Přestřelené splátky i přeplatky❔
 📉 Ostrouháme 
až o 86 %
PS: a to se nerouháme...

 KONZULTOVAT

dosáhnout na únosnou 
hypotéku
konzumovat hojnost kapitálu
a opilovat dluhové výdaje.

Naši investoři stojí za i o Váš KLIK.

Abacus
KALKULOVAT

Peace
 KOOPEROVAT

Send  info@dumdluhu.cz

 Zužitkujte též 11 LET zkušeností
a posichrujte si životní standard i majetek do nadcházející epochy Smiling Face with Open Hands on Noto Emoji Font 15.0
Přestřelené splátky i přeplatky? 📉 Ostrouháme až o 86 % ≠ rouháme Zužitkujte 11 LET zkušeností. Telephone free icon 777 465 451 Send  info@dumdluhu.cz Abacus  kalkulace  konzultace Peace  kooperace

Objednávka nezávazné konzultace
k docílení závazkové optimalizace:

"S níž lze vaše na/stávající dluhové výdaje snížit až o 86 %!

Jak? Banálním poladěním úroků, poplatků a splatnosti.

Vyzvedněte si právní radu, analýzu i návrh nápravy ZDARMA.

Zdárné provedení i servis si poté rádi vezmeme do PARÁDY.

Máme hypotéky, půjčky i odkupy stojící za Vaše povšimnutí a všechny ty měsíčně ušetřené šilinky (prachy)."

K získání bezplatné nabídky na bezvadné úvěrování Vám zbývá:

1️. odeslat alespoň z horní půlky vyplněný formulář 📝

2️. obětovat zhruba pět až dvacet minut na zpovědní hovor 

3️. vyčkat na výsledek vyhodnocení ke zvážení a vyjádření JO/NE 🔎

Představíme Vám ji do dvou dnů od úvodní vzájemné rozmluvy. ⚡

Vyhotovení je důvěrné a nevyhoví-li Vám, prostě ji vyhodíte. 🤗

Jinak...

☎️ tyto kontaktní údaje stejnak slouží jenom k tomu, abychom Vám mohli zavolat, položit pár doplňujících otázek a po bližším prozkoumání předložit konkrétní verdikt.

Jak jsme řekli, tento návrh úvěrového nebo realitního řešení, při kterého tvorbě klademe patřičný důraz na to, aby svou výslednou cenovkou převálcoval všechny ostatní na okolo, je ryze nezávazný, což znamená, že nezíská-li si Vás, jednoduše ho vyhodíte do koše i z hlavy.

🤳 počítejte s tím, že Vás vytočíme nejpozději do 6 hodin od doručení , čímž máme na mysli z našeho telefonního devítičíslí 777465451 a u čehož se vynasnažíme i zůstat.

🕗 a to v prací zdící, tedy šlechtící dny od 8:00 do 20:00 / rozhození nic nedělajícího režimu přes neděle a svátky se prakticky třeba obávat, jedině sporadicky a po předešlé domluvě

⏱️ pro začátek stráví na drátě víc než 15 minut ze svého denního přídělu a drahocenného rezervního repertoáru leda ukecaný mluvka alias tlučhuba, který skáče do řeči či od tématu častěji jak Čestmír

™️ PS: Jo a samo(zřejmě), že ztroskotá-li na něčem ta naše (vele)slavná snaha o doklepnutí nejvíc prima COOL úvěru, máte to od nás sakumprásk GRÁTIS a VŠE vyřčené vykartáčujeme.


📢 Ubezpečení: Ano, stále se DÁ řešit i půjčka bez ručení čímkoli neživotným a to NOVĚ se stropem čistě teoreticky AŽ MÍČ A PŮL (1.5 mil Kč), NO je nutné být alespoň majitel nemovitosti.

❗ Upozornění: Ve svém peněžním arzenálu si připravte místo přinejmenším pro tři stovky nových talířů, po jednom litru na každém (MIN 300 000 Kč), prostší peněžní pokrm je pod naši pohostinskou úroveň.

🤝 Projevené důvěry si velmi vážíme, vynasnažíme se jí nezneužít a Vás za žádnou cenu nezklamat.

🙏 Jo a ještě jedno menší poprošení s dovolením: před uvolněním křídel své poptávce se laskavě ujistěte, že neoplýváte takovými kvalitami ukazatelů své úvěruschopnosti, které se technicky na světelné hony vzdalují od legislativou schválených limitů nebo těch, které si při řízení svých rizik stanovují řádně hospodařící investoři s logickým cílem minimalizace rizik budoucí delikvence (nesplácení) úvěrovaného v průběhu splátkového kalendáře (umořování) právě vznikající pohledávce a tak i včasně zamezit oboustranným nepříjemnostem (drahotám) při její správě.

Věc se má totiž tak, že...

Míře velkorysosti svěřené důvěry by měla rovnou měrou odpovídat i lukrativnost vizáže o ni se ucházejícího jednotlivce vypovídající o jeho schopnosti jejího zodpovědného navrácení.

My činnost zvanou finanční poškozování (mrzačení) druhých neprovozujeme, ani se dobrovolně nesoukáme do kůže jeho obětí. 

Právě naopak si ujíždíme na uzavírání všestranně prospěšného úvěrování, takzvaném trefování zlatého středu mezi Vaší, naší i investorů (u)spokojeností, s čímž by měla do určité míry korespondovat ekonomická i lidská kvalita všech zůčastněných stran.

Snažíme se to celé precizně ladit k dokonalosti, ne bezprecedentně a zvysoka kadit na zájmy jedné z nich.

A proto nejste-li jimi lautr políbeni, budeme se muset omluvit a Vy porozhlédnout někde jinde po pokoutných praktikách typu cizopasnictví či sebepoškozování.

"Dokažte nám, že nejste adept zralý leda na odmítnutí nebo obraní..."

K čemu je to dobré?

Dozvíte se přesně:

 • 1.

  jestli získáte Vámi vyžádané úvěrování

 • 2.

  jak moc zajímavé aspekty může obnášet

 • 3.

  co je třeba udělat pro jeho brzké vyplacení

Co následuje po odeslání údajů?

 • Zavoláme Vám z čísla 777 465 451

 • Zodpovíme si veškeré úvodní informace

 • Vyhodnotíme vaše reálné možnosti na trhu

 • Přijdeme s vítězem z hlediska ceny a vyřídilky

 • Blíže Vás seznámíme s výsledným řešením

 • Zašleme soupisku podkladů ke schválení

 • Po doložení čerpáte vytoužené peníze

Naše mise je spárovat Vás se soukromým investorem,

s nímž po peněžní stránce dosáhnete té největší partnerské shody

Přejete si prodiskutovat svoji zapeklitou finanční situaci s někým, kdo se vyzná, má možnosti, minimálně si vyslechnout znalý ale nestranný názor a ideálně i prohlédnout bezplatnou nabídku na financování, které by Vám mělo po peněžní stránce nejvíce vyhovovat a usnadnit život?

Jednou z cest je objednat se na nezávaznou konzultaci s námi vyplněním a odeslání formuláře výše, jež slouží coby rezervační systém na společnou audienci.

Váš požadavek bude zařazen do pořadníku a my Vám zavoláme nejpozději následující pracovní den, abychom se Vás přeptali na vše potřebné, následně vyhodnotili a předložili návrh toho z našeho pohledu celkově (cenově) nejvíce vyhovujícího řešení.

Počítejte, že u půjčky bez zástavy tento úvodní hovor zabere zhruba 5 minut, zatímco v případě zájmu o řešení nebankovní hypotéky si bude potřeba vyčlenit minut plus mínus 15.

Pochopitelně je taky povolené přímo si zavolat na naše číslo 777465451, každopádně to se nemusíte zrovna trefit do našeho volného prostoru a tak za obecně oboustranně lepší postup považujeme, když si zde odložíte svoji žádost a počkáte na náš zpětný kontakt.

Konkrétně Vám zavolá přidělený specialista již schopný výhradně a zběhle se věnovat vaší věci tak dlouho, jak si jen okolnosti vyžádají. Navíc po celou dobu usazen u klávesnice plně připraven písemně zachytit každé podstatné, po telefonu vzájemně vyřčené slovo, to aby byl další postup co nejvíc přesný a efektivní.


Vysvětlivky: 

Slovo nezávazná znamená, že po celou dobu realizace nejste ničím pevně vázáni a nikdo Vám tak nijak nezabrání v odstoupení od ní.

Jen tak mimochodem, před samotným vyplacením jakéhokoliv typu úvěru si neúčtujeme jediný poplatek, takže jste vystaveni "nulovému, žádnému" riziku podstoupení scénáře "zaplatil sem a ONO NIC".

Bez poplatku dopředu: s námi se tak fakt nemusíte bát, že za něco zaplatíte, ale nakonec to nedostanete.

Ptáte-li se na dobu přibližně potřebnou vyřízení, neradi bychom Vás ukvapeným odhadem přiváděli v omyl. Ta se totiž dosti liší v závislosti na náročnosti řešeného úvěru a hlavně vaší dovednosti neprodleně dodat k tomu potřebné materiály. To pak může být z pár pracovních dnů měsíc, ani nemrkneme, a to jsme v tom všichni docela nevinně.

Podaří-li se úvěr zrealizovat, čili dotáhnout do zdárného konce čerpání, bude vyplacen v prospěch jednoho či více předem specifikovaných bankovních účtů většinou Vás coby samotného úvěrovaného, jednotlivých vašich věřitelů, či prodávajícího vámi z hypotéky kupované nemovitosti, potažmo advokátní kanceláře zabezpečující převod jejích práv formou úschovy.

Jako bonus "v ceně" Vám bude osoba svěřeného pracovníka plně k dispozici i po celou dobu splácení vzaté hypoteční či nezajištěné půjčky pro případ vyvstání jakékoliv náhlé potřeby, potažmo nahrazena "osobním bankéřem" srovnatelných znalostí a kvalit v případě skončení její spolupráce.

Ztroskotá-li to nakonec
na něčem, ať už protože by se Vám navržené řešení náhodou nezamlouvalo, nezdálo zajímavé po ekonomické či technické stránce, nebo se úvěr vinou nějakého zádrhelu nakonec ukázal jako neprůchozí, z úhlů těchto pohledů se nic neděje.

V takovém případě se, bude-li to možné, vynasnažíme o vytvoření adekvátní náhradní varianty úvěrování, nebo ho vy-stornujeme a "ruku v ruce" s tím odstraníme z naší databáze veškeré tyto údaje i informace, které jsou zcela důvěrné, slouží čistě za účelem vyřízení Vašeho požadavku a při nakládání s nimi dbáme na stoprocentní splňování všech zákonných i evropských směrnic.

Proč třeba s námi?

Téměř 10 let zkušeností

 • Kvalitní dovednosti a odborné znalosti

 • Exkluzivní kontakty v nebankovním i bankovním sektoru

Ušetříte

 • Peníze, čas a starosti, které jsou s výběrem vhodného úvěru často spojeny

Široké realizační možnosti

 • Přizpůsobíme se Vašim momentálním potřebám a možnostem

Jsme na Vaší straně

 • Férové a rychlé jednání primárně hájící zájmy peněženky poptávajícího až poté půjčujícího

Najdete nás na adrese Třída Tomáše Bati 1547, Zlín. Působíme po celé ČR, proto máme k dispozici kancelářské prostory ve všech větších městech ČR.


Důležitá upozornění:


Úvěrování řešíme OD rámce 300 000 Kč, žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

To platí jak u bez i zástavních úvěrů, kdy na vině je zejména naše omezená časová kapacita a nerentabilita vzhledem k výnosům z celorepublikového vyřizování menších částek.
U desetitisícových úvěrů by musela být platební zátěž pro klienta natolik vysoká, že by to hraničilo s únosností a smysluplností vůbec.
Enormně úročené nebankovní mikro úvěry nabízené na trhu jsou toho jasným důkazem.

Prostý TIP:
Chcete-li míň, zkuste banku, nebo jednu z věhlasných nebankovních společností, nejde-li to dočasně z nějakého důvodu, doporučujeme toto období přečkat bez úvěrování a mezitím, je-li to možné, usilovat o odstranění překážející závady, nebo najít jiné východisko a bez úvěrování obejít úplně. Pořád lepší, než skočit z louže a skončit v blátě...

U půjčky bez zástavy je nově nutné, aby byl poptávající současně vlastníkem nemovitosti.

Aby bylo mezi námi jasno, tak pro jistotu ještě podotýkáme, že půjčku bez zástavy nemovitosti jsme pořád ještě ochotni řešit, nebo prostě schopni. Zkrátka to jde, abychom nevyzněli příliš pyšně, ani namistrovaně.

Má to ale jeden "menší" háček a to ten, že jakožto žadatel o ni ji musíte alespoň vlastnit, přes což už u nás vláček s vaší žádostí nadále nepřejede, jen Vás teda nebude jednosměrně tlačit k jejímu ručení.


Polehčující okolnosti toho milníku, k němuž jsme dospěli neblahou osobní zkušeností:

Odedneška jsou pryč ty časy, kdy jsme se mohli usm(n)ažit, abychom lidem zhola nemajetným, zato však zplna hrdla zadluženým sloučili jejich dluhy do jednoho, o parník výhodnějšího konsolidačního úvěru.

Dalo to práce jako na kostele, odpad z toho byl teda požehnaný, odměna i vděčnost nevalná a té následné splátkové delikvence, mdloby i hanba pomyslet...

Z jedné strany to shazovali investoři jako na běžícím stole hákliví na kdejakou ptákovinu jako staré na měsíčkách, z druhé se to pak táhlo jako smrad vinou těžce nechápavé anebo letargické klientely občasně se snoubící s našimi letadlovými (offline a jet leg) stavy z přetlaku, vyřízení a averze.

A pak to najednou začalo přilétat jako kulové blesky z čistého nebe, vícero zdvižených prstů od životů, je regulérně ohrožující události, zdravotně varovná znamení, že takto už to dál (níž) jednoduše nešlo, takže jsme přestali meškat, váhavě váhat, odkládat neodkladné a málem neslyšně z posledního zbytku sil praštili do stolu, načež pronesli ono pověstné "A DOST".

Časy se hold mění, ne vždy se hodí zkostnatěle lpět na starých, dneska už nefunkčních vzorcích uvažování, a v této pohnuté době je celý žhavý půjčovat jen tak ledakomu bez patřičné nemovité opory leda dobrý dobrodruh...

S eskalující hrozbou hromadného propouštění jakožto doprovodným jevem roz(v)orání soukromého sektoru, s ní přímo spjatých výpadků příjmů, platebních neschopností, k tomu strmých pádů cen nemovitostí coby podkladových aktiv, peněz drahých jako čert a ztrácejících na hodnotě jako krypto, rozhodně není radno očekávat žádné extra rozdavačné tendence.


Závěrem:

Vás poprosíme o respektování tohoto našeho rozhodnutí a my na oplátku zase slibujeme, že vyvstane-li znovu na obzoru něco tak velkorysého a zároveň lidového, jak si obojetně představujeme,

střelhbitě vezmeme toto preventivní varování na tabuli houbou, tento z popela povstalý, nezastavovaný úvěrový produkt opět vykreslíme křídou v nejvyparáděnějším možném světle na inzertní ceduli, s níž nad hlavami pak v cuku letu bohorovně vyrazíme na slavnostní promenádu do internetových ulic.

Do té doby poněkud úlevně vyhlašujeme nevratného šlofíka, "dobro" došli, ENDE ŠLUS, dasvidania, nebo "pro nás za nás" hasta la vista, ať příliš nezníme jak proruští švábové...

Dále u ní platí, že stav jeho registrů, příjmů, dluhů (bonity) i účelů hraje zásadní úlohu.

Výhodnost a štědrost námi nabízených půjček bez jakékoliv zástavy musí být něčím vykoupená, tím je větší náročnost na stav registru, příjmu a výdajů (bonity) žadatele.
Tím netvrdíme, že by museli být v naprosto precizní kondici, aby ji bylo možné řešit. Na druhou stranu to ani nemůže být vyložená katastrofa.
Tyto žadatelovi kvality jsou totiž bez podmínky nemovitého zajištění jedinou zárukou řádného splácení a navrácení půjčených peněžních prostředků.
Proto představa, že je poskytovatel nechá zcela bez povšimnutí, je mylná. S vysokou mírou benevolence se setkáte jedině u těch miniaturních, na úkor toho i vysoce předražených, nebankovních půjček.
I tam by už ale půjčující měl ponovu provézt zběžné proklepnutí žadatele podobným způsobem a to z titulu jemu uložené povinnosti prověřit jeho úvěruschopnost zákonem o spotřebitelském úvěru.

Dokládané a zkoumané podklady:
Jednak u nich automaticky dochází k nahlédnutí do registrů, z nichž se bere v potaz řádnost zpětného splácení využitých úvěrových produktů a jejich momentální zatíženost, neboli žadatelova úvěrová angažovanost.
V rámci závažnosti poškození registrů platí, že by se v nich rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo nedávno oficiálně ukončené insolvence bez ohledu na splacenou část.
Pokud jsou tyto záznamy u žadatele evidoványnabízí se řešit se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky. Jiná věc do zástavy se prozatím nepřijímá.

V rámci příjmů pak bývá u zaměstnance vyžadována pracovní smlouva na dobu ne/určitou a dokládací procedura: potvrzení o výši příjmu za posledních 6 měsíců, výpisy z účtů a výplatní pásky, nebo určitá kombinace.
U podnikatelů OSVČ tvoří základ pro doložení jeho příjmů daňové přiznaní často zohledňované za poslední 2 roky, faktury, výpisy z účtů, obraty, výkazy zisků a ztrát, bezdlužnost vůči státu a opět různý jejich poměr.
K tomu je u obou samozřejmě možné započítat různé druhy příspěvků, přivýdělků, rent, důchodů...

U manželů se společným jměním je nutné, aby si "ze zákona i rozumu" žádali společně.

SJM neboli zkratka stvořená z počátečních písmen těchto tří slov: Společné Jmění Manželů totiž neslouží pouze k tomu, aby automaticky docházelo ke spravedlivému rozdělování (ne)movitého majetku, který po sňatku nabyde jeden z jeho účastníků, se svou drahou polovičkou v pohlavně rovnoprávném poměru 50/50, přestože se ona sama na žádné listině stvrzující její vlastnická práva zrovna nevyskytuje.

Podobným způsobem totiž může dojít k samovolnému přenášení a podvojnému přiřazování i toho dluhového, tedy úvěrového zaangažování (zatížení), které si za dobu manželství odváží "pořídit či převzít čistě sám na sebe" jeden z manželů za absence písemného souhlasu a tudíž snadno i vědomí toho druhého, kterého se tak i přesto mohou v budoucnu negativně (do)týkat případné spory vedené v souvislosti s řádným neplněním s ním spjatých povinností, přestože na úvěrových smlouvách o něm opět není ani zmínka. Jinými slovy pak, třeba z důvodu nesplácení, může dojít k věřitelovu (vymahačovu) uspokojení takto vzniklé pohledávky i z dlužníkovi poloviny majetku spadajícího do společného jmění, pokud nedisponuje žádným, výlučně vlastním.

A proto, aby byla plně zachována jakási partnerská transparentnost, musejí si u nás manželé k žádanému úvěru pokaždé přistupovat společně, mají-li mezi sebou v době podání žádosti společné jmění plně aktivní.

I zadlužení je totiž záležitostí mající důležité vazby na vzájemné soužití, k jejímuž mlžení by proto nemělo docházet už jen z principu lidskosti a zmíněné průhlednosti. O příjem silně ochuzená sestava žadatelů pak stejně v drtivé většině případů nevychází ani bonitně, což je další pádný argument pro neprodlené přesvědčení druhého z manželů k jeho přímé spoluúčasti na akci alespoň z pozice spolužadatele, potažmo budoucího spoludlužníka, který bere vítr z plachet narážkám hrdopychů typu: "Snad jsem už dospělá, plně svéprávná osoba oprávněná si rozhodovat sama za sebe a jednat, jak se mně zlíbí?!" To na každý pád jste, no též můžete být ve svých snahách zvenčí omezována, ohrožujete-li svým jednáním život bližního jako v tomto případě - (do)životního partnera.

Abyste se tak nedělo a Vy si pak mohli začít plně přetavovat své peněžní představy v realitu bez potřeby ohlížení se na rozmar manžela a žadonění o jeho souhlas, je nutné mít SJM zúžené, ideálně pak úplně rozdělené (zrušené). K tomu lze dospět buďto sepsáním předmanželské smlouvy upravující pravidla pro rozdělování společného jmění, nebo potom takovou jeho změnou provedenou kdykoliv v průběhu manželství třeba u notáře. Ten Vám po společné návštěvě (ne vážně nestačí, když přijdete sami) za pár tisíc rád rozváže křidélka a Vy si budete moct žádat a vystupovat každý sám za sebe, jak jen se Vám zachce bez nutnosti přizvání k účasti a výhledově i možnosti negativního zásahu toho druhého.

Tato tématika samozřejmě má své "světlé i tmavé" výjimky a potvrzující pravidla, stejně jako každý takový krok pochopitelně má své vlastní individuální specifika, pro i proti a tak i nároky na vhodné provedení, které je potřeba zohlednit a do výsledného díla všestranně zapracovat tak, aby sedli jako "hrnec na zadek" nejlepším zájmům obou manželů.

Více informací k této problematice si můžete přečíst: RADY A TIPY: SJM jak ho otočit ve svůj vlastní ekonomický prospěch

Hypotéku na koupi s nulovým jměním, do-zajištěním a KO úvěruschopností spíš nedáme.

Nalejme si čisté info. Ne, vážně Vám nikdo nezaplatí celý vysněný baráček za miliony, když jste si na něho doposud nenašetřili ani korunu (dvacet tisíc fakt nic neřeší), nemáte co dalšího zastavit a navíc byste dle prokazatelných příjmů a zákonných ukazatelů bonity bezpečně neutáhli ani dvoutisícovku měsíčně navíc, nebo jsou vaše registry jeden velký paskvil, takže dát se tak vsadit na vaši schopnost řádného splácení, respektive absenci opožděné splátky, máte to s kurzem tak 46:1 v prospěch vašeho selhání to dokonce hned v prvním roce kalendáře.

Přibližně počítejte, že minimálně 20% budete muset "někde vyškrábnout", anebo hypotéku do-zajistit další nemovitostí v této hodnotě. Pokud byste se tím náhodou dokázali dostat na LTV nějakých 60%, může Vám toho být odpuštěno mnohem víc, neboť to je zhruba strop u nebankovní hypotéky Standard, avšak "na oplátku" u ní počítejte s podstatně vyššími provozními náklady.

Taky pochopitelně můžete mít tak absurdní štěstí, že se Vám podaří sehnat nemovitost s tržní hodnotou 5 milionů za 3. V takovém případě však počítejte s našim okamžitým dotazem: "Proč by vám ji kdo prodával za 3, když by ji mohl prodat za 5?". Nebude-li ve vaší odpovědi obsaženo něco ve smyslu rodinného příslušníka, dobrého kamaráda, nebo obchodního partnera, spíše počítejte s našim nesouhlasným stanoviskem.

Stejně tak, ostatně jako všude, může pomoct, podaří-li se Vám si k sobě sehnat takzvaného spolužadatele, který dohání vaši tristní ziskovost, nebo platební morálku. Natvrdo se tak však může stát, že začnete v úvěru doslova zavazet, překážet (mu) v jeho vyřízení. Ano, víme, že jste si ho k sobě dočasně přibrali, a chápeme, že opustit ho, nechat hypotéku i kupovanou nemovitost čistě na něm, není nic moc, ale hold jinak to kolikrát nepůjde, a navíc mezi námi děvčaty... Jestli ho potom z žádosti vyvážete, až se registry či příjmy "vyléčíte", nebo ho v ní nahradíte, vyjde prakticky nastejno, čili je prašť jak uhoď. Jen je potřeba dopředu vyladit a přednastavit.

Na 101% se podvolujeme zákonu o spotřebitelském úvěru, který si začal dovolovat 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením žádoucího financování nám žádající neplatí za benzín, amortizaci ani kafé.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou srovnávány a nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní, nebankovní, spotřebitelské i podnikatelské), dále dluhové poradenství v rámci živnostenského oprávnění plus nabídky soukromých investorů v rámci uzavřených tipařských smluv a nástroje realitního trhu.

DůmDluhů.cz je možné považovat za virtuální tržnici s úvěrovými produkty sloužící k navigaci a propojení návštěvníka s investorem či úvěrářem schopným v daný moment nejlépe uspokojit jeho nákupní potřebu. Zakládáme si na vyspělé analytice i realizační dovednosti.

Řídíme se novelou zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. platnou od 1. 12. 2016. U všech našich investorů vždy dochází před jeho poskytnutí k posouzení úvěruschopnosti splácet a to zejména prověřením bonity (příjmů a výdajů), čili i registrů úvěrovaného. Nejsou účtovány dvojí odměny a naopak jsou dodrženy všechny další zákonné nároky uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a reklamačním řádu.

Na ostatní produkty nabízené na těchto internetových stránkách, kterými jsou především podnikatelské úvěry pro společnosti i živnostníky a realitní služby, se tato legislativa nevtahuje.

Copyright © 2012 - 2023 DůmDluhů.cz

Plagiátorství porušuje autorská práva, jedná se o krádež duševního vlastnictví a podle zákona je trestné! Vyvarujte se jeho neblahým dopadům neprováděním na tomto portále!