Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Jaký je hlavní rozdíl mezi bankovní a nebankovní společností?

Pomocí našeho analyzátoru jsme odhalili dvě oddělené skupiny poskytovatelů půjček.

Na jedné straně skončili bezpeční věřitelé, tedy instituce kontrolované Českou národní bankou a členské společnosti České leasingové a finanční asociace. Mezi tyto bezpečné věřitele patří podle analýzy jak banky, tak také tzv. značkové nebankovní splátkové společnosti. Na opačném konci ve skupině půjčkových predátorů se ze značným odstupem umístily zpravidla anonymní nebankovní firmy, jejichž regulace je v našem legislativním prostředí složitá. Podle výsledků Navigátoru konkrétně nejlépe dopadly banky, jako jsou Česká spořitelna, Oberbank a LBBW následované dalšími bankami, ale také několika nebankovními společnostmi, s kterými jsme okamžitě navázali úzkou spolupráci v poskytování nebankovních půjček, hypoték a úvěrů.

Zodpovědný, bezpečný nebankovní věřitel Vás nenutí podepsat smlouvy půjčky ihned, ale dá Vám možnost si tyto smlouvy pečlivě prostudovat, objasní detaily s půjčkou spojené, až poté inklinuje k podpisu smluv. Věřitelé sdružení v České leasingové a finanční asociaci postupují v souladu s Etickým kodexem ČLFA a podle Memoranda ČLFA k ochraně spotřebitele při poskytování spotřebitelských úvěrů, nebankovní hypotéky nebo nebankovní půjčky.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky