Objednávka nezávazné závazkové konzultace

K získání bezplatné nabídky na bezvadné úvěrování Vám zbývá už jen:

1️⃣ odeslat aspoň z horní půlky vyplněný formulář ⇓

2️⃣ obětovat ze pět až dvacet minut na zpovědní hovor 

3️⃣ vyčkat na výsledný verdikt ke zvážení a dání vědět JO/NE 🔎

K němu se zvládneme dopracovat klidně i do dvanácti pracovních hodin od vzájemné rozmluvy. 🤗

🤳 počítejte s tím, že Vás vytočíme nejpozději do 6 hodin od doručení , jako a snad jen z našeho čísla 777465451

🕗 a to v prací zdící, teda šlechtící dny od 8:00 do 20:00, narušení blaženého režimu klidu a odpočinku přes posvátně slastné víkendy a svátky od nás hrozí leda sporadicky na individuální, neodvratný či urgentní prosík

⏱️ pro začátek stráví na drátě víc než 15 minut ze svého denního přídělu a drahocenného rezervního repertoáru jedině ukecaný mluvka či tlučhuba, který skáče do řeči či od tématu časteji jak Čestmír

™️ PS. Jo a samo (zřejmě), že ztroskotá-li na něčem ta naše slavná tvorba nejvíc COOL úvěru, nebo urputná snaha o jeho doklepnutí do konce, máte to od nás sakumprásk GRÁTIS a VŠE vykr(d)ákané vykartáčujeme.


📢 Ubezpečení: Ano, STÁLE se DÁ řešit i půjčka bez ručení čímkoli neživotným a to se stropem NOVĚ čistě teoreticky dokonce až MEGA A PŮL.

❗ Upozornění: Ve svém úvěrovém arzenálu uvolněte místo alespoň pro tři stovky nových talířů, po litru na každém (MIN 300 000 Kč), prostší peněžní porkm je pod naši pohostinskou úroveň.

🙏 Poprošení: před uvolněním křídel své poptávce (žádosti) se laskavě (zběžně) utvrďte v tom, že se honosíte předpoklady NE na světelné hony vzdálenými od adekvátní (vhodné) vizáže (podoby) adepta hodného svěření a schopného vrácení tak velkorysé (hodnotné) ekonomické důvěry (výhody) a místo kvalitního úvěrování tak nejste kandidát vhodný leda na vydatné okradení, které jako jedni z mála v republice nemáme v nabídce, tudíž neprovádíme a budete se tak po něm muset porozhlédnout někde jinde.

🤝 Projevené důvěry si jinak vážíme a vynasnažíme se jí nezneužít, Vás nezklamat.

K čemu je to dobré?

Dozvíte se přesně:

 • 1.

  jestli získáte Vámi vyžádané úvěrování

 • 2.

  jak moc zajímavé aspekty může obnášet

 • 3.

  co je třeba udělat pro jeho brzké vyplacení

Co následuje po odeslání údajů?

 • Zavoláme Vám z čísla 777 465 451

 • Zodpovíme si veškeré úvodní informace

 • Vyhodnotíme vaše reálné možnosti na trhu

 • Přijdeme s vítězem z hlediska ceny a vyřídilky

 • Blíže Vás seznámíme s výsledným řešením

 • Zašleme soupisku podkladů ke schválení

 • Po doložení čerpáte vytoužené peníze

Přejete si probrat s námi svoji nelehkou finanční situaci, minimálně si poslechnout náš nestranný názor a ideálně i prohlédnout bezplatnou nabídku na financování, jež by Vám mělo z našeho pohledu nejvíce vyhovovat a usnadnit život?

Potom je optimální objednat se na nezávaznou konzultaci vyplněním a odeslání formuláře níže, který slouží coby rezervační systém.

Váš požadavek bude zařazen do pořadníku a my Vám zavoláme nejpozději následující pracovní den, abychom Vás vyzpovídali, ho vyhodnotili a předložili návrh celkově toho nejlevnějšího řešení.

Počítejte, že u půjčky bez zástavy tento úvodní hovor zabere zhruba 5 minut, zatímco v případě zájmu o řešení nebankovní hypotéky si bude potřeba vyčlenit minut plus mínus 15.

Pochopitelně je taky povolené přímo si zavolat na naše číslo 777465451, každopádně to se nemusíte zrovna trefit do našeho volného prostoru a tak za obecně oboustranně lepší postup považujeme, když si zde odložíte svoji žádost a počkáte na náš zpětný kontakt.

Konkrétně Vám zavolá přidělený specialista již schopný výhradně a zběhle se věnovat vaší věci tak dlouho, jak si jen okolnosti vyžádají. Navíc po celou dobu usazen u klávesnice plně připraven písemně zachytit každé podstatné, po telefonu vzájemně vyřčené slovo, to aby byl další postup co nejvíc přesný a efektivní.


Vysvětlivky: 

Slovo nezávazná znamená, že po celou dobu realizace nejste ničím pevně vázáni a nikdo Vám tak nijak nezabrání v odstoupení od ní.

Jen tak mimochodem, před samotným vyplacením jakéhokoliv typu úvěru si neúčtujeme jediný poplatek, takže jste vystaveni "nulovému, žádnému" riziku podstoupení scénáře "zaplatil sem a ONO NIC".

Bez poplatku dopředu: s námi se tak fakt nemusíte bát, že za něco zaplatíte, ale nakonec to nedostanete.

Ptáte-li se na dobu přibližně potřebnou vyřízení, neradi bychom Vás ukvapeným odhadem přiváděli v omyl. Ta se totiž dosti liší v závislosti na náročnosti řešeného úvěru a hlavně vaší dovednosti neprodleně dodat k tomu potřebné materiály. To pak může být z pár pracovních dnů měsíc, ani nemrkneme, a to jsme v tom všichni docela nevinně.

Podaří-li se úvěr zrealizovat, čili dotáhnout do zdárného konce čerpání, bude vyplacen v prospěch jednoho či více předem specifikovaných bankovních účtů většinou Vás coby samotného úvěrovaného, jednotlivých vašich věřitelů, či prodávajícího vámi z hypotéky kupované nemovitosti, potažmo advokátní kanceláře zabezpečující převod jejích práv formou úschovy.

Jako bonus "v ceně" Vám bude osoba svěřeného pracovníka plně k dispozici i po celou dobu splácení vzaté hypoteční či nezajištěné půjčky pro případ vyvstání jakékoliv náhlé potřeby, potažmo nahrazena "osobním bankéřem" srovnatelných znalostí a kvalit v případě skončení její spolupráce.

Ztroskotá-li to nakonec
na něčem, ať už protože by se Vám navržené řešení náhodou nezamlouvalo, nezdálo zajímavé po ekonomické či technické stránce, nebo se úvěr vinou nějakého zádrhelu nakonec ukázal jako neprůchozí, z úhlů těchto pohledů se nic neděje.

V takovém případě se, bude-li to možné, vynasnažíme o vytvoření adekvátní náhradní varianty úvěrování, nebo ho vy-stornujeme a "ruku v ruce" s tím odstraníme z naší databáze veškeré tyto údaje i informace, které jsou zcela důvěrné, slouží čistě za účelem vyřízení Vašeho požadavku a při nakládání s nimi dbáme na stoprocentní splňování všech zákonných i evropských směrnic.

Proč třeba s námi?

Téměř 10 let zkušeností

 • Kvalitní dovednosti a odborné znalosti

 • Exkluzivní kontakty v nebankovním i bankovním sektoru

Ušetříte

 • Peníze, čas a starosti, které jsou s výběrem vhodného úvěru často spojeny

Široké realizační možnosti

 • Přizpůsobíme se Vašim momentálním potřebám a možnostem

Jsme na Vaší straně

 • Férové a rychlé jednání primárně hájící zájmy peněženky poptávajícího až poté půjčujícího

Najdete nás na adrese Třída Tomáše Bati 1547, Zlín. Působíme po celé ČR, proto máme k dispozici kancelářské prostory ve všech větších městech ČR.


Důležitá upozornění:


Úvěry řešíme od OD rámce 300 000 Kč, žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

To platí jak u bez i zástavních úvěrů, kdy na vině je zejména naše omezená časová kapacita a nerentabilita vzhledem k výnosům z celorepublikového vyřizování menších částek.
U desetitisícových úvěrů by musela být platební zátěž pro klienta natolik vysoká, že by to hraničilo s únosností a smysluplností vůbec.
Enormně úročené nebankovní mikro úvěry nabízené na trhu jsou toho jasným důkazem.

Prostý TIP:
Chcete-li míň, zkuste banku, nebo jednu z věhlasných nebankovních společností, nejde-li to dočasně z nějakého důvodu, doporučujeme toto období přečkat bez úvěrování a mezitím, je-li to možné, usilovat o odstranění překážející závady, nebo najít jiné východisko a bez úvěrování obejít úplně. Pořád lepší, než skočit z louže a skončit v blátě...

U půjčky bez zástavy hrají registry, příjmy, dluhy a tudíž i bonita žadatele zásadní úlohu.

Výhodnost a štědrost námi nabízených půjček bez jakékoliv zástavy musí být něčím vykoupená, tím je větší náročnost na stav registru, příjmu a výdajů (bonity) žadatele.
Tím netvrdíme, že by museli být v naprosto precizní kondici, aby ji bylo možné řešit. Na druhou stranu to ani nemůže být vyložená katastrofa.
Tyto žadatelovi kvality jsou totiž bez podmínky nemovitého zajištění jedinou zárukou řádného splácení a navrácení půjčených peněžních prostředků.
Proto představa, že je poskytovatel nechá zcela bez povšimnutí, je mylná. S vysokou mírou benevolence se setkáte jedině u těch miniaturních, na úkor toho i vysoce předražených, nebankovních půjček.
I tam by už ale půjčující měl ponovu provézt zběžné proklepnutí žadatele podobným způsobem a to z titulu jemu uložené povinnosti prověřit jeho úvěruschopnost zákonem o spotřebitelském úvěru.

Dokládané a zkoumané podklady:
Jednak u nich automaticky dochází k nahlédnutí do registrů, z nichž se bere v potaz řádnost zpětného splácení využitých úvěrových produktů a jejich momentální zatíženost, neboli žadatelova úvěrová angažovanost.
V rámci závažnosti poškození registrů platí, že by se v nich rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo nedávno oficiálně ukončené insolvence bez ohledu na splacenou část.
Pokud jsou tyto záznamy u žadatele evidoványnabízí se řešit se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky. Jiná věc do zástavy se prozatím nepřijímá.

V rámci příjmů pak bývá u zaměstnance vyžadována pracovní smlouva na dobu ne/určitou a dokládací procedura: potvrzení o výši příjmu za posledních 6 měsíců, výpisy z účtů a výplatní pásky, nebo určitá kombinace.
U podnikatelů OSVČ tvoří základ pro doložení jeho příjmů daňové přiznaní často zohledňované za poslední 2 roky, faktury, výpisy z účtů, obraty, výkazy zisků a ztrát, bezdlužnost vůči státu a opět různý jejich poměr.
K tomu je u obou samozřejmě možné započítat různé druhy příspěvků, přivýdělků, rent, důchodů...

Mají-li manželé uzavřené společné jmění manželů, je nutné, aby si "ze zákona i rozumu" žádali společně.

SJM neboli zkratka stvořená z počátečních písmen těchto tří slov: Společné Jmění Manželů totiž neslouží pouze k tomu, aby automaticky docházelo ke spravedlivému rozdělování (ne)movitého majetku, který po sňatku nabyde jeden z jeho účastníků, se svou drahou polovičkou v pohlavně rovnoprávném poměru 50/50, přestože se ona sama na žádné listině stvrzující její vlastnická práva zrovna nevyskytuje.

Podobným způsobem totiž může dojít k samovolnému přenášení a podvojnému přiřazování i toho dluhového, tedy úvěrového zaangažování (zatížení), které si za dobu manželství odváží "pořídit či převzít čistě sám na sebe" jeden z manželů za absence písemného souhlasu a tudíž snadno i vědomí toho druhého, kterého se tak i přesto mohou v budoucnu negativně (do)týkat případné spory vedené v souvislosti s řádným neplněním s ním spjatých povinností, přestože na úvěrových smlouvách o něm opět není ani zmínka. Jinými slovy pak, třeba z důvodu nesplácení, může dojít k věřitelovu (vymahačovu) uspokojení takto vzniklé pohledávky i z dlužníkovi poloviny majetku spadajícího do společného jmění, pokud nedisponuje žádným, výlučně vlastním.

A proto, aby byla plně zachována jakási partnerská transparentnost, musejí si u nás manželé k žádanému úvěru pokaždé přistupovat společně, mají-li mezi sebou v době podání žádosti společné jmění plně aktivní.

I zadlužení je totiž záležitostí mající důležité vazby na vzájemné soužití, k jejímuž mlžení by proto nemělo docházet už jen z principu lidskosti a zmíněné průhlednosti. O příjem silně ochuzená sestava žadatelů pak stejně v drtivé většině případů nevychází ani bonitně, což je další pádný argument pro neprodlené přesvědčení druhého z manželů k jeho přímé spoluúčasti na akci alespoň z pozice spolužadatele, potažmo budoucího spoludlužníka, který bere vítr z plachet narážkám hrdopychů typu: "Snad jsem už dospělá, plně svéprávná osoba oprávněná si rozhodovat sama za sebe a jednat, jak se mně zlíbí?!" To na každý pád jste, no též můžete být ve svých snahách zvenčí omezována, ohrožujete-li svým jednáním život bližního jako v tomto případě - (do)životního partnera.

Abyste se tak nedělo a Vy si pak mohli začít plně přetavovat své peněžní představy v realitu bez potřeby ohlížení se na rozmar manžela a žadonění o jeho souhlas, je nutné mít SJM zúžené, ideálně pak úplně rozdělené (zrušené). K tomu lze dospět buďto sepsáním předmanželské smlouvy upravující pravidla pro rozdělování společného jmění, nebo potom takovou jeho změnou provedenou kdykoliv v průběhu manželství třeba u notáře. Ten Vám po společné návštěvě (ne vážně nestačí, když přijdete sami) za pár tisíc rád rozváže křidélka a Vy si budete moct žádat a vystupovat každý sám za sebe, jak jen se Vám zachce bez nutnosti přizvání k účasti a výhledově i možnosti negativního zásahu toho druhého.

Tato tématika samozřejmě má své "světlé i tmavé" výjimky a potvrzující pravidla, stejně jako každý takový krok pochopitelně má své vlastní individuální specifika, pro i proti a tak i nároky na vhodné provedení, které je potřeba zohlednit a do výsledného díla všestranně zapracovat tak, aby sedli jako "hrnec na zadek" nejlepším zájmům obou manželů.

Více informací k této problematice si můžete přečíst: RADY A TIPY: SJM jak ho otočit ve svůj vlastní ekonomický prospěch

Hypotéku na koupi s nulovou akontací, do-zajištěním a KO registry či příjmy NELZE.

Nalejme si čisté info. Ne, vážně Vám nikdo nezaplatí celý vysněný baráček za miliony, když jste si na něho doposud nenašetřili ani korunu (dvacet tisíc fakt nic neřeší), nemáte co dalšího zastavit a navíc byste dle prokazatelných příjmů a zákonných ukazatelů bonity bezpečně neutáhli ani dvoutisícovku měsíčně navíc, nebo jsou vaše registry jeden velký paskvil, takže dát se tak vsadit na vaši schopnost řádného splácení, respektive absenci opožděné splátky, máte to s kurzem tak 46:1 v prospěch vašeho selhání to dokonce hned v prvním roce kalendáře.

Přibližně počítejte, že minimálně 20% budete muset "někde vyškrábnout", anebo hypotéku do-zajistit další nemovitostí v této hodnotě. Pokud byste se tím náhodou dokázali dostat na LTV nějakých 60%, může Vám toho být odpuštěno mnohem víc, neboť to je zhruba strop u nebankovní hypotéky Standard, avšak "na oplátku" u ní počítejte s podstatně vyššími provozními náklady.

Taky pochopitelně můžete mít tak absurdní štěstí, že se Vám podaří sehnat nemovitost s tržní hodnotou 5 milionů za 3. V takovém případě však počítejte s našim okamžitým dotazem: "Proč by vám ji kdo prodával za 3, když by ji mohl prodat za 5?". Nebude-li ve vaší odpovědi obsaženo něco ve smyslu rodinného příslušníka, dobrého kamaráda, nebo obchodního partnera, spíše počítejte s našim nesouhlasným stanoviskem.

Stejně tak, ostatně jako všude, může pomoct, podaří-li se Vám si k sobě sehnat takzvaného spolužadatele, který dohání vaši tristní ziskovost, nebo platební morálku. Natvrdo se tak však může stát, že začnete v úvěru doslova zavazet, překážet (mu) v jeho vyřízení. Ano, víme, že jste si ho k sobě dočasně přibrali, a chápeme, že opustit ho, nechat hypotéku i kupovanou nemovitost čistě na něm, není nic moc, ale hold jinak to kolikrát nepůjde, a navíc mezi námi děvčaty... Jestli ho potom z žádosti vyvážete, až se registry či příjmy "vyléčíte", nebo ho v ní nahradíte, vyjde prakticky nastejno, čili je prašť jak uhoď. Jen je potřeba dopředu vyladit a přednastavit.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016 a to na 101%.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením požadovaného financování nám poptávající neplatí jakýkoli poplatek dopředu.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní) úvěrové poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je internetový portál, projekt sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Řídíme se zákonem o spotřebitelském úvěru platným od 1. 12. 2016. Vždy u našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů před jejich poskytnutím k posouzení schopnosti splácet - prověření bonity klienta. Dále nedochází k dvojím odměnám a jsou dodržena všechna další kritéria zákona uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a v reklamačním řádu.

Některé údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. Jedná se především o úvěry podnikatelské, realitní služby...

Copyright © 2012 - 2022 Dumdluhu.cz