profíků, kteří se prokáží bezúhonnou minulostí, osvědčí kladným hodnocením a zároveň navrhnou řešení, jež bezkonkurenčně vyhoví vašim preferencím, perfektně zastřeší vaši záležitost, umožní žít na vytyčené noze a pomalu tančit při každé zpětné vzpomínce. 

Poslední, co hodláte, je kafrat jim do toho, či dokonce házet vidle a marnotratně tak hatit snahy Vám pomoci. Zato zarytost plnit předložené doporučení, pokyny a postupy, která z Vás srší, je přímo hmatatelná, až téměř nezdolná, že by se dalo považovat za oprávněné vaše podezírání nejednoho ze skoro slepé poslušnosti a splňování všeho, co se od Vás očekává... "Nebo snad budete kecat zubaři do toho, jak má ošetřit vaši zkaženou stoličku, protestovat proti jeho autoritě, mrskat s sebou na židli..?" Přestože se obáváme, že ani zde na vaše móresy nejspíš nebude nikdo příliš zvědavý, rozhodně přejeme hodně zdaru..

foot-in-mouth Klidně se přeptejte sami sebe...

♣ dovolíte, aby určité nedokonalosti nakonec zapříčinily vystavení definitivní stopky zdárnému vyřízení vašeho případu v bance za následné argumentace jednou z těchto legendárních vysvětlivek: 

 • nedostatečná bonita
 • slabá příjmová stránka
 • přehnané splátkové zatížení
 • vysoká úvěrová angažovanost
 • celková předluženost žádajícího 
 • špatná platební minulost (morálka)
 • neakceptovatelná zástava či zatížení
 • nepřípustné negativní záznamy
 • nevhodná struktura závazků
 • nepřijatelný stav registrů
 • neuznatelné výdělky
 • z interních důvodů
 • vysoká rizikovost

♣ rozhodli jste se nejprve to risknout na "vlastní triko" a převzít tak zodpovědnost za nejasný výsledek svého amatérského počínání?

♣ jste připraveni nést neblahé jeho následky v případě zamítnutí podané žádosti a nežádoucího připsání záporného záznamu do registrů?

Připouštíte si pravděpodobný scénář, že tím definitivně zhatíte své vyhlídky a nadlouho vystavíte "červenou" dalším snahám o zdárné vyřízení? 

Uvědomujete si skutečnost, že veškeré snahy o důstojné uspokojení vašich peněžních potřeb výhledově nabydou spíše sci-fi scénář, šance na úspěch se následně smrští asi na velikost pistácie a potom Vám spoustu měsíců nemusí pomoct ani "svěcená"?


embarassed Neopomeňme podstrčit JEDNU ZÁVĚREČNOU, NEVINNOU REKLAMU:

Ke konci ještě dovolte takovou menší reklamní přestávku, jejíhož přeskočení mimochodem docílíte posunutím kurzoru myši či prstu ke konkrétním hypotečním příkladům uvedeným níže.

poslání vlastní poptávky, nebo alespoň bedlivému soustředění při čtení nechť mnohé motivuje skutečnost, že naší spoluúčastí se poštěstilo konto nejednoho poptávajícího uchránit od provedení statisícových, nezřídka dokonce milionových plateb, které by jinak byl povinen neprodleně zaplatit. "Utéct z lopaty vymahačům takových raket" jim umožnilo žádoucí uchopení naší pomocné ruky, přímý zásah přiděleného pracovníka, sdělení stručných skutečností a držení se předložených instrukcí. Jinak by povinnosti urovnat natolik neslýchané náklady nejspíš neunikli a ta by je bývala nadobro položila.

Už jen "pouhé" včasné a důkladné splnění těchto 3 o: obezřetnosti, ostražitosti a opatrnosti, k jejichž praktikování tak vehementně vybízíme, mnohým umožnilo vyvarovat se zbytečnému hrazení přímo galaktických částek podobného rázu. 

Lidé, kteří si z dřívějška nesou zkušenost osobního kontaktu s námi, by vám jistojistě tuze rádi dosvědčili, že pouhé vzetí těchto informací v zřetel a jejich správné aplikování v praxi jim přineslo prokazatelnou úsporu v řádech nejméně vyšších desítek tisíc. Nepolemizujeme tady na téma nějaké pětistovky jako za parkování. Pro spoustu "běžných smrtelníků" je řeč přinejmenším o třináctém platu, který „jen tak na zemi" válet nenajdou.

A že se nejedná o žádné „Američtí vědci prokázali “, ani že to nejsou žádné jiné báchorky typu „jedna bába povídala“, nýbrž že jde o holou pravdu, nechť vám potvrdí i chystané video se srdceryvnými svědectvími skutečných klientů, kteří se dočkali osvobození od svízelných dluhů, neboť splnili tyto 2 klíčové podmínky:

1. Nezdráhali se nás oslovit se svým požadavkem v časech své poslední peněžní potřeby zapříčiněné nenadálou a nepříjemnou příjmovou nouzí

2. Prokázali zdravou akceschopnost, asertivitu a průbojnost při sběru a dodávce k vyřízení potřebných podkladů a zároveň se přitom chovali nanejvýš slušně

To jsou hlavní dva důvody, kvůli kterým se nám u nich zadařilo, oni na oplátku sklidili zasloužené plody a dneska tak jsou přinejmenším z nejhoršího nadobro venku.

Než se tak stane, nechť vám prozatím jako nástin rozsahu "odvedených prací" poslouží písemný popis naší výpomoci několika vzorovým poptávajícím, který vypátráte na úvodní stránce.

Moct si tak promluvit s některými zástupci:

A. dnešních vděčných, kteří se dříve donutili k našemu oslovení a podařilo se jim hypotéku "zakoupit"

B. tehdy svéhlavých, kteří se rozhodli nás ignorovat a raději se "uvrtat" do jiné alternativy s devastačním dopadem

C. v minulosti již natolik poškozených nešťastníků nacházejících se v natolik svízelné situaci, že by nad ní svěsili ruce i "Chuck s Jimmim v zádech"

, spousta z nich by vám potvrdila, že za naší spoluúčasti lze v poměrně krátkém časovém sledu 

běžně eliminovat ztráty v řádech stovek tisíc, načež nejedna perlička se nestyděla "vyhoupnout" do MILIONOVÝCH částek

Takovými peněžními postihy (by) byli totiž poznamenaní, pokud by se neřešilo a oni by:

A) nadále setrvali v tehdejší žalostné finanční situaci

B) museli oželet věc, jejíž nákup se podařilo financovat

C) naletěli na "vydatný špek" některé z neférových "nebankovek"

Jelikož všichni jistě víme, že ušetřit je stejné jako vydělat, není radno brát toto na lehkou váhu.

Pokud taktéž zastáváte tuto filozofii:

a uvítáte na své hypoteční cestě asistenci zkušeného průvodce, který Vám umožní:

-> objevit schůdnou cestičku přes vyprahlou poušť 

-> přepravit se co nejrychleji a nejkomfortněji z bodu A do bodu B

-> protekci před zablouděním, vyprahnutím či uštknutím nejedné z místních zmijí

-> posléze přelézt přes rozbouřenou řeku po viklajícím se mostku jistíce vás zavěšen shora

, abyste dorazili do cíle celí, relativně hladce a bez zbytečné úhony...

Chat vpravo dolů Vám poslouží jako informační stan.

V něm získáte základní znalost a zároveň si přesně takového můžete objednat.

Za tímto účelem zde zanechte stručný popis své situace společně se svým kontaktem a případné přebujelé ego prosíme zanechat před vchodem. 

Protože to, že před vyražením:

a) si nepřipouštíte žádné strastiplné trable 

b) neodhadnete náročnost a přeceníte svoje síly

c) všechno vnímáte neúměrně sebevědomě a pozitivně

e) nad moudrými radami ohrnujete nos a obracíte oči vzhůru

d) podceníte nutnou dávku pokory, přípravy a turistického vybavení

, aniž byste si připouštěli sebemenší pochybnosti a "nalili čistého vína" už jen z podstaty, že:

- jste nic podobného na vlastní kůži prozatím neabsolvovali

- s něčím takovým tak máte nulovou osobní zkušenost

- se prozatím prostě jenom pouze domníváte

ještě neznamenáže na ní stokrát neproklejete okolní svět a divže se nestanete očitým svědkem svého posledního srdečního stahu.

"Schválně se zkuste dohadovat, jak krušných dokáže být 65 pěších kilometrů ušlých v jednom zápřahu, s kamarádem takovou túrou nepolíbeným. Nejspíš to bude vnímat jako pouhé číslo a zároveň bude vykazovat jisté známky zlehčování, sebepřecenění a neúprosné naivity.

Sám totiž takovou zkušeností nedisponuje, v životě neušel víc než skromných 25 a to je ještě přerušil pěti pauzami. Dokud to holt nevyzkouší na vlastní nohy a nevykoná s nimi přesný počet pohybů potřebných k jejich zdolání, je jakékoli vysvětlování marný výdej energie."

Důležitá upozornění a oznámení k pročtení před vyražením: 

K přidělenému průvodci proto přistupujte s maximální pokorou a úctou. Na cestě taktéž dodržujte všechna potřebná pravidla a nezapomeňte si do pomyslného batůžku přibalit dobrou náladu a slušné vychování. Přespříliš negativity zapříčiňuje energetickou blokaci způsobující přílišnou pasivitu a ani jedno z toho ničemu (nikomu) neprospěje podobně jako přemíra arogance či agresivity.

Pro případ jejich hrubého porušení či výrazného vychýlení se od přípustného normálu si totiž vyhrazuje bez časového omezení nárok na uplatněních svého stanného práva obnášejícího vypovězení své služby, čímž dojde k přerušení dodávky poskytovaného průvodcovství a bez nutnosti následného návratu se "děj vůle Boží". V takovém případě se nesmíte divit, že se podobně jako ranní opar "zčista jasna vypaří" v kterékoliv etapě a bez zbytečného vysvětlování. 

Oplátkou Vám bude k dispozici znalý, schopný a čistý člověk, který bude zplna sil řešit vaši věc, k vám zastávat nadmíru loajální přístup a primárně hájit váš osobní prospěch. Nebude na vás hrát žádné divadlo, nebude-li to v rámci dobra věci nutné a po dobu celé cesty se z vás nepokusí vytáhnout ani korunu vašich peněz. Zaplatíte, až se dostanete celý, zdraví a šťastní do dohodnutého cíle vytyčeného vlajkou s nápisem "dobře došli", ve kterém se konečně obejmete s doslova nejlevnější (ne)bankovní hypotékou přispěchavší Vás sem vřele přivítat. 

Pochopitelně se to bez placení neobejde. Nebudeme předstírat, že se pyšníme označením neziskovka a děláme to bezplatně. Stejně tak bychom Vám lhali, kdybychom tvrdili, že na naše výlohy vyčlenil peníze státní úřad za účelem finanční stabilizace tuzemského obyvatelstva, nebo že našim prostřednictvím pokrývá jejich peněžní potřeby záchranný balíček fajnového fondu evropské unie. Nutno proto přiznat, že bez vašeho peněžního přispění bychom zanedlouho museli ostrouhat poměrně bohatý obsah celé stránky www.dumdluhu.cz na pouhopouhé slůvko: "closed". 

Tak kolik? Kouzelnou odpovědí je opět stručný a nepříliš uspokojivý výraz: individuálně. Dokonalou představu získáte do tří pracovních dní od úvodní rozmluvy sloužící k vyjasnění vaší situace. Možných řešení se totiž naskýtá povícero a volba toho pro vás nákladově pravého závisí na zaprvé na bližších podrobnostech. Do celkové ceny může promluvit též vývoj vyřizovací ceremonie, stejně jako může  hodit vidle do všech snah, nicméně to dopředu nelze vědět a dělá se první poslední pro eliminaci takového "překvápka". 

Jako s manuálním pracovníkem... Ani po elektrikáři nemůžete pořádně chtít, aby vám poslal přesný rozpočet, když chudák ještě ani neviděl "místo činu", nemohl si udělat obrázek o rozsahu vykonávané činnost a nemá tak sebemenší ponětí, co že to bude přesně jejím popisem. S námi je to podobné, dokud si nevyjasníme alespoň základní parametry vaší poptávky, není možné ani určit, jestli budeme schopni, ochotni uspokojit vaši představu, natož tak předložit přesný rozpočet. "Nejprve mluvíte Vy, potom přichází řada na nás." I u těch slušných řemeslníků se může nicméně stát, že se zkraje přepočítají, nebo nastanou nemilé události, jenž nemohli předpovědět. V takovém případě se cena může "lehce" navýšit formou určitých víceprací. Můžete se však spolehnout, že jakmile se jednou blíže prozkoumá a posléze předloží nacenění orientačně na 75000 Kč za komplet robotu "na klíč", nebude z toho nakonec vskutku skvostných 175 000 Kč, aby si pár dní po dokončení vaší zakázky pracant "zrazu" odletěl na 14 dní na Maltu, zatímco vy si mohli zajít akorát tak na zlevněnou maltu do nedalekých stavebnin. Nalákat na dech beroucí, jen aby se tam potom flákla vyložená katastrofa, nebo dělat blbečky a záměrně zatajovat, to není náš šálek kávy. Co dopředu víme, to povíme, abyste na základě faktů mohli učinit objektivní rozhodnutí: to mně pomůže, nikde jinde nic lepšího neseženu = chci řešit / to je teda pěkná bída, to bychom si moc nepomohli = nemám zájem.

Vždy se hradí úměrná částka, která odpovídá vynaloženým časovým i peněžním nákladům a přínosu odvedeného díla. Kompletní nákladovost se tak upřesní ihned po prvotním zjištění a posouzení náročnosti vámi poptávané a námi zvolené cesty. V drtivé většině případů není řeč o nižších desítkách tisíc, to jenom abyste ste jako někteří adepti náhodou milně nedomnívali, že to spraví bonboniéra či šampaňské zaslané na adresu naší kanceláře.


Tak co, pořád se Vám to líbí?

Souzníte s těmito pravidly?

Dokopete se k vydání na cestu?

Potom nepropásněte "poslední" příležitost k:

I. dospění přesného vyhodnocení vaší situace

II. nabytí návrhu optimálního hypotečního řešení

z pohledu oborníků "za slovo vzatých"

a

oprašte toto tlačítko

nebo 

namísto svých věřitelů a milovaných raději horlivě vytočte naši infolinku: 

+420777465451 


a na závěr ještě ze zákona povinné:

Reprezentativní příklady:

1. hypotečního financování Grand:

 • Celková výše americké hypotéky 1 000 000 Kč
 • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 30 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 4.09 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 4,39% p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 1 % z celkové výše úvěru, v čemž jsou zahrnuty veškeré náklady poskytovatele za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování i zprostředkování hypotéky)
 • Navýšení úvěru: 800 720 Kč
 • Měsíční splátka: 5002 Kč (zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků)
 • Možnost jednorázově doplatit, převést k jinému věřiteli i poslat výjimečnou splátky kdykoli a zdarma

2. Americká nebankovní hypotéka Standard:

 • Celková výše americké hypotéky 800 000 Kč
 • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 9,99 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 12,4% p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 5 % z celkové výše úvěru, v čemž je zahrnut jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování hypotéky)
 • Navýšení úvěru: 1 040 080 Kč
 • Měsíční splátka: 7 667 Kč (Zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5 % z jeho celkové výše.)
 • Možnost jednorázově doplatit, převést k jinému věřiteli i poslat výjimečnou splátky kdykoli a zdarma

Všeobecné a právní podmínky:

Posuzování žádostí a dotazů

 • Každý dotaz nebo žádost o poskytnutí nebankovního úvěru je posuzována individuálně.
 • Žadatel je kontaktován telefonicky za účelem poskytnutí potřebných informací k posouzení, zda je možné na úvěr dosáhnout a na jaký konkrétně.
 • Negarantujeme kladné vyjádření a poskytnutí úvěru a nezaručujeme tak zabránění zabavení u jiného věřitele již zastaveného majetku.
 • K posouzení žádosti, ani k poskytnutí nebankovního úvěru nebo konsolidace půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem.
 • Se všemi poplatky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovního úvěru je klient předem seznámen a jsou viditelně a srozumitelně zapsány ve smlouvě.
 • Nepožadujeme po uživatelích, aby převedli svá vlastnická práva nebo se jich vzdali, ani nenabízíme odkup nemovitosti za částku nižší, než je tržní cena.
 • Nežádáme uživatele, aby obcházeli původního věřitele a platili přímo příslušné společnosti či jiné třetí straně.
 • Nenabádáme uživatele, aby nekontaktovali původního věřitele, právníka, úvěrového poradce či bytového poradce. 

Další všeobecné a právní podmínky

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 300 000 Kč. Žádosti o menší peníze nemají možnost pověření specialisté vyřizovat z kapacitních důvodů.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Žádosti o desetitisícové půjčky proto prosíme neposílat.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečnost výše doložitelného příjmu vzhledem ke svým výdajům.

Musí tak být splněna zákonná povinnost prověřit bonitu žadatele a aby dosahovala potřebných hodnot. Jako příjem se akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. K tomu je samozřejmě možné započítat různé druhy: příspěvků, rent, důchodů a v některých případech také přivýdělků. V registru by se rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky.

Neumíme řešit hypotéku na koupi nemovitosti, kdy má žadatel vyloženě špatný stav registru, slabé příjmy a zároveň třeba žádné vlastní peníze (akontaci).

V takovém případě může žadatel zvýšit své šance na získání výhodného financování, pokud k sobě dokáže sehnat spolužadatele s potřebným příjmem a stavem registru. Dalším řešením je nabídnout do zástavy ještě jinou nemovitost nad rámec té kupované. Zvýšit šance na zdráné sjednání může taky schopností "přispět" ke kupní ceně alespoň 10% ze svých (nebo po rodině půjčených) peněz. Pokud budou registry poptávajícího v naprosto tristním stavu, nebo bude dosahovat mizerné výše jeho doložitelný příjem. Nejsme kouzelníci a pokud se klient neposnaží, aby dostatečně zlepšil parametry svojí poptávky, nebude nejspíš možné požadované financování koupě řešit. A argument typu, že přece proto poptáváte nebankovní, abyste si mohli nemovitost koupit a ještě k tomu v ideálním případě získat peníze navíc na rekonstrukci nebo na poplacení všech bez zástavních dluhů, které máte... To je prosím pěkně požadavek naprosto mimo mísu. Nebankovní sektor je totiž schopný zafinancovat maximálně 60% z tržní ceny nemovitosti, která jde oproti ní do zástavy. To v převedené řeči čísel znamená, že by žadatel o nebankovní hypotéku na koupi musel mít našetřené alespoň 40% z její pořizovací ceny, nebo potom tuto hypotéku patřičným způsobem dozajistit nezatíženou nemovitostí s odpovídající hodnotou. Mimochodem, za tržní cenu se v případě koupě ve většině případů považuje cena kupní. A to bez ohledu na to, kolik se domníváte, že tržní cena vámi kupované nemovitosti ve skutečnosti je. Nebankovní firma se jednoduše zeptá, proč by jako měl někdo prodávat nemovitost za nižší cenu, než za kolik ji reálně prodat může? Řekně, že tržní cena je přece cena, za kterou se nemovitost prodá(vá). Takže pokud se opravdu nejedná o výhodný kup například v rodině nebo v dražbě, bude se nejspíš při určení tržní ceny vycházet právě z ceny kupní. Navíc je dobré si uvědomit, kolika procenty bývá ryzí nebankovní hypotéka úročena. Pod 10% se u ní podíváte jedině stěží. Narozdíl o bankovní hypotéky totiž neumí účelové využití hypotéky (kam financování koupě spadá) nijak zvýhodnit. Všechny "nebankovky" jsou prostě bezúčelové (Americké) a tím pádem podobně úročené bez ohledu na účel využití. A to by potom muselo být "sakra výhodné" koupě, aby se vám to oplatilo nebankovně financovat. K tomu všemu snad netřeba dodávat, že se hypotéka na koupi řadí mezi spotřebitelské hypotéky a je proto nutné splňovat zákonnou bonitu i u nebankovní hypotéky na koupi (nejedná-li se o nákup podnikatelského objektu se záměrem ho využít ke své podnikatelské činnosti). Samozřejmě ale financování nákupu nemovitosti nebankovní hypotékou možné je v případě shody na výše uvedeném. Dá se tak zafinancovat rychle koupě, pokud je to možné a Vám to dává ekonomický smysl a potom převést do daleko levnější banky bez jakéhokoli poplatku hned, jakmile to především časový prostor a stav registru klienta dovolí. V této fází přefinancování do banky je taky vhodné řešit navýšení, pokud jsou potřebné peníze navíc. To lze, jak jsme si řekli, až do 90-ti % z ceny nemovitosti. Nicméně neměli byste kvůli svojí "naivitě" plynoucí z pouhé "neinformovanosti" výrazně přesahovat výše definované hranice. Uvědomme si, že to hlavní, v čem je v tomto případě jeho přidané hodnota, je tolerance jakkoli špatného stavu registru. A za ten si poptávající "pěkně" zaplatí. A tak je vhodné si rozmyslet, i když na nebankovní financování dosáhnete, jestli pro vás není ekonomicky vhodnější variantou počkat si na den, kdy bude možné získat hypotéku přímo v bance. Toto mějte alespoň rámcově na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016 a to na 101%.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost. Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli. Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením požadovaného financování nám poptávající neplatí jakýkoli poplatek dopředu.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu. Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás. Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora. V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky