Vaše dotazy rádi zodpovíme

+420 777 465 451

info@dumdluhu.cz  

Po - Pá: 08:00 - 19:30

So:       08:00 - 15:00

 

Pokud 

zrovna nejsme k dispozici, věřte, že děláme maximum pro to, abychom se Vám ozvali co nejdříve nazpět

Působíme po 

celé České Republice 

Doma jsme na adrese

tř. Tomáše Bati 1547, Zlín 


Přejete si nechat nezávazně vyhodnotit situaci "odborným okem"

i Vy 

a navrhnout z našeho pohledu ideální úvěrové řešení? 

Chci konzultaci zdarma 

nebo si zavolejte:  

777 46451

Nápomocný Vám bude:

Rád se na Váš požadavek blíž podívám. Zavoláme si a zodpovíme všechny dotazy, abych vaší situaci porozuměl. Po nezávazném vyhodnocení Vám řekneme, jestli je možné financování řešit, jaké optimálně pro Vás a za jakého dalšího postupu. Pokud bude navržené řešení plně odpovídat vašim představám, bude se pokračovat v jeho sjednání, aby nastalo zdárné vyplacení co nejdříve.   

 

Tomáš Maček

Váš zkušený poradce v oblasti financování 

Na úvěrovém trhu od roku 2012

Tomáš Maček
  

 

Co jsem za tu dobu "podělal"?

 

Desetitisíce: 

  • smsek a emailů
  • telefonních hovorů

Tisíce: 

  • prospěšných schůzek 
  • vypitých káv

Stovky: 

  • kladných recenzí
  • spokojených klientů

Nula:

  • negativních zkušeností
  • poškozených klientů

To za pokus stojí, co říkáte? 

 

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČO: 88853225. Jsem vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele a nabízím tak jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní), které zahrnují většinu bankovních i bezpečných nebankovních společností na trhu. Dále úvěrové (dluhové) poradenství v rámci živnostenského oprávnění a nabídky investorů v rámci uzavřených tipařských smluv.

Dumdluhu.cz je: internetový portál sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému a dluhovému poradenství. Stojí za ním také zástupci jednotlivých poskytovatelů, kteří přinášejí poptávajícímu příležitost k uzavření nejlevnějšího možného financování na trhu. 

Všeobecné obchodní podmínky

 

Všeobecné podmínky

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky