podobnými i jinými slovy
je její(ho Listu Vlastnictví na katastru nemovitostí) vyčištění
od zadlužení zralého na strmé prodražení či ztrátu, trvalé odtržení
jako např.nebankovní hypotéka, ta bankovní po zesplatnění
⤿vymahačů, soudu, státu, exekuce, insolvence, dražby zastavení
dřív než z jejich popudu dojde k prodeji přikázání a vydraženízpětný výkup, družstevní bydlení k odkoupení přepsané
jež mají dvě společné a sice časové i peněžní pozdvižení
při té příležitosti už i vaší maličkosti od všech dluhů kolem
⤿bez zástavní mikropůjčky, kreditky, neoficiální závazky
ať už Vás dál finančně nezatěžují a ji tak neohrožují
čímž registrů klientských informací neboli dlužníků
Splátka
0 Kč
Úrok
8%
S panem Mackem byla příjemná komunikace. Asi ve druhé zprávě jsem mu vysvětlil svoji situaci. Pak jsem se týden snažil komunikovat z jeho kolegyní, která mi sdělila, že půjčují i větší částky. Po žádosti o navýšeni jistiny, celá žádost byla zamítnuta “bezpečňákem”. Pane Macek, ale kdyby to “bezpečňák” nezamítl, tak my vaše služby nepotřebujeme. Proto se dávají nemovitosti do zástavy, aby kryla možná rizika. Musíte si uvědomit, že vy přicházíte o klienty a peníze, a my o čas.
Děkuju za vyřešení půjček, slušné splátky, skvělé jednání s Ing. Guzejovou. Velká spokojenost .
Měl jsem spoustu nebankovních půjček, které se nedaly finančně zvládat, pomohli mi je vyplatit z jedné půjčky, u které jsem platil pětinovou splátku a mohl konečně v klidu spát. Nenaslibujou “hory,doly” a potom skutek utek, ale skutečně jednají! Jsem velice vděčný za jejich pomoc a nadstandardní služby, individuální a přátelský přístup, pochopení, rychlé vyřízení... tímto bych ještě jednou chtěl mnohokrát poděkovat panu Mačkovi a paní Ing.Guzejové.
Vaše záruka, že dopadne přesně, jak se řekne a ne opačně
vyhrne si rukávy, vezme si vše i vaše věřitele do parády
nebo jeden z jím, Vám dopředu přidělených specialistů
o vaší situaci, žádosti a naší možnosti řešení.
toho proveditelného a nejvíc povedeného vytvořená na míry.
všech podkladů potřebných ke schválení a vytvoření smluv.
k oddlužení potřebných peněz na účty vašich věřitelů.
a co zbyde, na ten Váš
no ideálně ne zbytečnosti
ty až z bankovní hypotéky...
samozřejmě že po jejich kontrole, projítí bod za bodem, případné korektuře
a zanese(vkladová)ní na katastr
pak (s)placení podle předem dohodnutého splátkové/nájemního kalendáře
během ⇑ nám nic neplatíte a něho navíc nad rámec ⇑ úroč/zhodnocení
dáte je v pohodě i ONLINE z pohodlí domova
pak postupně splatíte
nebo z ⇑, Vám je dáme do banky, si prodeje
za peníze rekordní
z toho předčasně splatíte pomalu zadarmo
a zůstatek necháte.
a do té doby si ho DÁL užíváte, nižší splátky i navýšení.
nepřijdete o něho jak někde, ale tak klidně se přesvědčte na vlastní↑, triko
my jedině zodpovědně.
Jak už je našim dobrým zvykem, za absolutní samozřejmost považujeme zakomponování:
❌ přehnané prověřování, přetěžování žadatele, dělání vědy z jeho drobných nedostatků
✔️ nulové zpoplatnění před vyplacením i za předčasné splacení nebo výjimečné splácení
✔️ možnost tak (u)činit prakticky kdykoli z bankovního, prodeje zástavy či jiného zdroje
✔️ asistence specializovaného technika při vyvstání servisní operace celou dobu v ceně
✔️ automatický převod smlouvy na výhodnější při první naskytnuté peněžní příležitosti
✔️ platí i pro přefinancování do banky, sondu prostředí, přípravu případu a překlopení
Další argumenty pro to to s námi alespoň zkusit:
Máme vlastní zdroje, které putují přímo k Vám a vrací se zpět.
Obohacené pouze o únosný úrok, který mezitím zinkasují.
Ne o zbylou hodnotu vaší nemovitosti, jak je tím zlým.
Nezapomínáme na slušné zasmluvnění, vychování.
V trvání ⇑ Vás tak nepotká nemilé překvapení.
Dělané pro právnické i fyzické osoby, podnikající, zaměstnané
na oddlužení, pořízení, nebo profinancování vaší nemovitosti,
ať už je jí byt, dům, pozemek, garáž nebo komerční objekt,
kam se zapíše běžné zástavní právo, nepřepíše vlastnictví.
Aby mohli přestát trnitou finanční štaci či skočit po naskytnuté šanci
potom skončit v bance, splatit se z prodeje nebo jiného zdroje.
Celkově si to představujeme tak, že Vás nepřipravíme ani o korunu navíc, než se předem domluvilo,
to by Vám mělo zajistit neprůstřelnou stabilitu a udržitelnost do budoucí životnosti vzatého produktu.
Před vyplacením konkrétní a předesíláme, že i velmi korektní nabídky nebankovní hypotéky nebo odkupu s následným pronájmem
nám neplatíte ani Korunu, tak se není velice čeho bát, ani proč nás nenechat ji (se) alespoň ukázat, a po předložení uvidět, co dál.
Čeho se ve vlastním zájmu pokud možno nedopustit:
Vesměs stačí nenechat se odradit klevetami klepající konkurence, která se Vás snaží vší silou udržet ve svých klepetech, kvůli tomu klidně sníží na lidské DNO a pak usmaží v sedmi peklech.
Nás očerňovat a Vás pak očesat o X krát tolik, to jediné jim jde na jedničku.
Nominace na 1. místo v kategorii:
INVESTOR ROKU 2023
i anketě SKOKAN ↑ a OBJEV LIDU

Do akce motivující citát:
Nedovolte své nerozhodnosti nebo hrdosti nechat to zajít až do krajnosti a raději předejděte dražební den s předstihem.
Ať jste co nejdřív v závětří, ne jít kamikadze čelem hurakánu, jak pán schovaný za rádoby barikádou z ratanu.
Byť je pozice plodu jedna ze tří možných, úto(ě)k může být daleko míň ztrátový. I když, co nezabije...
Taková úleva to bude. Hájí vaše zájmy a nezhatí je tím, že
si přivlastní zbytek z hodnoty vaší 🏡 a Vás pošle do háje.
Nevyžívá se v tragédii, bezmoci, nemá pocit nadvlády, hrsti
a už vůbec ji nezneužívá k svému pohádkovému obohacení.
3 kroky po vytvoření a odsouhlasení konkrétní nabídky na oddlužení:
1. vyřídí se nebankovní hypotéka nebo zpětný výkup na nemovitost
2. vyplatí se z ní vaše dosavadní zadlužení a vymění za standardní
zástavní právo smluvní a splátky nebo dočasný převod vlastnictví a nájem
3. dále platí domluvené platby a časem dá do banky či prodeje
* dopředu nic neplatíte a předčasně splatit i převézt kamkoli lze téměř kdykoliv a bezplatně
* splátkový kalendář nastavit bez anuitně i balónově: platí se jen úrok, nebo se načítá i ten
Více informací si můžete přečíst v článku o tom, co je k oddlužení nemovitosti potřeba,
nebo na podstránce věnující se totožnému produktu: hypotéka na vyplacení exekuce.
Začněte žít nový život bez dluhů
a když už i své nemovitosti,
tak aspoň maxima z ní
či s ní a jedním dluhem,
který v pohodě utáhnete...
Ale dejte si dobrý pozor
neb není hotovost
jako hotovost,
tak ať neskončíte
bez ↑ zato dluhy na ↑
(za hubičku/stojícími za řeč)
a to tak že bezpečně 🛡️
BEZ placení předem 📅
větších háčků, sankcí 💸
takže i navíc v průběhu
i za splacení předčasné.
tehdy jedině
to jde nazvat vytažení 🤝
z průseru k ↑ udržení 🏡
NE vašemu doražení 🪓
tedy jejímu vydražení
k cele tržní cen utržení
NO ze spárů vytržení 🦅
a trnů z pat, oků exekutorů, insolvenčních správců, konkurzních podstat, jejich dobrých kamarádíčků rádo si tím "slušně" přivydělávajících, inkasních (vyhamačských) agentur, samozvaných inspektorů, realiťáků (nevitaných návštěv, pošťáků, telefonátů), retail investorů a jiných rádoby zachránců, rekreačních lupičů, patů, matů, přitom šach matů, v podstatě popravčích čet brousících si z(h)uby na vaši nemovitost, teda zbytek její ceny = pod cenou.
Vyhlídky do budoucna s námi jsou jasné:
a) dostat vás co nejdřív do banky
b) prodat na cenovém vrcholu
z toho nás předčasně splatit
a nechat si většinu zbylé ceny.
Oboje Vám umožníme po předem určené době nebo platbě naprosto bezplatně i dokážeme v případě zájmu bezvadně zařídit
ať se vaší žádosti o zastavení živelného nárůstu, celkové zot(h)avení a (pro) jednou i úplné zbavení zadlužení udělá zadosti
✅ to máte všechno pod
jednou l(p)evnou střechou
💯 přehledem, kontrolou (palcem)
✅ ne rozházené do více stran
((h)řešíte na)
❌ hrozí zabavení v(a)šeho majetku
Nedobrovoln(vědom)ého zpeněžování vašich nemovitostí a připravování Vás o ně za zlomky jejich tržních cen už bylo DOSTI.
Souhlasíte? To jsme rádi.
Tak co to zkusit konečně taky s námi?
Ne zase první všude jinde
a k nám chodit až na poslední pokus
*skončí funus, vlk se přežere
k prasknutí a z kozy zůstane fous
kdyby náhodou osli... nebo si
postěžovat, poplakat na rameno
i když si poradíme s ledasčím,
křísit nebožtíky pořád neumíme
"jen" se Vám to snažíme
stěžovat co nejmíň, aby se ↑ nestalo.
jinými slovy
je to vyplacení cenově i časově náročné zástavy z vaší nemovitosti
jako je ta nebankovní, zesplatnění, exekuce, insolvence nebo dražba
a peněz mnohem umírněnější nebankovní hypotéky či zpětného leasingu
jedním příkazem se všemi vašimi bez zástavními závazky kolem↑
❌ zato bez typických kazů a vad na kráse typu umínění, otrav a drahot
❌ jež by jen celkově zhoršovali vaši situaci a zvyšovali příznaky přeplacení.
Ba co (peníze/na)víc:
Rozdíl mezi celkovou výší nynějšího zadlužení a tou nejvyšší možnou LTV
Vám na vyžádání (vy)dá ráda do rezervy, opravy či prakticky jakéhokoli díla
ať to máte všechno v jednom, nestojí vás sk(r)andál, dál bydlíte a nestrádáte.
Penězi, které jsou výrazně levnější a výhledově se Vám tím pádem vyplatí víc z pohledu měsíční splátky i celkového přeplatku než stávající zadlužení
sníží vaši platební zátěž a tím i stupeň ohrožení nemovitosti, že z ní vyplatí dražší:
nebankovní hypotéku, tu bankovní po zesplatnění, jiné nájemní bydlení, soudní či exekuční příkaz k prodeji, vyhlášenou insolvenci i nařízenou dražbu,
váznoucí na listu vlastnictví (výpisu z katastru / dřív) vaší nemovitosti
zrovna je vezme jedním šmahem se všemi nezajištěnými závazky kolem
jež naše zákazníky většinou zatěžují podobně, ne-li ještě podstatně víc, než↑
*tedy pokud na ně vyjde a nevyjdou náhodou levněji než nový úvěr
ať už jsou tyto okolní půjčky oficiálně zanesen v registrech
nebo vzaté po známosti, rodině, vzniklé z podnikání...
všechny v jedné platbě a jinak takzvaně čistý štít
a dál se nezadlužovat, ať není jen otázka času
než se na Vás sesypou ve formě exekucí...
čímž Vás kompletně, nejen částečně oddluží, alespoň se o to teda ze všech dostupných LTV sil vynasnaží.
Vědomostní okénko - (doz)věděli jste se, že:
Pozor, neplést si (produkt oddlužení nemovitosti) s oddlužením fyzické osoby, osobním bankrotem, insolvencí.
Povoleno oddlužení zde značí schválení ne/bankovní hypotéky či zpětného leasingu od soukromého investora
zaplacení současného zadlužení jeho penězi, nikoliv státní pomoci dlužníkům z dál nezvladatelného zadlužení
jimž může být po splnění všech podmínek odpuštěno až 70 % součtu všech přihláše(puště)ných pohledávek
no často se stane, že o podstatu stejně přijdou nedobrovolným prodejem z popudu správce uspokojit věřitele
nebo uhradí celých 100 % z dluhů, takže se jejich snaha ponížit si je a ještě udržet nemovitost mine účinkem.
"Pouze" tomu dají jistý právní, časový rámec, řád, sobě ochranu před ⇑, dalším navyšováním no i odkládáním.
Kdežto u ON se všichni vyplatí, tedy pokud na ně zbyde a nejsou levnější a Vy dál splácíte jen jednomu - nám
a dům Vám zůstává, dokud neřeknete jinak.
Dáte-li tomu zelenou, ozvěte se...
ukončí tak veškeré, vůči vaší osobě či firmě vedené soudní řízení i mimosoudní spory vymáhající pohledávky, která Vám v nepovedené minulosti vznikly u jednotlivých věřitelů,
taky s nimi spojené tlaky a náklady navyšující jejich zůstatky o odměny inkasních agentur, různých vymahačů, soudních zmocněnců, exekutorů, insolvenčních správců, konkurzní podstaty...
které jsou ve srovnání s výší zpoplatnění (apetitem, tempem nárůstu, nákladového zatížení) zpětného výkupu nebo nebankovní hypotéky na oddlužení nemovitosti od nás mnohdy násobně vyšší.
Jen si vezměte dneska standardní roční úrok klasické (účelové, bankovní) hypotéky 5 %, k němu si přičtěte ten uzákoněný sankční 15 %, který se začne načítat hned po jejím zesplatnění, různé pokuty za upomínky, cca 15 % jednorázový účet za (od) exekutora hned ze startu (převzetí) plus dalších 15 % na konci za vydražení dražební společnosti, pokud se Vám ho do té doby, třeba pomocí ⇑ nepodaří odvrátit.
V takovém případě bude do utržených finančních i emočních ztrát potřebné dále započítat (odečíst) skutečnost, že o svou nemovitost nadobro přijdete za nejspíš ne zrovna tu nejatraktivnější cenu, buďto hned vyvolávací nebo která se od ní příliš neodlepí, sotva se z ní poplatí vaše dluhy a Vy budete moct být rádi, když k igelitce s oblečením dostanete i pár (set?) tisíc na nový životní začátek bez ničeho.
Že jste si mysleli, kde nic není, ani co brát, nemáte na chleba a oni si vás na něho takto namažou? No, tak to jste žili v (další) (dez)iluzi. Životní krizi doprovází příjmová slabost, tu zase platební neschopnost a ta není v zadluženém stavu vůbec příjemný ani levný špás. No na odpor proti tomuto obchodu s chudobou se stavte na těch správných, za něho do jisté míry zodpovědných a na něm ekonomicky participujících (státních) místech.
kde Vám, se stavíme, fantasmagoricky klidně odpřísáhnou, že je vše v naprostém pořádku, to nejhorší už máme za sebou a jsme na té nejlepší cestě z úpadku do rozkvětu (renezance), aniž by tyto (dez?)informace jakkoli podkládala křivka ne/růstu, ne/hli brvou, kdy ne/mají, ale hlavně že je nutné honit dezinformátory, kteří informují o tom, co se jim to nehodí, třeba že ty jejich nestranné pravdy pokládají za lži, aby náhodou nevyplašili a proti sobě nepoštvali ty, kteří ještě zažívají jakžtakž (relativní) prosperitu a tak jim to (naivně?) věří, nebo vléli (planou?) naději do žil těm, kteří se zaťatými zuby drží a snaží se to přežít, spolčené s občany hen té druhé kategorie, tou lůzou, jež už je dávno namočená v recesi až po uši, nebo jim nevěří ani pohlavní orgány mezi nohama, nebojí se to dávat patřičně (jaksepatří) najevo, je tak onálepkovaná od hlavy až k patě dezolátskými přezdívkami, určitě spolčená s kdovíkým, a takto by jen dostala (další) potvrzení zvenčí, že v tom nejsou (zdaleka) sami, kuráž k protestům do žil od prorežimních (mainstreamových) médií a jejich mecenáši ukutých (draze zaplacených) želízek v politickém ohni, že v tom nejsou (zdaleka) sami.
Ale abychom je pouze nevděčně nekritizovali, neházeli na ně špínu a pak na nich neprali špinavé prádlo, určitě tyto sankční kusy před začátkem této krize zredukovali, udrželi na uzdě a roztáhli v čase neplatičství (delikvence), co to šlo, tedy na možné, se zaťatými pěstmi překousnutelné a oběma zavřenými oky přehlédnutelné minimum včetně ohlídání si (n)asertivity domlouvacích (nátlakových) akcí ze stran vymáhacích společností, neb bylo navýsost jasné, že se po spuštění té výplachové dostane do platebních problémů hromada řadových, relativně spořádaných, sečtělých (spolu)občanů, nejen drtivá většina do toho data už tak hraničně za(pře)dlužených lidí, ale nižší střední třídy jako takové, tak ať se jim to nerozpadne a nespadne na hlavu jak domek z karet, ty půjde do dosažení určitého procenta populace udržovat vzájemně rozhádané, utvrzovat v tom, že jsou jedni z mála a ne mnoha, případně zařazovat mezi ony dezoláty.
Pokud se nám od toho podaří odosobnit a poté si nalít pohár čistého vína, ten trpělivosti by inkasním agenturám mohl přece jenom přetéct i mnohem dříve, zatímco ten s pokutami více.
Jinak zkusme nezapomínat ani na to, že nám za dobu posledního býčího bě(tr)hu (bull runu) vzrostly ceny nemovitostí, hlavně na cílové rovince, závratným tempem, než ho zpomalil medvěd, co to plácáme, netopýr, ale ani jeho trus nestačil k zásadnější korekci, přestože většina podnikatelů nevi(y)dě(la)la větší peníz od Kuvajtu, teda Ukrajiny napadení, nebýt dotací, tak už se pojíme navzájem a do banky si pro pořádnější hypotéku přišli za poslední dva roky zhruba dva lidé, z nichž jeden ji kvůli vysokým nárokům na DTI nedostal, zatímco s čistým registrem jich po tom jejich "pozdvižení" zůstali tak tři a majetných nebo nezadlužených až po pravnuka nemnoho víc. Ale hlavně že to nejhorší už nám oznamovali máme za sebou tak před rokem a půl, no pocitově nás ještě pořád ženou z pastvin do údolí, dojí na pokutách jak stádo tupých, do mrtě zmrzačených, proti sobě jdoucích, na nohou sotva stojících dojnic, přičemž to, spíš než na nějaké to brzké vískání si, vypadá, že po úplném vyprázdnění nás pošlou přímo na porážku nebo do basy, protože je nás tu na tom světě údajně pořád příliš moc, stále víc k ničemu a navíc je nutné bránit hen ty Evropské hodnoty.
I když je pravda, že reálná kupní síla ze stran retailu (ti všichni kromě několika málo dál bohatnoucích bohatých, podnikatelů, kteří si na nich, střední - intelektuální třídě, mile rádi pochutnají) je přinejmenším diskutabilní,
alespoň tabulkově nastolené tempo růstu a následné stagnace (převalování na místě) cen podkladových aktiv by s nimi mělo být STO udržet, natož je předehnat, jen několik málo vyšších stovek až nižších tisíc dluhových rekordmanů, čili statisticky nepodstatné odchylky z větší části reprezentované neplatiči u nebankovních společností, jimž jdou z druhé strany po krku pro sichr s velkou chutí kriminalisté, aby se to dělo ještě míň, takže si nemáme velice co stěžovat, ne..?
Navíc by tu měl být za tu dobu ekonomického rozkvětu (boomu) vytvořený dostatečný LTV prostor dokonce i mezi ještě poměrně nedávno do rovných 100 % odhadu rozpůjčovaných hypoték plus nějaký ten nezajištěný spotřebitelský úvěr na ještě větší zvětšení luxusu, který jste si už tak nemohli dovolit ani z 5 % vlastních zdrojů... než se zase, po "menší" skluzavce, několika pádech, zlomeninách a zraněních neslučitelných se životem vrátíme do vzestupné trajektorie.
No jen aby nejen papírově - nad ně časem nevyletěly ty dříve velkoryse rozpůjčované hypoteční LTVčka - se skutečně našel kupec ochotný je zaplatit.
Tedy nejen do doby, než se s podobným apetitem, dobrou náladou, vyhlídkami na sklizení všech těch "těžce" vydřených milionů a stání se teda těmi milionáři, o čemž se nám zatím zdálo jen chvilku před setřením losu nebo slosováním výherních čísel...
reálně pustíme do prodeje své nemovitosti po hlavě, plni elánu a pozitivních očekávání vlivem těchto okolností, indicií a nezačnou nám postupně padat koutky i víčka při postupné konfrontaci realitou a korekci ceny, kdy se nám nebude dařit najít skutečně zapáleného kupce ještě hodně dlouho (hluboko), až toho možná raději zanecháme a rovnou stáhneme celý inzerát, pokud nás do prodeje netlačí nic jako třeba tíha oněch neustále přibírajících, na ramena nám tak tlačících a postoj poněkud hrbících dluhů. Už jen z principu, tvrdohlavosti, buďto za ten "skandál", co jste zaslechli, nebo vůbec! Si radši počkáte, než se najde ten správný blbec, pardon, kupec. Tak že by přece jen na nějaký ten čas vůbec???
Přece to nebudete prodávat za takovou almužnu, nejste blázni, i když je pořád cirka pětkrát taková, než byla před pěti lety, no ne?!
Ale to bude asi i hodně zaležet na době, v níž se o to budete snažit. V té dnešní bych to na tento scénář plný depresivních scén viděl a zas takový optimista, abych věštil brzkou změnu nálad ve společnosti, spotřebitelského chování (nakupování) k lepšímu, nejsem. To by banky nejprve museli extrémněji zkorigovat úroky a ukázat přívětivou tvář, aby k nim lidé ztratili averzi a našli si cestu s vidinou zlaťáků, nebo zlákaly dostatek těch, kteří si ji k nim za ty nedávné zločiny zatím nevytvořili. Nebo rovnou nezačne být hypotéka na bydlení dotovaná státem, EU, alespoň pro mladé, s dětma, viděli bychom to tak na 1 % ročně a výhledově mnohem realističtěji... To by pak nemovitosti i stavební materiál a práce mohly znovu začít jít jako na dračku a tím pádem i jejich cena dál nahoru.
Jo a taky Vám stále umožňují podat na sebe nebo nechat některého se svých věřitelů podat na vás návrh na oddlužení, vyhlásit osobní bankrot, vstoupit do insolvence. Sice jak ovečkám do ohrady, kdy předtím musíte odhodit všechnu stydlivost i hrdost, teda jestli ve vás ještě nějaké zbyly, nechat se vysvléct do naha a pak oholit. Dobré, když nic nemáte a nevadí Vám, že okradete ty, kteří Vám (s)věřili (své peníze), takzvané věřitele, až o 70 % z výše důvěry, no jestli ji za dobu vaší delikvence cca o tolik navýšili, nebo během následujícího 3-5 letého období splatíte 100 % svých dluhů, nemusí vás to karmicky trápit, ruka v tomto směru hříšnou ruku myje, nebo chcete přijít o to málo, co ještě jo, zbylo.
A to, prosíme pěkně, není žádný extrémní případ, vrchol, strop mající za cíl Vás schválně vystrašit, vyburcovat, přimět k akci našeho oslovení, ale spíš takový základ, cirka možné minimum, se nebavíme o těch ne(nad)standardních, soukromých...
Ty pak umí být jiné cifry i frmoly a žádoucí zhodnocení od našich investorů i kdyby těch 14 % ročně plus nějaký ten poplatek malý zázrak, nebe a dudy, dar z nebes...
Takže prostor pro úsporu, přidanou hodnotu (=přínos, pomoc) by tady bezesporu byl, teď ho jen uchopit za ten správný konec, naplno využít ve Váš ekonomický prospěch za percentuálně odpovídající (spravedlivou) odměnu,
ne naprosto nerentabilní, neřkuli ji zneužít jen v ten vlastní ekonomický užitek, celou sám zinkasovat ↑ a když už, tak při té příležitosti zhltnout i zbylé LTV, jak malinu, mají ve (zlo)zvyku jisté firmy, prý spásonosné a ono zkázo.
Nastálo tak nastolí v pohodě splatitelný splátkový kalendář a ten se zaslouží o to, že si ji udržíte i do dalších let a časem převedete do banky, splatíte z prodeje nebo jiného zdroje, předtím ještě klidně zvelebíte, násobně tak navýšíte hodnotu a tu pak projevíte v prodejní ceně, z níž většina poputuje tam, kam má, čili k Vám, ne cizím cizopasníkům,
Lepší, než abyste ji v nouzi odevzdali za z nouze ctnou zneuživším, ne?
Toužíte-li po tom, aby bylo vaše nastávající zadlužení a tak i držení vlastnictví vaší nemovitosti vážně udržitelné, dlouhodobě konzistentní, nejen na oko a časem vysálo zbylou hodnotu z vaší nemovitosti nad rámec zůstatku nynějších dluhů jak morek, čímž Vás položilo na lopatky, z louže do bažiny, rádi se Vám o to zasloužíme:
Protože Vás i vaši nemovitost zbaví celé řady vážných potíží jako je:
předražená nebankovní hypotéka, ta bankovní po zesplatnění, soudní i exekuční příkaz k prodeji, probíhající insolvence, dražební proces, nařízená dražba...
Jak to dokáže?
Z peněz ne/bankovní hypotéky či zpětného leasingu, jimiž je vyplatí.
Vám se pak vyplatí nižší sazbou i splátkou díky delší splatnosti.
Což Vám umožní ji dále nerušeně splácet, bydlet a užívat.
Zabránit tím nedobrovolnému zpeněžení, stěhování a zachránit ji před schrastěním nenechavými chmatáky.
a proč do něho jít právě s námi:
Kromě toho, že jsou naše nebankovní produkty na vyplacení dluhů velmi (vý)hodné i pohotové a bankovní i realitní možnosti pro následný převod do banky v dohledné době nebo prodej na horní cenové hladině výborné...
Vás při jejich sjednání v případě zájmu zastoupíme u jednání se všemi vašimi věřiteli a jimi pověřenými zástupci jako je: inkasní agentura, právník, soud, exekutor, insolvenční správce nebo ten konkurzní podstaty...
Zjistíme veškeré pohledávky vůči nim vedené a zajistíme přesné vyplacení dlužných částek k datům, které jsou uvedené na vydaných vyčísleních, jen co je (s)právně zredukujeme na možné minimum...
Komunikaci i administraci k eliminaci vašeho nežádoucího zaangažování a potenciálně drahého pokažení máme v malíku...
Provádíme ji stejně jako sobě. Nepodvádíme Vás...
Z nebankovní hypotéky či leasingu jde nemovitost oddlužit od všech světu známých omezení vlastnického práva.
Zástava od nebankovní firmy, zesplatněný úvěr, soudní prodej zástavy, exekuce, insolvence, dražba...
Zatímco pro banku jsou tato zatížení na katastru nestravitelné sousta, pro nás denní chléb.
To záleží na skutečné (nejen avizované) výhodnosti k oddlužení využitého produktu, tedy hypotéky, půjčky (úvěru) se zástavou, výkupu s pronájmem (zpětného leasingu).
Pokud je pro Vás jeho cenová politika (utržení) únosná, stojí Vám ji zaplatit za její udržení a máte jistotu, že bude zachována po celou dobu jeho životnosti v alespoň plus mínus slíbené podobě, pakliže se nedostanete do dlouhodobě platební neschopnosti nebo nebude ideálně i vůči ní investor otrlý (imunní), pak ANO.
V opačném případě, kdy je scénář, že dospějete do bodu zdárného splacení bez ztráty jediné stovky tisíc korun navíc (těžké ekonomické újmy), prakticky vyloučený, ať už čistě cizím či svým přičiněním, to je jen marnotratné zhoršování situace, odkládání neodvratného prodeje a okrádání se o zůstatkový rozdíl mezi výší dluhu a ceny, tedy skákání z louže do bláta, přilévání benzínu do ohně, NE.
Dobrá zpráva: Ten náš se nesnaží zneužít složité životní situace čistě ke svému obohacení, čili vycucnutí zbývající likvidity z nemovitosti, ale využít ji k oboustrannému prospěchu kladouce primární důraz na ten zákaznický.
Dobré doktory, kameníky..., kteří dobře vykonávají svoje řemeslo a nechávající si za to spravedlivě platit taky nejde osočovat z vypočítavosti, že spoléhají, až... horší, kdyby se na rozšiřování své kartotéky aktivně podíleli....
Tak zásadní je, aby stávající zástavce nevyšponoval dlužný zůstatek blízko k tržní ceně zástavy, jak mívají někteří nejmenovaní v oblibě.
Tedy aby zde byl dostatečný LTV prostor pro poskytnutí nové, oddlužovací hypotéky, nebo nájemního bydlení.
Jak známo, ani banky dnes nepůjčí víc než 80 % z ní, a čekat víc od ne-banky je bláznovství.
Uvidí se tedy až po bližším posouzení, kdy se určí horní limit a vyžádá vyčíslení.
Jestli bude nová hypotéka vůbec stačit na vyplacení té stávající....
A pokud ano i kolik půjde nejvíc půjčit nad její rámec.
Naší prioritou samozřejmě je naplnit penězi pohár vašich preferencí až po okraj, nebo alespoň poplatit všechny okolní (bez zástavní) dluhy, které jsou často největší nápor na vaši peněženku, ne je nechat tak a Vás napospas dalšímu tlaku, jak opět nejedni "dobrodinci" se slovy: "víc už nejde, pohledejte jinde.". Jenže kde? Když toho nebyli oni ochotni ani se zástavou, máme my teď bez? Nebo je teda vyplatit a navýšit? A není škoda všech těch jejich vícenákladů za "nic". Vleze to tam teď vůbec? O tom všem je na místě přemýšlet, než k nim (jim) bez rozmyslu naletíte.
Jinak je pochopitelně nutné splnit legislativní nároky, které klade stát na kvalitu vaší úvěruschopnosti a mohou zásadním způsobem promluvit do proveditelnosti a maximální hypoteční či odkupní výše, protože na víc příjmově (bonitně) nedosáhnete, přestože hodnota zastavované nemovitosti by ještě pustila. Bohatě...
A taky pravda, že ty komplikují mnohdy životně důležité zadlužení hlavně zaměstnancům (=spotřebitelům), takže jste-li podnikatel, zákon o spotřebitelském úvěru se na Vás nevztahuje a máte to tím pádem mnohem jednodušší.
Že by konečně prostupné, cenově dostupné a současně poctivé oddlužovací produkty
, které si bez problémů poradí s vyčistěním listu vlastnictví vaší milované nemovitosti
důsledně smyjí nánosy zesplatnění, exekuce, insolvence, nebo dražby z listu vlastnictví
aniž by si ve skutečnosti a skrytu duše brousili zuby na upíří vysátí zůstatkové hodnoty?
U nás fakt že tak a nejinak.
Bez vyskakování i inkasování vesmírných cifer.
Spárujeme Vás s kompatibilním soukromým investorem,
který všechen tento balast vyplatí a Vás v důsledku a celkovém znění vyjde zdaleka nejlevněji.
Nabrali jste si toho víc, než kolik se po všech těch katastrofách ukázalo, že jste schopní utáhnout, přestože původně se to jevilo poměrně nevinně?
Už se nad vámi stahují mračna, nebo přehnalo obludné tornádo, přehnaně s vámi zatočilo (metlo), údajný dluh vyhnalo do oblak a Vás tak rozcupovalo na cimprcampr?
Pomalu ztrácíte víru ve zdárné vyváznutí bez ztráty kytičky či alespoň odření uší, nebo se tak už dávno stalo, a z Vás se stávají chroničtí neplatiči?
Proto začínají úřadovat vymahači, mobil vyzvánět jak spolčení saniťáci, měšťáci a hasiči, pošta se neúnavně plnit o sto šest těmi nejdražšími a zároveň nejzbytečnějšími papíry (dopisy), z nichž jste kdy v životě četli, či ani to ne, a jichž důsledné korespondenční vybavování by vám zabralo zhruba jeho zbytek, a všechny tyto sankční postihy se ochotně přičítat z zůstatkové jistině jak postižené?
Běží Vám poslední měsíc, než i věřitel ztratí víru ve vaši nápravu a nevratně učiní skálopevné rozhodnutí o zesplatnění, či už uběhl jak zajíc a teď to po vás chce sakumprásk celé naráz?
Padá na Vás únava i splín, máte nůž na krku i toho po něho, špatně se s ním dýchá a tlak vyvolává blok?
Strnule a nedočkavě, že by se ve vás krve nedořezali, čekáte na vyjádření soudu k návrhu zástavního věřitele na nařízení prodeje zástavy, jeho zamítnutí či odklepnutí, exekuční kolečko a dražební licitaci?
Dluh mezitím nadále roste a cena zástavy klesá, jakoby je svírali kombinované kleště, vás to vysává jak smyslů zbavené klíště a chudnete tak tempem, za něhož by se rozhodně nemusel stydět ani kdejaký kníže ba možná ani šejk?
Nejvíc paradoxní na tom celém ale je, že v reálu jinak nemáte prakticky ani na chleba? Docela smutná, šachmat situace, co? A ten paralyzující pocit bezmoci a úzkostí plnící plíce...
Hřebíček na rakvičku tomu uhazují ve zprávách, kde po všem tom natropeném marasmu od moderátora potom slyšíte, že abyste předešli civilizačním chorobám, máte udržovat správnou životosprávu, což vás vytáčí doruda? Díky moc za tipy! Říkáte si?
Oprávněně se proto obáváte, že s takovou mezera mezi nimi, která vás ještě jakžtakž udržuje v relativním plusu a tudíž klidu, co nevidět zmizne, Vás trčící uprostřed pomyslně rozmáčknou jak mandelinky, načež se překříží, bez přestávky budou směle pokračovat v "krasojízdě" a Vy zůstanete nemálo dlužni i po jejím zpeněžení?
Hlavně se Vám do něho nechce, nebo ne pod tlakem a tak i cenou v této proklaté době, ale jinak Vás to podle všeho peněžně sežere zaživa?
Což takhle se zkusit nenechat vycukat, zviklat k naskočení na první špek, který Vám pohodí pod nohy, nepodklouznout na něm a nezmastit to vzetím ještě mnohem mastnější píce, jež Vám onu LTV rezervu schramstne natotata, ozobat na kost a vycucat, ale nám ozvat?
Máme řešení, které stojí za to, ne hřešení.
Relativně bez absťáku se to dá chvilkově přežít třeba bez řidičáku, který člověku nedávno vzali vinou vlastní nedbalosti, teda nezpůsobil-li tím závažnější újmu na zdravích, penězích či svobodách.
O poznání HŮŘ se mu však obchází bez nemovitého majetku navěky a čím víc se na něho nadřel, obětí ho stál a je srdeční záležitostí, tím to platí trojnásob.
⇓ Tak což takhle si osahat náš realitní klenot, nebo nám dovolit Vás hypotečně pohýčkat něčím takovým jako je: ⇓
... po jejich vyhlášení správce zajisté nevztáhne svou ruku na vaše bydlení jakožto předmět zajišťovacího práva ne/banky, nebo jiného, do nich přihlášeného zástavního věřitele.
Právě naopak, u všech insolvencí vyhlášených po květnu 2019 ho s velkou pravděpodobností vyvěsí na nástěnku inzertního či dražebního portálu bez ohledu na vámi vznášené námitky, to jest nedobrovolně, majíce tak za lubem jeho přeměnění coby majetkové podstaty na peníze právě za účelem přednostně jeho a dále ostatních uspokojení.
Dříve, kdy je ještě šlo plnit prostřednictvím splátkového kalendáře, bylo k přiklonění se ke zpeněžení majetkové podstaty potřeba, aby k tomu ze strany zástavce přišel pokyn, anebo sám správce k závěru, že jím bez něho dlužník nedokáže ve vymezeném rozpětí pěti let dorovnat oněch odklepnutých třicet procent ze zůstatku všech přihlášených dluhů.
Nejen proto je VÍC než rozumné nejprve si jejich lehkomyslné vyhlašování, čili zběsilé skákání do nich naslepo, zhurta a rovnou po hlavě, v chladné ní předem pořádně rozmyslet a prostudovat veškeré možné dopady na život vaší osoby...
Jsme totiž hluboce přesvědčení, že základní předpoklad pro to, aby dávalo takové oddlužení nemovitosti vůbec smysl, je, aby výsledný dluh skvěle ladil s vaším úmyslem, hrál s vámi jedny housle, byl dlouhodobě v pohodě uplatitelný a nebobtnal daleko za jeho hranu.
Jedině taková stezka Vás může nakonec dovést k její záchraně mající podobu výhodné bankovní hypotéky, ideálně pak ničím nezatíženého výpisu z katastru, kde se vaše jméno bude skvět v kolonce výlučný vlastník a NE NA lejstru ohlašujícím dražební kalamitu.
Podle nás Vám má taková Americká nebankovní hypotéka nebo zpětný leasing hlavně koukat ulevit od těžké váhy nemovitostí zajištěného dluhu i těch bez zástavních kolem, pokrýt ostatní ožehavé výdaje a vytvořit menší rezervu pro případ horších časů.
Nějaká ta rozmařilá rozšoupnutí bychom navrhovali pošoupnout na později, až budete z nejhoršího venku.
Samozřejmě žádný dišputát proti luxusní rekonstrukci, dovolence ani bujarým nákupům dle gurmánského gusta.
No nejsou-li z nějakého pádného důvodu nevyhnutně nutné, dopřejte si je až z peněz bankovní zásilky, nejlíp vlastní píle.
Zkrátka dostavit potřebný kapitál, ten pravý platební klid i pocit neohrožení BEZ silné tendence k úvodní náladové vybíravosti, následnému nedomluvenému uždibování, nákladovému prodražení, podražení peněžní židle a vražení kudly do ZAD.
Nesloužit k tomu, aby jejich zřizovatelům umožnovali výsostně se na Vás přiživovat, zmocňovat se nemovitostí za vyloženě směšné peníze a vycucávat z nich zbývající věcnou hodnotu.
A tak pomoct ve zdraví přečkat ono "dluhobití ke zblití", přebrodit rozbouřené úvěrové moře, dostat se z povodně do původního sucha a časem se postavit čistě na vlastní nohy, nikoliv vám je nestoudně podseknout, načež stáhnout k jeho DNU.
Než darmo krmit cizí krky, to už je radši radno hned ji zpeněžit prodejem, poplatit si z toho komplet dlužné částky kolem, spakovat zbytek z utržené ceny i svoje saky paky, zvednout kotvy a odplout jinam, než z mizivé naděje ve zvládnutí naslepo skákat kamikadze z obrovské louže do bláta, NO NE?
Ale tak komu není rady, tomu není pomoci, ŽE JO...
Pojďte si přechodně zachovat svůj nemovitý majetek, vystříhat se tak povinnosti velící vyklidit své pozice, uvolnit je po vůli a zisku cizích "vetřelců" kvůli peněžní naléhavosti a časovému nátlaku hluboko pod jeho výhledově reálnou, nebo dokonce i momentální tržní hodnotou.
Snad nechcete býti na úkor toho biti krutěji, než je vyloženě nutno, na poli vlastního "vývaru" z této životní realitní operace.
Naším cílem je vaši situaci finančně stabilizovat, abyste mohli v klidu vyčkat na ten správný okamžik k (pře)vzetí bankovní hypotéky, realizaci prodeje, nebo uvolnění jiného zdroje význačnějšího kapitálu, z něhož tento oddlužovací nástroj rázem vrátíte.
To abyste vinou "menší" výluky kapitálu nebyli už zřejmě nadosmrti nuceni oželet své milované bydlení a doslova od základů pak překopávat nejen svůj život.
Ujištění: Vážně neprovádíme žádné hanebné machinace, což značí, že nás "ve skrytu" duše nehoní mlsná, neděláme si tak zálusk a nekujeme na Vás pikle, jen abychom schrastili "zbytek" prodejní ceny vámi pronajímané, obývané a jistě i laskané ubikace.
Nesnažíme se bezbožně zneužít vaší "dočasně" žalostné situace a nes(t)oudně si na ní namastit kapsu jak z řetězu urvaný, hladový, navztekaný čokl připravený pevně se zahryznout do každé koruny a bez boje, vrtání kolene, nebo utracení nepustit ani jednu
Vize je jasná: Jednou jste Vy osudoví majitelé, stálo Vás to "spoustu" úsilí, je to svaté, má to tak zůstat I DÁL a my se JEN postarat, aby se tak stalo za MIN újmy, nebo VŠE dělo ve vašem NEJ zájmu a za to si mimoděk přijít na předsevzatý, dopředu jasně komunikovaný rabat,
, jehož výsledná tóninová výše vyzní vašim cenově citlivým uším i srdcím v celkovém znění výrazně více balzámově, než kdybyste to celé odpískali, na závěr tomu zahráli smutnou baladu, umíráček, odchodem vchod, odzvonili hranu a svou pýchu kvapně vyslali dál do světa dost pod cenou.
Pokaždé usilujeme o to, abychom se s cenovkou výsledného řešení dostali na dotek oboustranně spravedlivého průsečíku prospěchů, zaslepeně sami sebou ji násilně nepřiklonili výhradně tomu vlastnímu a zároveň ta uvedená na předváděčce zůstala i závěrečná, ne startovací, tak třetinová.
To abyste byli co nejakurátněji spraveni o tom, do čeho že se to řítíte a zamezilo se tak potázání s nepříjemnými nesrovnalostmi, potažmo záhubou přinejmenším vlastnictví.
Ostatně...
I Vy sami byste si měli přednostně hledět pořádně pohlídat, abyste nepořizovali zajíce "od hlavy až k patě" důkladně zabaleného v pytlovině.
Vždyť finance nejsou žádné "fusakle", aby valnost jejich kvality mohla stát za starý pytel a vy je pak flákli na smeťák, nebo charitu, sotva na Vás vybafne první fuga po druhém oháknutí chodidla...
Oddlužení nemovitosti odpovídá vyplacení a tím i jejímu zbavení všech na ní váznoucích, méně výhodných a tím pádem i zbytečně zatěžkávajících zástav, jako jsou například:
a jejich nahrazení ekonomicky významně milosrdnějším dluhovým řešením.
Dále lze celkový rámec navýšit, kam až to strop LTV daného produktu dovolí, aby do něho šlo zahrnout vší bez zástavní závazky kolem, nebo získat neúčelové peníze navíc.
Kromě nesmírných nákladů má totiž spousta z nich další společný průsečík v tom, že na člověka začnou spěchat, obestřou ho jistou naléhavostí, neodkladností, urgentností.
Jinými slovy vyvíjí časový nátlak a pod výhružkou dalších sankcí a nuceného prodeje jeho nemovitosti mu přikazují doplatit celý dluh v poměrně „mrňavém“ časovém úseku.
Vyplacením vlastníků těchto závazků do výše vašich dluhů u nich.
Z peněz nákladově vstřícnější hypotéky proběhne finanční uspokojení kteréhokoli z těchto věřitelů.
Přesná cifra se jim pošle v čase, který si stanoví na vydaném vyčíslení.
Po vyrovnání se přestanete nacházet v roli jejich dlužníků, nadobro tak skončí otravování a vy plynule přejdete na citelně přívětivější splácení.
Těšit se u nové hypotéky můžete na parádní parametry:
→ splátka splňující současné a padající na historické minima!
Zároveň se můžete spolehnout na zanedbatelné náklady před, při o po.
Nejenom na stoprocentní rovnost, standardnost a transparentnost.
"Ať mně dají svatý pokoj. Už mám toho jejich nátlaku tak akorát…“
Tak moc na Vás:
že si přejete, suverénně silněji než kdy co pod stromeček, abyste je měli konečně z krku.
Našim revírem je úvěrový trh, naše tempo je většinou vražedné, naši protivníci jsou predátorské společnosti, šmeliči a škůdci.
Muži a ženy z dd.cz pracují sice jen od osmi do osmi a neděle si vyhrazují pro dopřávání bezstarostného odpočinku, přesto je jejich prvořadým úkolem:
Udělejte si proto laskavost a poptejte se po nadprůměrném vyřešení vaší strastiplné situace.
Rádi na to mrkneme a nastíníme, jak si počínat pro tolik tížené osvobození.“
Teda zhruba takto bychom alespoň pokaždé odpovídali, kdybychom k tomu vždy měli dostatek mentálních, energetických a časových sil.
Chcete si nechat vyhodnotit svoji situaci? Klikněte sem:
celková výše hypotéky: 1 000 000 Kč
doba splatnosti: 25 let
výpůjční roční úroková sazba: 2,48 % p.a.
roční procentní sazba nákladů (RPSN): 2,98 % p.a.
(zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru, v němž je zahrnuto jednorázový poplatek poskytovatele za kompletní sjednání úvěru a veškeré jeho nákladů s tímto spojené včetně provedení odhadu, zpracování hypotéky a tvorby smluv.
Měsíční splátka: 4 476 Kč
(zahrnuje splátku jistiny, úroků a výše uvedených nákladů)
Navýšení úvěru: 342 800 Kč
(spočítáno za celou dobu splatnosti za předpokladu dodržení naprosto řádného splácení a naopak absence uplatnění nároku na výjimečné splátky či předčasné jednorázové doplacení)
třída Tomáše Bati 1547
760 01, Zlín
působíme po celé ČR
schválení NABÍDKY
rádi navštívíme vaše...
Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ 88853225
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele
soukromý investor, hypoteční, realitní makléř, mág
Copyright © 2012-2026 Dům Dluhů
Written By Owner/not AI nor COPY
všechna autorská práva vyhrazena
krádež vlastnictví duševního se trestá
Vaše renomovaná dluhová speciálka
zkrátka slušná nebanka pro slušné lidi
Máme tam sdílet něco konkrétní?
Napište co, třeba se nám zachce.
Anketa: jaký obsah, téma, formát