Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Hypoteční financování GRAND

Jedná se o exklusivní možnost financování, které dává šanci získat extrémně výhodné a tedy bezpečné hypoteční podmínky i klientům, jejichž aktuální stav především registrů, ale i bonity jim neumožnil sjednání hypotéky ani v jedné z dříve oslovených bank...

A to celé za bankovních parametrů, kdy úrok začíná k datu 9.19. 2019 na 2,49 % ročně a lze počítat se splatností až 30-ti let.

Lze tedy očekávat naprosto minimální měsíční splátku i celkový přeplatek! Pro představu se tak splátka hypotéky na 1 000 000 Kč může vlézt i do 4 000 Kč měsíčně... 

Navíc je tak stále možné získat až 90 % z odhadní ceny nemovitosti, která bude sloužit jako zástava oproti hypotéce...

 Neváhejte nás kontaktovat s Vaší žádostí:

telefonní číslo: 777 465 451

Jsem vám plně k dispozici.

 Zodpovím Vám veškeré dotazy spojené s možným financováním. Nebojte se mě na cokoli zeptat. Co vím, to povím a co nevím, zjistím a potom zodpovím..

Tomáš Maček

Váš poradce v oblasti financování

Tomáš Maček

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČO: 88853225. Jsem vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele a nabízím tak jeho úvěrové možnosti (bankovní i nebankovní), dále dluhové a úvěrové konzultace v rámci živnostenského oprávnění a nabídky investorů v rámci uzavřených tipařských smluv. DumDluhu.cz je tedy nternetový portál sloužící především k poskytnutí kvalitních úvěrových informací a nasměrování tak jeho návštěvníků k lepším finančním zítřkům.

Dále čtěte na téma: Nebankovní půjčky

Co dalšího se rozhodně hodí o GRANDU vědět: 

Prostřednictvím naší aktualizované znalosti z bankovního prostředí, zkušenostem a vlastním kvalitním kontaktům jsme kromě Americké nebankovní hypotéky sjednali řadě našich minulých, dnes již maximálně spokojených klientů výrazně výhodnější hypoteční financování GRAND – hypotéku s tolerancí příjmu i určitých záznamů v registrech dlužníků.

Pro jeho sjednání je nicméně zapotřebí, aby měl žadatel registry v přijatelném stavu a samozřejmě doložitelný příjem. Pokud se v registrech nevyskytují vážné záznamy a bonita i účel splňují zákonem přikázané normy, je šance na získání tohoto financování poměrně vysoká. 

Jednalo se o klienty, kterým už banky hypotéku v minulosti zamítly, nebo byli (často skálopevně) přesvědčeni, že bankou zkrátka neprojdou kvůli špatnému stavu registru a nebo typu (či výše) svého příjmu. Dnes mají hypotéku sjednanou přes nás s minimálním ročním úrokem, přeplatkem i měsíční splátkou a navíc jsou v maximálním bezpečí, které standardní bankovní sektoru nabízí.

Více o této možnosti hypotečního financování najdete také v sekci Individuální financování.

 

Výhody hypotečního financování GRAND

Kalkulačka hypotéky

Výsledek, jestli bylo možné hypotéku GRAND předschválit, tedy zajistit pozitivní prescoring, se dozvíte přibližně za 24 hodin od podpisu žádosti. Následně je Vám buďto oznámen pozitivní výsledek a následné kroky vedoucí k brzkému vyplacení, které může nastat i do 14-ti pracovních dnů (záleží na dodání všech podkladů potřebných ke schválení), nebo se bude řešit Americká nebankovní hypotéka za férových podmínek a bez zkoumání registru, doložení účelu využití, nutností je pouze ze zákona doložit dostatečný příjem. I tato věříme splní vaše náročná očekávání. V případě nutnosti sjednání nebankovní hypotéky může být ideálně strategie nastavit si dobu splatnosti na maximum, tedy 20-ti let, získat tak minimální možnou měsíční splátku. Zároveň je důležité mít možnost ji kdykoli doplatit, tedy i převést na daleko výhodnější bankovní hypotéku. Situaci budeme sledovat a převedeme do banky, jakmile to bude možné, tedy po dostatečném pročištění registrů. 

Zkrátka Vám bude doporučena jen ta nejvhodnější forma úvěrování odpovídající vašim aktuálním možnostem a potřebám!

  • Roční úroková sazba

  • orientačně od 2.5 % p.a. 
  • Doba splatnosti

  • 1 až 30 let
  • LTV

  • strop až 90 % v závislosti na stavu registru a výši doložitelného příjmu
  • Předschválení

  • lze do 24 hodin od podpisu žádosti

Hypoteční financování GRAND: Bez poplatku předem

Je to důležité a proto ještě jednou. U nás nezaplatíte jediný poplatek před získáním (vyplacením) hypotečního financování GRAND. To znamená, že pokud z jakéhokoli důvodu nedorazí na váš účet, nezaplatíte zkrátka ani korunu. Neváhejte nás proto oslovit, můžete jedině získat. Nechejte si i vy vytvořit konkrétní nezávaznou nabídku na hypotéku. Zaplaceni jsme za dobře odvedenou práci, to znamená pouze v případě, že hypotéka podle vašich představ a našich slibů dorazí na váš účet (nebo účet věřitele v případě refinancování, či konsolidace). K čerpání většinou dochází do několika pracovních dnů od podpisu úvěrových a zástavních smluv, které samozřejmě dostanete k prostudování a kontrole na prakticky libovolnou dobu (klidně za asistence nezávislého právníka), abyste si potvrdili jejich správnost a právní nezávadnost. Veškeré náklady spojené se sjednáním lze zahrnout do hypotéky.

Někdy se u nebankovních investorů čeká na zápis zástavního práva na katastru nemovitostí po podpisu úvěrových smluv, což katastru nemovitostí trvá v průměru měsíc a víc, až potom se hypotéka čerpá (peníze z hypotéky vyplácí). U jiných se čeká 14 dnů od podpisu úvěrových smluv, kdy má klient nárok na odstup od úvěrových smluv, až potom se hypotéka čerpá (peníze z hypotéky vyplácí). V případě řešení hypotečního financování GRAND přes nás se hypotéka čerpá (peníze z hypotéky vyplácejí) přibližně do 3 pracovních dnů od podpisu úvěrových smluv.

Proč poskytujeme hypoteční financování GRAND?

Hlavním cílem je pro nás zajistit pro klienta hypoteční financování GRAND. Protože když se nám to podaří, získává klient to nejlepší. Spokojený klient totiž vede k dobrému jménu firmy, kladným doporučením, a to je z dlouhodobého hlediska pro nás klíčové. V první řadě je potřeba posoudit, jestli má stav registrů žadatele šanci na úspěch (na pozitivní prescoring). Tím pádem v první řadě provádíme předschválení (prescoring). V případě, že je pozitivní, pokračujete obratem v řešení společně s vybraným specialistou. Pozitivní prescoring totiž znamená přibližně 85% pravděpodobnost, že se bude hypotéka čerpat. 10 % klientů nečerpá hypotéku z důvodu nedodání potřebných dokumentů (kupní smlouvy).

Pokud to stav registrů žadatele nedovolí, řešíme hypotéku bez zkoumání registrů. Tu lze vnímat jako přechodnou variantu, protože po vyčištění registrů (registr Solus za přibližně 3 měsíce / registr CBCB do 4 let od posledního přestupku ve splácení) vám nebankovní hypotéku rádi převedeme na výhodnější, bankovní hypotéku.

Hlavním důvodem, proč u nás individuální financování neboli úvěr GRAND vzniklo, je, že lidé žádají o zdaleka ne tak výhodné nebankovní produkty i tehdy, kdy mají drobný záznam v registru, neplacené dluhy na mimobankovních úvěrech, sociálním – zdravotním, dále pak slabší příjem a mnoho dalších, ne moc vážných přestupků. Když paní na pobočce jejich banky neschválí požadavek na hypotéku, tak mají dojem, že jim nic jiného, než nebankovní financování nezbývá. Podle nás zbývá a rádi provedeme rychlé, bezplatné a nezávazné kroky, které definitivně ukáží, jestli vám v jednom ze spřízněných bankovních domů přes naše kontakty a znalosti dokážeme hypotéku schválit a vyřídit vám tak od A (předschválení) do Z (čerpání – vyplacení) maximálně výhodné a bezpečné hypoteční financování GRAND.

 

Shrnutí výhod a podmínek hypotečního financování GRAND

Nezatěžujeme vás poplatky předem!

Klienty nezatěžujeme (jako se tomu často děje jak v bankovním, tak nebankovním prostředí) jakýmakoli poplatky předem. S námi se vám nestane, že si zaplatíte za odhad, za právníka, tam to a tam to, abyste ve finále zjistili, že je vám hypotéka z nějakého „pochybného“ důvodu zamítnuta. Pokud se nám z jakéhokoli důvodu nepodaří vyřídit vám hypotéku kompletně od A (předschválení) do Z (vyplacení) a nebudete tak hypotéku čerpat k vaší spokojenosti s průběhem sjednání a kvalitou jejích parametrů, nezaplatíte nám ani korunu. Jinak řečeno u nás neplatíte jediný poplatek před čerpáním hypotéky, jsme zaplaceni až po odvedení kvalitní práce:

 1. Úspěšné předschválení hypotečního financování GRAND.
 2. Vaše maximální spokojenost s úrokem, splatností a dalším parametry uvedenými v předběžné a nezávazné nabídce hypotéky.
 3. Definitivní schválení a tvorba úvěrové smlouvy.
 4. Odsouhlasení úvěrové smlouvy optimálně po kontrole právníkem, který se vyzná.
 5. Podpis úvěrových smluv a následné čerpání hypotéky.
 6. O veškeré náklady spojené se sjednáním se hypotéka většinou navyšuje a jsou zaplaceny současně s čerpáním, nebo je potřeba je uhradit do 3 dnů po jejím čerpání.

 • možnost využití:
  • rekonstrukce nemovitosti
  • koupě nemovitosti
  • konsolidace půjček + lze získat peníze navíc
  • refinancování hypotéky + lze získat peníze navíc
  • investice do podnikání
  • vyplacení exekuce, insolvence, nebo dražby

Žadatelem může být

 • Fyzická osoba starší 18 let a mladší 70 let vlastnící nemovitost, nebo využívající nemovitosti jako zástavy ve vlastnictví 3. osoby, která souhlasí se zástavou.
 • Fyzická osoba: zaměstnanec, podnikatel OSVČ a jiné.
 • Cizinec s trvalým, nebo přechodným pobytem u nás.

Zajištění

 • Zástavním právem na list vlastnictví nemovitostí v osobním vlastnictví klienta, nebo ve vlastnictví 3. osoby - ručitele (rodinný dům, družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, komerční objekt, pozemek, chata, rekreační objekt).
 • Nemovitost, která bude sloužit jako zástava k hypotéce, se musí nacházet na území ČR.
 • Varianty financování jako jsou zpětný leasing nemovitosti a například následný pronájem NEPROVÁDÍME. Klient v takovém případě totiž převádí nemovitost na investora po dobu trvání smlouvy a přestává tak být vlastníkem nemovitosti. S námi zůstáváte majitelem nemovitosti po celou dobu trvání hypotéky. Na vaši nemovitost jde standardní zástavní právo, stejně jako je tomu u klasických hypoték od bank.
Kalkulačka hypotéky

Reprezentativní příklad hypotečního financování GRAND

 • Celková výše americké hypotéky 800 000 Kč
 • Doba splatnosti ode dne dočerpání úvěru: 34 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 3 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 4,4 % p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 1 % z celkové výše úvěru, dále pak tvorbu úvěrové dokumentace, odhad nemovitosti. Provize za sjednání je posuzována individuálně a nevstupuje do RPSN.)
 • Navýšení úvěru: 626 368 Kč
 • Měsíční splátka: 3 496 Kč

Všeobecné a právní podmínky

Posuzování žádostí a dotazů

 • Každý dotaz nebo žádost o poskytnutí nebankovního úvěru je posuzována individuálně.
 • Žadatel je kontaktován telefonicky nebo emailem za účelem poskytnutí potřebných informací a k posouzení, zda je možné na úvěr dosáhnout.
 • Negarantujeme kladné vyjádření o poskytnutí úvěru a nezaručujeme tak zabránění zabavení zastaveného majetku.
 • K posouzení žádosti, ani k poskytnutí nebankovního úvěru nebo konsolidace půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem.
 • Se všemi poplatky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovního úvěru je klient předem seznámen a jsou viditelně a srozumitelně zapsány ve smlouvě.
 • Nepožadujeme po uživatelích, aby převedli svá vlastnická práva nebo se jich vzdali, ani nenabízíme odkup nemovitosti za částku nižší, než je tržní cena.
 • Nežádáme uživatele, aby obcházeli původního věřitele a platili přímo příslušné společnosti či jiné třetí straně. Nenabádáme uživatele, aby nekontaktovali původního věřitele, právníka, úvěrového poradce či bytového poradce.

Důsledky nesplácení úvěru

V případě, že nebude úvěr řádně splácen, budou dlužníkovi, na základě rámcové smlouvy o úvěru, účtovány poplatky spojené s prodlením splátky. Úrok však zůstane neměnný. Tyto poplatky jsou odvislé od úvěrových podmínek jednotlivých investorů a nelze je tak předem sdělit. Klient je o těchto podmínkách vždy předem obeznámen po posouzení úvěru z naší strany. V případě nesplácení je zároveň dlužník zapsán do registru dlužníků a následně je pohledávka vymáhána dostupnými zákonnými prostředky. Zesplatnění úvěru může nastat po dvou po sobě nezaplacených měsíčních splátkách. Pohledávka může být v takovém případě postoupena 3. straně, která pak již jménem svým pohledávku vymáhá. Podrobněji se o důsledcích nesplácení dozvíte v Rámcové smlouvě o úvěru.

Všeobecné podmínky

Důležité upozornění

Veškeré financování řešíme OD částky 400 000 Kč. Žádosti o menší peníze tak prosíme neodesílat.

Z důvodu omezených kapacit nejsme schopni celorepublikově řešit požadavky klientů na menší peníze. Nebylo by to pro nás rentabilní.

Půjčku bez zástavy nemovitosti je možné sjednat pouze pro žadatele, který má akceptovatelný stav registru a dostatečný doložitelný příjem, bonitu.

Jako příjem se zde akceptuje především pracovní smlouva na dobu neurčitou nebo určitou u žadatele zaměstnance, nebo poslední 2 podané daňové přiznání pokud je žadatelem OSVČ. V registru se rozhodně nesmí nacházet záznam typu nedávného zesplatnění, exekuce, nebo oficiálního ukončení insolvence. Pokud tyto záznamy u žadatele jsou, bude nejspíš možné řešit pouze se zástavou nemovitosti, tedy prostřednictvím nebankovní hypotéky, kde musí být také splněna odpovídající bonita.

Poptávku na hypotéku na koupi nemovitosti, kdy žadatel má vyloženě špatný stav registru, nedostatečnou bonitu a třeba i žádné vlastní peníze. Není možné bez potřebného spolužadatele řešit.

Pokud chce klient financovat hypotékou koupě nemovitosti, nemá ale na kupní cenu našetřené ani 10%, je malá pravděpodobnost zdárného sjednání hypotéky na koupi. V případě zájmu o hypotéku na koupi nemovitostí je navíc dobré mít našetřeno alespoň 10% z kupní ceny vlastních peněz. Pokud v bankovním sektoru nebude možné takový požadavek řešit kvůli vyloženě špatnému stavu registru nebo příjmu a současně k sobě klient nemá nikoho s rozumným registrem a dostatečným příjmem... (bez zesplatnění, exekuce, insolvence) Nejsme kouzelníci a jelikož nebankovní hypotéka na koupi není obecně příliš vhodná, nebude s největší pravděpodobností v takovém případě možné hypotéku sjednat. Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené a přispět ke koupi z vlastních zdrojů. Pokud našetřené nemáte třeba vůbec nic a v bance narážíte na vyloženě slabý příjem a nebo vážný záznam v registru, bude potřeba počkat dobu potřebnou k vyčištění registru, nebo na vyšší (doložitelný, dostatečný) příjem. Už i banky dnes nabízejí maximálně 90% LTV (10% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to z pochopitelných důvodů ještě méně - většinou maximálně 50% z hodnoty a to za podstatně vyššího úroku, kterým financovat koupi není z našeho pohledu rozumné. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru, který přišel v platnost 1. 12. 2016.

U všech spříznených investorů tak dochází v rámci spotřebitelských úvěrů mimo jiné k posouzení úvěruschopnosti žadatele a tedy prověření jeho bonity vždy. Tato musí být vždy dostačující a splňovat zákonem přikázanou výši. Nedochází ke zmíněným dvojím odměnám, které by se pobírali současně od poskytovatele a žadatele. Klient je dopředu vždy zavčas informován o všem, co by mohlo mít vliv na jeho rozhodnutí. Koná se vždy v jeho prospěch a celkovou spokojenost. Je na jeho uvážení, zda-li je pro něj spolupráce s námi přínosná a bude v ní pokračovat, nebo nikoli. V žádném z případů nám klient neplatí dopředu jakýkoli poplatek. Co jediné je v některých případech potřeba dopředu uhradit, jsou náklady spojené s provedením odhadu nemovitosti pro účely sjednání bankovního hypotečního úvěru.

Před zdárným sjednáním a vyplacením požadovaného financování klient v žádném s případů neplatí poplatek dopředu.

Tím pádem žadatel o radu nebo úvěrový produkt nic neriskuje a pokud se mu v průběhu vyřízení nebude cokoli líbit (například v našem celkovém přístupu nebo námi navrženém optimálním financování), nebude mu naše služba připadat užitečná, může kdykoli odstoupit a nic se neděje. Také v žádném případě nedochází ke dvojím odměnám. Nepobírá se odměna současně od poskytovatele a klienta.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky