Půjčka se zástavou a zpětný leasing auta
neboli autoúvěr nebo leasing od FÉRové nebankovní společnosti
která Vám opravdu půjčí až 67 % z ceny
reálné kup/prodejní, nejméně 500 000 Kč
už vlastněného/teprve kupovaného vozu
vloženého oproti penězům do zástavy
na opravu, nákup, restrukturalizaci...
už za měsíční úročení 0.67 %
až na délku splatnosti 10 roků
tak minimální splátku 6066,-
a po doplacení zase vyvázání
ne že pučí z každé maličkosti
registry, příjmy, dluhy, výdaje
tedy pokud ji utáhnete
nebo je dá do pucu
pak i potřebnou částku do placu...
pro/re/do = nákup, zpětně i úvěr
a to tak že slušně, žádný podvod.
morálně a mravně
žádnou k/levárnu
se s ní loučit
jak na káru
a tak(y) dost svižně, bez dů(ná)kladných kontrol, tě(le)sných prohlídek
*přisně kladených nároků, podmínek
z těchto peněz tak zaplatí, nebo zpětně proplatí část jeho kupní ceny
a Vy si z nich méně výhodné půjčky, jiné faktury, naléhavé výlohy
zkrátka
je použijete prakt(Amer)icky neúčelově (na cokoli) bez tohoto účelu dokládání
současně
platí, že předem nám nic neplatíte a pak (předčasně) splatíte kdykoli chcete
Splátka
0 Kč
Úrok
8%
*jen je naprogramovaná pro ty nebankovní hypotéky s delší volitelnou délkou splatnosti až 30 let, tak si ji pomyslně zastropujte 10ti
a tento výpočet informativní, ne/nárokový, závazně upřesnitelný včetně všech směrodatných proměnných
vedlejších poplatků, RPSN, navýšení (přeplatků) i hrozících postihů, kolik, za co...
až po těch vaší situace, žádosti a jejich bližším posouzení.
vozidlo během dlužení, splácení:
a) odstavené na chráněném parkovišti (méně náročná varianta)
b) užíváné nadále, vloží se zástavní právo / převede vlastnictví
stejně jako u nemovitosti, akorát ne na katastru, Listu Vlastnictví, ale registru vozidel, Technickém Průkazu
"Jen" je, zcela otevře(upřím)ně, tedy nutné splnit veškeré legislavitní povinnosti, normy vztažené na dostatečné prověření, splnění postupů a limitů úvěrovaného (žadatele) platné na území ČR, uložené primárně zákonem o spotřebitelském úvěru na jeho bonitu (úvěruschopnost) úvěrovaného (žadatele), ministerstvem financí, jiný(státní)mi orgány činnými v rozličných řízeních vykonávajícím dohled na zodpovědné úvěrování (zadlužování), nedopouštění se nedovolené činnosti, no i směrnicemi občanského zákoníku, ČOI, EU oběcně ochraňujícími práva spotřebitelů...
projít tím bez ztráty jediné kytičky tak fakt není jak růžovým sadem...
i ty čistě obchodní (pro maximalizaci zisku a zároveň minimalizaci risku ztráty) reflekovat při snaze schválit požadovanou částku aktuální situaci na trhu s ojetinami, kde se mnohdy nereflektuje realita, inzeruje za nesmyslné ceny a pak velice diví, že ani neprodává, nebo jen podpultově, tak za 30 procentních bodů pod jejich hladinou. Protože to už si za ne o moc víc peněz může člověk koupit zbrusu nový, předváděcí vůz s bonusem XY, kdo ví kde nevyhrka(prdě)ný, kým neumě nemanipul(oprav)ovaný, s fabrickou zárukou na 150 tkm či 5 let... a hromada automobilek chrlí na trh hromadu dalších a dalších (údajně lepších), tlačí ceny dolů s cílem, světe divse, je i prodávat...
koncovým zákazníkům, sta(dob)rým školám, chtějícím své auto vlastnit, ne jen půjčovat od půjčoven, na operativní leasing, krátkodobý nájem..., jak už pomalu i mobil, zachvilku co ještě, kartáček, přesně podle mota:
"Nic nemáš, no si rád, že žiješ, v těsné kleci měsíčních výdajů."
Tak:
→ to by se asi musel zblánit nejenom prodávající ale i kupující, aby za tak nízký diskont a vysokou cenu riskoval, že si pořídí kasičku na peníze, do které potom nasype další stovky tisíc
bez jakékoli pojistky, tedy té na skryté/náhodn(l)é vady, kterých je poko...ncovku výfuku, opravu nehradí ta povinná ani havarijní, tedy pokud to pak není totálka a likvidátor nezjistí
→ tím naším musí, zcela logicky, být, aby nám zrovna v tom vašem nezůstalo, pokud možno za žádné situace (ani teor(hypot)eticky) věz(trč)et víc kapitálu, než za kolik se ho dá prodat
ještě v dnešní době, kdy systém šikanuje řidiče (znepřijemň(draž)uje jim zážitky za volantem) o sto třicet šest a tak se jim to, přesně podle plánu, pětiletky, přestává jaksi rentovat
→ aby měla s takovou komu, možná by to chtělo trochu přitlačit na lobbing a přetlačit ty ideologi(ekonomi)cké zájmy, teda jeslti nejsou vize přespříliš kulervoucí/vejce přišláplé, sevřené...
Váš specialista na financování automobilů
o tom, jak jste na tom, co byste po nás chteli a my pro Vás měli.
💯 bezplatně a diskrétně vytvořená přesně na míru.
podkladů potřebných ke schválení a tvorbě smluv podle soupisky.
všech požadovaných peněz po jejich kontrole a podpisu.
Všechny je uděláte z pohodlí domova, (pojízdné) kanceláře, pošty...
Vám průběžně detailně vysvětlíme a pomůžeme hravě zvládnout.
Pakliže nemáte v zásadě nic proti a přejete si vydat se na cestu:
S panem Mackem byla příjemná komunikace. Asi ve druhé zprávě jsem mu vysvětlil svoji situaci. Pak jsem se týden snažil komunikovat z jeho kolegyní, která mi sdělila, že půjčují i větší částky. Po žádosti o navýšeni jistiny, celá žádost byla zamítnuta “bezpečňákem”. Pane Macek, ale kdyby to “bezpečňák” nezamítl, tak my vaše služby nepotřebujeme. Proto se dávají nemovitosti do zástavy, aby kryla možná rizika. Musíte si uvědomit, že vy přicházíte o klienty a peníze, a my o čas.
Děkuju za vyřešení půjček, slušné splátky, skvělé jednání s Ing. Guzejovou. Velká spokojenost .
Měl jsem spoustu nebankovních půjček, které se nedaly finančně zvládat, pomohli mi je vyplatit z jedné půjčky, u které jsem platil pětinovou splátku a mohl konečně v klidu spát. Nenaslibujou “hory,doly” a potom skutek utek, ale skutečně jednají! Jsem velice vděčný za jejich pomoc a nadstandardní služby, individuální a přátelský přístup, pochopení, rychlé vyřízení... tímto bych ještě jednou chtěl mnohokrát poděkovat panu Mačkovi a paní Ing.Guzejové.
Další povídání k půjčce se zástavou či zpětném leasingu vozdila:
Jaký je vůbec rozdíl mezi leasingem a půjčkou:
Jak už výše uvedené názvy napovídají, hlavní rozdíl mezi půjčkou se zástavou a zpětným leasingem (odkupem) vašeho vozidla spočívá v tom, že...
První si k tomu, aby Vám půjčil potřebné peníze, vystačí s vkladem zástavního práva na do technického průkazu v registru vašeho vozidla, jež i nadále zůstává ve vašem výlučném vlastnictví, zatímco
druhý si provedení tohoto úkonu (převedení požadovaných peněz) podmiňuje převodem vlastnictví a setrváním v pozici jeho vlastníka po celou dobu trvání smlouvy (dlužení, vrá(splá/a)cení).
U obou případů auto dál užíváte pro vlastní potřeby jako doteď, jen v prvním případě v roli vlastníka, kdy platíte klasické měsíční splátky, druhém nájemníka a nájem s tím, že ihned po splacení celé dlužné částky dle předem dohodnutého kalend(scén)áře zástava zase stáhne nebo vůz přepíše zpátky na Vás, takže ho znovunabydete, stanete znovu vlastníkem.
V podstatě tak jde "pouze" o technický mechanismus (báze) zajiště(bezpeče)ní půjčených prostředků (peníze) těchto úvěrových produktů, které v praxi fungují (se chovají) velmi podobně, kdy jen těžko pocítíte zásadnější rozdíl.
Rozhodně na celk(n)ovou standard(izova)nost, transparentnost, zkrátka (prach)obyčejnou pocti(opravdo)vost půjčujícího přesto dneska zřídkav(ídan)ou jak ještěrky, motýly, hady (v nelidské kůži)...
Je-li totiž poskytovatel, tedy jeho smlouvy i obchodní podmínky, na které se v nich odkazuje, slušné, čisté, jednoduché... pak se ani u výkupu s nájmem není čeho (nekalé machinace) bát...
A naopak, pokud tomu tak není a bude chtít, bude Vás moct nachytat a víc natáhnout, přestože má(te) "pouze" zástavní právo zapsané na osvědčení o registraci silničního vozidla...
A k té ceně...
Co se týká dod(st)atečných výdajů, tak se ani na jednu z převodních operací (na nás ani zpět na Vás) u ZL neplatí žádná daň z převodu automobilů, takže toto poz/znovunabytí neobnáší žádné "transakční" náklady navíc.
Ta konečná by tím pádem měla být u obou těchto produktů dost podobná...
Jinak, p(r)ominete-li jednu technickou, spíš pocitově diskomfortní skutečn(maličk)ost, že:
u odkupu s nájmem fakticky přestanete být po určitou dobu, konkrétně trvání leasingové smlouvy, majitelem svého vozu, stanete se "pouhým", avšak takovým lepším (pro/pod)nájemníkem, neb během celé disponujícím předkupním právem s předem (pevně danou) odkupní cenou, kdy platíte jen nájem jako odměnu za pozbyté peníze a ta zůstává neměnná ("bezanuitní" verze), nebo klesající v čase (závislosti na) a množství uhrazených nájmů,
tady nevidíme žádné výraznější rozdíly v ne/výhodnosti pro Vás jakožto jejich koncového uživatele, dlužníka, ani ohrožení faktického statutu vlastníka podkladového aktiva (auta) do budoucna
sloužícího čistě k zajiště(bezpeče)ní peněžní jistiny poskytnuté ve Váš prospěch.
V obou případech se můžete, dobrovolně, rozhodnout ho prodat, splatit zbývající dlužnou část(ku) a "zbytek" utržených peněz zinkasovat.
třída Tomáše Bati 1547
760 01, Zlín
působíme po celé ČR
schválení NABÍDKY
rádi navštívíme vaše...
Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ 88853225
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele
soukromý investor, hypoteční, realitní makléř, mág
Copyright © 2012-2026 Dům Dluhů
Written By Owner/not AI nor COPY
všechna autorská práva vyhrazena
krádež vlastnictví duševního se trestá
Vaše renomovaná dluhová speciálka
zkrátka slušná nebanka pro slušné lidi
Máme tam sdílet něco konkrétní?
Napište co, třeba se nám zachce.
Anketa: jaký obsah, téma, formát