Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Jak spočítat hypotéku online?

Pro spočítání hypotéky online můžete využít naši online kalkulačku splátek, která je nicméně nastavena na spočítání měsíční splátky na námi nabízenou nebankovní hypotéku při úroku 9,9 % ročně. Dobu splatnosti si při výpočtu můžete nastavit na 1 až 20 let a dozvíte se tak, jakou přibližnou měsíční splátka naše nebankovní hypotéka (bez zkoumání registru, účelu využití) obnáší.

Pro všechny žadatele o naše úvěrové služby snažíme přes naše exklusivní kontakty a skvělé možnosti schválit bankovní úvěrové produkty (půjčky, hypotéky, úvěry), výsledná úroková sazba vychází v takovém případě (v případě dobrých registrů, příjmů a účelu rekonstrukce, nebo koupě nemovitosti) u hypoték od 2,2 % ročně a u bezzástavních úvěrů od 3,9 % ročně. Na tyto úvěrové produkty ale kalkulačku splátek na našich internetových stránkách nemáme.

Proto nás neváhejte za účelem posouzení Vašeho hypotečního požadavku a vyhledání toho nejvýhodnějšího hypotečního řešení pro Vás kontaktovat. Spočítáme Vám hypotéku na počkání, a pokud pro Vás bude taková hypotéka zajímavá, vyřídíme Vám ji od A do Z. Až do stádia čerpání hypotéky jednáme naprosto nezávazně a bezplatně.

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky