Taky vybíráte
ne/bankovní hypotéku
= půjčku se zástavou
nebo zpětný leasing
ale váháte
jestli máte:
a) jít hned k jednomu z jejich přímých poskytovatelů
b) vzít první (vázaného zástupce↑) samostatného zprostředkovatele
na pomoc k vyhledá/řízení toho správného ↑, produktu raději
popř. kterému z nich ideál/konkrétně
jaký je mezi nimi hlavní rozdíl
co můžete ztratit, získat
hlavně ať je máte
co nejlevnější
a slušně↑
...
???
Tak právě toho, ať už ne↑ po přečtení tohoto článku, se vynasnažíme dosáhnout, víte i to, kdo, co z toho jsme přesně my
pokud byste uvažovali i nad vzetím na milost, teda užšího výběru svého hledáčku s/nového hypoteční/lesingového partnera
který by Vám vážně byl pevnou, stabilní oporou i do tě/užšího období, vás podržel, ne potopil při první možné příležitosti
tedy vaše menší zaškobrtnutí, nebo dokonce schválně narafičil překážku pod nohy, si ↑ ji už dopředu umělě přichystal...
To Vám ⇑ "pyšně" prozradíme, že jsme obojí, byste to tak měli 2v1, mít 9z10, protože máme tu možnost
vybírat pro Vás z cel/úvěrového trhu a slib ← to NEJlepší, co na něm zrovna je
i když víme, že to zní jako dost nadužívaná fráze, kterou už do Vás jistě valil každý finanční poradce a pak Vás stejně
↑ jen tam, kde mu platí nejvíc, u nás to platí, fakt...
Jestliže se Vám nechce (dál) číst, jen si od nás pře← tu podle nás ↑ nejv(ý)hodnější nabídku, úplně chápeme
a rozhodně vás nebudeme tlačit, stačí si jen pod(s)lat žádost, nebo rovnou zavolat na 777465451
to nejlepší na ní je její vytvoření
BEZ jakýchkoli muk, ventilací
ale PŠT, nikomu ani MUK...
to jen tak, být dobrý
když máte dát vlastní
ne zrovna drobný
se zavděčit všem
a dostat se hned k tomu prvnímu
samo o sobě
ještě automaticky žádná výhra
jak si celá řada žadatelů myslí
ba právě naopak
klidně může být řádná prohra
pokud je drahý jak čert
nebo, ještě hůř, dělá že ne
no potom to kazí formou pokut
a ta už nepokrytě dělá víc
než dokážete pokrýt
a tak se tou nedobrovolného prodeje
musí zpeněžit vaše drahá nemovitost
jinak jste u něho celou dobu v zajetí
šibeničních smluv, taky t/prakt/intrik
Vám z něho není, nemá kdo pomoci
no ne že by ten druhý zákonitě byl
pro Vás víc levný v celkovém znění
jen měl být schopný najít takového
u kterého vám nic takového nehrozí
u něho re/financování vzápětí zařídit
předtím samozřejmě provézt objektivní srovnání zprostředkovávaných produktů, odborné vybrání cenového vítěze, zkontrolování smluvního zaopatření a seznámení Vás se všemi ne/možnými důsledky jejich podepsání.
O poznání smutenější je to v případě, kdy
celá jeho činnost spočívá pouze v tom
že Vás předhodí takovému "šmejdovi"
a ještě za to shrábne tučnou provizi
peníze stržené z půjčky úvěru, leasingu
vašeho, hypotečního, o ni navýšeného
nad rámec už tak vysokého navýšení
úročení, po/přeplatku pro investora
či neví, kde je jih, která páčka bije
a načiní Vám Víc škody než užitku
no inkasovat by chtěl, moc, to jo
Všeobecně platí, že...
jsou to obě řemesla, řehole jako každé jiné, netřeba hanit, házet všechny do stejného pytle, zato podezřivé oči, to jo
i zde se totiž, stejně jako všude, v každém odvětví pohybuje celá řada "černých ovcí"
kteří se vysloveně minuli povoláním, nebo neměli kam líp, víc výdělečně upíchnout
a důležité abyste se z jejich vš/nestrannosti nebo naopak jedno vytěžili maximum
výsad ne nas↑...
u prvního se nedočkali akorát zneužívání svého výsadního postavení poskytovat
u druhého pak nesloužila čistě k tomu, aby Vás namotal a pak stejně dával tam
kde mu platí nejlíp
nebo to vyšlo na stejné brdo, jak všude jinde, k tomu ho ne(nají)máte, že ne..?
To je pak jak páte kolo u vozu, protože krom toho jeho přidaná hodnota rovna 0
by Vám možná ještě lépe vyřešili, uzavřeli pracovníci dané společnosti na pobočce
je sice moc hezké, že se ohání servisem pro případ vyv/nastání nahodilé události, jo
ale když na ni přijde, beztak ho přehodí na ně↑
a je ve vašem zájmu
ať hájí převážně ten váš, ne svého živitele, který mu dá ty největší rabaty
Vám klidně nenaslibuje hory, doly, modré z nebe, jen ať mu nepřejdete jinam
nakonec je, nebo aspoň má správě být Váš poradce, ne prodejce (děr/rezavých hrnců)
Vy s nimi napevno počítáte, se podle nich zařídíte a jsou z nich uteklé skutky, peníze, časy
dál dluhy, háje, hnědé↑ a slehlé země...
ale je té dobroty, že při výkonu své činnost bude zohledňovat vaše peněžní dobro, zájmy, jak jen to (pů)jde
správně vyhodnocovat, pře(po)dvídat a ne pak čučet jak puk...
takový ⇑ si přidanou hodnotu (přínos navíc) své služby před potenciálním (vy)uživatelem v pohodě obhájí
dokáže, že si dokáže vydělat nejenom alespoň sám na sebe ale i pro Vás, dost na to, aby vám stál za to
*dalo jeho najatí ekonomický smysl, protože kdyby ne, zaplatil jen sám sebe, znamenalo by to, že
Vás tím zbavil jen časových, energetických újem, problémů administrativních typů, a to v tom
lepším případě, kdy Vám jich spíš víc nepřidal, než... jste mu to vysvětlili, předali, svěřili
informace, podklady, věřili, riskovali zneužití této důvěry, to už by bylo lepší, si to
udělat sám, v klidu, bez delegování, najímání "odborníků na slova vzaté"
fotkách, videích celkem milých chlápků a často ještě milejších žen...
protože ty ušetřené peníze se doma na konci (tý)dne
počítají stejně dobře jako ty vydělané, ž/ne..?


třída Tomáše Bati 1547
760 01, Zlín
působíme po celé ČR
schválení NABÍDKY
rádi navštívíme vaše...
Zodpovědná osoba: Tomáš Maček, IČ 88853225
vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele
soukromý investor, hypoteční, realitní makléř, mág
Copyright © 2012-2026 Dům Dluhů
Written By Owner/not AI nor COPY
všechna autorská práva vyhrazena
krádež vlastnictví duševního se trestá
Vaše renomovaná dluhová speciálka
zkrátka slušná nebanka pro slušné lidi
Máme tam sdílet něco konkrétní?
Napište co, třeba se nám zachce.
Anketa: jaký obsah, téma, formát