Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Hypoteční financování GRAND

U tohoto typu bankovního financování se roční úrok pohybuje v rozpětí přibližně od 3,3 % a dobu splatnosti si lze nastavit od 1 do 30 let. Ke schválení a získání není vyžadována tak vysoká bonita klienta. Pro schválení a získání hypotečního financování GRAND je zapotřebí, aby měl žadatel registry v co nejlepším stavu. Pokud má, je šance na získání tohoto financování poměrně vysoká. Pokud jsou v pořádku registry i dostatečný, doložitelný příjem, lze pochopitelně financovat až 95 % z odhadní ceny nemovitosti. Pokud je dobrý registr i příjem jsme stále k datu 29. 4. 017 schopný sjednat bankovní hypoteční úvěr s aktuálně nejnižším úrokem na trhu 1,39% ročně na 30 let.

 

Prostřednictvím naší aktualizované znalosti z bankovního prostředí, zkušenostem a vlastním kvalitním kontaktům jsme kromě Americké nebankovní hypotéky sjednali řadě našich minulých, dnes již spokojených klientů výrazně výhodnější hypoteční financování GRAND – hypotéku s tolerancí příjmu i s drobným záznamem v registru. Jednalo se o klienty, kterým už banky hypotéku v minulosti zamítly, nebo byli (často skálopevně) přesvědčeni, že bankou zkrátka neprojdou kvůli špatnému stavu registru anebo příjmu. Dnes mají hypotéku sjednanou přes nás s minimálním úrokem, minimální splátkou, přeplatkem a navíc jsou v maximálním bezpečí standardního bankovního sektoru. Více o této možnosti hypotečního financování najdete také v sekci Individuální financování.

 

 

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší žádostí:

nebo tel.: 777 465 451

Jsem vám plně k dispozici.

Zodpovím vám veškeré dotazy spojené s financováním přes naši společnost. Zeptejte se na jakékoliv dotazy ke službám, které nabízíme.

Tomáš Maček

Váš poradce v oblasti financování

Tomáš Maček

Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČO: 88853225. Jsem vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele a nabízím tak jeho úvěrové možnosti (bankovní + nebankovní firmy) + úvěrové (dluhové) poradenství v rámci živnostenského oprávnění + nabídky investorů v rámci tipařských smluv. Dumdluhu.cz je můj internetový portál sloužící především ke kvalitnímu úvěrovému, dluhovému poradenství.

Dále čtěte na téma: Nebankovní půjčky

Výhody hypotečního financování GRAND

Kalkulačka hypotéky

Výsledek, jestli jsme vám dokázali hypotéku GRAND předschválit (= pozitivní prescoring), pro vás máme přibližně za 24 hodin od dodání potřebných podkladů! Poté vám buďto oznámíme pozitivní předschválení a následné kroky vedoucí k brzkému čerpání (čerpat lze hypotéku GRAND za 14 pracovních dnů), nebo vám nabídneme exklusivní Americkou nebankovní hypotéku za férových podmínek a bez zkoumání registru, doložení účelu využití, nutností je pouze dokládat příjem. I ta splní vaše náročná očekávání!

Bude vám nabídnuta jen nejvhodnější forma úvěrování odpovídající vašim aktuálním požadavkům a možnostem!

  • Roční úroková sazba

  • od 3,3 % p.a. 
  • Doba splatnosti

  • 1 až 30 let
  • LTV

  • strop 60 % až 100 % v závislosti na stavu registru a výši doložitelného příjmu
  • Předschválení půjčky

  • do 24 hodin od dodání potřebných podkladů

Hypoteční financování GRAND: Bez poplatku předem

Je to důležité a proto ještě jednou. S námi nezaplatíte jediný poplatek předem - před čerpáním hypotečního financování GRAND. To znamená, že pokud hypotéka z jakéhokoli důvodu nedorazí na váš účet, nezaplatíte nám ani korunu. Neváhejte nás proto oslovit, můžete jedině získat. Nechejte si i vy vytvořit konkrétní nezávaznou nabídku na hypotéku. Zaplaceni jsme za dobře odvedenou práci, to znamená pouze v případě, že hypotéka podle vašich představ a našich slibů dorazí na váš účet (nebo účet věřitele v případě refinancování, konsolidace). K čerpání většinou dochází do několika pracovních dnů od podpisu úvěrových smluv, které samozřejmě dostanete k prostudování a kontrole (vždy doporučeno za asistence nezávislého právníka), abyste si potvrdili jejich správnost a férovost. Veškeré náklady spojené se sjednáním lze zahrnout do hypotéky přes nás.

Někdy se u nebankovních investorů čeká na zápis zástavního práva na katastru nemovitostí po podpisu úvěrových smluv, což katastru nemovitostí trvá v průměru měsíc a víc, až potom se hypotéka čerpá (peníze z hypotéky vyplácí). U jiných se čeká 14 dnů od podpisu úvěrových smluv, kdy má klient nárok na odstup od úvěrových smluv, až potom se hypotéka čerpá (peníze z hypotéky vyplácí). V případě řešení hypotečního financování GRAND přes nás se hypotéka čerpá (peníze z hypotéky vyplácejí) přibližně do 3 pracovních dnů od podpisu úvěrových smluv.

Proč poskytujeme hypoteční financování GRAND?

Hlavním cílem je pro nás zajistit pro klienta hypoteční financování GRAND. Protože když se nám to podaří, získává klient to nejlepší. Spokojený klient totiž vede k dobrému jménu firmy, kladným doporučením, a to je z dlouhodobého hlediska pro nás klíčové. V první řadě je potřeba posoudit, jestli má stav registrů žadatele šanci na úspěch (na pozitivní prescoring). Tím pádem v první řadě provádíme předschválení (prescoring). V případě, že je pozitivní, pokračujete obratem v řešení společně s vybraným specialistou. Pozitivní prescoring totiž znamená přibližně 85% pravděpodobnost, že se bude hypotéka čerpat. 10 % klientů nečerpá hypotéku z důvodu nedodání potřebných dokumentů (kupní smlouvy).

Pokud to stav registrů žadatele nedovolí, řešíme hypotéku bez zkoumání registrů. Tu lze vnímat jako přechodnou variantu, protože po vyčištění registrů (registr Solus za přibližně 3 měsíce / registr CBCB do 4 let od posledního přestupku ve splácení) vám nebankovní hypotéku rádi převedeme na výhodnější, bankovní hypotéku.

Hlavním důvodem, proč u nás individuální financování neboli úvěr GRAND vzniklo, je, že lidé žádají o zdaleka ne tak výhodné nebankovní produkty i tehdy, kdy mají drobný záznam v registru, neplacené dluhy na mimobankovních úvěrech, sociálním – zdravotním, dále pak slabší příjem a mnoho dalších, ne moc vážných přestupků. Když paní na pobočce jejich banky neschválí požadavek na hypotéku, tak mají dojem, že jim nic jiného, než nebankovní financování nezbývá. Podle nás zbývá a rádi provedeme rychlé, bezplatné a nezávazné kroky, které definitivně ukáží, jestli vám v jednom ze spřízněných bankovních domů přes naše kontakty a znalosti dokážeme hypotéku schválit a vyřídit vám tak od A (předschválení) do Z (čerpání – vyplacení) maximálně výhodné a bezpečné hypoteční financování GRAND.

 

Shrnutí výhod a podmínek hypotečního financování GRAND

Nezatěžujeme vás poplatky předem!

Klienty nezatěžujeme (jako se tomu často děje jak v bankovním, tak nebankovním prostředí) jakýmakoli poplatky předem. S námi se vám nestane, že si zaplatíte za odhad, za právníka, tam to a tam to, abyste ve finále zjistili, že je vám hypotéka z nějakého „pochybného“ důvodu zamítnuta. Pokud se nám z jakéhokoli důvodu nepodaří vyřídit vám hypotéku kompletně od A (předschválení) do Z (vyplacení) a nebudete tak hypotéku čerpat k vaší spokojenosti s průběhem sjednání a kvalitou jejích parametrů, nezaplatíte nám ani korunu. Jinak řečeno u nás neplatíte jediný poplatek před čerpáním hypotéky, jsme zaplaceni až po odvedení kvalitní práce:

 1. Úspěšné předschválení hypotečního financování GRAND.
 2. Vaše maximální spokojenost s úrokem, splatností a dalším parametry uvedenými v předběžné a nezávazné nabídce hypotéky.
 3. Definitivní schválení a tvorba úvěrové smlouvy.
 4. Odsouhlasení úvěrové smlouvy optimálně po kontrole právníkem, který se vyzná.
 5. Podpis úvěrových smluv a následné čerpání hypotéky.
 6. O veškeré náklady spojené se sjednáním se hypotéka většinou navyšuje a jsou zaplaceny současně s čerpáním, nebo je potřeba je uhradit do 3 dnů po jejím čerpání.

 • možnost využití:
  • rekonstrukce nemovitosti
  • koupě nemovitosti
  • konsolidace půjček + lze získat peníze navíc
  • refinancování hypotéky + lze získat peníze navíc
  • investice do podnikání
  • vyplacení exekuce, insolvence, nebo dražby

Žadatelem může být

 • Fyzická osoba starší 18 let a mladší 70 let vlastnící nemovitost, nebo využívající nemovitosti jako zástavy ve vlastnictví 3. osoby, která souhlasí se zástavou.
 • Fyzická osoba: zaměstnanec, podnikatel OSVČ a jiné.
 • Cizinec s trvalým, nebo přechodným pobytem u nás.

Zajištění

 • Zástavním právem na list vlastnictví nemovitostí v osobním vlastnictví klienta, nebo ve vlastnictví 3. osoby - ručitele (rodinný dům, družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, komerční objekt, pozemek, chata, rekreační objekt).
 • Nemovitost, která bude sloužit jako zástava k hypotéce, se musí nacházet na území ČR.
 • Varianty financování jako jsou zpětný leasing nemovitosti a například následný pronájem NEPROVÁDÍME. Klient v takovém případě totiž převádí nemovitost na investora po dobu trvání smlouvy a přestává tak být vlastníkem nemovitosti. S námi zůstáváte majitelem nemovitosti po celou dobu trvání hypotéky. Na vaši nemovitost jde standardní zástavní právo, stejně jako je tomu u klasických hypoték od bank.
Kalkulačka hypotéky

Reprezentativní příklad hypotečního financování GRAND

 • Celková výše americké hypotéky 800 000 Kč
 • Doba splatnosti ode dne dočerpání úvěru: 34 let
 • Výpůjční roční úroková sazba: 3 % p.a.
 • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 4,4 % p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 1 % z celkové výše úvěru, dále pak tvorbu úvěrové dokumentace, odhad nemovitosti. Provize za sjednání je posuzována individuálně a nevstupuje do RPSN.)
 • Navýšení úvěru: 626 368 Kč
 • Měsíční splátka: 3 496 Kč

Všeobecné a právní podmínky

Posuzování žádostí a dotazů

 • Každý dotaz nebo žádost o poskytnutí nebankovního úvěru je posuzována individuálně.
 • Žadatel je kontaktován telefonicky nebo emailem za účelem poskytnutí potřebných informací a k posouzení, zda je možné na úvěr dosáhnout.
 • Negarantujeme kladné vyjádření o poskytnutí úvěru a nezaručujeme tak zabránění zabavení zastaveného majetku.
 • K posouzení žádosti, ani k poskytnutí nebankovního úvěru nebo konsolidace půjček nejsou požadovány žádné poplatky předem.
 • Se všemi poplatky, které jsou spojeny s poskytnutím nebankovního úvěru je klient předem seznámen a jsou viditelně a srozumitelně zapsány ve smlouvě.
 • Nepožadujeme po uživatelích, aby převedli svá vlastnická práva nebo se jich vzdali, ani nenabízíme odkup nemovitosti za částku nižší, než je tržní cena.
 • Nežádáme uživatele, aby obcházeli původního věřitele a platili přímo příslušné společnosti či jiné třetí straně. Nenabádáme uživatele, aby nekontaktovali původního věřitele, právníka, úvěrového poradce či bytového poradce.

Důsledky nesplácení úvěru

V případě, že nebude úvěr řádně splácen, budou dlužníkovi, na základě rámcové smlouvy o úvěru, účtovány poplatky spojené s prodlením splátky. Úrok však zůstane neměnný. Tyto poplatky jsou odvislé od úvěrových podmínek jednotlivých investorů a nelze je tak předem sdělit. Klient je o těchto podmínkách vždy předem obeznámen po posouzení úvěru z naší strany. V případě nesplácení je zároveň dlužník zapsán do registru dlužníků a následně je pohledávka vymáhána dostupnými zákonnými prostředky. Zesplatnění úvěru může nastat po dvou po sobě nezaplacených měsíčních splátkách. Pohledávka může být v takovém případě postoupena 3. straně, která pak již jménem svým pohledávku vymáhá. Podrobněji se o důsledcích nesplácení dozvíte v Rámcové smlouvě o úvěru.

Všeobecné podmínky

Důležité upozornění

Veškeré financování nabízíme OD částky 200 000 Kč. Žádosti o menší peníze prosíme neodesílat.

Pokud chcete koupit nemovitost, nemáte na kupní cenu nic našetřené a banky Vám nepůjčí, počkejte až budete v bance průchozí. (čistý registr a dostatečný příjem) Nejsme kouzelníci. U nás musíte mít v případě zájmu o úvěr na koupi nemovitostí alespoň 30 procent z kupní ceny našetřeno z vlastních zdrojů. Totéž platí i pro podnikatelské úvěry.

Půjčku bez zástavy nemovitosti na cokoli jsme schopni sjednat pouze pro žadatele, který má slušný stav registru a má dostatečný doložitelný příjem.

Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, nebo poslední daňové přiznání u OSVČ. Pokud toto u žadatele není, lze řešit pouze se zástavou nemovitosti.

Pokud chcete koupit nemovitost, máte našetřené méně než 30% z kupní ceny a banka Vám nepůjčí kvůli špatnému registru, nebo slabému příjmu. NEUMÍME ŘEŠIT.

Pro nebankovní sektor je potřeba mít minimálně 30% z kupní ceny našetřené z vlastních zdrojů. Pokud našetřeé nemáte a v bance narážíte na slabý příjem a nebo záznam v registru, počkejte na vyčištění registru, nebo vyšší (doložitelný) příjem. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85% LTV (15% z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70% LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší. To mějte prosím na paměti, než u nás poptáte hypotéku na koupi.

Řídíme se novým zákonem o spotřebitelském úvěru platného od 1. 12. 2016.

U našich investorů dochází v rámci spotřebitelských úvěrů k posouzení úvěruschopnosti a prověření bonity klienta vždy.

Za službu financování klient neplatí poplatek dopředu.

V žádném případě nedochází ke dvojím odměnám.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky