Nebankovní hypotéky Sloučení půjček - Konsolidace Sloučení půjček - Konsolidace Podnikatelské úvěry Individuální financování Realitní služby

Jak získat hypotéku bez registru?

Hlavní kritérium pro to, abyste byli úspěšně schválení (pozitivní prescoring) na bankovní hypotéku, je nutné mít v pořádku především bankovní registry (SOLUS, CBCB). Protože se v dnešní době může člověk do registru dostat už jen kvůli drobnému přestupku (od několika korunového mínusu na běžném účtu až po drobný nedoplatek u mobilního operátora), velké množství žadatelů o hypotéku má právě s tímto značný problém a na bankovní hypotéku tak zkrátka „nedosáhne“.

Jak v takovém případě postupovat, když hypotéku opravdu potřebujete? Jak získat hypotéku s tolerancí registru, tedy v případě, že v registru záznam máte?

Tuto situaci jsme schopni řešit dvěma způsoby. Jako první krok se vždy snažíme schválit pro Vás hypotéku v bankovním sektoru, i když jste zde byli v minulosti zamítnuti. Protože máme exklusivní možnosti a kontakty na bankovní domy, často se stává, že našemu klientovi hypotéku do banky schválíme, i přestože má záznamy v registrech. Dokážeme si poradit se záznamy v registrech tipu: mobilní operátoři, nebankovní půjčky, nebankovní hypotéky, dále také pojišťovny a všechny jiné vážně přestupky na bankovních úvěrech, půjčkách, hypotékách, kreditních kartách, nebo kontokorentech. Prescoring (schválení do banky) jsme pro Vás schopni zajistit zcela nezávazně a bezplatně již do 24 hodin od dodání potřebných podkladů k prescoringu. Pokud dokážeme prescoring zajistit pozitivně, pokračujeme dál v řešení bankovní hypotéky (dodání potřebných podkladů k tvorbě úvěrových smluv a následnému čerpání bankovní hypotéky).

Pokud prescoring i přes naše exklusivní kontakty a možnosti v bankovním sektoru nedopadne pozitivně, nabízíme k řešení velice kvalitní nebankovní hypotéku (s roční úrokovou sazbou u 11 % ročně s dobou splatnosti až 3 - 20 let). U nebankovní hypotéky existuje tolerance registru dlužníků, takže ke schválení dojde, i kdybyste měl jako žadatel mírně horší stav registrů. Poté záleží jen na kvalitě (tržní ceně nemovitosti), na jakou částku (výši úvěru) se budeme schopni dostat.

Neváhejte nás oslovit ještě dnes, najdeme spolu to optimální hypoteční řešení, které bude skvěle odpovídat Vašim momentálním možnostem.


Reprezentativní příklad Americké nebankovní hypotéky

  • Celková výše americké hypotéky 800 000 Kč
  • Doba trvání americké hypotéky ode dne dočerpání úvěru: 20 let
  • Výpůjční roční úroková sazba: 9,99 % p.a.
  • Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 12,4% p.a. (Zahrnuje jednorázový poplatek za sjednání úvěru v předpokládané výši 5 % z celkové výše úvěru, v čemž je zahrnuto jednorázový poplatek za kompletní sjednání úvěru a veškerých nákladů s tímto spojených včetně provedení odhadu a analýzy rizik nemovitosti, tvorby úvěrových smluv, zpracování a zprostředkování hypotéky.
  • Navýšení úvěru: 1 040 080 Kč
  • Měsíční splátka:: 7 667 Kč (Zahrnuje měsíční splátku jistiny, úroků a výše uvedených poplatků s výjimkou jednorázového poplatku za kompletní sjednání úvěru 5 % z jeho celkové výše.)

Obecné informace

Šedesátá, 7015/7055
Budova 64, 760 01, Zlín

info@dumdluhu.cz

+420 777 465 451


Všeobecné a právní podmínky poskytování nebankovních úvěrů jsou k dispozici ZDE:

Právní podmínky