O společnosti DůmDluhů.cz

www.dumdluhu.cz je internetový portál sloužící především ke kvalitnímu a férovému úvěrovému poradenství.

Vytváříme velmi kvalitní možnosti financování na míru individuálních potřeb každého z Vás.

Nabízíme odbornou analýzu, kvalitní poradenství a kompletní realizační servis prakticky veškerých úvěrových produktů. Případně doporučení nejideálnějšího financování pro Vás.

Tomáš Maček

Váš poradce v oblasti financování

 

Jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele nabízím jeho investorské možnosti, které shledávám jako ty nejlepší na trhu + úvěrové (dluhové) poradenství a konzultace v rámci živnostenského oprávnění + možnosti uzavřených tipařských smluv u z mého pohledu nejlepších investorů na trhu.

 

Zodpovím Vám veškeré dotazy spojené s financováním. Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem týkajícím se bankovního, nebankovního hlavně hypotečního financování.

 

Řekneme si vše potřebné k Vaší situaci a mým úvěrovým možnostem. Vybereme vhodnou možnost financování po vstupní analýze: telefonickém rozhovoru (nebo osobní schůzce).

V případě zájmu provedu optimální kroky vedoucí k efektivnímu sjednání ideálního financování na míru Vašich aktuálních možností a potřeb.

Mezi námi nabízené finanční produkty patří například:

 • Hypotéky, pro jejichž získání tolerujeme nižší příjmy a záznamy v registru dlužníků, navíc nemusíte doložit účel využití - vždy s možností budoucího jednorázového doplacení, či výjimečné splátky.

 • Bankovní úvěrování Grand a Grund pro fyzické osoby s tolerancí nižšího příjmu s důrazem na stav registru žadatele za exklusivních úrokových podmínek a doby splatnosti.

 • Refinancování nevýhodných, nebo "nebezpečných" nebankovních hypoték za účelem snížení splátek a zvýšení bezpečnosti.

 • Konsolidace půjček za účelem maximálního snížení měsíčních splátek, přeplatku a celkového zpřehlednění závazků.

 • Oddlužení nemovitosti: vyplacení hypotéky po splatnosti, několika nevýhodných zástav, exekuce, insolvence, případně dražby.

 • Podnikatelské úvěry pro firmy (právnické osoby) i pro osoby fyzické za nadstandardních podmínek a průchodnosti díky skvělé znalosti trhu, zkušenostem a kvalitním kontaktům. Řešit umíme jak u soukromých investorů, úvěrových družstev, tak také u bank. Jsme tak schopni i "ne zcela standardní" požadavky zastřešit maximálně kvalitním úvěrem.

 • Individuální financování nestandardních požadavků ze strany klientů.

 • Okamžitý výkup nemovitosti za téměř standardně tržních podmínek.


Za dobu našeho působení jsme sjednali řadu požadavků na financování od našich klientů a získali tak řadu zkušeností, kontaktů a v neposlední řadě také kladných doporučení, recenzí.

Pokud se peníze z hypotéky, půjčky nevyplatí na účet z jakéhokoli důvodu, nezaplatíte nám ani korunu. Nic neriskujete, můžete jedině získat. Neváhejte nás proto i Vy oslovit na telefonním čísle a emailu: 777 465 451 / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Proč s námi:

Za naše služby si neúčtujeme žádný poplatek před vyplacením (čerpání) financování na váš účet. Jsme zaplaceni až v případě dobře odvedené práce, kterou je vyplacení kvalitního financování (skvělý úrok, vyhovující splatnost…) na účet. Dokud  PENÍZE z financování nedorazí na Váš účet, nezaplatíte nám ani korunu. Tím pádem u nás klient nic neriskuje.

Buďto přes nás klient získá kvalitní financování dle jeho představ, nebo ne. A pokud NE, nezaplatí ani korunu!

Úvěrové smlouvy postaveny férově a vždy jsou zaslány klientovi ke kontrole. Jakékoli dotazy v tomto směru jsou zodpovězeny.

Konkrétní nabídku financování jsme schopni vytvořit  do 2 pracovních dnů od vašeho prvního oslovení a doručení potřebných podkladů k posouzení. V případě vašeho zájmu o takovou nabídku financování učiníme další kroky, abyste mohli úvěr co nejdříve čerpat. (lze do 3 týdnů)

Působíme po celé České Republice. Prakticky celé financování má klient možnost sjednat „z pohodlí domova“. Většinu realizačních kroků jsme totiž schopni vyřešit na dálku, zbytek je řešen efektivně na osobní schůzce dle možností klienta.

Přímou spoluprací máme v nabídce z mého pohledu nejlepší nebankovní a bankovníc finančních společnosti, které působí na území České Republiky. Neustále své investorské porfólio inovujeme tak, abychom měli pro klienta z čeho vybírat a klient tak měl možnost dostat přesně takové financování, jaké potřebuje. Nenabízíme tak jeden jediný kostrbatý úvěrový produkt, hypotéku…

Neškatulkujeme. Na míru požadavků a možností vybíráme pro klienta to nejlepší.

Neustále tak vyvíjíme snahu za uznání hodnoty maximální férovosti zajistit pro klienty co nejvýhodnější financování jak z hlediska úrokové sazby (přeplatku), tak také doby splatnosti, možnosti výjimečných splátek, jednorázového doplacení…

Vybereme pro Vás tu pravou nabídku financování postavenou tak, abyste v souladu s vlastními potřebami co nejvíce ušetřili. Stačí nás jen kontaktovat.

Co je naším cílem?

 1. Chceme klientům za uznání hodnoty maximální férovosti přinášet nejvýhodnější možnosti financování, které dnešní „úvěrová doba“ nabízí. Chceme nabízet co nejlepší úvěrové služby tak, aby oslovení DůmDluhů.cz bylo pro každého klienta dobrou „vzpomínkou“.
 2. Kvalitní, proklientskou a férovou činností vyvrátit představu, že každá nebankovní firma rovná se neférová, špatná firma.
 3. Informovat co možná nejširší počet žadatelů, kteří nedostali možnost získat bankovní produkt, o nebankovním sektoru jako celku, možných úskalích, které mohou nastat při hledání vhodného nebankovního produktu a firmy. Chceme tak zvýšit finanční ("nebankovní" ) informování lidí a docílit tak stavu, kdy celková zadluženost českých domácností neporoste, nejlépe začne výrazně klesat.
 4. Zakládáme si na dlouhodobém a kvalitním vztahu s klientem. Odměnou je pro nás Vaše maximální spokojenost.

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší žádostí:

nebo tel.: 777 465 451

Plně k dispozici Vám je:

Zodpovím Vám veškeré dotazy spojené s finacnováním přes nás. Zeptejte se na jakékoliv dotazy ke službám, které nabízíme.

Tomáš Maček

Váš poradce v oblasti financování.

Tomáš Maček

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky