Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Realitní služby

Rychlý a férový odkup (výkup) nemovitostí: domů, bytů, komerčních objektů, pozemků… Klasický realitní prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu pro Vás prodávajícího. Zpětný leasing nemovitosti za nejlepších podmínek na trhu. Nabízíme odkup nemovitosti po celé ČR, odborné, fér a nezávazné poradenství stavěné vždy pro dobro klienta. Dále Vám poskytujeme kompletní právní servis bez jakéhokoli poplatku dopředu, a objektivní a profesionální odhad tržní ceny nemovitosti.

Odkup nemovitostí Zpětný Leasing Klasický prodej

Odkup nemovitosti

Chcete rychle prodat svoji nemovitost? Nechcete čekat několik měsíců než se pro Vaši nemovitost najde ten „správný“ kupec? Nemáte zájem, nebo není možné řešit Vaši situaci formou financování – úvěrování?

Neváhejte se u nás informovat o produktu výkup (odkup) nemovitosti prostřednictvím nezávazné žádosti. Po ocenění tržní ceny nemovitosti Vám nezávazně nabídneme konkrétní cenu na její odkup… Pokud pro Vás bude tato nabídka zajímavá, provedeme co nejrychleji kroky potřebné k převodu nemovitosti a vyplacení dohodnutých peněz…

Veškeré náklady spojené s výkupem samozřejmě uhradíme včetně ocenění, právního servisu, daně… Rádi si vezmeme na starosti jednání se všemi věřiteli klienta a vyplatíme veškeré jeho závazky jak zástavní tak bezzástavní, aby měl klient klid a jistotu, že bude vše vyplaceno. Navíc se nám může podařit díky dobrému právnímu servisu snížit celkové dluhy klienta..


Zpětný leasing

Zpětný leasing: Řešením pro Vás může taky být zpětný leasing nemovitosti. V tomto případě se stejně jako u výkupu stane majitelem nemovitosti kupující investor, nicméně Vy můžete dál bydlet ve své nemovitosti po dobu potřebnou. Nemovitost si potom například po vyčištění bankovních registrů, zvýšení doložitelného příjmu můžete koupit zpět prostřednictvím bezpečné a výhodné bankovní hypotéky, kterou Vám rádi sjednáme. Čtěte dále na téma zpětný leasing nemovitosti (další text dolů pod klasickým prodejem -> bud ho dát sem, nebo sem dát kurzor, kterým se k tomu textu posunout, at to není tak rozkouskované…)


Klasický prodej

Klasický prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu: Pokud Vás však k Vaší nemovitosti nic neváže a nedělá Vám problém ji prodat… Nejlepším (pro Vás nejvýhodnějším) řešením je pro Vás standardní prodej nemovitosti skrz klasický realitní trh = nalezení klasického kupce (ne investora, který kupuje nemovitost na kšeft), který zde chce žít a je tak schopný nabídnout nejvyšší možnou cenu.

Neváhejte nás oslovit i s takovou žádostí… Máme vazby na prověřené, zkušené a neustále se vzdělávající realitní makléře, kteří Vaši nemovitost prodají za maximální možnou cenu a to za rozumnou odměnu, která je hrazena až po úspěšném prodeji. Nemusíte se o nic starat, makléř nabídne nemovitost do prodeje za využití těch nejlepších propagačních a marketingových možností (profesionální fotografie, 3D prohlídka, skvělý popisek), vodí potenciální kupující na prohlídky (jako skvělý obchodník s využitím efektivních obchodních praktik se snaží dostat cenu Vaší nemovitosti na maximum) a s tím, který nabídne nejvyšší cenu, vyřídí veškerý proces prodeje Vaší nemovitosti. To vše pochopitelně bez jakéhokoli poplatku dopředu. Kompletní právní servis je zde samozřejmostí.

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší žádostí:

nebo na telefonním čísle: 777 465 451

Jsem Vám plně k dispozici.

Zodpovím Vám veškeré dotazy spojené s výkupem nemovitostí a zpětném leasingu. Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem.

Tomáš Maček

Váš poradce v oblasti výkupu nemovitostí

Tomáš Maček

Rád se na Vaši situaci blíže podívám. Řekneme si, co chcete řešit, jestli umíme a pokud ano, tak jak. Když bude vše v pořádku, domluvíme se na dalším postupu efektivního sjednání. Jsem vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele a nabízím tak jeho úvěrové možnosti (bankovní + nebankovní firmy) + úvěrové (dluhové) poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je můj internetový portál sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.


Zpětný leasing

Varianta zpětného leasingu je vhodná především pro klienty, kteří nedostáhnou ani na nebankovní hypotéku z jakéhokoli důvodu. Hlavním důvodem pro zpětný leasing může být vyšší požadovaná částka, na kterou se nebankovní firma nedostane. (příliš vysoké LTV) Vzhledem ke změnám úvěrového zákonu a nutnosti i nebankovních firem prověřit bonitu klienta a také registr, může být důvodem taky nízká bonita, nebo horší registr, kvůli kterému ani nebankovní firma hypotéku neposkytne…

Dalším důvodem, proč by klient mohl požadovat zpětný leasing jeho nemovitosti je příliš vysoká měsíční splátka, kterou mu nebankovní firma na nebankovní hypotéku nabídne… Klient na tak vysokou měsíční splátku teď nedosáhne, a nebo si je vědomý, že je to na hraně a při jakémkoli výpadku příjmu by se dostal do ještě větších problémů… Výrazně levnější zpětný leasing nemovitosti by tak mohl být pro klienta dobrým řešením. Protože se investor stane majitelem nemovitosti, má nižší riziko v případě neplacení ze strany klienta a je tak schopný nabídnout výhodnější podmínky než u nebankovní hypotéky, která se na nemovitost zapíše v podobě zástavního práva, přičemž nemovitost zůstává ve vlastnictví klienta.

Klientem je pochopitelně ten, kdo má ke své nemovitosti vztah a tak ji nechce prodat klasickým způsobem, nebo výkupem (odkupem) nemovitosti. Protože zkrátka chce v nemovitosti dál žít kvůli rodině, vzpomínkám…

Zpětný leasing nemovitosti = jedná se o převod vlastnictví nemovitost na investora, který je tak schopný nabídnout výrazně lepší podmínky než je tomu u nebankovní hypotéky, při které nedochází k převodu nemovitosti, ale vytvoření klasického zástavního práva.

Příklad využití zpětného leasingu:

Klient má závazky vyšší, než je 60% z hodnoty jeho nemovitosti / nebo má slabou bonitu pro získání nebankovní hypotéky / nebo nemovitost není z jakéhokoli důvodu vhodná jako zástava / nebo jsou splátky z hypotéky tak vysoké, že by ji neutáhl a dostal se tak do ještě větších problémů… Zažádá si tak o zpětný leasing nemovitosti s danou potřebnou částkou a splátkou, kterou bude schopný splácet. Provede se ocenění nemovitosti a vytvoří se jasná nabídka, vše samozřejmě nezávazně a bezplatně. Pokud klient s nabídkou souhlasí, zpětný leasing nemovitosti se vyřídí. Uhradí se pokud možno veškeré závazky klienta, aby měl klid, a stanoví se orientační doba (například dle výpisu z registrů a jiné), kdy bude možné pro klienta sjednat bankovní hypotéku na potřebnou výši. Hned jakmile to bude možné, koupí si klient nemovitost zpět za tuto bankovní hypotéku s velmi nízkým úrokem a vysokou dobou splatnosti (+výhodnost a férovost). Výsledkem tak je, že se klient po několika letech dostává z finančních problémů na bezpečnou a maximálně výhodnou bankovní hypotéku, které je jeho jediným dluhem. Nemovitost je zpět v klientově vlastnictví a může dál v pohodě žít… Vyhne se tak nutnosti osobního bankrotu, hrozby dražby, nebo nuceného prodeje nemovitosti pod cenou… O nemovitost, kterou má rád, tak nepřichází… A i když i zde je určitá poplatkovost, rozhodně je to výhodnější, než tyto zmíněné scénáře…

V dnešních dnech mají naši investoři velký zájem o výkup půdy kdekoli na území ČR. Může se jednat jak o lesy, ornou půdu, pozemky… Co se velikosti týká, čím větší, tím pro nás lepší… Pokud takovou půdu vlastníte, nebo o někom takovém víte, neváhejte nás kontaktovat… Pokud dojde k úspěšnému výkupu, zaplatíme Vám odměnu.

Nabízíme férový a velice rychlý odkup rodinných domů, bytů, pozemků, lesů a zemědělské půdy po celé ČR.

Co všechno Vám můžeme nabídnout?

 • oddlužení nemovitosti a následný odkup
 • solidní cenovou nabídku, férové a rychlé jednání
 • odborné poradenství v oblasti výkupu nemovitosti
 • od doručení potřebných podkladů k posouzení
 • kompletní právní servis
 • zcela objektivní odhad tržní ceny specializovaným a zkušeným odhadcem
 • osobní jednání
 • vzájemně výhodnou dohodu na podmínkách výkupu

Jak výkup nemovitosti přibližně probíhá?

 1. 1. Vy poptáte, my reálnost Vašeho požadavku telefonicky posoudíme. Zodpovíme veškeré vaše dotazy a sjednáme schůzku, prohlídku nemovitosti.
 2. 2. Vyžádáme si potřebné informace a poklady k bližšímu posouzení. Provedeme odhad na tržní hodnotu nemovitosti.
 3. 3. Vytvoříme zcela nezávaznou nabídku na odkup Vaší nemovitosti.
 4. 4. V případě vzájemné dohody na podmínkách odkupu, které povedou k oboustranné spokojenosti, vytvoříme kupní smlouvy.
 5. 5. Smlouvy Vám zašleme ke kontrole, korektuře pro Váš klid ideálně u znalého právníka.
 6. 6. Podepíšeme tyto kupní smlouvy a po vložení na katastr Vám budou vyplaceny dohodnuté peníze.

To je Vše. Proč si komplikovat cestu k vzájemně výhodnému cíli…

Shrnutí

 • rychlý a férový odkup (výkup) nemovitostí: domů, bytů, komerčních objektů, pozemků…
 • zpětný leasing nemovitosti za nejlepších podmínek na trhu
 • klasický realitní prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu pro Vás prodávajícího
 • odkup nemovitosti po celé ČR
 • odborné, fér a nezávazné poradenství stavěné vždy pro dobro klienta
 • kompletní právní servis bez jakéhokoli poplatku dopředu
 • objektivní a profesionální odhad tržní ceny nemovitosti

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky