O firmě DumDluhu.cz

www.dumdluhu.cz 

 je internetový portál, který slouží k:

1. výhodnému a férovému 

2. úvěrovému i dluhovému

poradenství

Vytváříme velmi kvalitní:

1. hypoteční i bez zástavní 

2. bankovní i nebankovní 

3. podnikatelské i spotřebitelské

možnosti financování na míru individuálních potřeb většiny z Vás.

Nabízíme:

1. pomocnou konzultaci

2. odbornou analýzu

3. návrh ideálního řešení

a pokud budete mít zájem řešit, postaráme se o kompletní sjednání.

Tomáš Maček

Váš vstupní poradce pro volbu optimální cesty k získání ideálního financování

 

Jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele mám k dispozici jeho bankovní i nebankovní úvěrové možnosti. Dále možnosti takových nebankovních investorů na trhu, kteří nabízejí financování za slušnou cenu a jsou s nimi proto uzavřené tipařské smlouvy. V neposlední řadě nabízím úvěrové a dluhové poradenství a konzultace v rámci živnostenského oprávnění. S tím se ve váš prospěch pojí možností předání kontaktů, které Vám mohou být nápomocné. 

 

Rád se na vaši situaci blíž podívám. Nejdříve si zodpovíme všechny dotazy, aby bylo možné váš požadavek vyhodnotit a informovat Vás tak přesně o řešení, které je z našeho pohledu optimální. To zvládneme během orientačně 10-ti minutového rozhovoru, nebo na půlhodinové osobní schůzce. Buďte si jistí, že pro Vás vybíráme to nejlepší z bankovního i nebankovního a také hypotečního i bez zástavního financování.

 

Na základě těchto informací provedeme vstupní analýzu a pokud bude možné financování řešit, zvolíme takovou variantu, která bude ušitá na míru vašim možnostem a potřebám. Obratem budete informováni o všech jejích parametrech, podmínkách i dalších krocích, které povedou k úspěšnému a hladkému jednání.

Proč třeba s námi:

Téměř 10 let je doba, kterou působíme na úvěrovém trhu České republiky.

Za těchto zhruba 3600 dní se nám podařilo podpořit dopředu neočekávané množství spoluobčanů návrhem vhodného úvěrového řešení.

Orientačně 36 000 hodin jsme buďto: 

- přemýšleli, jak zlepšit naše služby a jejich prostřednictvím i váš život

- vyřizovali vaše požadavky a zodpovídali dotazy na telefonech, smskách a emailech

- seděli na osobních schůzkách s vámi nebo se na ně zrovna vhodným způsobem připravovali a přepravovali 

- jednali s celou řadou poskytovatelů a školili se na jednotlivé úvěrové produkty, abychom zajistili vhodné finanční zastřešení požadavku poptávajícího. Od konkurence jsme se lišili se hlavně v trpělivosti s důrazem na dlouhodobost, kdy jsme neočekávali všechno hned a za "každou cenu". Vědomí, že klíčem k úspěchu je férovost, poctivost a kvalita každodenní práce, nás doprovází po celou dobu. Tomu jsme uzpůsobili jak marketing tak i přístup ke všemu, co děláme. Hlavním kritériem pro nás byla vždy celková výhodnost úvěrového řešení, minimální náročnost i maximální průchodnost pro zdárné vyřízení, aby takové financování mohlo získat co největší počet z celkového množství poptávajících a aby byl komfort a bezpečí klienta při následném splácení maximální.

- vkládali do hry nemálo sil, dopovali a měnili se k lepšímu

vypili jsme u toho všeho minimálně 72 000 káv (na hlavu) * pozřeli podobné množství kalorických pochutin * řekli ne "užívání si vlastního života" a přišli tak o hromadu příjemných vzpomínek na okamžiky strávené vykonáváním zálib a fyzických aktivit obklopeni moudrou samotou, přáteli nebo rodinou * to se dozajista podepsalo na našem fyzickém i duševním zdraví v negativním slova smyslu * vysoký výdej vnitřní energie a její následný nedostatek se potom také projevil na celkové kvalitě žití, kdy většinu zbylého "volného času" jsme buďto prospali, nebo prosportovali, aby byly síly na další výkony a abychom se z toho nezbláznili. 

- naletěli jsme, dělali chyby, poučili se 

ujeli nám někdy chodidla na kluzkých (spíš slizkém?) kachličkách a namlátili si, ne že ne * někdy nás "zákeřňácky, romácky - pěkně zezadu" přetáhli tyčí po kolenních šlachách. Sem tam na nás z neposekaného trávníku vykoukla zmije, sic někdy kousla, naštěstí zatím pokaždé zabralo sérum * naletěli jsme vychytralosti některých poptávajících a jejich snaze nás obelstít. Však to znáte, nabídnete pomocnou ruku a druhý se vám ji bez skrupulí snaží sežrat až po ramenní kloub * stejně tak se to neobešlo zklamání ze stran některých obchodních partnerů, kteří buďto tvrdili nepravdy, v lepším případě potom polopravdy, domluvilo se nějak, nicméně "ve finále skutek někam utek", jiní neodváděli dostatek práce pro společnou věc, nebo jaksi nepovažovali za podstatné sdělovat nám podstatné. Lži, pomluvy, intriky, neochota informovat nebo neschopnost spolupracovat. Znáte to.


* nutno si pod čarou nalít čistého vína a suše konstatovat, že i my jsme se dopouštěli spousty chyb, kdy mezi hlavní z nich můžeme zařadit kupříkladu nadměrnou laxnost (nepracovitost?), pohodlnost (lenost?) i naivitu. Nevyhnulo se to ani přehnané snaživosti, namistrovánosti, mladistvému egocentrismu, ztrátě pokory a vlastního já, kdy jsme se odvrátili od vlastní cesty. Vždy jsme se ale, v rámci možnosti, snažili zachovat slušně, spravedlivě. Jak se říká, ďábel se nachází v krajnostech, zlatá je střední cesta, něco na tom bude. Najít takový střed na svojí cestě a potom z něj vycházet, k tomu je potřebná určitá moudrost a schopnost rozlišovat "zrno od plev". A to chce prostě čas, to je život, který je škola. Hlavně se z toho nepo..., oprášit kolena, vzpřímit ramena a zvednout hlavu, když přijde pád, a s čistým obsahem a dobrým záměrem jít "krok za krokem" dál. To, že když se maká, musí zákonitě přijít i úspěchy a s nimi takzvaný sběr plodů vlastní práce, se neříká nadarmo. Nikdo to za nás ale neudělá, nebo alespoň nevymyslí. No a když se čas od času konečně dokonce i zadaří, je vhodné vevnitř zachovat vděk, pokoru a klid. Vždyť přece znáte "pravidla hry" a víte, jak je to celé nastavené. Všechno to jednou pomine, skoro všechno.


Pyšníme se tak spoustou pozitivních recenzí i kladných doporučení a užíváme si dobrého pocitu z naplnění smyslu naší práce, kdy jsme mohli být druhým nápomocní.

Plody pro nás byly nejenom zasloužené peněžní odměny a pocit vnitřního naplnění za dobře odvedenou práci. Na naší cestě jsme sklidili cenné zkušenosti, dovednosti a kontakty, ze kterých teď můžete těžit Vy - naši poptávající. 

Nikdy nevyžadujeme žádný poplatek dopředu, nemusíte z vlastní kapsy vytáhnout ani korunu a jste tak vystaveni nulovému riziku.

Neváhejte a nechejte si zdarma vytvořit nezávazný návrh řešení i Vy. 

Chci vědět víc

 

A co dál?

Máme možnost řešit jak u soukromých investorů, nebankovních společností, úvěrových družstev, tak také u bank, kteří podnikají na úvěrovém trhu České republiky. A tak existuje-li zde alespoň nějaká šance, jsme schopni i nestandardní požadavky poptávajících zastřešit výhodným financováním za rozumných parametrů, podmínek a průchodnosti díky kvalitní znalosti trhu, dovednostem a kontaktům.

Vyhodnotit, jestli je možné řešit a (pokud ano) vyhotovit konkrétní nabídku financování jsme schopni do 2 pracovních dnů od vstupního rozhovoru, případně dodání podkladů, které si za tímto účelem vyžádáme. Pokud projevíte o dané financování zájem, provedou se kroky, aby k vyplacení došlo co nejdříve. Orientačně počítejte, že to celkově zabere týden až čtrnáct dní.

Veškeré smluvní podklady jsou na vyžádání zaslány poptávajícímu k náhledu zavčas a s dostatečným časovým prostorem na kontrolu. Obecně se vždy doporučuje udělat tak za asistence úvěrově znalého advokáta. V určitých případech nesouladu je také možná jejich následná úprava. Všechny dotazy v tomto směru jsou otevřeně zodpovězeny, aby měl klient co nejjasnější představu, do čeho jde.

Naše působnost se rozprostírá po celé České Republice. Nezáleží proto, jestli se právě nacházíte v jednom z našich velkých měst, nebo někde na odlehlém venkově. Většinu kroků je možné řešit na dálku a „z pohodlí domova“ za využití moderních technologií telefon, email, video-hovor. A pokud už je potřebná osobní schůzka, naplánuje se podle časových možností buď na vámi zvoleném místě (domov, práce), nebo v blízkém "spádovém" místě, aby jste nemuseli jezdit daleko.

Neustále se snažíme objevovat nové možnosti a příležitosti na trhu, abychom byli schopni přinášet to nejlepší pro poptávajícího. Rozšiřujeme investorské možnosti i řady spolupracovníků. Inovujeme celý proces a pracujeme na tom, abychom měli pro poptávajícího z čeho vybírat a on tak měl možnost financování získat a to v očekávané kvalitě a podobě, která opravdu pomůže vyřešit jeho situaci. 

Nejsme poskytovatelé, což by někdo mohl vnímat jako nevýhodu. Na druhou stranu díky tomu u klientů neprosazujeme jediný úvěrový produkt, ani takový logicky neupřednostňujeme na úkor jiných, pro klienty třeba podstatně výhodnějších. Primární pro nás je, aby poptávající získal to nejvýhodnější ze všech takových produktů na trhu. Proto ze všech vybíráme na míru jeho požadavku z našeho pohledu to nejlepší financování v rámci reálnosti sjednání a celkové výhodnosti.

Platit přiměřenou odměnu až za kvalitně odvedenou práci, to zní jako férový obchod, co říkáte? Pro lepší představivost si to srovnejme třeba s nákupem takového obleku. Je rozdíl prodávat jeden typ saka maximálně o třech velikostech. To "sem tam, plus mínus" sice padne, někde trochu přečnívá, ale není to nic hrozného. Asi byste si dokázali představit hezčí kousek, no za ty peníze moc na výběr nemáte. Ale co kdyby Vám ho někdo nabídl přesně ušité na míry vašeho těla z materiálů, látek, střihů a barev, které si sami zvolíte a navíc jste za hotový produkt zaplatili méně? 

Vybereme pro Vás ideálního poskytovatele i produkt financování individuálně přizpůsobený tak, abyste v souladu s vlastními potřebami ušetřili co nejvíce.

Co je potřeba, abyste pro to udělali? Poptali a zařadili se tak mezi naše poptávající a zanedlouho snad také spokojené klienty.

S čím že Vám to dokážeme pomoci? 

 • se získáním výhodné hypotéky nebo bez zástavní půjčky, i když je Vám to jinde znemožněné například kvůli nevyhovujícímu:

   ->  stavu všemožných registrů dlužníků
   ->  typu příjmu nebo jeho poměru k vašim výdajům
   ->  účelu, na který ji hodláte využít nebo z jakýchkoli jiných příčin
 • zafinancovat tak vaše potřeby:

  I.    dostatečně vysokou částkou a dlouhou splatností
  II.   s minimálními náklady díky exklusivnímu úroku
  III.  přijatelně nízkou měsíční splátkou

  a přitom být více tolerantní k bonitě, registru i účelu využití

 • nají vhodné úvěrové řešení jak pro fyzické (zaměstnance a živnostníky) tak i právnické (firmy a společnosti) osoby

 • kde se současně můžete spolehnout na:

1. nulové náklady před vyplacením 

2. maximální slušnost a férový přístup v průběhu splácení 

3. bezplatnou možnost kdykoli doplatit, převést jinam nebo poslat výjimečnou splátku 


Prostřednictvím například:

hypotečního úvěru Grand

bez zástavní půjčky Grund

 si tak můžete například:

 • refinancovat nevýhodnou hypotéku či zástavu od nebankovní společnosti nebo soukromého investora

 • vyplatit takzvaný zpětný leasing: nabýt vaší nemovitosti od nich zpět do svého osobního vlastnictví
 • konsolidovat všechny nevýhodné půjčky za účelem získání nižší splátky, přeplatku i lepší přehlednosti

 • oddlužit vlastní nemovitost vyplacením jedné z těchto 6 ti zatížení:    

  1. nebezpečné nebankovní hypotéky  

  2. hypotéky po splatnosti                 

  3. zesplatněné hypotéky

  4. zástavy od mimo-bankovních společností (státní sféry, pojišťovny, operátora)

  5. exekuce o jedné z exekutorských komor          

  6. insolvence od jednoho z insolvenčních správců

  a uchránit ji tak před nuceným prodejem například v dražbě

 • financovat podnikatelské aktivity jedním z podnikatelských úvěrů: 

  A. konsolidačního: za účelem optimalizace rozpočtu a snížení zbytečně vysokých úroků splátek

  B. investičního: za účelem zafinancování vysoce rentabilních investic 

  C. developerského: pokrytí nákladů na výstavbu či renovaci

 • téměř okamžitě prodat svoji nemovitost za prakticky standardně tržních podmínek

 • individuálně financovanestandardní požadavek 

  

Kdo se chcete nezávazně poradit se svým požadavkem: 

Klikněte sem 

 

nebo vytočte kombinaci čísel:

 

777465451

Vaše dotazy zodpovídá:

rád Vám odpovím na všechny dotazy a pomůžu zvolit ideální variantu financování

v případě vašeho zájmu můžu také navrhnout další kroky vedoucí k rychlému sjednání

Tomáš Maček

Specializovaný poradce v oblasti financování

8 let praktických zkušeností

Lidský přístup

Tomáš Maček
 

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky