Přestřelené splátky i přeplatky❔
 📉 Ostrouháme 
až o 86 %
PS: a to se nerouháme...

 KONZULTOVAT

dosáhnout na únosnou 
hypotéku
konzumovat hojnost kapitálu
a opilovat dluhové výdaje.

Naši investoři stojí za i o Váš KLIK.

Abacus
KALKULOVAT

Peace
 KOOPEROVAT

Send  info@dumdluhu.cz

 Zužitkujte též 11 LET zkušeností
a posichrujte si životní standard i majetek do nadcházející epochy Smiling Face with Open Hands on Noto Emoji Font 15.0
Přestřelené splátky i přeplatky? 📉 Ostrouháme až o 86 % ≠ rouháme Zužitkujte 11 LET zkušeností. Telephone free icon 777 465 451 Send  info@dumdluhu.cz Abacus  kalkulace  konzultace Peace  kooperace

Porovnání nebankovních hypoték a korunování vítěze v roce 2023

Nákladové, kvalitativní a kvantitativní srovnání hypotečních produktů pro fajnšmekry, kteří si potrpí na opravdovém LUXUSU.

Odpoví Vám na otázky typu:

1.
Kde dají nejvíc?


2. Kolika % to zatíží?

3. Na jak dlouho roztáhnou?

4. Kolik to měsíčně a celkově stojí?


5. Co fixace, vedlejší poplatky, sankční ceník..?

a navrhne tu správnou volbu.

Vypusťte své osobní údaje a hypoteční plány do výběhu naší srovnávačky:

důvěrnosti ke svěření:

, my s okamžitou platností spustíme výcvik hlídacího psa, abychom Vám v dohledné době vrátili cenově vycepovaného parťáka, hotovvý poklad, aniž byste se museli trpce poučovat na vlastních chybách, cvičácích...


 Vyzkoušejte si vychytaný hypoteční srovnávač nebankovních hypoték skvěle kalibrovaný pro kaskadérský rok 2023. ⇑

Proč?

Umožní Vám se "levou, zadní" vyznat v nekonečné džungli konkurenčních nabídek,

kde cenovky s vážně širokým rozpětím cifer divoce poletují kolem korunek stromovíale i vystřelují jako rakety až někam ke stratosféře.

Běžte na to od lesa, kořist počítejte až po honu a hlavně se vyhněte divokým dravcům, po jejichž střetu byste mohli lehce přijít k těžké úhoně.

Ulovte si podle svých loveckých preferencí toho nákladově nejlidumilnějšího beránka ze všech, kteří se právě vyskytují v úvěrové prérii.

Hlavně s tou svou ostudnou (příšernou) předvídatelností (čitelnosti) je naprostý (velký) zázrak, když se to průběžně nezvrtne, nepodvrtne dlužníkovi kotníky a nestane se mu svými silně devastačními finančními účinky osudnou.

Takovou, která nejenže vypadá k světu, ale taky pak drží slovo jako zákon a nezdraží jak inkaso, aby dneska nejeden dlouze pohledal a dost možná i marně, jaký je to kumšt.

Z těch, kteří se tváří jak lidumilové největší, se pak vyklubou ti nejzákeřnější lidožrouti, a pro změnu ti, co člověk hned ze startu chvatně (zbrkle) vyhází (vyškrtá) ze svého seznamu favoritů pro do očí bijící nenažranost, by ho ve finále v celkovém znění paradoxně vyšli zdaleka nejdietněji.

V té nepřehledné změti (spleti, patlanici) rafinovaných smluvních dovětků, přesměrovávajících odkazů a poznámek ukrytých drobným písmem pod čarou, jimiž jsou nechvalně proslavené, aby se jen sám tvůrce, úvěrář od fachu, fanatik (blázen) do úvěrového práva, anebo čert vyznal.

To je potom:

tvrdě na ně nenarazit, nedojet a ze zlou se nepotázat někdy v průběhu splácení hypotečního úvěru podobně pravděpodobné, jako vydat se celý potřísněný medem mezi hejno vos, nebo v červeném trikotu pomazlit s býky a nepřijít přitom k úhoně.

〉 Vám vysoce sofistikovaná strategie (mazaná poučka) při výběru typu: "Prostě si nebankovní hypotéku vezmu (koupím) tam, kde mně ukážou (nabídnou) to nejnižší čísélko (cifru) u úročení, splátky a poplatku.", jíž jste si ve zcela přirozené a tudíž i hravě předvídatelné honbě za největším možným hypotečním ušetřením přenesli "jedna ku jedné" z bankovního prostředí, v němž dává o světelné roky větší smysl, platná míň jak plynový kotel, diesel do města či hybrid na dálnici pro úsporu na palivu, čili k prdu.

PS.: Pokud byste si radši nezávazně zkalkulovali orientační splátky hypotéky, která skutečně pohýčká, bude Vám o něco lépe pasovat naše HYPOTEČNÍ KALKULAČKA.

Což takhle dát si siestu a povolat do zbraně naše nabroušené mačet(k)y, které Vám tím plevelem (balastem) klidně prorazí (prosekají) cestu "levou, zadní a tak i raz, dva". 

Předají zkušenost, kloudně poradí, ukáží směr, uchrání při ní před nástrahami a za ruku dovedou suchou nohou až do cíle, bezpečného hypotečního útočiště bez ztráty jediné kytičky.

Zvolte si moudře z přehršle možností, jež na Vás vyhlíží zpovzdálí, toho skutečného hypotečního šampiona z hlediska hospodárnosti se vším všudy, co k němu patří, a laskavě ušetření všeho, co u něho nemá co pohledávat.

pohledávky je prvořadě, aby měla rozumné provozní náklady, o tom nemůže být sporu. Nevíme, jestli to víte, ale ty nevytváří jen úvodem dohodnutý úrok, no i jeho následné dodržení (nenavýšení).

A k němu celá řada hrozících peněžních postihů, s nimiž člověk předem vůbec (tak nějak) nepočítá, nečeká je, nezapočítává do konečného přeplatku (celkového navýšení), které je klíčové pro určení konečné hypoteční cenovky a tedy i objektivní vyhodnocení výhodnosti (celkové atraktivity) hypotéky a utvrzení se v její dlouhodobé udržitelnosti (zvládnutelnosti). Bez hladkého chodu (platební stability) nákladů sic nevinně označovaných jako vedlejší (doplňkové), ale často obludně přerostlých do těch hlavních (tvořících GRÓ), se jednoduše zodpovědné a tudíž peněžně přílišně nezávadné zadlužení neobejde.

Přidružená cenovka hypotečního produktu má být zkrátka pevná, konečná a ne si pak poletovat do oblak, jak papírový drak za příznivé podzimní větrnosti, se komu kde zlíbí, což zrovna u nebankovních poskytovatelů svede mít vzhledem k jejich neslýchanému sankčnímu apetitu ekonomicky doslova apokalyptické následky, být záležitostí oprášení základů násobilky, života v interiéru a exteriéru či podzemí.


Je libo nebankovní hypotéku s tím nejvíc přitažlivým, pro Vás tak příznivým úročením a celkovým platícím zatížením, která Vám i vším ostatním oslnivě sedne jako zadek na zakázku speciálně odlité sedátko, ne jakýsi hrnec, na pár kliknutí?

Stačí si říct, požádat a co nevidět může být vaše.

Můžete nám věřit, když Vám řekneme, že za těch cirka 10 roků už jsme toho na vlastní oči spatřili a uši pak zaslechli fakt hodně.

Oficírskou řečí je tak možno s čistým svědomím (štítem) konstatovat za užití takového toho všudypřítomného (otřepaného) klišé, že tak disponujeme bohatou osobní zkušeností a tudíž nejen znalostí toho, na co všechno si máte dát dobrý pozor, ale i širokou realizační možností, jíž Vám lze ve výsledku z úst reálně vykouzlit spíš širokou bagetu jak jen rohlík.

Zajímavé zadní vrátka bez zástavním úvěrem Grund:

Pro ty z Vás, kteří možností zástavy jaksi nedisponujete, nebo ji příliš neholdujete, protože je už výhodně zatížená (zastavená) dnes již vyloženě pohádkově (snově) úročenou hypotékou a logicky byste si s ní neradi přihoršovali, nebo spoluvlastněná někým, koho byste tuze neradi o této zadlužující akci spravovali...

Bychom měli jeden "kule rvoucí" úvěr, který nevyžaduje do záruky víc než vaše dobré slovo a podepsání (autogramiádu) a přesto Vám poměrně ochotně vysolí na pomyslný stůl až 1.5 rozdrobeného (rozměněného) melounu. Ty Vám navíc rozmělní až do 20ti leté splatnosti, takže splátky při úroku pohupujícím se někde v polovině první desítky pak budou fakt že drobné...

Shrnutí:

Pod tímto pojmem tak nabízíme možnost cenového srovnání hypoték od téměř všech ne/bankovních domů na trhu. Pokud si to situace vyžádá, lze vybrat i tu nejvýhodnější z nebankovních hypoték.

Podstatou této služby je, aby měl klient zkrátka možnost získat tu nejvýhodnější z hypoték na míru jeho současných možností a ta aby byla zároveň bezpečná a fér.

Tu si můžete vybrat z prakticky celého úvěrového trhu ČR bez starostí, z pohodlí Vašeho domova po analýze specialisty.

Ten Vám po vyplnění těchto základních dotazů zavolá pro získání informací za účelem zcela NEZÁVAZNÉHO A BEZPLATNÉHO vyhodnocení. Řeknete si vše k tomuto potřebné a co nejdříve Vám bude sdělen ideální výsledek:

Nechejte si i Vy bez zbytečně ztráty vlastního času, peněz a energie zdarma srovnat nabídky od téměř všech poskytovatelů hypoték na trhu.

Za několik hodin máte konkrétní výsledek „na stole“ a záleží jen na Vás, jestli ho využijete, nebo ne.

Až v případě vašeho zájmu rádi pomůžeme se sjednáním této vítězné...

Naše zaměření a specializace:

Neděláme si iluze, že by nás oslovovali zcela bezproblémový klienti (s nadstandardními příjmy, skvělou bonitou a registry jako lilie), kteří by na lusknutí prstu získali hypotéku v kterékoli z bank. Samozřejmě i pro Vás je tato služba určena a rádi zajistíme ten nejnižší úrok na bankovním trhu a především nejnižší možný přeplatek, RPSN.

Nicméně drtivá většina poptávajících jsou lidé, kteří mají "nějaký ten" záznam v registru, slabší příjem a nebo bonitu zhoršenou různými měsíčními náklady. A právě pro tuto skupinu lidí se snažíme najít stále rozumné, v ideální případě výhodné bankovní hypoteční řešení.

Tato specializace na "něčím" nestandardní poptávající nám dává smysl právě proto, že jejich situace je poměrně složitá, možnosti omezené a chceme je uchránit před přehnaně drahým a často neférovým nebankovním prostředím. Jeho služeb by totiž nejspíš využili, protože si myslí, že jim už nic jiného nezbývá...

Řadíte-li se tedy mezi tyto "problematické" klienty se zhoršenými registry, nebo neuznaným příjmem, tedy i nedostatečnou bonitou, nebojte se nás minimálně oslovit. Naprosto nezávazně vyhodnotíme Vaši situaci a možnosti na trhu. A pokud bankovní hypotéku opravdu nebude možné nyní sjednat, navrhneme přechodně férové nebankovní řešení. To se co nejdříve to bude možné převede do jedné z bank po odstranění vážných záznamů například v jednom z registrů.

Bezpečí klienta vždy až na prvním místě:

V takovém případě je pro nás hodně podstatným hlediskem, aby byl nebankovní poskytovatel slušný, fér a tedy pro klienta bezpečný. Pouze z nabídky takových nebankovních investorů následně vybíráme tu nejlevnější hypotéku, kterou jsou konkrétně Vám ochotni poskytnout.

Na tomto kritériu bezpečí nám hodně záleží, proto je máme prověřené časem a získanými zkušenostmi. Víme ze zkušenosti klientů, když se k nim v minulosti některá z nebankovních firem zachovala nečistě. Nedovolili bychom si klientovi doporučit takového nebankovního investora, o kterém bychom věděli, že v minulosti způsobil klientovi újmu jeho nezaviněním. Jakmile bychom "se doslechli" o nějakém "nepěkném tahu", spolupráci bychom obratem ukončili a před takovou firmou naopak varovali. I tak je dobré využít služeb vlastního právníka a úvěrové smlouvy nebankovní hypotéky si pro vlastní klid nechat zkontrolovat. Jsme něco jako heuréka u nebankovních hypoték. Jejich přidaná hodnota je hodnocení produktu očima reálných zákazníků a výběr toho prodejce, který ho má v nabídce za nejnižší cenu.

My máme v nabídce pouze férové nebankovní investory a vybere se pouze ten, který bude ochotný danému klientovi hypotéku poskytnout a to zároveň za nejnižší cenu, úrok, přeplatek. Velmi podstatné také je, aby dal klientovi možnost kdykoli v budoucnu zdarma hypotéku doplatit, převést do daleko levnější banky, ihned co to registr a příjem dovolí.

To je totiž právě často ono problémové úskalí, že lidé vybírají i v nebankovním prostředí hypotéku jenom podle ceny, tedy úroku. A samozřejmě se nemají velice kde dozvědět, jestli je daný poskytovatel slušný, nebo není. Recenze na internetu už prakticky nedohledáte a jinde než v úvěrových smlouvách to nemáte šanci zjistit.

Ale to je právě to, že lidé toto hledisko často nezohledňují, respektive nedají si už pozor na "čistotu a bezpečnost" úvěrových smluv, které mají podepsat před získáním nebankovní hypotéky. Nevezmou si na pomoc při jejich kontrole alespoň hypotečního specialistu, který by byl na jejich straně, ideálně právníka. Často také zahodí veškerou opatrnost, soudnost a jsou ochotni podepsat i velmi rizikové smlouvy. A přesně na to vsází někteří nebankovní poskytovatelé, kteří schválně nabízí nízké, téměř bankovní úroky a nedostatečný zisk poté dohánějí jinde. A sice například na skrytých pokutách za různé nepodstatné "přestupky", které poté klientům "vyráží dech", neboť dosahují "astronomických" částek...

Neváhejte nás proto oslovit a vyhněte se tak neférovým nebankovkám obloukem!


Důležitá upozornění:


Úvěrování řešíme OD rámce 300 000 Kč, žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

To platí jak u bez i zástavních úvěrů, kdy na vině je zejména naše omezená časová kapacita a nerentabilita vzhledem k výnosům z celorepublikového vyřizování menších částek.
U desetitisícových úvěrů by musela být platební zátěž pro klienta natolik vysoká, že by to hraničilo s únosností a smysluplností vůbec.
Enormně úročené nebankovní mikro úvěry nabízené na trhu jsou toho jasným důkazem.

Prostý TIP:
Chcete-li míň, zkuste banku, nebo jednu z věhlasných nebankovních společností, nejde-li to dočasně z nějakého důvodu, doporučujeme toto období přečkat bez úvěrování a mezitím, je-li to možné, usilovat o odstranění překážející závady, nebo najít jiné východisko a bez úvěrování obejít úplně. Pořád lepší, než skočit z louže a skončit v blátě...

U půjčky bez zástavy je nově nutné, aby byl poptávající současně vlastníkem nemovitosti.

Aby bylo mezi námi jasno, tak pro jistotu ještě podotýkáme, že půjčku bez zástavy nemovitosti jsme pořád ještě ochotni řešit, nebo prostě schopni. Zkrátka to jde, abychom nevyzněli příliš pyšně, ani namistrovaně.

Má to ale jeden "menší" háček a to ten, že jakožto žadatel o ni ji musíte alespoň vlastnit, přes což už u nás vláček s vaší žádostí nadále nepřejede, jen Vás teda nebude jednosměrně tlačit k jejímu ručení.


Polehčující okolnosti toho milníku, k němuž jsme dospěli neblahou osobní zkušeností:

Odedneška jsou pryč ty časy, kdy jsme se mohli usm(n)ažit, abychom lidem zhola nemajetným, zato však zplna hrdla zadluženým sloučili jejich dluhy do jednoho, o parník výhodnějšího konsolidačního úvěru.

Dalo to práce jako na kostele, odpad z toho byl teda požehnaný, odměna i vděčnost nevalná a té následné splátkové delikvence, mdloby i hanba pomyslet...

Z jedné strany to shazovali investoři jako na běžícím stole hákliví na kdejakou ptákovinu jako staré na měsíčkách, z druhé se to pak táhlo jako smrad vinou těžce nechápavé anebo letargické klientely občasně se snoubící s našimi letadlovými (offline a jet leg) stavy z přetlaku, vyřízení a averze.

A pak to najednou začalo přilétat jako kulové blesky z čistého nebe, vícero zdvižených prstů od životů, je regulérně ohrožující události, zdravotně varovná znamení, že takto už to dál (níž) jednoduše nešlo, takže jsme přestali meškat, váhavě váhat, odkládat neodkladné a málem neslyšně z posledního zbytku sil praštili do stolu, načež pronesli ono pověstné "A DOST".

Časy se hold mění, ne vždy se hodí zkostnatěle lpět na starých, dneska už nefunkčních vzorcích uvažování, a v této pohnuté době je celý žhavý půjčovat jen tak ledakomu bez patřičné nemovité opory leda dobrý dobrodruh...

S eskalující hrozbou hromadného propouštění jakožto doprovodným jevem roz(v)orání soukromého sektoru, s ní přímo spjatých výpadků příjmů, platebních neschopností, k tomu strmých pádů cen nemovitostí coby podkladových aktiv, peněz drahých jako čert a ztrácejících na hodnotě jako krypto, rozhodně není radno očekávat žádné extra rozdavačné tendence.


Závěrem:

Vás poprosíme o respektování tohoto našeho rozhodnutí a my na oplátku zase slibujeme, že vyvstane-li znovu na obzoru něco tak velkorysého a zároveň lidového, jak si obojetně představujeme,

střelhbitě vezmeme toto preventivní varování na tabuli houbou, tento z popela povstalý, nezastavovaný úvěrový produkt opět vykreslíme křídou v nejvyparáděnějším možném světle na inzertní ceduli, s níž nad hlavami pak v cuku letu bohorovně vyrazíme na slavnostní promenádu do internetových ulic.

Do té doby poněkud úlevně vyhlašujeme nevratného šlofíka, "dobro" došli, ENDE ŠLUS, dasvidania, nebo "pro nás za nás" hasta la vista, ať příliš nezníme jak proruští švábové...

Dále u ní platí, že stav jeho registrů, příjmů, dluhů (bonity) i účelů hraje zásadní úlohu.

Výhodnost a štědrost námi nabízených půjček bez jakékoliv zástavy musí být něčím vykoupená, tím je větší náročnost na stav registru, příjmu a výdajů (bonity) žadatele.
Tím netvrdíme, že by museli být v naprosto precizní kondici, aby ji bylo možné řešit. Na druhou stranu to ani nemůže být vyložená katastrofa.
Tyto žadatelovi kvality jsou totiž bez podmínky nemovitého zajištění jedinou zárukou řádného splácení a navrácení půjčených peněžních prostředků.
Proto představa, že je poskytovatel nechá zcela bez povšimnutí, je mylná. S vysokou mírou benevolence se setkáte jedině u těch miniaturních, na úkor toho i vysoce předražených, nebankovních půjček.
I tam by už ale půjčující měl ponovu provézt zběžné proklepnutí žadatele podobným způsobem a to z titulu jemu uložené povinnosti prověřit jeho úvěruschopnost zákonem o spotřebitelském úvěru.

Dokládané a zkoumané podklady:
Jednak u nich automaticky dochází k nahlédnutí do registrů, z nichž se bere v potaz řádnost zpětného splácení využitých úvěrových produktů a jejich momentální zatíženost, neboli žadatelova úvěrová angažovanost.
V rámci závažnosti poškození registrů platí, že by se v nich rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo nedávno oficiálně ukončené insolvence bez ohledu na splacenou část.
Pokud jsou tyto záznamy u žadatele evidoványnabízí se řešit se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky. Jiná věc do zástavy se prozatím nepřijímá.

V rámci příjmů pak bývá u zaměstnance vyžadována pracovní smlouva na dobu ne/určitou a dokládací procedura: potvrzení o výši příjmu za posledních 6 měsíců, výpisy z účtů a výplatní pásky, nebo určitá kombinace.
U podnikatelů OSVČ tvoří základ pro doložení jeho příjmů daňové přiznaní často zohledňované za poslední 2 roky, faktury, výpisy z účtů, obraty, výkazy zisků a ztrát, bezdlužnost vůči státu a opět různý jejich poměr.
K tomu je u obou samozřejmě možné započítat různé druhy příspěvků, přivýdělků, rent, důchodů...

U manželů se společným jměním je nutné, aby si "ze zákona i rozumu" žádali společně.

SJM neboli zkratka stvořená z počátečních písmen těchto tří slov: Společné Jmění Manželů totiž neslouží pouze k tomu, aby automaticky docházelo ke spravedlivému rozdělování (ne)movitého majetku, který po sňatku nabyde jeden z jeho účastníků, se svou drahou polovičkou v pohlavně rovnoprávném poměru 50/50, přestože se ona sama na žádné listině stvrzující její vlastnická práva zrovna nevyskytuje.

Podobným způsobem totiž může dojít k samovolnému přenášení a podvojnému přiřazování i toho dluhového, tedy úvěrového zaangažování (zatížení), které si za dobu manželství odváží "pořídit či převzít čistě sám na sebe" jeden z manželů za absence písemného souhlasu a tudíž snadno i vědomí toho druhého, kterého se tak i přesto mohou v budoucnu negativně (do)týkat případné spory vedené v souvislosti s řádným neplněním s ním spjatých povinností, přestože na úvěrových smlouvách o něm opět není ani zmínka. Jinými slovy pak, třeba z důvodu nesplácení, může dojít k věřitelovu (vymahačovu) uspokojení takto vzniklé pohledávky i z dlužníkovi poloviny majetku spadajícího do společného jmění, pokud nedisponuje žádným, výlučně vlastním.

A proto, aby byla plně zachována jakási partnerská transparentnost, musejí si u nás manželé k žádanému úvěru pokaždé přistupovat společně, mají-li mezi sebou v době podání žádosti společné jmění plně aktivní.

I zadlužení je totiž záležitostí mající důležité vazby na vzájemné soužití, k jejímuž mlžení by proto nemělo docházet už jen z principu lidskosti a zmíněné průhlednosti. O příjem silně ochuzená sestava žadatelů pak stejně v drtivé většině případů nevychází ani bonitně, což je další pádný argument pro neprodlené přesvědčení druhého z manželů k jeho přímé spoluúčasti na akci alespoň z pozice spolužadatele, potažmo budoucího spoludlužníka, který bere vítr z plachet narážkám hrdopychů typu: "Snad jsem už dospělá, plně svéprávná osoba oprávněná si rozhodovat sama za sebe a jednat, jak se mně zlíbí?!" To na každý pád jste, no též můžete být ve svých snahách zvenčí omezována, ohrožujete-li svým jednáním život bližního jako v tomto případě - (do)životního partnera.

Abyste se tak nedělo a Vy si pak mohli začít plně přetavovat své peněžní představy v realitu bez potřeby ohlížení se na rozmar manžela a žadonění o jeho souhlas, je nutné mít SJM zúžené, ideálně pak úplně rozdělené (zrušené). K tomu lze dospět buďto sepsáním předmanželské smlouvy upravující pravidla pro rozdělování společného jmění, nebo potom takovou jeho změnou provedenou kdykoliv v průběhu manželství třeba u notáře. Ten Vám po společné návštěvě (ne vážně nestačí, když přijdete sami) za pár tisíc rád rozváže křidélka a Vy si budete moct žádat a vystupovat každý sám za sebe, jak jen se Vám zachce bez nutnosti přizvání k účasti a výhledově i možnosti negativního zásahu toho druhého.

Tato tématika samozřejmě má své "světlé i tmavé" výjimky a potvrzující pravidla, stejně jako každý takový krok pochopitelně má své vlastní individuální specifika, pro i proti a tak i nároky na vhodné provedení, které je potřeba zohlednit a do výsledného díla všestranně zapracovat tak, aby sedli jako "hrnec na zadek" nejlepším zájmům obou manželů.

Více informací k této problematice si můžete přečíst: RADY A TIPY: SJM jak ho otočit ve svůj vlastní ekonomický prospěch

Hypotéku na koupi s nulovým jměním, do-zajištěním a KO úvěruschopností spíš nedáme.

Nalejme si čisté info. Ne, vážně Vám nikdo nezaplatí celý vysněný baráček za miliony, když jste si na něho doposud nenašetřili ani korunu (dvacet tisíc fakt nic neřeší), nemáte co dalšího zastavit a navíc byste dle prokazatelných příjmů a zákonných ukazatelů bonity bezpečně neutáhli ani dvoutisícovku měsíčně navíc, nebo jsou vaše registry jeden velký paskvil, takže dát se tak vsadit na vaši schopnost řádného splácení, respektive absenci opožděné splátky, máte to s kurzem tak 46:1 v prospěch vašeho selhání to dokonce hned v prvním roce kalendáře.

Přibližně počítejte, že minimálně 20% budete muset "někde vyškrábnout", anebo hypotéku do-zajistit další nemovitostí v této hodnotě. Pokud byste se tím náhodou dokázali dostat na LTV nějakých 60%, může Vám toho být odpuštěno mnohem víc, neboť to je zhruba strop u nebankovní hypotéky Standard, avšak "na oplátku" u ní počítejte s podstatně vyššími provozními náklady.

Taky pochopitelně můžete mít tak absurdní štěstí, že se Vám podaří sehnat nemovitost s tržní hodnotou 5 milionů za 3. V takovém případě však počítejte s našim okamžitým dotazem: "Proč by vám ji kdo prodával za 3, když by ji mohl prodat za 5?". Nebude-li ve vaší odpovědi obsaženo něco ve smyslu rodinného příslušníka, dobrého kamaráda, nebo obchodního partnera, spíše počítejte s našim nesouhlasným stanoviskem.

Stejně tak, ostatně jako všude, může pomoct, podaří-li se Vám si k sobě sehnat takzvaného spolužadatele, který dohání vaši tristní ziskovost, nebo platební morálku. Natvrdo se tak však může stát, že začnete v úvěru doslova zavazet, překážet (mu) v jeho vyřízení. Ano, víme, že jste si ho k sobě dočasně přibrali, a chápeme, že opustit ho, nechat hypotéku i kupovanou nemovitost čistě na něm, není nic moc, ale hold jinak to kolikrát nepůjde, a navíc mezi námi děvčaty... Jestli ho potom z žádosti vyvážete, až se registry či příjmy "vyléčíte", nebo ho v ní nahradíte, vyjde prakticky nastejno, čili je prašť jak uhoď. Jen je potřeba dopředu vyladit a přednastavit.

Na 101% se podvolujeme zákonu o spotřebitelském úvěru, který si začal dovolovat 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením žádoucího financování nám žádající neplatí za benzín, amortizaci ani kafé.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou srovnávány a nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní, nebankovní, spotřebitelské i podnikatelské), dále dluhové poradenství v rámci živnostenského oprávnění plus nabídky soukromých investorů v rámci uzavřených tipařských smluv a nástroje realitního trhu.

DůmDluhů.cz je možné považovat za virtuální tržnici s úvěrovými produkty sloužící k navigaci a propojení návštěvníka s investorem či úvěrářem schopným v daný moment nejlépe uspokojit jeho nákupní potřebu. Zakládáme si na vyspělé analytice i realizační dovednosti.

Řídíme se novelou zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. platnou od 1. 12. 2016. U všech našich investorů vždy dochází před jeho poskytnutí k posouzení úvěruschopnosti splácet a to zejména prověřením bonity (příjmů a výdajů), čili i registrů úvěrovaného. Nejsou účtovány dvojí odměny a naopak jsou dodrženy všechny další zákonné nároky uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a reklamačním řádu.

Na ostatní produkty nabízené na těchto internetových stránkách, kterými jsou především podnikatelské úvěry pro společnosti i živnostníky a realitní služby, se tato legislativa nevtahuje.

Copyright © 2012 - 2023 DůmDluhů.cz

Plagiátorství porušuje autorská práva, jedná se o krádež duševního vlastnictví a podle zákona je trestné! Vyvarujte se jeho neblahým dopadům neprováděním na tomto portále!