Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Americká nebankovní hypotéka tedy bez nahlížení do registru a na účel využití pro všechny!

Vítáme Vás na stránce věnující se tomuto hypotečnímu produktu, který lze získat od nebankovního poskytovatele zcela bez nahlížení do registru a peníze následně použit na cokoliv.

Americká nebankovní hypotéka tedy slouží k získání kvalitního financování pro všechny, kteří mají vážné záznamy registrech dlužníků a chtějí peníze využít libovolným způsobem.

Také zde může být větší tolerance k povaze příjmů a nákladů žadatele. Jejich výše navíc nemusí být v ideálním poměru k získání bankovní hypotéky, neboť se kvůli tomu nedosahuje tabulkově stanovené minimální bonity.

Především z těchto důvodů tak banka lidem nevychází vstříc, nebo je pro ně nevyhovující a tak hledají pomoc jinde.

Právě nebankovní Americká hypotéka od férového poskytovatele s nízkým úrokem pro ně může být "tou správnou volbou"...

 

My máme na nebankovním trhu přehled, bohaté zkušenosti a kvalitní kontakty. Našim cílem je tak zajistit pro klienta tu nejvýhodnější nabídku nebankovní hypotéky.

Do spolupráce vybíráme pouze takové poskytovatele, kteří se chovají férově, slušně a jsou tedy pro klienty bezpeční.

Klient si vybírá toho, který na míru jeho situace a požadavku nabídne ty nejlepší podmínky hypotéky, tedy především minimální úrok, přeplatek a další náklady ní spojené.

Vyhodnocení situace klienta a návrh z našeho pohledu ideálního hypotečního řešení jsou zcela nezávazné a bezplatné. Před vyplacením hypotéky se s námi v žádném z případů neplatí poplatek dopředu.

Neplýtvejte proto drahocenným časem, energií a penězi. Nechejte si během několika minut telefonického rozhovoru zdarma pomoci i Vy.

 

Naše heslo zní: "výhodně, rychle ale hlavně férově!" Hledáte-li tedy úvěrový produkt na trhu zvaný nejlevnější Americká nebankovní hypotéka, která je vhodná i pro takzvaně problémové klienty, jste na správném místě!

Pro banku nepřijatelný stav registru žadatele rozhodně není překážkou k jejímu získání! Jelikož se zde při sjednání do žádného z registru dlužníků zkrátka nenahlíží...

 
 

Zadejte své:

 

Co bude následovat po odeslání žádosti?

Náš specialista Vám zavolá z telefonního čísla 777465451.

Zodpovíte si veškeré jeho dotazy potřebné k nezávaznému vyhodnocení Vaší situace i vaše dotazy.

Následně se pokusíme nalézt a nastavit pro Vás ideální variantu financování na základě právě získaných informací. 

Pokud se to podaří a Vám se bude současně navržené řešení líbit, dohodne se postup pro jeho efektivní sjednání, aby k jeho vyplacení mohlo dojít co nejdříve.

 

Takovým ideálním hypotečním řešením může být:

1. férová Americká nebankovní hypotéka bez nahlížení do (kontroly) registru žadatele o ni a využitelná na cokoli

2. výhodná bankovní hypotéka s násobně nižším úrokem i přes lehce zhoršený stav registrů žadatele

Protože dopředu klient neplatí ani korunu, pokud se vhodné hypoteční řešení nenajde, nebo k jeho vyplacení z jakéhokoli důvodu nakonec nedojde, vůbec nic neriskuje.

Může tak jedině získat, pokud vše dopadne, jak má. A to maximálně výhodnou a přitom bezpečnou hypotéku, kterou jen stěží najde jinde...

 

Jaké parametry lze očekávat:

 

ad 1)

Výše její úrokové sazby od férového investora se pohybuje u 10-ti % ročně.

Nebankovní poskytovatelé jsou schopni zcela ignorovat stav registru žadatele o hypotéku. Peníze Vám tak půjčí bez ohledu na to, jak vážné záznamy se zde nacházejí. 

Na nebankovním trhu jsou peníze většinou poskytovány na cokoli, můžete je tedy opravdu použít za jakýmkoli účelem.

Výše Americké nebankovní hypotéky by zde neměla přesáhnout 70 % z ceny zastavené nemovitosti. Ve většině případů jsou ale poskytovány s LTV "zastropováným" 50-ti procenty.

Nebankovní hypotéku si můžete natáhnout na dobu splatnosti až 20-ti let pro minimální měsíční splátku a navíc s možností zdarma kdykoli v budoucnu doplatit, refinancovat jinam, nebo poslat výjimečnou splátku. 

O převedení do banky se rádi postaráme ihned, jakmile to především stav registru dovolí...

 

ad 2)

Bankovní cestou úroková sazba hypoték startuje přibližně u 2.5% a splatnost lze nastavit až na 30 let.

Takže podaří-li se pro klienta ihned sjednat tato varianta, tedy bez nutnosti využít nebankovní hypotéku, je to zcela ideální stav, neboť jeho celkový přeplatek je tak minimální.

 

Na co si dát pozor:

Férový nebankovní investor je takový, pro kterého je výše stanoveného úroku dostatečné zhodnocení. Nesnaží se tak, na rozdíl od neférového investora, z klienta vylákat různými způsoby další nemalé množství peněz nad rámec stanoveného úroku. Naopak je s ním vždy rozumná domluva, je tolerantní. Neférový investor si naopak rád naúčtuje vysokou pokutu z mnohdy zcela absurdních důvodů. Může se jednat například o několikadenní zpoždění klienta se splátkou, nebo nedodání některých podkladů, o čemž klient často ani není dopředu informován a bývají poměrně absurdní. Klient zde tak nemá nikdy klid, protože neví, s jakou pokutou na něj takový investor vyrukuje. Ten se snaží všemi možnými způsoby směřovat k zesplatnění klientovi hypotéky, což často znamená až znásobení celkové částky, kterou na ní dluží, navíc s nutností okamžité úhrady, tedy bez možnosti dále řádně splácet!

Proto doporučujeme být velmi opatrní, aby jste na takto nastavenou nebankovní hypotéku "nenaletěli". Rozeznávacím znamením, že se o ni může jednat, je například až podezřele nízký úrok, který nabízejí. Takové "nefér nebankovky" jsou totiž  často ochotné jít výší nabízeného úroku i hluboko pod 10% ročně, tedy paradoxně až na úrok podobný bankovní Americké hypotéce. To je pro poptávající samozřejmě lákavé a často se tak nechají "chytit do pasti". Naopak je ale potřeba být v těchto případech na pozoru, neboť úroková sazba často není pro takového investora "hlavním zdrojem výdělku"! Tím jsou zmíněné, těžko předvídatelné a přitom často velmi vysoké pokuty za různé "blbosti". A když náhodou zrovna není za co pokutovat, tak se v průběhu splácení náhle po nějaké době změní (no samozřejmě že zvedne) úroková sazba z pohádkových 7 % na 19 %. A proč? No přece jelikož na to má investor smluvní nárok! Nebo ve finále dělá problémy při požadavku o jednorázové doplacení třeba z důvodu, že už se klientovi podařilo najít mnohem výhodnější řešení v bance. A třeba si nárokuje ušlé úroky za celou dobu stanovené splatnosti, které opět můžou udělat z očekávaného zůstatku na hypotéce klidně až jeho násobky.

Nejen těmito způsoby dohánějí nedostatečný zisk z nabídky nízkého úroku, což je pro jejich klienty velice nebezpečné a ve finále se může prodražit podstatně víc, než kdyby si zaplatili několik % úroku navíc u slušného investora, pro kterého je stanovený úrok dostatečný, očekávaný zisk. Řádné splácení ze strany klienta je tedy ideální stav, ke kterému se snaží dostat za všech okolností, tedy i v případě zhoršené finanční situace klienta, při komplikacích se splácením. Navíc tolerantně umožní hypotéku u něj kdykoli zdarma doplatit (převést do banky) a zkrátka neočekává "boční příjmy" z dalších zdrojů. Vše je nicméně uvedeno v úvěrových smlouvách, proto doporučujeme dbát při jejich kontrole zvýšené obezřetnosti a nešetřit na službách znalého právníka. Nevhodný výběr neférového poskytovatele a podpis jeho úvěrových smluv totiž může znamenat obrovské ztráty do budoucna...

 

Na prvním místě je pro nás vždy snaha umožnit klientovi sjednat maximálně výhodnou bankovní hypotéku. Pokud to aktuálně kvůli nevyhovujícímu stavu registru nebo jiným příčinám nebude možné, nabízí se dočasně řešit nebankovní. Tu vnímáme jako přechodné řešení, kdy po jejím sjednání sledujeme situaci a možnosti klienta pro sjednání podstatně výhodnější hypotéky v bankovním sektoru, na kterou se nebankovní hypotéka převede ihned, jakmile to především stav registrů dovolí, to aby přeplácel na vyšším nebankovním úroku co nejkratší možnou dobu. Nebankovní hypotékou se tak pouze krátkodobě přečká klientova aktuální nemožnosti dostat se do banky.

 

Pokud si chcete přečíst něco navíc...:

Poznámka k nutnosti zákonného doložení příjmu a tedy sledování minimální bonity u spotřebitelské nebankovní hypotéky:

Příjem není potřebné dokládat a bonita tedy nehraje roli u podnikatelských hypotečních úvěrů, kdy je žadatelem podnikatel a peníze hodlá využít za účelem podnikání, nebo za tímto účelem v minulosti využitý závazek (hypotéku, úvěry) požaduje refinancovat, jelikož musí, nebo chce zvýhodnit. V takovém případě stále v praxi platí ono marketingové lákadlo, že nebankovní hypotéku je možné poskytnout zcela bez nutnosti doložení příjmů žadatele a zkoumání jeho bonity.

Dokonce i u spotřebitelský hypoteční nebankovní úvěr lze poskytnout bez prokazování příjmů. To v situaci, kdy jeho navrácení nastane do roku a půl od vyplacená a  to z prodejem nemovitosti. Tímto způsobem je možné stabilizovat nepříznivou situaci klienta. Tedy vyplatit nevýhodné dluhy, aby se dále neprodražovali a klient tak získal potřebný čas a klid na na prodej nemovitosti standardním způsobem, tedy za maximální možnou tržní cenu. Jako příklad si uveďme například takovou exekuci na nemovitosti, což je svojí závažností dluh, kvůli kterému mohou banky odmítnout dát potenciálnímu kupci hypotéku na koupi takto zatížené nemovitosti. A tak je vhodné exekuci nejprve vyplatit nebankovní hypotékou a až poté nemovitost prodávat, aby se nemusel hledat pouze kupec s hotovostí, kterých přiznejme si není mnoho, což by mělo nepříznivý vliv na prodejní cenu. Stejně tak se ale může jednat o nutnost vyplacení insolvence, kdy je nutné, aby žadatelem byla osoba blízká, která se v insolvenci nenachází, nebo kombinaci většího množství nevýhodných dluhů, které se neustále navyšují o vysoké úroky a sankce. Proto může být vhodné je všechny vyplatit co nejdříve, než se najde ten správný kupec... 

Avšak pokud v tomto stanoveném období roku a půl klient (nebo osoba blízká v jeho okolí) splní bonitní podmínky pro získání dlouhodobého nebankovního spotřebitelského hypotečního úvěru v požadované výši, tedy bude mít dostatečný doložitelný příjem vůči splátkám jeho závazků. je teoreticky možné tuto stabilizační krátkodobou nebankovní hypotéku převést na klasickou dlouhodobou se splatností až 20 let. Pochopitelně v tomto období může nastat také její vyplacení podstatně vhodnější dlouhodobou bankovní hypotékou se splatností až 30 let  pro získání nejnižší možné měsíční splátky, úroku i přeplatku. To záleží na tom, jestli to registr a bonita žadatele umožní. Tedy jestli se například dostatečně pročistí registry, skončí zkušební doba v zaměstnání, nebo se na déle než 2 měsíce zvýší výplata na potřebnou výši, nebo se počká na podání lepšího daňového přiznání živnostníka, aby mohl bankovní hypotéku získat. K tomu všemu by doba dlouhá rok a půl měla být dostačující. I tímto postupem může nemovitost nadále zůstat ve Vašem užívání zastavena hypotékou s přijatelnou splátkou... 

Jinak je ve všech případech poskytnutí spotřebitelského úvěru (bez ohledu na to, jestli je bankovní nebo nebankovní / se zástavou nemovitosti nebo bez ní) ze zákona povinné, aby žadatel doložil svůj příjem a ten byl vůči splátkám jeho stávajících dluhů (a budoucího dluhu, o který žádá) dostatečně vysoký. Tedy aby jeho bonita byla ve správném procentuálním poměru mezi jeho čistými měsíčními příjmy a náklady. Dále aby celková výše hypotéky nepřesáhla 9-ti násobek jeho čistého ročního příjmu a také Českou národní bankou doporučené maximum 90 % LTV, tedy 90% z hodnoty zastavené nemovitosti. To jsou nicméně kritéria uplatňovaná spíše u bankovních hypotečních úvěrů, nebankovní jsou poskytovány většinou s maximálně 50-ti procentním LTV a pravidlo pro omezení výše nebankovní hypotéky devíti násobkem příjmu žadatele zde většinou nemá využití...

Americká nebankovní hypotéka Vám může posloužit k získání financování především zcela bez nahlédnutí do registrů a doložení účelu jejího použití...

Jinými slovy je vhodná pro klienty, kteří potřebují získat peníze prostřednictvím hypotéky, aniž by její poskytovatel řešil stav jejich registru a na co peníze použijí. Většinou zde totiž mají negativní záznamy a navíc nechtějí prokazovat účel využití hypotéky. Často ani jejich příjem (bonita) nedosahuje potřebných kvalit. Především z těchto důvodů jim banky nevychází vstříc...

Proto hledají pomoc u nejlevnější nebankovní firmy. My je známe téměř všechny na nebankovním trhu a vybíráme z nich do spolupráce jen ty férové, tedy se slušnými úvěrovými smlouvami, které jsou pro klienty bezpečné. Nebankovní hypotéku u poskytovatele, který nabídne pro klienta nejvýhodnější podmínky, poté dokážeme buďto přímo sjednat od začátku do konce, nebo sem klienta v případě zájmu pouze přesměrovat. 

Navíc ani po sjednání nejvýhodnější a bezpečné nebankovní hypotéky nekončíme. Po jejím vyplacení situaci klienta sledujeme a snažíme se sjednat bankovní hypotéku, jakmile to především skrze stav registru a bonity bude možné. Ta je totiž svojí výhodností zase o poznání lepší. To je náš cíl a dokud klient nemá vše vyřešeno a "na krku" bankovní hypotéku s bezkonkurenčně nejnižším úrokem na trhu, naše práce prakticky nekončí.

V tom vidíme naši hlavní přidanou hodnotu...

Nabízí se 2 možnosti, kterými lze situaci řešit:

Americká nebankovní hypotéka

 • Roční úrok: orientačně 6 % až 12 %
 • Doba splatnosti: až 20 let

Hypoteční financování GRAND

 • Roční úrok: orientačně 2,8 % až 4,8 %
 • Doba splatnosti: až 30 let
 

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat:

telefonní číslo: 777465451

Jsem Vám kdykoli plně k dispozici.

Na Vaši situaci se nejdříve společně blíže podíváme během přibližně 10-ti minutového telefonního hovoru, který je zcela nezávazný. Řekneme si při něm, co konkrétně chcete řešit, jestli je to vůbec možné a pokud ano, jakým pro Vás optimálním způsobem. Zodpovíme si veškeré dotazy a když bude vše v pořádku, domluvíme se na dalším postupu pro efektivní sjednání...

Tomáš Maček

Váš poradce v oblasti financování

Tomáš Maček

Jsem vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele a nabízím tak jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní), dále dluhové a úvěrové konzultace v rámci živnostenského oprávnění a nabídky investorů v rámci uzavřených tipařských smluv. DumDluhu.cz je internetový portál sloužící především k poskytnutí kvalitních úvěrových informací a nasměrování tak jeho návštěvníků k lepším finančním zítřkům.

Dále čtěte na téma: Nebankovní půjčky

Výhody Americké nebankovní hypotéky

Kalkulačka hypotéky

Co tedy Americká nebankovní hypotéka bez registru nabízí, čím dokážeme pomoci? Máme přehled na nebankovním trhu, tedy zkušenosti se širokým spektrem exklusivních soukromých investorů a certifikovaných nebankovních společností. Díky tomu dokážeme pro klienta najít to nejlevnější a zároveň vždy bezpečné řešení. Nejsme vázáni na jednoho konkrétního investora, ani tak neupřednostňujeme jediný hypoteční (úvěrový) produkt. Naše možnosti nezačínají a zároveň končí jedinou hypotékou, na kterou buď žadatel dosáhne a líbí se mu, nebo ne a "na shledanou".

Naopak vybíráme z nepřeberného množství možností na trhu pro klienta tu pravou, aktivně hledáme a prověřujeme subjekty vyskytující se na úvěrovém trhu ČR, aby klient mohl získat doporučení na ty nejlepší. Navíc díky kvalitním kontaktům na schopné a ochotné úvěrové pracovníky, průběžně aktualizované znalosti neustále se měnících produktů se na základě vyhodnocení konkrétně Vaší situace snažíme přizpůsobit a najít právě pro Vás optimální řešení, které odpovídá vašim aktuálním požadavkům a možnostem.

Bude Vám tak navržena jen ta nejvýhodnější forma úvěrování, kde budou úroková sazba a tedy i celkový přeplatek zcela minimální. Vzhledem k dlouhé splatnosti můžete počítat také s nízkými měsíčními splátkami. Také je zde samozřejmě možnost hypotéku kdykoli v budoucnu zdarma doplatit, tedy i převést do banky, jakmile to především stav registrů a příjmů žadatele dovolí. Situaci budeme sledovat a o tento převod (refinancování) na bankovní hypotéku se velice rádi postaráme, jakmile se nám ji podaří pro klienta schválit v některém z bankovních domů...

Navíc se můžete spolehnout na slušnost a férovost poskytovatelů a tedy i "jednoduchost a bezpečnost" jejich úvěrových smluv.

   • Doba splatnosti 2 měsíce až 20 let a roční úroková sazba orientačně od 6 do 12 % 

   • což vytváří slušné měsíční splátky nebankovní hypotéky.
   • Schválení hypotéky do 24 hodin

   • od doručení potřebných podkladů k posouzení.
   • Bez doložení účelu

   • Nepotřebujeme znát účel využití nebankovní hypotéky, peníze můžete použít za jakýmkoli účelem a přitom úrok zůstává neměnný. Peníze tak můžete využít například na rekonstrukci vaší nemovitosti, konsolidaci půjček + zažádat o peníze navíc, refinancování nevýhodné hypotéky + zažádat o peníze navíc např. na konsolidaci zbylých závazků, vyplacení hypotéky po splatnosti, vyplacení exekuce, insolvence na nemovitosti, nebo na investici do podnikání.
   • Tolerance registru dlužníků

   • K získání nebankovní americké hypotéky přes nás není překážkou, když máte jakkoli vážné negativní záznamy v registrech.
   • Tolerance příjmu 

   • Abyste nebankovní hypotéku získali, nemuseli jste dříve doložit svůj příjem. Ten poskytovatele zajímal pouze informativně, aby se vybralo to nejlepší a byli si jisti vaší schopností splácet nastavené měsíční splátky hypotéky. Nyní je prověření bonity povinné ze zákona. Je ale stále reálné třeba i při nestandardním příjmu, který banka neakceptuje, najít řešení.
   • Bez poplatků předem

   • Nám zaplatíte pouze v případě, že hypotéka úspěšné dorazí na váš úvěrový účet (nebo účet věřitele v případě refinancování, nebo konsolidace), tedy až po čerpání (vyplacení hypotéky). Pokud peníze z hypotéky z jakéhokoli důvodu na účet nedorazí (nebude čerpána), nezaplatíte nám ani korunu. Platíte nám tak pouze až po dobře odvedené práci, takže až je výhodná hypotéka s férovými smluvními podmínkami vyplacenou na účet. Pokud po vás některá firma, nebo jednotlivec požaduje jakýkoli poplatek před čerpáním hypotéky, je něco špatně. My žádné poplatky předem rozhodně nechceme.
   • Možnost hypotéku kdykoli jednorázově doplatit

   • nebo provést výjimečnou splátku a to většinou za 1 % z celkové částky, kterou vracíte.
   • Navíc vám hypotéku po vyčištění registrů rádi převedeme do banky!

   • Vhodný model: Doba splatnosti nebankovní hypotéky (vnímáno jako přechodné, dočasné řešení) se tak může nastavit například na maximální hranici 20 let, čímž se dostanou splátky hypotéky na minimum (stejně se první roky splatnosti platí prakticky jen úroky a ne samotná jistina a to jak u nebankovních, tak bankovních hypoték) a hned po vyčistění registrů (Solus přibližně za 3 měsíce od doplacení úvěru, na kterém byl poslední přestupek ve splácení / CBCB maximálně za 4 roky od posledního přestupku ve splácení) Vám rádi tuto nebankovní hypotéku převedeme (přeúvěrujeme) na výrazně výhodnější, bankovní hypotéku.
   • Vysoká tolerance

   • k dočasné neschopnosti splácet (z důvodu například výpovědi z práce, hospitalizace, rozkol v rodině), které mohou potkat každého z nás, se nabízí možnost domluvy na odkladu splátky, přizpůsobení splátkového kalendáře, zkrátka je vždy snaha dostat klienta do optimálního stavu, tedy pravidelného splácení).
   • Férové podmínky

   • Výhodné parametry hypotéky a velmi rychlé sjednání s působností po celé ČR – Zlín, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Ústí nad Labem, Liberec a další lokality na území ČR. Hypotéku jsme v případě potřeby schopni prakticky až na několik výjimek sjednat na dálku, takže nemusíte nikam jezdit, nebo přijedeme my.
   • Flexibilní přístup:

   • hypotéku přizpůsobíme vašim momentálním požadavkům a možnostem. Vybereme a navrhneme ke sjednání to optimální financování, které bude šité Vám na míru. Samozřejmě  bude mít zajištěn kompletní právní servis s naší asistencí v případě zájmu. Smlouvy jsou jasné a stručné. S veškerými smluvními podmínkami a riziky je klient vybraným poskytovatelem dopředu, podrobně obeznámen. Jsou před podpisem v případě zájmu klienta zaslány k náhledu a kontrole (vždy doporučujeme za asistence vašeho znalého právníka) na dobu potřebnou. Díky přehlednosti smluv předem přesně víte, do čeho jdete...  
  • Garance kvality

  • Pokud se vám do 14 dnů od podpisu úvěrových smluv podaří najít lepší nabídku nebankovní (americké) hypotéky a budete chtít zrušit nebankovní hypotéku sjednanou u jedné z nabídnutých nebankovních firem, je Vám to zcela bezplatně umožněno. Uplatníte tak navíc své zákonné právo bez poplatku a udání důvodu odstoupit od hypotéky do 14 ti dnů od podpisu úvěrových smluv..

Nebankovní hypotéka s námi znamená férové a bezpečné podmínky, tedy vždy upřímně a otevřeně, bez skrytých poplatků, nekalých praktik, podvodu...

Vše je jednoduše a přehledně uvedeno ve smlouvách. O všem důležitém je klient dopředu informován.

U nebankovních hypoték nezáleží pouze na základních parametrech, jako jsou roční úroková sazba, maximální doba splatnosti, možnost jednorázového doplacení, či výjimečné splátky, i když tyto jsou hodně důležité a dbáme na jejich maximální kvalitu. Velké množství nebankovních hypoték je v dnešní době stavěno tak, že je nebankovní firma často velice netolerantní k dočasné neschopnosti splácet, kolikrát jen k jedné opožděné splátce. Jsou firmy, které na tuto situaci doslova sázejí, spoléhají, aby mohli klienta zatížit nepřiměřenými, vysokými sankcemi, kdy poté rychle hypotéku zesplatňují a požadují tak jednorázovou úhradu.

Ano, když si člověk půjčí, měl by být schopen svůj závazek splácet. Řadě z nás se ale stane, že se dostane do finančních problémů z těžko ovlivnitelných důvodu, jako jsou: kolaps v zaměstnání, slabé období v podnikání, rozkol v rodině a jiné. Tyto nás mohou v průběhu splácení potkat a při výběru hypotéky bychom to měli mít na vědomí. I proto se snažíme nabízet jen takové produkty, kdy se investor k drobným problémům ve splácení staví solidně se zájmem se vždy rozumně domluvit na brzké úhradě opožděné splátky, nebo odkladu splátky, "nebombardovat" tak klienta sankcemi, dostat se tak opět k optimálnímu stavu řádného splácení.

Nebankovní hypotéku přes nás je možné nastavit na maximální dobu splatnosti 20 let, čímž docílíte minimálních měsíčních splátek a přitom máte možnost doplacení (přeúvěrování) kdykoli a zdarma. Což je vhodné v situaci, kdy potřebujete překrýt momentální, krátkodobou potřebu nebankovního financování z jakéhokoli důvodu. To Vám bude umožněno aniž byste museli zbytečně přeplácet na vyšším úroku krátkodobé nebankovní hypotéky, který se většinou stanoví měsíčně s nutností vrátit peníze do určitého data. Zde máte pro všechny případy volné ruce... 

Obecně je nebankovní americkou hypotéku tedy dobré chápat jako prostředek k překlenutí momentální potřeby financí a nemožnosti získat bankovní financování. Proto ihned po vyčištění registrů (maximálně 4 roky od posledního přestupku / za 2 roky lze žádat výjimečný výmaz) Vám rádi převedeme nebankovní hypotéku na výrazně výhodnější bankovní.

 

Roční úroková sazba a maximální LTV (% z ceny nemovitosti) u nebankovní hypotéky jsou posuzovány individuálně především dle typu investora ochotného dostát vašim požadavkům za současných možností, kvality zástavy (lokalita) a jiné. Maximální LTV se většinou pohybuje u 50 % z tržní ceny a roční úroková sazba přibližně 11 %. (lze se individuálně bavit o vyšším LTV a nižší úroku především u lukrativních nemovitostí, např. ve větších městech).

Časově omezené akce na nebankovní hypotéku

1.

Jakožto důvěryhodní specialisté v nebankovním sektoru Vám nabízíme prověření úvěrových smluv od jakékoli nebankovní firmy, kterou jste si z různých důvodů (většinou nejlevnější úroková sazba) zvolili. Zcela nezávazně a bezplatně prostudujeme smlouvy Vámi vybrané nebankovní firmy a buďto Vám potvrdíme jejich nezávadnost, nebo upozorníme na všechna úskalí, které Vás v průběhu splácení mohou potkat u takové firmy a jimi poskytnuté hypotéky. K tomu využijeme nejenom vlastní zkušenost, ale i služeb znalého úvěrového právníka, který se kontrolou Vašich úvěrových smluv (prostudováním a korekturou) bude zabývat. Může se přitom jednat o smlouvy nebankovní hypotéky, kterou teprve plánujete uzavřít, ale rádi by jste přesně věděli, do čeho jejich podpisem jdete.

Tyto smlouvy Vám každý slušný půjčující zašle ke kontrole před podpisem. Mám za to, že je k tomu dokonce zákonná povinnost a tak pokud tak neučiní, je to signál, že něco nemusí být v pořádku a raději bych se takovému poskytovateli "vyhnul obloukem". Rádi také prostudujeme úvěrové smlouvy již podepsané a kdykoli v minulosti vyplacené nebankovní hypotéky. Pokud  je to méně než 14 dnů od jejich podpisu, je možné  od nich v případě nálezu nadměrně rizikového obsahu odstoupit  a to zcela nezávazně a bezplatně. Pokud je to delší doba, alespoň se ujistíte v tom, že "nebankovka", kterou máte zastavenou vlastní nemovitost (nebo nemovitost 3. osoby) je zcela nezávadná. Tedy že nejste vystavení nadměrnému riziku, že se stanete obětí některé z neférových praktik, tady že bude proti Vám uplatněna a nárokována vysoká pokuta za nedodržení některé z podmínek v podepsaných smlouvách. To totiž může snadno vést ke katastrofickým scénářům v podobě zesplanění hypotéky a znásobení celkové dlužné částky.

Proto je dobré alespoň vědět přesně o možných úskalích ve smlouvách a čemu se rozhodně vyvarovat, na co si dát velký pozor. Nebo je možné zavčasu najít náhradu v podobě férové nebankovní hypotéky od poskytovatele s nezávadnými, jednoduchými a tedy naprosto bezpečnými úvěrovými smlouvami, na kterého Vás rádi přesměrujeme k brzkému refinancování. To se může hodit v případě, kdy si nejste 100% jisti "čistotou, nezávadností a tedy bezpečností" úvěrových smluv dané firmy, která máte podepsat, ale obáváte se, což je zcela na místě, že podepíšete něco, čeho by jste mohli v budoucnu litovat. Celá řada nebankovních firem má totiž ve smlouvách řadu nepřehledných prohlášení, odkazů a dodatků. Jelikož si toho kvůli záludnosti smluv klient často není ani vědom, je to velký problém, který pro klienta přináší riziko vysokého prodražení hypotéky, pokud některé z nich nedodrží. Protože stále relativně málo regulovaný nebankovní sektor a zde nabízená nebankovní hypotéka často znamená že k sobě nemáte (neznáte) prověřeného 

2.

Do 14 dnů od podpisu úvěrových smluv máte ze zákona možnost bez udání důvodů a poplatku odstoupit od nebankovní hypotéky přes nás. A tak pokud náhodou například objevíte výhodnější hypotéku na trhu, můžete i po podpisu úvěrových smluv odstoupit.

3.

Najdeme Vám prakticky totožnou úroveň úrokové sazby, jakou Vám doopravdy nabídne konkurence! S tím rozdílem, že Vás přes nás 100% čekají férové podmínky. V reálu Vám tak chceme zajistit přinejhorším stejné úrokové podmínky, jaké Vám je skutečně schopna vyřídit konkurence, aniž bychom uváděli nereálně nízké úrokové sazby na našich internetových stránkách, jak to dělá konkurence. Nechceme totiž slibovat něco, co bychom nebyli schopni ve finále dodržet.

Shrnutí výhod a podmínek nebankovní hypotéky

Nezatěžujeme Vás žádnými poplatky předem!

Klienty nezatěžujeme (jako se tomu často děje jak v bankovním, tak nebankovním prostředí) jakýmakoli poplatky předem. S námi se vám nestane, že si zaplatíte za odhad, za právníka, tam to a tam to, abyste ve finále zjistili, že je Vám hypotéka z nějakého „pochybného“ důvodu zamítnuta. Pokud se nám z jakéhokoli důvodu nepodaří vyřídit vám hypotéku kompletně od A (předschválení) do Z (vyplacení) a nebudete tak hypotéku čerpat k vaší spokojenosti s průběhem sjednání a kvalitou jejích parametrů, nezaplatíte nám ani korunu. Jinak řečeno u nás neplatíte jediný poplatek před čerpáním hypotéky, jsme zaplaceni až po odvedení kvalitní práce:

 1. Úspěšné předschválení hypotečního financování GRAND / nebankovní hypotéky.
 2. Vaše maximální spokojenost s úrokem, splatností a dalším parametry uvedenými v předběžné a nezávazné nabídce hypotéky.
 3. Definitivní schválení a tvorba úvěrové smlouvy.
 4. Odsouhlasení úvěrové smlouvy optimálně po kontrole právníkem, který se vyzná.
 5. Podpis úvěrových smluv a následné čerpání hypotéky.
 6. O veškeré náklady spojené se sjednáním se hypotéka většinou navyšuje a jsou zaplaceny současně s čerpáním, nebo je potřeba je uhradit do 3 dnů po jejím čerpání.

 • bez jakéhokoli poplatku před čerpáním

 • FINANCE od 400 000 Kč do 15 mil Kč

 • roční úrok lze přibližně v rozpětí: od 6% – 12 %

 • doba splatnosti: 1 - 20 let

 • LTV většinou maximálně 70% z ceny nemovitosti

 • akceptování negativních zápisů v registrech dlužníků

 • dochází k prověření bonity klienta

 • není potřeba doložit účel využití:

 • rekonstrukce nemovitosti

 • koupě nemovitosti

 • konsolidace půjček + lze získat peníze navíc

 • refinancování hypotéky + lze získat peníze navíc

 • vyplacení jakéhokoli nevýhodného závazku (soukromý investor, finanční úřad)

 • vyplacení exekuce, insolvence, nebo dražby

 • investice do podnikání…

 • Profesionální analýza Vašeho požadavku, možností a s tím spojený výběr optimálního financování na míru.

 • Možnost jednorázového doplacení kdykoli - po vyčistění registrů vám rádi hypotéku převedeme do banky (budoucí přefinancování na bankovní hypotéku)

 • doba k předschválení hypotéky lze během 2 pracovních dnů

 • doba ke kompletní realizaci lze do 10 pracovních dnů

 • čerpání: jednorázové vyplacení převodem na běžný účet klienta, nebo jeho věřitelů

 • po vyčištění bankovních registrů Vám hypotéku rádi převedeme do banky

Žadatelem může být

 • Fyzická osoba starší 18 let a mladší 70 let vlastnící nemovitost, nebo využívající nemovitosti jako zástavy ve vlastnictví 3. osoby, která souhlasí se zástavou.
 • Fyzická osoba: zaměstnanec, podnikatel OSVČ a jiné.
 • Cizinec s trvalým, nebo přechodným pobytem u nás.

Zajištění

 • Zástavním právem na list vlastnictví nemovitostí v osobním vlastnictví klienta, nebo ve vlastnictví 3. osoby - ručitele (rodinný dům, družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, komerční objekt, pozemek, chata, rekreační objekt).
 • Nemovitost, která bude sloužit jako zástava k hypotéce, se musí nacházet na území ČR.
 • Varianty financování jako jsou zpětný leasing nemovitosti a například následný pronájem NEPROVÁDÍME. Klient v takovém případě totiž převádí nemovitost na investora po dobu trvání smlouvy a přestává tak být vlastníkem nemovitosti. S námi zůstáváte majitelem nemovitosti po celou dobu trvání hypotéky. Na vaši nemovitost jde standardní zástavní právo, stejně jako je tomu u klasických hypoték od bank.
Kalkulačka hypotéky

Reprezentativní příklad Americké nebankovní hypotéky

 • Celková výše americké hypotéky 800 000 Kč
 • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 9,99 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 12,4% p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 5 % z celkové výše úvěru, v čemž je zahrnuto jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování hypotéky.
 • Navýšení úvěru: 1 040 080 Kč
 • Měsíční splátka:: 7 667 Kč (Zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5 % z jeho celkové výše.)

Všeobecné a právní podmínky

Posuzování žádostí a dotazů

 • Každý dotaz nebo žádost o poskytnutí nebankovního úvěru je posuzována individuálně.
 • Žadatel je kontaktován telefonicky nebo emailem za účelem poskytnutí potřebných informací a k posouzení, zda je možné na úvěr dosáhnout.
 • Negarantujeme kladné vyjádření o poskytnutí úvěru a nezaručujeme tak zabránění zabavení zastaveného majetku.
 • K posouzení žádosti, ani k poskytnutí nebankovního úvěru nebo konsolidace půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem.
 • Se všemi poplatky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovního úvěru je klient předem seznámen a jsou viditelně a srozumitelně zapsány ve smlouvě.
 • Nepožadujeme po uživatelích, aby převedli svá vlastnická práva nebo se jich vzdali, ani nenabízíme odkup nemovitosti za částku nižší, než je tržní cena.
 • Nežádáme uživatele, aby obcházeli původního věřitele a platili přímo příslušné společnosti či jiné třetí straně. Nenabádáme uživatele, aby nekontaktovali původního věřitele, právníka, úvěrového poradce či bytového poradce.

Důsledky nesplácení úvěru

V případě, že nebude úvěr řádně splácen, budou dlužníkovi, na základě rámcové smlouvy o úvěru, účtovány poplatky spojené s prodlením splátky. Úrok však zůstane neměnný. Tyto přesné poplatky jsou odvislé od úvěrových podmínek jednotlivých investorů a nelze je tak předem přesně sdělit, aniž by došlo k přesnému vyhodnocení situace a možností klienta. Klient je o těchto podmínkách, je-li financování pro něj u jednoho z půjčujících realizovatelné, vždy zavčas obeznámen minimálně v úvěrových smlouvách daného poskytovatele. V případě nesplácení je zároveň dlužník zapsán do registru dlužníků a následně je pohledávka vymáhána dostupnými zákonnými prostředky. Zesplatnění úvěru může nastat po třech  po sobě nezaplacených měsíčních splátkách. Pohledávka může být v takovém případě postoupena 3. straně, která pak již jménem svým pohledávku vymáhá. Podrobněji se o důsledcích nesplácení dozvíte v Rámcové smlouvě o úvěru.

Všeobecné podmínky

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky