Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Bezpečná bankovní i nebankovní konsolidace, tedy sjednocení půjček či úvěrů online:

Konsolidace půjček je produkt určený především pro ty z Vás, kteří chcete sjednotit všechny své závazky do jedné nové konsolidační půjčky.

Díky její nižší roční úrokové sazbě a delší době splatnosti si tak můžete snížit své měsíční splátky i celkový přeplatek na možné minimum. 

Protože po úspěšném provedení konsolidace budete posílat pouze jedinou splátku za měsíc, nebudete muset myslet na množství termínů a přesných splátek, které je potřeba uhradit a získáte tak větší klid a celkový přehled nad splácením. Tím se výrazně sníží pravděpodobnost opožděné splátky a tedy zbytečného prodražení, které se s tím často pojí...

Navíc je možné získat i peníze nad rámec svých závazků, pokud to bonita a maximální výše půjčky dovolí...

Vyplatí se sjednocení půjček řešit hypotečně, tedy se zástavou, nebo je možné i bez:

Sjednocení Vašich závazků je možné realizovat jak hypotečně, tedy se zástavou nemovitosti, tak i bez ní. Pokud máte tuto možnost, rozhodně doporučujeme jít touto cestou. Máte tak totiž šanci získat podstatně výhodnější parametry konsolidace, než kdyby se nevyužila. Můžete mít nižší úrok a delší splatnost, tedy nižší přeplatek i měsíční splátku u hypoteční konsolidace vašich půjček, tedy pokud si její poskytovatel bude moct dát zástavní právo na nemovitosti. 

Navíc aby bylo sjednocení vašich závazků možné provést bez zástavy nemovitosti, musí být registry v přijatelném stavu. Žádný poskytovatel na trhu si dnes nedovolí půjčit bez zástavy člověku, který zde má záznamy z většího množství po sobě pravidelně neuhrazených splátek, nebo vážné záznamy typu nedávného zesplatnění, exekuce, či insolvence... 

Pokud bude nutné využít nebankovní konsolidační půjčku se zástavou nemovitosti kvůli bankami neakceptovatelnému stavu registru žadatele, po nejkratší možné době řádného splácení, tedy po vyčistění registrů, převedeme vaši konsolidační půjčku do banky.

Veškeré námi nabízené financování realizujeme nezávazně a bezplatně do fáze čerpání (vyplacení). To znamená, že pokud z jakéhokoli důvodu nedojde k čerpání úvěru, Vy nezaplatíte nám ani korunu. Takovým důvodem může být to, že o sjednání ztratíte v průběhu realizace zájem, nebo se nám nakonec nepodaří dotáhnout do zdárného konce.

Tím pádem Vy nic neriskujete. Můžete jedině získat. A to velmi kvalitní konsolidační půjčku, která sníží vaše splátky na naprosté minimum a zvýší přehlednost nad vlastními závazky na maximum!

 

Nabízí se 3 možnosti řešení konsolidace:

Konsolidace prostřednictvím hypotečního financování Grand

 • Roční sazba: orientačně 2.5 % až 4,8 %
 • Doba splatnosti: až 30 let
 • Možnost jednorázového doplacení i výjimečné splátky
 • Lze získat až 90% z odhadu nemovitosti

Konsolidace prostřednictvím hypotéky bez zkoumání registrů

 • Roční sazba: orientačně 6 % až 12 %
 • Doba splatnosti: až 20 let
 • Dokládání příjmu
 • Záznamy v registru nevadí
 • Maximálně do 60 % z tržní ceny nemovitosti

Konsolidace prostřednictvím bez zástavního úvěru Grunt

 • Roční sazba: orientačně 5 % až 8 %
 • Doba splatnosti: až 20 let
 • Potřeba čistých registrů a doložitelného, dostatečného příjmu
 

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší žádostí:

nebo tel.: 777 465 451

Jsem vám plně k dispozici.

Na Vaši situaci se rád blíže podívám. Zodpovím Vám veškeré dotazy spojené s možným konsolidačním úvěrem. Řekneme si, co konkrétně chcete řešit, jestli to umím a pokud ano, jak konkrétně. Když bude vše v pořádku a budete mít zájem, domluví se další postupu efektivního sjednání.

Tomáš Maček

Váš poradce v oblasti financování

Tomáš Maček

Jsem vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele a nabízím tak jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní), dále dluhové a úvěrové konzultace v rámci živnostenského oprávnění a nabídky investorů v rámci uzavřených tipařských smluv. DumDluhu.cz je internetový portál sloužící především k poskytnutí kvalitních úvěrových informací a nasměrování tak jeho návštěvníků k lepším finančním zítřkům.

Dále čtěte na téma: Individuální financování

Výhody konsolidace půjček

Kalkulačka hypotéky

 

 • Zaplaceni jsme až

 • po dobře odvedené práci, tedy v případě, že se konsolidace úspěšné provede a půjčky splynou v jednu co nejvýhodnější konsolidační půjčku přes nás.
 • Přesné parametry

 • konsolidační půjčky vám budou upřesněny po prvotním posouzení vaší žádosti ze strany našeho specialisty na základě sdělení si potřebných informací
 • Mějte na vědomí, že

 • jsme vždy na straně žadatele o konsolidaci, pro kterého se snažíme zajistit optimální variantu financování ze škály možností, které se na trhu vyskytují.

Konsolidace půjček

Jestli bude možné sjednocení půjček sjednat a jak moc výhodná nová půjčka na vyplacení dluhů bude (úrok, maximální splatnost), to záleží na tom, jakou formu bude možné využít, na což má vliv především: stav registrů žadatele, výše jeho doložitelného příjmu, výše splátek a dalších měsíčních nákladů, bonita, povaha dluhů k vyplacení, možnost zástavy nemovitosti, její typ, cena a požadované množství peněz (LTV) ..

Na základě všech těchto kritérií vybíráme pro žadatele tu nejvýhodnější konsolidaci na trhu ze všech slušných možností, které se zde nabízí. Jsme zaplaceni pouze v případě, že se nám to podaří a žadateli je nejlevnější půjčka na konsolidaci vyplacena. Proto je při prvotním rozhovoru důležité otevřeně zodpovědět všechny kladené dotazy, aby jsme toho byli schopni. Ptáme se čistě za účelem nezávazného, bezplatného a samozřejmě diskrétního vyhodnocení žádosti a snahy nalézt pro Vás to nejlepší konsolidační řešení. 

Pokud má žadatel možnost zástavy nemovitosti ať už jeho, nebo ve vlastnictví třetí osoby, která se zástavou souhlasí, doporučujeme tuto možnost využit a zažádat i o sjednocení dluhů hypotečně, tedy se zástavou nemovitosti. Takovým způsobem je totiž díky nižší rizikovosti pro poskytovatele získat podstatně výhodnější podmínky pro splácení.

Obava, že klient v případě zástavy hrozí, že tak může "přijít o svoji nemovitost", a proto chce řešit konsolidaci bez zástavy, je z našeho pohledu velký mýtus. Věc se má totiž tak, že pokud zástavy využije, získá nižší úrok a delší splatnost, tedy podstatně nižší splátku a i celkový přeplatek. Podmínky pro splácení jsou tak lepší a pravděpodobnost opožděných splátek, nebo nesplácení je o to nižší. Pokud žadatel dlouhodobě svoji půjčku nesplácí, je vždy v ohrožení jeho nemovitost (samozřejmě pokud nějakou vlastní) a je jedno, jestli se jedná o půjčku bez zástavy, nebo se zástavou (hypotéku). Podstatné je, aby se splácelo a pokud se tak děje, není se čeho obávat. A podmínky pro splácení jsou lepší u hypotéky než u půjčky bez zástavy... 

Proč je důležité najít férového poskytovatele?

Toleranci vůči dočasné neschopnosti splácet v průběhu nastavené doby splatnosti považujeme také na hodně důležitou součást takzvané férové konsolidace. Nezřídka totiž narazíte na takové investory, kteří sice nabídnou výhodné podmínky konsolidační půjčky, ale v případě dočasné neschopnosti splácet (problém v zaměstnání, podnikání, rodině, zdraví), který může v průběhu doby splatnosti potkat každého z nás a je dobré i na toto myslet, dávají svým klientům vysoké sankce za opožděnou splátku, nebo obratem půjčku zesplatňují, požadují tak jednorázovou úhradu (která je málokdy v silách klienta) a když nenastane, předávají úvěr (pohledávku) na exekuční vymáhaní…

A nejen to, poskytovatelé taky často zatajují různé "záludné" sankce, které si nárokují po nedodržení různých skrytých příkazů, jenom aby mohli navýšit dlužnou částku klienta o další vysoké náklady nad rámec dojednaného úroku. A když se jim to nepodaří, například navyšují nečekaně úrokovou sazbu u násobky její výše... A není dobré riziko takového neférového jednání, strategii některých investorů přehlížet. Vše je uvedeno v úvěrových smlouvách, proto je důležité být v nebankovním sektoru obezřetní a smlouvy si nechat prověřit u spřízněného úvěrového právníka.

S námi spříznění investoři jsou v tomto směru slušní, vždy se snaží s klientem domluvit a dostat jej (například snížením splátek, kdy se splácí jen úroky bez jistiny, nebo odkladem splátek) zpátky do optimálního stavu, tedy řádného splácení klientovy nebankovní konsolidační půjčky se zástavou. 

Co je dobré mít taky na vědomí: 

Nezapomínejte, že do 14-ti dnů od podpisu úvěrových smluv máte ze zákona možnost bez udání důvodů a jakýchkoli poplatku odstoupit od podepsané smlouvy nebankovní hypotéky. A tak pokud náhodou například objevíte výhodnější hypotéku na trhu, můžete i po podpisu úvěrových smluv od hypotéky u spřízněné firmy odstoupit. Zatím jsme se s tímto historicky nesetkali. Což svědčí nejenom o slušnosti spřízněných nebankovních firem, ale i o relativně slušné výhodnosti jejich produktů - poskytování nebankovních hypoték bez registrů a na cokoli, to znamená i na sjednocení všech půjček klientů. 

Navíc si troufám říct, že Vám nabídneme prakticky stejnou úrokovou sazbu, jakou ve finále skutečně nabídne konkurence. S tím rozdílem, že vás s námi čekají naprosto férové podmínky s možností smlouvy prostudovat, nechat si zkontrolovat. Jsou jednoduché a bez záludností.

V reálu vám tak chceme nabídnout podobné úrokové podmínky, jaké vám je skutečně schopna vyřídit konkurence, aniž bychom uváděli nereálně nízké úrokové sazby na našich internetových stránkách, jak to dělá konkurence. Nechceme totiž slibovat něco, co bychom nebyli schopni ve finále dodržet.

A především aby jste právě kvůli preferenci nízkého úroku při výběru vhodné nebankovní hypotéky na konsolidaci vašich závazků nenaletěli na různé nabídky neférových firem, které číhají s nabídkou přehnaně nízkých, "téměř bankovních úroků", ale ve finále uplatňují výše zmíněné neférové praktiky...

I takovým úrokovým nabídkám se snaží spřízněné fér nebankovní firmy přizpůsobit, ale zároveň poskytnout férové podmínky hypotéky. Možná to nebude až tak nízký, nereálný úrok. Možná bude o něco málo % vyšší, nicméně to si za ten klid a bezpečí bez rizika dalšího zbytečného prodražování z našeho pohledu rozhodně stojí "připlatit"... 

Shrnutí výhod a podmínek konsolidace půjček

My kopeme za Vás a ne za banku. Ozvěte se nám a vyjděte tak společně s námi vstříc klidnějším zítřkům.


 • roční úrok: orientačně od 2.5 % p.a. – 12 % p.a.
 • doba splatnosti: 1 - 30 let
 • LTV až 90 % z hodnoty nemovitosti do zástavy
 • doložení příjmů je potřebné a musí být v dostatečné výši
 • lze bez nahlížení do registrů
 • vždy bez jakéhokoli poplatku před čerpáním
 • možnost jednorázové úhrady, případně výjimečné splátky většinou zcela zdarma
 • předschválení úvěru (prescoring) přibližně do 24 hodin od doručení potřebných podkladů
 • čerpání: lze přibližně za 10 pracovních dnů od předschválení a to jednorázově na účet žadatele, či účet jeho věřitelů!
 • lze za určitých předpokladů čerpat za účelem:
  • sjednocení veškerých závazků a maximální přehlednost ve splácení
  • maximální možné snížení měsíčních splátek a tak odstranění finančního tlaku
  • vyplatit lze jakoukoli zástavu + navýšit o částku potřebnou k zaplacení zbylých bez zástavních dluhů. Dále pak půjčky jakéhokoli typu, za určitých předpokladů i exekuce.

Žadatelem může být:

 • Osoba starší 18 let a mladší 65 let s trvalým, nebo přechodným pobytem na území ČR, která neprochází insolvencí.

Zajištění:

 • Nemovitostí v osobním vlastnictví žadatele, nebo nemovitostí ve vlastnictví 3. osoby (rodinný dům, byt, stavební pozemek, rekreační chata…), která s vytvořením zástavního práva souhlasí.
 • Nemovitost na území ČR
 • Nemovitost bez věcného břemene.
Kalkulačka hypotéky

Reprezentativní příklad hypotečního financování Grand

 • Celková výše hypotečního úvěru: 800 000 Kč
 • Doba trvání hypotečního úvěru ode dne čerpání úvěru: 34 let
 • Výpůjční úroková sazba: 3,8 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 4,4 % p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 1 % z celkové výše úvěru, dále pak tvorbu úvěrové dokumentace, odhad nemovitosti. Provize za sjednání je posuzována individuálně a nevstupuje do RPSN).
 • Navýšení úvěru: 626 368 Kč
 • Měsíční splátka: 3 496 Kč

Reprezentativní příklad nebankovní hypotéky

 • Celková výše hypotečního úvěru: 800 000 Kč
 • Doba trvání hypotečního úvěru ode dne čerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční úroková sazba: 9,99 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 12,4 % p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 5 % z celkové výše úvěru, v čemž je zahrnuto jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování hypotéky.)
 • Navýšení úvěru: 1 040 080 Kč
 • Měsíční splátka: 7 667 Kč (Zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5% z jeho celkové výše.)

Reprezentativní příklad bez zástavního úvěru Grunt

 • Celková výše hypotečního úvěru: 400 000 Kč
 • Doba trvání hypotečního úvěru ode dne čerpání úvěru: 20 let
 • Výpůjční úroková sazba: 8 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 9,13 % p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek 1% za zpracování žádosti o přípravu návrhu smlouvy o úvěr a jiné, dále měsíční poplatek za správu úvěru v předpokládané výši 150 Kč. Nezahrnuje provizi za sjednání úvěru, která je určována vždy individuálně pro všestrannou spokojenost a je vždy hrazena až po čerpání půjčky.)
 • Celková částka zaplacená klientem: 744 240 Kč
 • Měsíční splátka: 3 346 Kč (Zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5% z jeho celkové výše.)

Posuzování žádostí a dotazů

 • Každý dotaz nebo žádost o poskytnutí nebankovního úvěru je posuzována individuálně.
 • Žadatel je kontaktován telefonicky nebo emailem za účelem poskytnutí potřebných informací a k posouzení, zda je možné na úvěr dosáhnout.
 • Negarantujeme kladné vyjádření o poskytnutí úvěru a nezaručujeme tak zabránění zabavení zastaveného majetku.
 • K posouzení žádosti, ani k poskytnutí nebankovního úvěru nebo konsolidace půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem.
 • Se všemi poplatky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovního úvěru je klient předem seznámen a jsou viditelně a srozumitelně zapsány ve smlouvě.
 • Nepožadujeme po uživatelích, aby převedli svá vlastnická práva nebo se jich vzdali, ani nenabízíme odkup nemovitosti za částku nižší, než je tržní cena.
 • Nežádáme uživatele, aby obcházeli původního věřitele a platili přímo příslušné společnosti či jiné třetí straně. Nenabádáme uživatele, aby nekontaktovali původního věřitele, právníka, úvěrového poradce či bytového poradce.

Důsledky nesplácení úvěru

V případě, že nebude úvěr řádně splácen, budou dlužníkovi, na základě rámcové smlouvy o úvěru, účtovány poplatky spojené s prodlením splátky. Úrok však zůstane neměnný. Tyto poplatky jsou odvislé od úvěrových podmínek jednotlivých investorů a nelze je tak předem sdělit. Klient je o těchto podmínkách vždy předem obeznámen po posouzení úvěru z naší strany. V případě nesplácení je zároveň dlužník zapsán do registru dlužníků a následně je pohledávka vymáhána dostupnými zákonnými prostředky. Zesplatnění úvěru může nastat po dvou po sobě nezaplacených měsíčních splátkách. Pohledávka může být v takovém případě postoupena 3. straně, která pak již jménem svým pohledávku vymáhá. Podrobněji se o důsledcích nesplácení dozvíte v Rámcové smlouvě o úvěru.

Všeobecné podmínky

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky