možnost výdělku

Zveřejněno dne: 27.06.2022
Autor: Tomáš Maček
Přibližně před měsícem jsme na nástěnku Googlu vyvěsili tuto akci nesoucí název:

ZÍSKEJTE
jednoduše 20 % z našeho ZISKU
 
a poněvadž nám od něj dnes dorazilo blahopřání k úctyhodnému zaujetí osloveného publika a počtu prozatím zaznamenaných shlédnutí, rozhodli jsme se zveřejnit i zde na webu.
Ostatně člověk nikdy neví, třeba se díky tomu najde někdo další, kdo skočí po této všestranně výdělečně činné pobídce a shrábne 20% z vývaru, který vygenerujeme na jím dohozené poptávce...

Akce navíc platí od 31. 5. do 31. 12., takže se ještě ani zdálky neblíží svému konci a času na její využití tak máte víc než dost. Jen možná časem poupravíme tématiku na vánoční, něco ve smyslu, že sami se ty dárky po stromek nezaplatí, však to znáte...

Naleznete ji i pod tímto odkazem: https://local.google.com/place?id=7378109928817873232&use=posts&lpsid=CIHM0ogKEICAgICOqL-L6gE, který se rozhodně nebraňte nasdílet i svým přátelům...


Tento obrázek má vystihovat pravou podstatu celé akce spočívající v přinášení radosti všem TŘEM do ní zapojeným osobám, tedy Vám, nám a především samotnému pinknutému. Fakt to nemá být o tom, přivodit jednomu ze zúčastněných škodu, ale naopak čistý užitek. Vy si vyděláte, my si vyděláme a obhospodařený to bude mít levnější, než teď, nebo kdekoliv jinde. Jasné jak facka. Žádné levárny, ani tajnosti.

Její celé znění:

Je tady konec května, letní prázdniny jsou za humny a s nimi i spousta účtenek za možnou zábavu. Život může být příliš krátký na to, abychom říkali své NE všem radostným zážitkům na obzoru a trčeli doma z titulu nedostatku financí.

Pojďte si na ně přinejmenším přivydělat tím, že nám dohodíte potenciální klienty. Za každý zrealizovaný obchod Vám pak vyplatíme celých 20 % z našeho čistého, na něm vygenerovaného zisku, aniž byste krom zaslání kontaktu na zájemce s námi řešit museli hnout brvou.

My se s ním spojíme, postaráme o vše od "zdravíme po platíme" a odvedeme stejně důslednou práci, jako by býval poptal na přímo u nás na webu s tím rozdílem, že se s Vámi v případě vyplacení jakéhokoliv úvěru z naší strany v jeho prospěch podělíme o všechen na tomto kšeftě "vyrýžovaný" profit.

Ad 1): Samozřejmě můžeme zkusit provolat i naprosto studené, tzn. cizí a nikým nenachystané číslo a bez vašeho zmínění se tam tzv. vetřít, pokud takové pošlete a nebudete se k němu moct, či chtít "tlačit" blíž. Výrazně vyšší šance však pochopitelně bývají u "zahřátého" kontaktu, kdy o nás daná osoba alespoň ví a jeví známky zájmu alespoň o nezávazné prověření a předložení nabídky k rozmyšlení. 

Ad 2): Jelikož nejnižší povolenou hranice tvoří částka 300 tis Kč, při níž odměna málokdy klesne pod 20 tis Kč, nebavíme se o zde peněžním příspěvku na pár pivek. Přesná výše závisí na víceru proměnných, hlavně co se týká typu a výše sjednaného úvěru, a upřesní se Vám hned po prvotním posouzení z naší strany a obeznámení úvěrovaného. Samozřejmě za předpokladu, že bude možné řešit a daný klient projeví zájem, jinak je to pochopitelně bezpředmětné.

Ad 3): Byť to zní dost otřepané klišé, hlavní motivaci pro nás fakt představuje spolu s vlastním výdělkem i maximální možné zlepšeni klientovi finanční situace s tím, že to druhé klademe dokonce výš než první. Doslova ho nechceme udělat, pokud mu to neprospěje. Ono to totiž dlouhodobě nedává moc smysl. Prostě mu jdeme ušetřit hlavně peníze, ale i čas a energii, neb ty na konci dne nedělají nic jiného než zas ty peníze. A až za dobře odvedenou práci si necháme zaplatit...

PS.

Dopředu nám nikdy nikdo nic neplatí a tak
nedopadne-li vyřízení řešeného úvěru z jakéhokoli důvodu, neuvidíte ani korunu ani Vy. Možná vás tím pádem bude zajímat naše vyřídilka, tedy kolik žadatelů dokážeme procentuálně přetavit do zdárně vyřízených, odborně se tomu říká konverze a my na to zběžně odpovídáme, že je to takto univerzálně těžké říct, strašně to záleží na kvalitě dodané poptávky a taky že to poslední dobou není žádná sláva. Každopádně jedním dechem dodáváme, že za pokus ani jeden z nás nic nedáme...

Podstatou této akce
tak fakt není vaše laciné podplacení za přivedení souseda či známého do stavu peněžního zdecimování. Nazvěme to bonusem za jeho dopomožení jeho pomoci...

Akce se vztahuje na všechny sjednávané produkty počínaje půjčkami bez zástavy od 300 000 Kč do 550 000 Kč a pochopitelně ty hypoteční, bez ohledu na jejich přesný typ a účel.

Stačí, když při dohození prohodíte tento kód:

CHCISVÝCHDVACETPROCENT

s tím, že se na nás neštiťte vybavit: NAVALTE MÝCH.

Vulgární dovětky typu VY KU si můžete klidně odpustit.

Jo a abyste si zas nemysleli, že Vám s tou gratulací hned zkraje kecáme...


Čísla jsme ze dvou příslušných políček tohoto láskyplného psaníčka mimochodem radši vyzmizíkovali. Jestli jsme tak učinili kvůli nedráždění odporných závistivců, patologických posmívačů či vydutých opisovačů, to už si račte domyslet sami.
Jo a konečně to taky někdo navenek ocenil, když většina z vás pro jistotu čučí jak zaražené péra v gauči a zbylá pro nepřejícnost. Peckový support opravdu. Divili byste se, jak to podpoří...

Důležitá upozornění:


Úvěry řešíme od OD rámce 300 000 Kč, žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

To platí jak u bez i zástavních úvěrů, kdy na vině je zejména naše omezená časová kapacita a nerentabilita vzhledem k výnosům z celorepublikového vyřizování menších částek.
U desetitisícových úvěrů by musela být platební zátěž pro klienta natolik vysoká, že by to hraničilo s únosností a smysluplností vůbec.
Enormně úročené nebankovní mikro úvěry nabízené na trhu jsou toho jasným důkazem.

Prostý TIP:
Chcete-li míň, zkuste banku, nebo jednu z věhlasných nebankovních společností, nejde-li to dočasně z nějakého důvodu, doporučujeme toto období přečkat bez úvěrování a mezitím, je-li to možné, usilovat o odstranění překážející závady, nebo najít jiné východisko a bez úvěrování obejít úplně. Pořád lepší, než skočit z louže a skončit v blátě...

U půjčky bez zástavy hraje registr, příjem, dluhy a tudíž i bonita žadatele hlavní roli.

Výhodnost a štědrost námi nabízených půjček bez jakékoliv zástavy musí být něčím vykoupená, tím je větší náročnost na stav registru, příjmu a výdajů (bonity) žadatele.
Tím netvrdíme, že by museli být v naprosto precizní kondici, aby ji bylo možné řešit. Na druhou stranu to ani nemůže být vyložená katastrofa.
Tyto žadatelovi kvality jsou totiž bez podmínky nemovitého zajištění jedinou zárukou řádného splácení a navrácení půjčených peněžních prostředků.
Proto představa, že je poskytovatel nechá zcela bez povšimnutí, je mylná. S vysokou mírou benevolence se setkáte jedině u těch miniaturních, na úkor toho i vysoce předražených, nebankovních půjček.
I tam by už ale půjčující měl ponovu provézt zběžné proklepnutí žadatele podobným způsobem a to z titulu jemu uložené povinnosti prověřit jeho úvěruschopnost zákonem o spotřebitelském úvěru.

Dokládané a zkoumané podklady:
Jednak u nich automaticky dochází k nahlédnutí do registrů, z nichž se bere v potaz řádnost zpětného splácení využitých úvěrových produktů a jejich momentální zatíženost, neboli žadatelova úvěrová angažovanost.
V rámci závažnosti poškození registrů platí, že by se v nich rozhodně neměly nacházet záznamy typu: nedávného zesplatnění, exekuce, nebo nedávno oficiálně ukončené insolvence bez ohledu na splacenou část.
Pokud jsou tyto záznamy u žadatele evidoványnabízí se řešit se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky. Jiná věc do zástavy se prozatím nepřijímá.

V rámci příjmů pak bývá u zaměstnance vyžadována pracovní smlouva na dobu ne/určitou a dokládací procedura: potvrzení o výši příjmu za posledních 6 měsíců, výpisy z účtů a výplatní pásky, nebo určitá kombinace.
U podnikatelů OSVČ tvoří základ pro doložení jeho příjmů daňové přiznaní často zohledňované za poslední 2 roky, faktury, výpisy z účtů, obraty, výkazy zisků a ztrát, bezdlužnost vůči státu a opět různý jejich poměr.
K tomu je u obou samozřejmě možné započítat různé druhy příspěvků, přivýdělků, rent, důchodů...

Hypotéku na koupi s nulovou akontací, do-zajištěním a KO registry či příjmy NELZE.

Nalejme si čisté info. Ne, vážně Vám nikdo nezaplatí celý vysněný baráček za miliony, když jste si na něho doposud nenašetřili ani korunu (dvacet tisíc fakt nic neřeší), nemáte co dalšího zastavit a navíc byste dle prokazatelných příjmů a zákonných ukazatelů bonity bezpečně neutáhli ani dvoutisícovku měsíčně navíc, nebo jsou vaše registry jeden velký paskvil, takže dát se tak vsadit na vaši schopnost řádného splácení, respektive absenci opožděné splátky, máte to s kurzem tak 46:1 v prospěch vašeho selhání to dokonce hned v prvním roce kalendáře.

Přibližně počítejte, že minimálně 20% budete muset "někde vyškrábnout", anebo hypotéku do-zajistit další nemovitostí v této hodnotě. Pokud byste se tím náhodou dokázali dostat na LTV nějakých 60%, může Vám toho být odpuštěno mnohem víc, neboť to je zhruba strop u nebankovní hypotéky Standard, avšak "na oplátku" u ní počítejte s podstatně vyššími provozními náklady.

Taky pochopitelně můžete mít tak absurdní štěstí, že se Vám podaří sehnat nemovitost s tržní hodnotou 5 milionů za 3. V takovém případě však počítejte s našim okamžitým dotazem: "Proč by vám ji kdo prodával za 3, když by ji mohl prodat za 5?". Nebude-li ve vaší odpovědi obsaženo něco ve smyslu rodinného příslušníka, dobrého kamaráda, nebo obchodního partnera, spíše počítejte s našim nesouhlasným stanoviskem.

Stejně tak, ostatně jako všude, může pomoct, podaří-li se Vám si k sobě sehnat takzvaného spolužadatele, který dohání vaši tristní ziskovost, nebo platební morálku. Natvrdo se tak však může stát, že začnete v úvěru doslova zavazet, překážet (mu) v jeho vyřízení. Ano, víme, že jste si ho k sobě dočasně přibrali, a chápeme, že opustit ho, nechat hypotéku i kupovanou nemovitost čistě na něm, není nic moc, ale hold jinak to kolikrát nepůjde, a navíc mezi námi děvčaty... Jestli ho potom z žádosti vyvážete, až se registry či příjmy "vyléčíte", nebo ho v ní nahradíte, vyjde prakticky nastejno, čili je prašť jak uhoď. Jen je potřeba dopředu vyladit a přednastavit.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016 a to na 101%.

U všech spříznených investorů dochází u spotřebitelských úvěrů ke splnění všech zákonných nařízení. Mezi hlavní můžeme zařadit povinnost půjčujícího vyhodnotit úvěruschopnost poptávajícího, k čemuž dojde prověřením jeho bonity. Poměr mezi celkovými příjmy a výdaji žadatele musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši.

Stejně tak nedochází ke dvojím odměnám, které by se pobírali od půjčujícího i úvěrovaného zároveň.

Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a dělá maximum pro jeho celkovou spokojenost.
Je čistě na jeho svobodném uvážení, jestli je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude mít zájem v ní pokračovat, nebo nikoli.
Povinností, která musí být v tomto ohledu splněná, je celá spousta. Proto se dbá zvýšené pozornosti na jednotlivá zákonná ustanovení a nešetří na nákladech za právní služby.

Před vyplacením požadovaného financování nám poptávající neplatí jakýkoli poplatek dopředu.

V žádném z případů nám klient neplatí poplatek dopředu.

Co jediné je v některých případech potřeba v průběhu sjednání uhradit, jsou náklady spojené s odhadcem za provedení odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru. Za vedlejší náklady, které si poptávající musí hradit, mohou být považovány taky: právní služby (jsou-li zapotřebí), náklady na dopravu (palivo, amortizace, mhd) nebo na komunikaci (paušál). Ani jedna z těchto plateb však není odměnou pro nás.
Pokud se v průběhu sjednání dopustíme hrubého porušení některé z domluv nebo zásad "slušného jednání", může od poptávající od realizace s pověřeným specialistou kdykoli a bezplatně odstoupit. Aby se předešlo snahám o vypočítavé obcházení, je nutné, aby poptávající v případě takového rozhodnutí počítal s tím, že nebude mít možnost dále pokračovat ve vyřízení vyhledaného a nastaveného úvěru u námi zvoleného optimálního investora.
V opačném případě, pokud se mu nakonec přece jenom podaří v dohledné době díky nám dohledané financovnání získat, nám náleží předem dohodnutá odměna.


Obecné informace

Šedesátá, 7018/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • +420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ: 88853225. Je vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele. Jsou nabízeny jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní) úvěrové poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je internetový portál, projekt sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Řídíme se zákonem o spotřebitelském úvěru platným od 1. 12. 2016. Vždy u našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů před jejich poskytnutím k posouzení schopnosti splácet - prověření bonity klienta. Dále nedochází k dvojím odměnám a jsou dodržena všechna další kritéria zákona uvedené v informacích trvale přístupných spotřebiteli a v reklamačním řádu.

Některé údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb. Jedná se především o úvěry podnikatelské, realitní služby...

Copyright © 2012 - 2022 Dumdluhu.cz