Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Nebankovní půjčky

Pokud nemáte možnost, nebo zájem ručit k půjčce nemovitostí, ale získat někde peníze za slušných podmínek přesto potřebujete, nabízíme vám ke sjednání půjčku GRUNT bez zástavy nemovitosti. Výše takové půjčky je od 300 000 Kč do 500 000 Kč, roční úrok se zde pohybuje v rozpětí přibližně od 6 % až 9 % s dobou splatnosti až 20 let.

Abychom se byli schopni na takové parametry půjčky dostat, řešíme ji v bankovním sektoru. Z toho důvodu je potřeba, aby neměl žadatel vážný záznam v registrech dlužníků a současně měl doložitelný příjem v dostatečné výši. Protože půjčku sjednáváme přes vlastní kontakty v jednom z námi vybraného bankovního domu. Z toho důvodu se jedná o maximálně výhodnou a současně férovou půjčku.

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší žádostí:

nebo tel.: 777 465 451

Jsem vám plně k dispozici.

Zodpovím vám veškeré dotazy spojené s financováním přes naši společnost. Zeptejte se na jakékoliv dotazy ke službám, které nabízíme.

Tomáš Maček

Váš poradce v oblasti financování

Tomáš Maček

Dále čtěte na téma: Individuální financování

Výhody bez zástavní půjčky GRUNT

Kalkulačka hypotéky

Za velice podstatné považujeme, že u nás neplatíte ani korunu před čerpáním půjčky (vyplacením na účet) a tak vůbec nic neriskujete. Buď to vám dorazí na účet, nebo ne. Vy můžete jedině získat a to maximálně výhodné bez zástavní financování, kterému říkáme půjčka GRUNT! Pokud ji nedostanete na účet, nezaplatíte absolutně nic. Jsme zaplaceni za dobře odvedenou práci, kterou je v tomto případě kvalitní (výhodná, férová, standardní) půjčka vyplacená na vašem účtu.

Bude vám nabídnuta nejvhodnější forma úvěrování odpovídající vašim aktuálním požadavkům a možnostem.

 • Roční úroková sazba

 • přibližně od 6 % p.a.
 • Doba splatnosti

 • až 20 let
 • Možnost jednorázového doplacení

 • a případně naspoření a provedení výjimečné splátky

Půjčka GRUNT: Bez zástavy nemovitosti

Prostřednictvím půjčky GRUNT je možné řešit například situaci, kdy nemáte možnost zástavy nemovitosti, nebo vám na ní vázne výhodná bankovní hypotéka (často dokonce ve fixaci, kdy vyplacení by stálo zbytečné peníze jako sankci a celkově je to zbytečné) a vy potřebujete řešit dluhy kolem, mimo tuto hypotéku. Pokud tyto dluhy dělají méně než 500 000 Kč a máte vy, nebo kolem sebe někoho, kdo má registry v pořádku a současně má doložitelný , dostatečný příjem, lze všechny tyto dluhy spojit v jeden. Získat tak můžete naprosto minimální splátky a současně maximální přehled nad vlastními závazky, které tak splynou v jediný.

Pro schválení úvěru GRUNT se dbá na stav registrů a příjmovou stránku žadatele. Půjčky řešíme přes vlastní obchodní kontakty a kvalitní, aktualizované znalosti v rámci bankovního sektoru. Není možné je schválit přes vážné záznamy v bankovních registrech, nebo výrazně slabý, nedoložitelný příjem u žadatele. U zaměstnanců se akceptuje pouze plnohodnotná pracovní smlouva (neurčitá, určitá) nebo příjem z ciziny, u OSVČ pak daňové přiznání za uplynulý rok.

Proč takovou službu nabízíme?

V nebankovním sektoru (doložení příjmů, přes špatné registry žadatele) se z našeho pohledu téměř nenachází výhodné, slušné půjčky bez zástavy nemovitosti, proto je ani neřešíme. Drtivá většina z nich je s vysokým úrokem, krátkou splatností. Proto jsou zde vysoké měsíční splátky i přeplatky. Navíc se zde většinou půjčují nízké částky.

A tak pokud máme sjednat klientovi bezzástavní úvěr, tak ať je kvalitní, ať pomůže. Tohoto bychom u ryze nebankovních půjček bez zástavy nemovitosti nejspíš nedocílili. Úvěrování GRUNT je tou jedinou alternativou bez zástavního úvěru, kterou nabízíme, protože výhodnější se na úvěrovém trhu najde jen stěží. A tak abychom pro vás dokázali sjednat natolik výhodný úvěr bez zástavy nemovitosti navíc v solidním a bezpečném bankovním prostředí, lze tak pouze s důrazem na stav registrů a příjem u žadatele.

Úrok i doba splatnosti se mohou mírně lišit v závislosti na námi vybraném investorovi (bankovní domy), podle toho, který bude ochotný za vašich současných možností vám peníze půjčit za co nejoptimálnějšího úroku, doby splatnosti.

Shrnutí výhod a podmínek bez zástavní půjčky GRUNT

My kopeme za Vás a ne za banku. Ozvěte se nám a vyjděte tak společně s námi vstříc klidnějším zítřkům.


 • roční úrok: od 6 % p.a.
 • doba splatnosti: 20 let (lze nastavit maximálně do 74 let věku žadatele)
 • od 300 000 Kč do 500 000 Kč
 • možnost jednorázového doplacení, případně naspoření a provedení výjimečné splátky
 • možnost využití za účelem rekonstrukce, za určitých předpokladů také konsolidace, refinancování a jiné

Žadatelem může být:

 • Fyzická osoba starší 18 let a mladší 70 let vlastnící nemovitost, nebo využívající nemovitosti jako zástavy ve vlastnictví 3. osoby, která souhlasí se zástavou.
 • Fyzická osoba: zaměstnanec, podnikatel OSVČ a jiné.
 • Cizinec s trvalým, nebo přechodným pobytem u nás.
Kalkulačka hypotéky

Reprezentativní příklad půjčky GRUNT bez zástavy nemovitosti

 • Celková výše hypotečního úvěru: 400 000 Kč
 • Doba trvání hypotečního úvěru ode dne čerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční úroková sazba 8 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 9,13 % p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek 1 % za zpracování žádosti o přípravu návrhu smlouvy o úvěr a jiné, dále měsíční poplatek za správu úvěru v předpokládané výši 150 Kč. Nezahrnuje provizi za sjednání úvěru, která je určována vždy individuálně pro všestrannou spokojenost a je vždy hrazena až po čerpání půjčky.)
 • Celková částka zaplacená klientem: 744 240 Kč
 • Měsíční splátka: 3 346 Kč Kč (zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru)

Všeobecné podmínky

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky